Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 43 EsimeneEsimene ... 3240414243 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 846
  1. #821
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunti vol 22

    Oleks võinud öelda, et sellest tuleb läbumäng, kus dead mängijatel on lubatud postitada ja host võib villast panna ja samuti hääletada. Siis oleks end veel vabamaks lasknud.

  2. #822

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Oleks võinud öelda, et sellest tuleb läbumäng, kus dead mängijatel on lubatud postitada ja host võib villast panna ja samuti hääletada. Siis oleks end veel vabamaks lasknud.
    oppa karu style


  3. #823
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: VisaHunti vol 22

    Minu viga, et ma häält ümber ei tõstnud: ma lihtsalt ei märganud seda kuna ei olnud mänguga nii kursis. Aga kõik mõistusega külaelanikud oleksid pidanud seda märkama. Kõige hullem olukord oleks, kui overbet oleks surnud flipiga ja hunt olnud, siis järgmine päev oleksid kõik mu kaelas olnud.

    Aga noh. Järgmisteks mängudeks alibi olemas. Mängin edaspidi hunti, küla ja külatarka samamoodi.

  4. #824

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu viga, et ma häält ümber ei tõstnud: ma lihtsalt ei märganud seda kuna ei olnud mänguga nii kursis. Aga kõik mõistusega külaelanikud oleksid pidanud seda märkama. Kõige hullem olukord oleks, kui overbet oleks surnud flipiga ja hunt olnud, siis järgmine päev oleksid kõik mu kaelas olnud.

    Aga noh. Järgmisteks mängudeks alibi olemas. Mängin edaspidi hunti, küla ja külatarka samamoodi.
    see oleks pigem rootsi flip olnud. kui sedagi

  5. #825

    Re: VisaHunti vol 22

    lol

  6. #826
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: VisaHunti vol 22

    misasja?

  7. #827

    Re: VisaHunti vol 22

    libahunt rigged itt

  8. #828
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Millest sa räägid -.-?
    Tahtsin ka nalja teha nagu kuku :/

  9. #829
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Sest Karupoeg keeras mängu ****** :(
    wat wat nüüd nägin alles. Mis see karupoeg sul siin tegi? Natuke tsirkust ja leiba kas ta tegi siin mingi edge kuskil huntide tiimile w?

    See kui ta hääletab wowa on pigem suht obv tell, et wow küla ja peaksid õnnelik olema. Tra te nõrganärvilised ise lasete ennast modkilli pidevalt see ajab hoopis tilti!

  10. #830
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu viga, et ma häält ümber ei tõstnud: ma lihtsalt ei märganud seda kuna ei olnud mänguga nii kursis. Aga kõik mõistusega külaelanikud oleksid pidanud seda märkama. Kõige hullem olukord oleks, kui overbet oleks surnud flipiga ja hunt olnud, siis järgmine päev oleksid kõik mu kaelas olnud.

    Aga noh. Järgmisteks mängudeks alibi olemas. Mängin edaspidi hunti, küla ja külatarka samamoodi.
    Ranka, kas sa srsly ei biidi absoluutselt seda mängu? Esiteks kui sa seer ja kõik tahavad sind lynchida, siis sa pead claimima seal lõpus. Teiseks, see kui mina suren ja flipin wolfi, ei oleks mitte kuidagi su d2 mislynchi saatnud isegi kui sa vanillager, aga seerina kohe kindlasti mitte ju, sest sa saad claimida iga kell kui sulle väga julmalt peale lennatakse. Vote ümbertõstmisest rääkimata obv.

  11. #831

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    wat wat nüüd nägin alles. Mis see karupoeg sul siin tegi? Natuke tsirkust ja leiba kas ta tegi siin mingi edge kuskil huntide tiimile w?

    See kui ta hääletab wowa on pigem suht obv tell, et wow küla ja peaksid õnnelik olema. Tra te nõrganärvilised ise lasete ennast modkilli pidevalt see ajab hoopis tilti!
    See on role neutral.
    KP tegi ainult ühe asja valesti, Visahinge poste poleks ta tohtinud kustutada.

  12. #832

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    See on role neutral.
    KP tegi ainult ühe asja valesti, Visahinge poste poleks ta tohtinud kustutada.
    Saage aru, et ma ei kustutanud visahinge poste ära. ma ei saa seda isegi kuidagi teha, ega ma ranka ple (või pastilaa). Ma kustutasin 2 korda enda postituse, sest ma kirjutasin 1 korra mõttetu teksti ning teine kord oli mingi error.

  13. #833
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: VisaHunti vol 22

    Minu arvates oli ka karupoja postidest võimalik üht-teist välja lugeda, aga see selleks.

  14. #834

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Saage aru, et ma ei kustutanud visahinge poste ära. ma ei saa seda isegi kuidagi teha, ega ma ranka ple (või pastilaa). Ma kustutasin 2 korda enda postituse, sest ma kirjutasin 1 korra mõttetu teksti ning teine kord oli mingi error.
    EDIT// Tra ma tont ei oska ise poste lugeda lihtsalt.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 10.01.14 at 15:49

  15. #835
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: VisaHunti vol 22

    Pohhui visal on airgun ikkagi.

  16. #836

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Minu arvates oli ka karupoja postidest võimalik üht-teist välja lugeda, aga see selleks.
    minu postitused olid täiesti role neutral. Ehk siis ma oleks need postitused kirjutanud täpselt samamoodi erinevates olukordades (nt kui wowa hunt või kui wowa küla).

    See, kuidas seda tõlgendada, see on juba mängija oma asi. Aga nii on iga lausega või ütlemisega - alati saab midagi tõlgendada, muidu ei oleks kõnekeelel eriti pointi ning võiksime oma mõtteid edasi anda rusika ja kirvega.

    Mis puudutab nüüd seda, kas ma oleks pidanud üldse sekkuma, siis mind hetkel absoluutselt ei vaeva hetkel mure, et ma oleks midagi ära rikkunud. Ka visa ütles, et enne seda oli "flow" väga hea. Ju siis astusin korra üle piiri kellegi jaoks, kuid minu arvates oli piir veel kaugel.

    ja tsiteerides Märt Avandit, siis "tujurikkuijad pole kunagi piiri ületanud"

  17. #837

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    EDIT// Tra ma tont ei oska ise poste lugeda lihtsalt.
    ei ole teist varianti, sest mul tõesti ei ole õigust postitusi kustutada (v.a. enda omi). Muidu oleks ammu kõik ranka postitused ära kustutanud.

  18. #838

    Re: VisaHunti vol 22

    huhh, alles nüüd satun arvutisse. Päris kole lugu.
    HEa töö timz, et viimasel päeval nolynch teema sisse tõid! GG hundid.

    Päris humoorikas mäng oli, selle eest tänusõnad karupoegale.
    Külarahvas oli ka vahva ju tegelt, natuke õnnetu aga siiski.

  19. #839

    Re: VisaHunti vol 22

    lul, parima mängu valisin sit outimiseks. wp guise, eriti mõmmibeebi ofc

  20. #840
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Ranka, kas sa srsly ei biidi absoluutselt seda mängu? Esiteks kui sa seer ja kõik tahavad sind lynchida, siis sa pead claimima seal lõpus. Teiseks, see kui mina suren ja flipin wolfi, ei oleks mitte kuidagi su d2 mislynchi saatnud isegi kui sa vanillager, aga seerina kohe kindlasti mitte ju, sest sa saad claimida iga kell kui sulle väga julmalt peale lennatakse. Vote ümbertõstmisest rääkimata obv.
    Mul tuli mäng meelde 30 minutit enne lõppu ning vote countile ei pööranud rohkem tähelepanu, et enamus hääled minu peal. Oma hääle unustasin ära, sest ma olin tõesti väga hõivatud muude mõtetega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES