Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 294 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5869
  1. #1
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

    TÄHELEPANU: Siia teemasse ainult FILMID, sarjade teema asub aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...929#post475929

    Ranka

    *****

    Et siis räägiks filmidest ja sarjadest, mida tasub vaadata, millest kauge kaarega mööda minna.
    Sarjadest soovitaksin:

    The Office - esimesed seasonid olid UK versioonil paremad, aga viimased on USA omal teh nutz
    Green Wing - väga hea briti komöödia, kus tegevus toimub haiglas
    Kitchen Nightmares - Gordon Ramsay parandab halbu söögikohti oma tavalise "FUCK THIS, FUCK THAT!" olemisega
    Hell's Kitchen - jällegi Gordon Ramsay, aga pärast mõne osa vaatamist saab selgeks, et kõik osad on põhimõtteliselt samasugused

    South Park ja Family Guy ka obv ja pärast kirjutab siis filmidest ka törtsu.

  2. #2

    Re: Filmid ja sarjad

    Ise jälgin ja soovitan selliseid:


    Lost
    Prison Break
    Heroes
    Jericho


    Jälgin neid vastavalt osade ilmumisega, mitte millal telekasse jõuavad. Pakuvad piisavalt põnevust

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    Filmid ja sarjad - nende suhtes nõud anda on minu arvates sama mõttetu, nagu muusikamaitse
    üle vaidlemine.

    Aga:

    Isiklik lemmik on mul filmidest juba mitmeid aastaid "The Matrixi" triloogia, lihtsalt midagi täiesti
    uut ja täiesti enneolematut oma aja kohta, super.

    Seriaalidest lemmik on ka juba pikemat aega "The Shield", mis kahjuks lõpetas tegevuse
    pärast seitsmendat hooaega, kuid erinevalt "Prison Breakist" ja muudest väga populaarsetest
    seriaalidest ei läinud hooajad järjest läilademaks, vaid pigem vastupidi. Mul on tõsiselt kahju, et see lõppes, aga samas : "It's better to burn out, than fade away."


    EDIT: Aa, hetkel jooksvatest asjadest peab rääkima? Ee, siis ma ei teagi, ei vaata eriti telekat,
    väismaa kanaleid ka pole palju aastaid olnud. Võib-olla käib veel Discoverult "Man vs Wild",
    kus Bear Grylls näitab ellujäämistaktikaid erinevates maailma kohtades. No ta on seal absoluutselt
    kõik võimalikud jälkused ära teinud.

  4. #4
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Filmid ja sarjad - nende suhtes nõud anda on minu arvates sama mõttetu, nagu muusikamaitse
    üle vaidlemine.

    Miks ta mõttetu on? Kui huvid on sarjade valdkonnas sarnased, siis saab ju edukalt häid kogemusi vahetada. The Shieldi unustasin ära kahjuks, see oli ikka ülikõva.

  5. #5

    Re: Filmid ja sarjad

    Briti komöödiatest tasub KINDLASTI vaadata selliseid sarju nagu The Black Adder ja 'Allo 'Allo!

    Kui veidike tänapäeva vaadata, siis tasub pilk suunata miniseeriale The Lost Room ja näiteks ulmesarjale Serenity

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Filmid ja sarjad

    No vaatad ntks Valtsi listi ja avastad, et seal paar head nähtud asja ja siis uurid tema teisi lemmikuid ka.

  7. #7

    Re: Filmid ja sarjad

    1. osa (postitatud minu poolt detsembris Sven21 blogisse)

    Oi, sarjad.

    "30 Rock" on täielik kuld ja peab meeldima. Sisuliselt huumoriklassikas jooksevad mõlemad "The Office" versioonid (nii UK kui ka US) ning lennukis peaks kenasti sobima "How I Met Your Mother", mille iga osa on umbes 20 minti ja jookseb täitsa ludinal. Sama kehtib "Californication" kohta. Kõik need on ka ideaalse pikkusega.

