Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 846

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    wat wat nüüd nägin alles. Mis see karupoeg sul siin tegi? Natuke tsirkust ja leiba kas ta tegi siin mingi edge kuskil huntide tiimile w?

    See kui ta hääletab wowa on pigem suht obv tell, et wow küla ja peaksid õnnelik olema. Tra te nõrganärvilised ise lasete ennast modkilli pidevalt see ajab hoopis tilti!
    See on role neutral.
    KP tegi ainult ühe asja valesti, Visahinge poste poleks ta tohtinud kustutada.

  2. #2

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    See on role neutral.
    KP tegi ainult ühe asja valesti, Visahinge poste poleks ta tohtinud kustutada.
    Saage aru, et ma ei kustutanud visahinge poste ära. ma ei saa seda isegi kuidagi teha, ega ma ranka ple (või pastilaa). Ma kustutasin 2 korda enda postituse, sest ma kirjutasin 1 korra mõttetu teksti ning teine kord oli mingi error.

  3. #3

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Saage aru, et ma ei kustutanud visahinge poste ära. ma ei saa seda isegi kuidagi teha, ega ma ranka ple (või pastilaa). Ma kustutasin 2 korda enda postituse, sest ma kirjutasin 1 korra mõttetu teksti ning teine kord oli mingi error.
    EDIT// Tra ma tont ei oska ise poste lugeda lihtsalt.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 10.01.14 at 15:49

  4. #4

    Re: VisaHunti vol 22

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    EDIT// Tra ma tont ei oska ise poste lugeda lihtsalt.
    ei ole teist varianti, sest mul tõesti ei ole õigust postitusi kustutada (v.a. enda omi). Muidu oleks ammu kõik ranka postitused ära kustutanud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES