Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
Overbet on hunt.

Esimesed postid juba borderline wolf claim.







Huntidele meeldib mingi weak sitta öelda a la X on wolfy aga samas ei tea ka raisk. Siis saab alati nö readi muuta, kui olukord muutub.

Teine post mingi õigustab kohas, kus pole vajalik üldse.

Ma pole seer huntinud. Kui see post rahule jätta siis kõik fine. Suures mängus ütlesin samamoodi BWG-le, et ta seer cover on kohutav. Ma võin leveldada seal, hundid ei tea. Hundid ei hakka ütlema "ok q_q ütles bwg pole seer niiet ta pole". Võivad mõelda hoopis, et q_q readid bwg seer ära ja teeb katet vms. MA POLE SEER HUNTINUD. See post on kohutav BWG-lt regardless. PUNKT!!
lol

Sa tahad öelda, et see on wolfy, et ma ütlen, et Visa/BWG villad, aga ei tea kunagi kindlalt? See post tehtud mingi 2 posti põhjal ju, basically ilma infota, ainult nende tehtud avangute põhjal. Ja sa tahad väita, et ma oleksin pidanud neid lockima vms, kahe posti põhjal.

Besides, sa saad ise ka aru ju mida ma mõtlen selle all. Mõlemad suht out of the box mängijad, Visa tegi eelmine mängki mingi random claimi mis külale sitta keeras ja BWGd sa see mäng juba halva villa mängu eest sõimanud, don't tell me you don't know where I'm coming from.

Üldiselt ma arvan, et see sul solid wolfstrat, et ainuke mängija vaikselt ära kõrvaldada siin day 1, kes varemgi sind day 1 täpselt hundiks on readinud ja julgeb sind voteda ka. Fucking well played kui küla usub ka seda.