    Põnevikest on tänavu täitsa korralikud "Raising The Bar" ja paljudele meeldib ka "Fringe", kuigi ise lõpetasin selle vaatamise ära, ei sobinud mulle - liiga vaese mehe "X-Files" oli. Samas pole nendel veel esimesi hooaegu välja tulnud, mistõttu on tõenäoliselt ainsad kandidaadid "Dexter" ja "Damages" ning suurte mööndustega ka "Numb3rs".

    Lisaks pakuks miniseriaali "Generation Kill", mis on umbes nagu kultusseriaal "Band of Brothers" ainult tegevuspaik on teine. Samas on see võrdlemisi pikk ehk vaadata annab nii lennukis kui ka pärast seda.

    Lõpetuseks "Entourage" esimene hooaeg ja ameerika jalgpalli huvilisele "Friday Night Lights".

    2. osa (muutused alates detsembrist)
    Ameerikast naastes panin seriaalid tõmbama ja kokku tuli 71 vaatamata osa. Elu vist üldse pole.

    Mida nendest soovitada? Endiselt 30 Rock, House ja How I Met Your Mother. Väga-väga-väga-väga-väga hea on Breaking Bad, millel algas teine hooaeg. Kuigi teine jääb natuke esimese varju, siis tundub, et hoog hakkab taas üles minema.

    Lõpuks ometi on korraliku hooaja teinud Heroes (S3), samas Lost (S5) on täiesti perse kukkunud. Uuesti algas ka Prison Break (õigemini pärast pausi jätkus neljas), kuid neli hooaega põgenemist on ikka liiga palju.

    Uute asjadena tooksin aga välja sellised sarjad: Supernatural (eriti esimesed kaks hooaega, praegu käib neljas), The Big Bang Theory (käib teine hooaeg) ja väga laheda ülesehitusega sari In Treatment (algas teine hooaeg, ärge osade arvust end ehmatada laske).

    Lõpuks: tagasi peaks olema 24 (seitsmes hooaeg). Et mulle meeldib seda sarja järest vaadata, siis neli osa on veel oodata, kuid jutte olen kuulnud ja pidi olema parimate päevade tasemel. Lõppenud sarjadest (hooaeg läbi) võib tõmmata Sons of Anarchy (mootorratturitest) ja Life on Mars, kuigi see viimane on siin suurte mööndustega.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Filmid ja sarjad

    Jaaaa, kurjam, "Housei" unustasin ära, no see on liiga hea!

    Ning järgmisele lingile vajutada ainult neil inimestel, kes on "Man vs Wildi" varem
    vaatanud: http://www.youtube.com/watch?v=jBz9a29QoMc

  9. #9
    goldec
    Guest

    Re: Filmid ja sarjad

    House
    Entourage (THE BEST)
    Californication
    Family Guy
    American Dad
    South Park
    Dexter

  10. #10
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    2. osa (muutused alates detsembrist)
    Ameerikast naastes panin seriaalid tõmbama ja kokku tuli 71 vaatamata osa. Elu vist üldse pole.

    Mida nendest soovitada? Endiselt 30 Rock, House ja How I Met Your Mother. Väga-väga-väga-väga-väga hea on Breaking Bad, millel algas teine hooaeg. Kuigi teine jääb natuke esimese varju, siis tundub, et hoog hakkab taas üles minema.

    Lõpuks ometi on korraliku hooaja teinud Heroes (S3), samas Lost (S5) on täiesti perse kukkunud. Uuesti algas ka Prison Break (õigemini pärast pausi jätkus neljas), kuid neli hooaega põgenemist on ikka liiga palju.

    Uute asjadena tooksin aga välja sellised sarjad: Supernatural (eriti esimesed kaks hooaega, praegu käib neljas), The Big Bang Theory (käib teine hooaeg) ja väga laheda ülesehitusega sari In Treatment (algas teine hooaeg, ärge osade arvust end ehmatada laske).

    Lõpuks: tagasi peaks olema 24 (seitsmes hooaeg). Et mulle meeldib seda sarja järest vaadata, siis neli osa on veel oodata, kuid jutte olen kuulnud ja pidi olema parimate päevade tasemel. Lõppenud sarjadest (hooaeg läbi) võib tõmmata Sons of Anarchy (mootorratturitest) ja Life on Mars, kuigi see viimane on siin suurte mööndustega.
    Breaking Bad on ülikõva ja julgen soojalt kõigile soovitada. 30 Rock - no ma ei tea, niisama kui midagi teha pole võib ju vaadata. Natuke lapsik imo, kuigi Baldwin ja too staar-neeger on suht head. Ja siis tuli meelde selline sari nagu War at Home, mis kahjuks on nüüdseks ära lõpetatud. Arrested Development on ka päris asine. Paar aastat tagasi vaatasin päevade kaupa OC-d... lol. Btw, millal Entourage'i uus season hakkab?

  11. #11

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas Valts
    Btw, millal Entourage'i uus season hakkab?
    28. juuni. Piltidelt on märgata selliseid kõrvaltegelasi nagu Bow Wow ja teised. Loodetavasti on Jamie-Lynn Sigler ikka ka edasi.

  12. #12

    Re: Filmid ja sarjad

    Mulle on jubedalt meeldima hakanud "How I met Your mother"
    Vahepeal ärkasin hommikuti enne kooli varem üles, et osa ära näha telekast ;D
    Ning King of Queens on ka suht lahe sari.

  13. #13

    Re: Filmid ja sarjad

    soovitan the officet!

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: Filmid ja sarjad

    Life ja Two and Half man ka suht nuts...

  15. #15

    Re: Filmid ja sarjad

    californication paneb pika puuga ära kui mingeid liste peaks koostama

    the wire pidi ka kvaliteet olema, kuigi ise pole veel jõudnud tõmmata/vaadata. http://www.hbo.com/thewire/

  16. #16

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas blizkaa
    Life ja Two and Half man ka suht nuts...
    Two and a Half man on just pigem nende hulgas, mida ma pigem ignoreeriks :P

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Two and a Half man on just pigem nende hulgas, mida ma pigem ignoreeriks :P
    väga kõva sari, mitu korda läbi vaadatud. comedy centrali pealt ketrab koguaeg, vahin ja irvitan. veel prison break ja everybody loves raymond

  18. #18
    goldec
    Guest

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Two and a Half man on just pigem nende hulgas, mida ma pigem ignoreeriks :P
    Agreed :)

  19. #19

    Re: Filmid ja sarjad

    Ise vaatan üldjuhul ainult ühte sarja korraga, viimast aastatel on nendeks olnud OZ, Shield ja dr. house. Losti vaatasin kah esimene hooaeg veitsa, kuni täiesti ajuvabaks muutus.
    Pange edasi häid sarju, mingil hetkel vahin korraga ära.
    Ahjaa, üks kummaline sari veel, mida ma alati vaatan, kui peale juhtun, on FOXi pealt tulev mingi kummituselausuja või midagi sarnast, Jennifer Love Hewitt on peaosas, ma ei saa ise kah täpselt aru, miks mulle see meeldib.

  20. #20

    Re: Filmid ja sarjad

    Soovitan ise The Officet käib juba mitmes season ja so far pole igavaks läinud, pure comedy!
    Samuti soovitan The Big Bang Theory sarjas on siis 4 geek tüüpi ja 1 hot chick edasi juba soovitan ise vaadata, pure comedy!
    Prison Break ka on obv mida vaadata, kuid tõesti pärast igat seasonit on asi jamamaks läinud, samas präeguse seasoni lõpp tundub huvitav jälle.
    Viimasel ajal olen hakanud vaatama ka The Bones, kuid seda mitte regulaarselt. Tegu on siis krimi sarjaga, parem kui CSI imo!
    Ja viimasena mida vaatan on Top Gear. Kahjuks seriaal hetkel puhkusel. eeldan, et kõik teavad seda

Lehekülg 1, kokku 294 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES