Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 175, kokku 294 EsimeneEsimene ... 75125165173174175176177185225275 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 481 kuni 3 500, kokku 5869
  1. #3481

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Keegi American Horror Storyt ka vaatab??
    Vaatasin just esimese osa ja faking creepy oli.

    Nip/Tuck tegijatelt vist.
    wow tytyty. trumpab kõik seni nähtud sarjad üle, terve hooaja jooksul ainult 1 meh stseen (piggymani + duschikabiin) suppppper stoori, dialoogid, casting...wow! kõik näitlejad olid head, müned mega super head, sick.

  2. #3482
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Filmid ja sarjad

    Breaking Badi simpsonite versioon :D. Päris hästi tehtud.

    ( Click to show/hide )

  3. #3483
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin American Horror Story ära. Esmamulje sarjast tundus vingem, lõpp oli pisut ära vajunud kuidagi, kuid kõigele vaatamata entertainment value't jagus.

    Veits vastuseid seriaali ploti kohta:
    ( Click to show/hide )

  4. #3484

    Re: Filmid ja sarjad

    varsti uus sari tulekul, nimega Touch.
    Lubab tulla vist päris korralik sari :)



    Esimene osa: January 25, 2012

  5. #3485

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Vaatasin American Horror Story ära. Esmamulje sarjast tundus vingem, lõpp oli pisut ära vajunud kuidagi, kuid kõigele vaatamata entertainment value't jagus.

    Veits vastuseid seriaali ploti kohta:
    ( Click to show/hide )

  6. #3486
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Filmid ja sarjad

    Ma ei mäleta kes soovitas vaadata "Leverage" Võttis mul paar osa aeg, et see meeldima hakkaks, kuna olin just White Collari vaatamise lõpetanud. Anyway väga meeldis Leverage. Kõik mängivad oma osa lihtsalt liiga hästi.

    Nüüd pole jälle midagi vaadata :( Ehk saab grindida sisi rohkem

  7. #3487
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Filmid ja sarjad

    The Road to Guantanamo (2006)

    http://www.imdb.com/title/tt0468094/

  8. #3488

    Re: Filmid ja sarjad

    Lugesin kunagi sellist raamatut nagu "triffiidide päev" ja koheselt mõtlesin, et sellest saaks hea filmi. Kunagi nägin mingit mustvalget üritust, aga see muidugi täisjama. Nüüd sattusin vaatama uuemat varianti, telesse tehtud ja kaheosaline, niiet erilisi ootusi ei olnud, aga raamatu fännina vaatasin ära ja täitsa ok tulemus sellise eelarve kohta.
    http://www.imdb.com/title/tt1332653/

    Kes pole lugenud, siis midagi sinna "walking dead" kanti teema.

  9. #3489

    Re: Filmid ja sarjad

    Eelarve ei õigusta raamatust tõsisel määral mööda panekut. See seitsmenda klassi lõpus saadud raamat on mul seniajani käeulatuses.

  10. #3490
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Sherlocki teise hooaja esimene osa oli endiselt visuaalselt filmitegemise meistriteos.

  11. #3491
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Filmid ja sarjad

    sherlocki filmi teine osa oli ka päris ok :)

  12. #3492

    Re: Filmid ja sarjad

    50/50 on üpris hea film, praegu kinodes

  13. #3493
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Sherlocki teise hooaja esimene osa oli endiselt visuaalselt filmitegemise meistriteos.
    Viimaks ometi !!!!

  14. #3494
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Sherlocki teise hooaja esimene osa oli endiselt visuaalselt filmitegemise meistriteos.
    Tallinnasse minnes peaks vist kino grindima hakkama. Paljusi uusi filme mida tahaks näha suurel ekraanil. Sherlocki film oli üks mida ma väga ootasin.
    Viimati muudetud Relamz poolt : 03.01.12 at 08:18

  15. #3495
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Filmid ja sarjad

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Lugesin kunagi sellist raamatut nagu "triffiidide päev" ja koheselt mõtlesin, et sellest saaks hea filmi. Kunagi nägin mingit mustvalget üritust, aga see muidugi täisjama. Nüüd sattusin vaatama uuemat varianti, telesse tehtud ja kaheosaline, niiet erilisi ootusi ei olnud, aga raamatu fännina vaatasin ära ja täitsa ok tulemus sellise eelarve kohta.
    http://www.imdb.com/title/tt1332653/

    Kes pole lugenud, siis midagi sinna "walking dead" kanti teema.
    ma millalgi nägin Syfy pealt selle raamatu põhjal tehtud seriaalist ühte osa, see oli küll kohutav kräpp. Raamat ise on viimase peal.

  16. #3496
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Filmid ja sarjad

    A Map for Saturday oli päris hea. Backpackerite dokumentaal.

    ( Click to show/hide )


    EDIT: Natuke parem ülevaade kui IMDB oma. http://www.nomadicmatt.com/travel-bl...of-a-traveler/

  17. #3497
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Filmid ja sarjad

    Mõned viimase aja filmid, mis on õnnestunud ära vaadata.

    Tree of life – Visuaalselt igati korralik, võiks isegi öelda meistriteos, aga kahjuks ei jõua sisu visuaalsele naudinguga kuidagi kaasas käia. Filmi narratiiv on ajaliselt veidi segi paisatud, kuid otseselt see filmi vaatamist ei sega, pigem aitab tempot aeglustada. Film tõstatab ka palju inimlikke küsimusi, alates andestamisest, jumala olemasolust kuni laste kasvatamiseni välja, kuid ühtegi neist küsimustest ei uurita süvitisi, vaid neid jälgitakse justkui möödaminnes, lastes vaatajal ise järeldusteni jõuda. Brad Pitt teeb järjekordselt päris huvitava rolli ning lapsnäitlejad ei häiri ka. Tundub vägagi hea film? Tegelikult mitte. Filmi liigne aeglus, raskus ning mitte kuhugi jõudmine ongi suurimateks valupunktideks. Isegi hiljem google´i abiga, ei õnnestu otseselt kindlaks teha, mida öelda tahetakse, ning see tekitab kinost väljudes tühja tunde. Tahaks justkui, et film meeldiks, aga pole päris see. Paugu vendadele ei soovita, aga kes veidi kannatlikumad, need võibolla suudaksid isegi filmi ära vaadata.

    Moneyball – Pärast Tree of Life´i tuli ilge Brad Pitti isu. Õnneks ei pidanud kaugelt otsima. Spordifilm pesapalli meeskonna GM-ist, kes üritab rahaliselt mitte just parimas seisus tiimist matemaatikat arvesse võttes tipp võistkonda voolida, kasutades selleks arvutihuvilisest noormehe abi. Pittilt jälle korralik sooritus ning imekombel ei häirinud seekord isegi Jonah Hill. Filmi võib vabalt soovitada ka neile, kes pesapallist aru ei saa, sest olgugi, et kurikaga vehkimise mängu oli filmis piisavalt, suudeti seda huvitavalt serveerida. Pitti mängitud tegelane on niivõrd sümpaatne, et tema tegemistele pole raske kaasa elada, mis teeb ka filmi nauditavaks. Spordisõpradele soovitan kindlasti ning minu arvates veidi parem kui Invictus, mis iseenesest oli ka väga hea.

    Warrior – veel üks spordifilm. Seekord populaarse vabavõitluse teemadel. Film kahest vennast, kes mõlemad juhuse tahtel satuvad ühte ja väga võimsasse turniiri ning selle kaudu leiavad taas iseenda. Esimene pool filmist keskendubki tegelaste väljakujundamisele – kes-kus-mis jne. Iseenesest üks klišee teise otsa. Vendade tegelaskujud on küll veidi üheülbalised, kuid nende endist alkohoolikust isa kehastav Nick Nolte teeb küll päris meeldejääva rollisoorituse. Teine pool filmist keskendub aga puhtalt turniirile ning võitlusele. Minu maitse jaoks näidatakse võitlust vist isegi liialt palju. See aga ei vähenda imekombel absoluutselt filmi emotsionaalset mõju vaatajale. Tegelastele kaasaelamine on garanteeritud ning võimas emotsionaalne laeng samuti. Imdb-s küll minu arvates veidi ülehinnatud, kuid viimase aja parimaid vaatamisi siiski.

    I Saw The Devil – Lõuna-Korekad suudavad väga vingeid kättemaksu filme teha. Ei ole erandiks ka antud linateos. Kui sarimõrvar eriagendi naise halastamatult teise ilma saadab, lubab peategelane, et mõrvar kannatab kolm korda rohkem kui tema armastatu. Järgneb kassi-hiire mäng. Filmi teeb tegelikult eriliseks see, et mõrvari tabab peategelane juba filmi esimeses kolmandikus, aga seda, mis edasi toimuma hakkab, on ilma spoilimata raske kirjeldada. Filmis on ohtralt verd, piinamist ja üldse rõvedusi, aga see tundub seal loomuliku osana ning sellist väigisi imetud verd sealt ei kohta. Samuti sisaldab teos koreakatele omast teistsugust huumorit, mida mujal naljalt ei kohta. Vahel veidi liialt pikad stseenid, mis tempot alla võtavad, aga üldiselt korralik kättemaksu film.

    Cowboys & Aliens – Ulmeliste sugemetega western, kus tulnukad metsiku lääne inimesi kimbutavad. Ausalt öeldes polegi filmi kohta midagi head öelda. Effektid olid siiski korralikud. Mind paneb ausalt öeldes imestama, kuidas nii mõttetule lavastajale üldse selline blockbuster lavastada antakse. Kui ironmanid on filmitegijate õnneks piisavalt suure fännibaasiga, et seda lähevad vaatama niikuinii paljud juba intertsist, siis antud filmi produtsentide arvutusest kasumlikkuse näol ma aru ei saanud. Suure reklaami nõul jõuti isegi plussi. Ühesõnaga. Film on halb. Ei päästa seda isegi Olivia Wilde. Filmi viimane kolmandiks on üks paras klišee, meenutades oma ajuvabaduselt ning ebahuvitavuselt viimase Transformersite lõppu, kus vähemasti mind ei huvitanud absoluutselt, kes sureb, kes elab. Saaks ainult see piin kiiremini läbi.

    Super 8 – Spielbergi produtseeritud ning Losti looja J.J. Abramsi lavastatud lastekas, mille kohta olin eelnevalt kuulnud mitmeid arvamusi. Sõber, kelle filmimaitset ma austan, kutsus seda lihtsalt juraks. Samas mitmed ülevaated peavad antud linateost üle pika aja mõnusaimaks laste-noorte-ulmefilmiks, mis pidavat spielberglikku 80ndate lastefilmide klassika E.T. jälgedes käima. Minu arust on mõlematel õigus. Täiskasvantutele on tegemist tõesti lastefilmiga. Lisaks käivitub film suhteliselt aeglaselt. Samas on kokkuvõtlikult tegemist mõnusa ajaviitega, kus umbes 12 aastaste sümpaatsusteemale taustaks suur linnas rahmeldav tulnukas, kes koju tahab.

    The Help – Antud filmidest kindlasti parima mulje jätnud linateos. Minu jaoks võibolla isegi eelmise aasta parim film (teise poolaasta minu nähtutest kindlasti). Kuigi rassismi teema on sageli filmides suhteliselt otsitud, siis antud hetkel oli asi igati omal kohal. Lugu jutustab 60ndate neegerteenijatest, kes alla miinimumpalga eest peavad rikkamates peredes teenijaameteid, tehes kõike seda, millega peaks hakkama saama koduperenaine. Sealhulgas kasvatedes perekonna lapsi, et siis daam-perenaised üheskoos bridži mängimas ja kuulujutte levitamas käia saaksid. Superosatäitmistega ülisüdmalik filmike.

    Hangover: Part II – venitasin pikalt, et mitte seda filmi vaadata. Lõpuks sai uudishimu võitu. Kui esimene osa oli minu arvates üks vingemaid komöödiaid üldse, mis oma uudsuses ja ajuvabaduses ka minusuguse kuiviku kinos naerust turtasatama ajas, siis hangover 2 on selle hale kloon. Tegevuspaik on viidud Taisse, mis aga filmile mitte midagi tegevuspaigana ei anna, peale selle, et saab 5 minutise stseeni tilliga prostist välja imeda. Kogu tegevus kordab eelnevat filmi. Naljad on väljaimetud ning Zach Galifianakise tegelaskuju lihtsalt ilge psühhopaadist värdjas. No ei. Ei olnud naljakas. Suregu kõik maha seal kasvõi.

  18. #3498
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Filmid ja sarjad

    Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) soovitan vaatama minna just tulin kinost

  19. #3499
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Filmid ja sarjad

    parem kui esimene osa?

  20. #3500

    Re: Filmid ja sarjad

    Hea ülevaade Camu. Kus filmid vaadatud? Enamasti ise vaatan kinos, päris tihti on suur vahe sees arvutitaga vaadatud filmil ja kinos suurel ekraanil. Cowboys ja aliens vaatasin arvutist ja oli tõesti jama, kuigi Olivia Wilde päästis siiski palju. Aga usun, et kinos oleks ma suht rahule jäänud, kuna oleks läinud ainult effektide pärast niikuinii vaatama. Super8 vaatasin kinos ja täitsa meeldis, just sellepärast, et meenutas pildi poolest ja võttepaikade poolest vanemaid actionfilme, kus vähem rohelist ekraani kasutusel (mida tõenäoliselt siiski oli väga palju kasutatud).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES