Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 294 EsimeneEsimene ... 2735363738394787137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 5869
  1. #721

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas
    "Slumdog Millionaire"
    8 oscariga pärjatud filmilt midagi halba ei saagi oodata.

    Ise vaatasin ära 1 hooaja sarjast "IT Crowd". 2006-2008 olnud sarja on kolm hooaega, kõik koosnevad vaid kuuest osast ja osa pikkus komöödiale standard 25min kanti. Teemalt mingil määral sarnane "Big Bang Theory"-ga, kuna tegu on pmst geekidega, siis siiski tuleb rõhutada, et "IT Crowd" on UK sari ja inglise huumor on teine asi, mis hollywoodi oma. Hea vahepala igatahes.

  2. #722

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NXkoGlxVbLY[/youtube]


    story oli lihtsalt nii kõva ja kui paul walker koertega uuesti kokku sai, mul tõmbas reaalselt silmad märjaks.
    Treileri ajal tõmbas ka praegu tilga nurka ikka.

    Väga lahe stoory
    +1 see l6pp on lihtsalt nii masendavalt nuts, ning tuleb nussitada, et mul võttis kh pisara silma see!

  3. #723
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas mkva
    Vaatasin just "Orphan" selle aasta toodang. Õudukas. TÄiesti fakd up mindsetiga peategelan 9a tüdruk, kes tegelt... (ei hakka ütlema, äkki keegi tahab vaadata.) ja siis üllatuseks tuli, et filmi keskel kuulsin täitsa eesti keelt.. suht faks õudukas, täitsa vaadatav.
    Kinos vaatasin seda, ei tundunud eriti hea. Keskmine.

  4. #724
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Filmid ja sarjad

    Ei tea kas keegi on enne postitatnud, aga Sleeper Cell on suht nuts sari.. eriti 2 hooaeg

  5. #725
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jott
    8 oscariga pärjatud filmilt midagi halba ei saagi oodata.
    Kahjuks ei ole suur Oscarite hulk alati kvaliteedi märk...

  6. #726

    Re: Filmid ja sarjad

    law abiding citizen sai vaadatud ning üpris hea !

  7. #727

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Kahjuks ei ole suur Oscarite hulk alati kvaliteedi märk...
    ei saa nõustuda. Loomulikult on palju häid filme, mis jäävad äramärkimata, aga oskaritega küll mööda ei panda minuarust. Arutelu oleks oodatud...

  8. #728
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Filmid ja sarjad

    the invention of lying

    mõte on hea :)

  9. #729

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    ei saa nõustuda. Loomulikult on palju häid filme, mis jäävad äramärkimata, aga oskaritega küll mööda ei panda minuarust. Arutelu oleks oodatud...
    IMDB-s keskmine hinne on vist kõige objektiivsem kvaliteedinäitaja. Tõsiasi on see, et oscari saab ikka top film. Seega oskar on kvaliteedimärk

  10. #730
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jott
    IMDB-s keskmine hinne on vist kõige objektiivsem kvaliteedinäitaja. Tõsiasi on see, et oscari saab ikka top film. Seega oskar on kvaliteedimärk
    +1

  11. #731

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas jott
    IMDB-s keskmine hinne on vist kõige objektiivsem kvaliteedinäitaja. Tõsiasi on see, et oscari saab ikka top film. Seega oskar on kvaliteedimärk
    Heh sellega tuleb meelde film "Gayniggers from Outer Space". Tõmbasin selle, kuna IMDB oli väga kõrgelt hinnatud(nüüdseks on hinne küll langenud) ja olin nagu wdf is this BS. Nimi oleks jah pidant kahtlust tekitama :D.

    IMDB on ka minu meelest parem, kui oskarite järgi vaatamine, kunag oskaritele kandideeritakse ainult käputäis filme. Oskari pole imo saanud alati parim film või parim näitleja töö, kuid seda, et parimat ei nomineerita juhtub harva. See käib jh suurema eelarvega filmide kohta, kui huvitavad indie-d jms siis ikka IMDB. Hindele lisaks aitaks ka mõne spoileriteta kommentaari lugemine.

  12. #732

    Re: Filmid ja sarjad

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bTIklFsMjjU&feature=player_embedded[/youtube]

    Ei näe mõtet filmi tõmbamisel, aga trailer viis suu muigele :)

  13. #733
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    ei saa nõustuda. Loomulikult on palju häid filme, mis jäävad äramärkimata, aga oskaritega küll mööda ei panda minuarust. Arutelu oleks oodatud...
    Mina räägin vaid enda maitse vaatenurgast. Võib-olla Academy teeb oma otsusest lähtuvalt filmitööstusest ehk käibed-kasumid tähendavad neile midagi.

    Ma ei ütle, et Oscaritega pidevalt täiesti mööda pannakse, aga kindlasti on Oscareid saanud keskpärased või suisa halvad filmid (mis tavaliselt on küll kallilt tehtud ja suure publikumenuga). Või siis on film ok, aga samal aastal kandideeris märksa paremaid filme. Nagu ma ütlesin, see on vana hea maitseteema, mille üle on keeruline vaielda.

    Aga mõni näide sellest, kus minu arvates pandi selgelt puusse

    1990: parim film veniv ja tühipateetiline Dancing with wolves,
    samal aastal kandideerisid ka Goodfellas ja Awakenings (kus oli Robert de Niro läbi aegade parim roll, mille eest ta ei saanud isegi näitleja-Oscarit)

    1994: Forrest Gump, mis on tegelikult vahva ja originaalne film, aga...
    Samal aastal kandideerisid ka Pulp Fiction ja Shawnhawk Redemption! Mõlemad on 10x nutsimad filmid

    1996: English Patient. no comments

    1997 Titanic. jätkuvalt no comments

    1998: Shakespeare in Love, mis on suhteliselt suvaline medieval-kostüümidraama.
    Kandideeris Saving Private Ryan...

    2002 Chicago
    Ma saan aru, et muusikalifilmid olid sel ajal popid, aga see on klassi võrra kehvem film kui aasta varem tehtud Moulin Rouge, mis ei saanud erilist äramärkimist
    Samal aastal kandideeris Gangs of New York

    2003 LOTR: return of the king. Mitte et mulle LOTR triloogia ei meeldiks, aga see oli juba 3. film, uudsuse võlu oli ammu kadunud, otsus tehti puhtalt seepärast, et natuke narr oli see triloogia parima filmi auhinnast ilma jätta, tagantjärgi vormistamine
    Samal aastal olid ka Lost in Translation, Seabisquit, Mystic River, kõik silmapaistvad draamafilmid

    Aga jah, viimase 5 aasta parima filmi kohta pole mul midagi öelda, vaadatavad filmid kõik.

    Ehk nagu näha, on minu maitse alati underdogside poolt :), sellest ka minu skepsis Oscarite suhtes. Aga on paranemise märke, minu jaoks oli meeldiv üllatus, et 2007 sai parimaks filmiks No Country for Old Men! Poleks Academyst sellist valikut uskunud.

  14. #734

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Mina räägin vaid enda maitse vaatenurgast. Võib-olla Academy teeb oma otsusest lähtuvalt filmitööstusest ehk käibed-kasumid tähendavad neile midagi.
    Nati imelik jutt. Ma ei tea küll, kui põhjalikult sa oma nimekirja koostasid, kuid saada 29 aasta peale 7 filmi, mis sulle valikuna ei meeldi? Nomaeitea, pole just võimas tulemus – spordikeeli võiks öelda, et keegi jooksis just lati alt läbi.

    Kuid vaadelgem siis seda nimekirja. Mina näen vähemalt nelja filmi, mis on Oscarit kindlasti väärt ja küsimus on vaid juuksekarva laiuses vahes (a'la Forrest ja Shawnhawk).

    Samuti on sinu argumentatsioon kuidagi veider. Näiteks 1998. aasta "Titanic" võitles tõenäoliselt ainult "Good Will Huntinguga", mis korjas ära kõik ülejäänud endale sobivad kategooriad, kuid kas ta pidanuks siis parima filmi ka saama? Oli ta seda väärt ajastu kõige meeldejäävama filmiga võrreldes?

    Siinkohal võid sa muidugi väita, et „kassaedu, kassaedu!“, kuid kuidas siis juhtus nii, et "Saving Private Ryan" seda auhinda ei saanud ning võitis hoopis hale kostüümidraama?

    Loomulikult ei maksa vähetähtsustada aastat ennast ehk ma kuulaks hea meelega, et mis "Titanicu" või "English Patient" asemel võitma peaks? Ma väga kahtlen, et sa suudad korraliku vastase nimetada ja seda täiel määral argumenteerida.

    Ning enda jaoks viimase küsimusena, viskas õhku selle: mis aastal tulnuks korraga tehtud, kuid erinevatel aegadel linastunud LOTRile Oscarid ära anda? Pärast esimest, teist või kolmandat osa või üldse mitte?

    Oscarite jagamise ajaloos on loomulikult olnud täiesti rumalaid valikuid ka minu arust, kuid räigelt pannakse mööda siiski võrdlemisi harva. Kuigi pannakse. Kuid kõik panevad, seega pole hullu. Scorsese pikk eiramine oli ja on muidugi eriti nõme.

  15. #735
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Nati imelik jutt. Ma ei tea küll, kui põhjalikult sa oma nimekirja koostasid, kuid saada 29 aasta peale 7 filmi, mis sulle valikuna ei meeldi? Nomaeitea, pole just võimas tulemus – spordikeeli võiks öelda, et keegi jooksis just lati alt läbi.
    Ma tõesti ei hakanud algusest peale kammima ja ka mitte absoluutselt iga filmi-auhinda analüüsima. Mõned näited vaid, mis kohe silma torkasid.
    20 aasta peale 7 filmi, see teeb mingi 1/3, minu jaoks arvestatav veaprotsent :)

    Ma ei taha tegelikult siin konkreetseid filme põhjalikult arutada, minu esialgne point on natuke - ma tahtsin öelda, et on omajagu Oscariga pärjatud filme, mis minu arvates on keskpärased või suht halvad filmid. Ehk minu jaoks pole Oscar eriline kvaliteedimärk, pigem jätab mind see üsna ükskõikseks. That's all.

  16. #736
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Filmid ja sarjad

    üks hea koera film, mida eile vaatasin - survival style 5+

  17. #737
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Filmid ja sarjad

    Ei hakanud tervet teemat läbi lugema, aga väga hea sari(peab oskama suht heal tasemel inglise keelt) on The big bang theory

  18. #738

    Re: Filmid ja sarjad

    Avatar jättis väga hea mulje, ei osanud nii head sisu oodata :)

  19. #739

    Re: Filmid ja sarjad

    Avatar oli hea. Kaameratöö oli ikka suht nuts ja kohati tekkis ka 2D pilti vaadates ruumilisuse mulje. Pole tükil ajal kinos vaadanud filmi, mida tahaks ekraanilt ka teist korda näha.

  20. #740
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Filmid ja sarjad

    krt peab ikka minema, kõik nii kiidavad

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES