Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 37, kokku 37
  1. #21
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ma lihtsalt ei mõista hästi, kuidas see programm peaks suutma adekvaatselt hinnata ja analüüsida, mis on perfektne mäng, kui tal on endal elementaarsed vead sees. Ma küll ei tõmmanud oma käsi sinna, et neid analüüsida, aga kui selle PokerCoach Challenge vastu mängida, siis see küll muljet ei avalda. Kui sul on ikka mudelis sees vead, millega folditakse absolute nuts, siis ma olen skeptiline selle suhtes, kas mudel oskab teiste mängu adekvaatselt hinnata. Aga võib-olla oskab.

    Ja kui nad ise väidavad, et mudel suudab "World Class" mängija vastu kasumlikult mängida (+0.38bb/100), siis ma olen valmis sümboolse summa panema vahele, et tõmban selle Snowie enne 20 BI auku kui tema mind. Ja ma pole kohe kindlasti world class player.

    Kas ma olen ikka täiesti valel teel kui arvan, et mudel peaks suutma suvalist tohmanit biitida?

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    GTO ei ole exploitive strateegia. See peaks olema nagu nimigi ütleb- mänguteoreetiliselt perfektne ja readidest olenemeta, vaakumis võimalikult optimaalne strateegia. Sellel polegi exploitimisega midagi pistmist, kuigi teoreetiliselt peaks see lõpuks viima strateegiani, mis oleks võimalikult lähedane sellisele, mida poleks võimalik exploitida? Põhimõtteliselt on see mingi teoreetiline mudel mille poole püüeldakse- nagu alkeemikud kunagi püüdsid igast jamast kulda teha või nagu otsitakse võimalust perpetum mobile tegemiseks.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 08.01.14 at 00:55

  3. #23
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ma ei väida midagi teooria kohta. Aga mulle tundub, et olen nõus pigem Codecciga, et see winrate jutt on suht arbitrary. Kui nad väidavad, et nende poker bot suudab biitida "World Class" mängijat, siis ma väidan täpselt vastupidist ja olen nõus sellele raha panustama. Kuivõrd mu veendumus pole sügav, siis väga palju vahele ei julgeks panna.

    Kui mõni foorumilane näitaks ette oma "World Class" mängijate vastu mängitud 115k kätt ja oleks plussis, siis ma ei julgeks talle küll eriti vastu istuda.

    Alates enda eelmisest postitusest olen toksinud veel natuke. Ilma suurema draamata +800bb seni. Enam pole any2 all-in läinud.

  4. #24
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    GTO ei ole exploitive strateegia. See peaks olema nagu nimigi ütleb- mänguteoreetiliselt perfektne ja readidest olenemeta, vaakumis võimalikult optimaalne strateegia. Sellel polegi exploitimisega midagi pistmist, kuigi teoreetiliselt peaks see lõpuks viima strateegiani, mis oleks võimalikult lähedane sellisele, mida poleks võimalik exploitida? Põhimõtteliselt on see mingi teoreetiline mudel mille poole püüeldakse- nagu alkeemikud kunagi püüdsid igast jamast kulda teha või nagu otsitakse võimalust perpetum mobile tegemiseks.
    Jah, aga see bot ei ole valmis GTO bot. Eesmärk on selleks saada nagu ma aru saan, aga sellest ollakse veel äärmiselt kaugel. Kas FLHE HU GTO bot on üldse olemas?

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Kas keegi oskab selgitada: Kui tegu on mingi algusjärgus toorikuga, siis miks tegijad väidavad, et see biidib juba maailmaklassi mängijaid 115k käe kohta?

    Olen teadlikult ja päris palju mänginud ipokeri bottide vastu. Need jätsid kohati asjalikuma mulje, sest omanik käis kohapeal üllatamas ja pani ban listi vahel. Ja upgrades kui mõnest kohast väga suuri auke rahakotti tehti. Snowie bot tundub seni nagu suvaline vaal.

  6. #26
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Uudishimu sai võitu ja tõmbasin ka... Päris huvitav asi ja baasmäng tundub tal suht solid ja GTO-ish (meenutab sitaks Sauce mängustiili), aga mõnesaja käe kohta tundub jube exploititav rämedalt 3bettides ja cbettides.

    Mulle jääb selline mulje, et ta oleks nagu õpetatud mingite tavaolukordade (real HH-de) järgi mängima ja nendega ta tuleb päris hästi toime, a'la tundub, et ta arvestab, et keskmine mängija 3betib 20% ja cbetib 60% 3bet pottides, aga kui keegi hakkab out-of-the-box mängima, nt 3betib 100% ja cbetib 100% siis tundub, et ta jääb hätta.

  7. #27
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Lasin mingi 500-1K kätt kokku, päris fun asi :D

    Baasmäng on minuarust Snowiel väga hea... Selle all ma mõtlen selliseid muuve, mida juhtub hästi tihti, nt buttoni avamine, BB pealt õige % kätearvu mängimine, single-raised pottides õigesti callimine ja vbettimine. Kui hirmus nr 2 häda peale tuleks ja fish $5/$10 's oleks kes väga out of the box asju ei tee, siis julgeks küll Snowie grindima jätta :D

    Aga mõtleva mängija vastu ta ikka minuarust ei saa. 3bettisin suht 100%, cbettisin 100% ja overshovesin tihti ja nende vastu ta oli ikka hädas. Lemmik käsi oli kui 4bettisin AJs 2.5x ja snowie flattis, flop J88 c/c, turn 4 c/c, river J snowie checkib, ma minbetin mingisse $400 'sse panka, snowie overshoveb 2x pot ma call tal 43s :D

    Kokku võitsin selle kätearvu peale 550 big blindi, ja mingi 300-400 big blindi callisin lihtsalt maha huvi pärast, et näha millega bot mängib. Jään oma arvamuse juurde selle koha pealt, et see 22bb/100 on mängitud lambi playmoney mängijate vastu kes for fun testivad mida bot teeb ja suhteliselt häbitu promo Snowie tegijate poolt, eriti eksitavad asjad nagu "World Class" mängijate vastu on Snowie up, kuigi tegelikult need World Class mängijad on heal juhul NL10 regid.

    Aga programm iseenesest ei tundu üldse halb ja pakub päris huvitavaid asju. Uurin veel kindlasti, ekslik marketing ainult veidi häirib.

    Paar pilti:
    Lasin oma longest sessid (13.6K kätt, -32.6K$) Snowiesse, kus olin tõenäoliselt oma kõige halvemat mängu teinud, Snowie arust expert obv:
    ( Click to show/hide )


    Lasin mingid solid käed ka, kus 9K käe jooksul $15K võitsin, siis tuli error rate 9 ehk peaaegu World Class :D

    Sessi lõppseis:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Codecci poolt : 08.01.14 at 03:07

  8. #28
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Päris paljud helged pead 2+2 's arvavad, et see suht scäm:
    http://forumserver.twoplustwo.com/15...stion-1384182/

    Väga huvitav post:
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=201

    Cliffs:
    Mingi vend mängis 6K kätt Snowie vastu 6-maxi, võitis 35bb/100 ehk 21 buy-ini, variance simulaatori järgi on tõenäosus 0.1255%, et ta long runnis break-even või kaotaja on Snowie vastu. Aga tema tulemusi ei panda Snowie "winners listi", sest need kelle error rate üle 25 on ei panda, tal 25.5.

  9. #29
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Botiehitajatele oma käte andmine ei tundu hea mõttena imo.

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    See error rate on jh nende mingi oma tuletis.

    Snowie postis on imo see 6k kätt võitnud vend ka välja toodud, kui käib sama tüübi kohta:

    User "Fontaine" managed the biggest result with a win rate of 36.29bb/100 over 6042 hands. A special mention as well to user "Matthew" who recorded a win rate of 3.86bb/100 over 11,461 hands, playing at a world class level of 7.46!
    ....
    Once again, we can notice a correlation between the win rate and the level of play - with the exception of Fontaine's win, where he played at an error rate above 25.

    Kusjuures on imelikult ja nendepoolse reklaamipostina arusaadavalt hästi kavalalt liigendatud, et "Mathew" error rate on välja toodud samas lauses ja "Fontainei" oma on kuhugi tabeli alla susatud.

    http://www.pokersnowie.com/blog/2014...t#.Uszo5dJdUwl
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 08.01.14 at 07:11

  11. #31
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Päris paljud helged pead 2+2 's arvavad, et see suht scäm:
    http://forumserver.twoplustwo.com/15...stion-1384182/

    Väga huvitav post:
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=201

    Cliffs:
    Mingi vend mängis 6K kätt Snowie vastu 6-maxi, võitis 35bb/100 ehk 21 buy-ini, variance simulaatori järgi on tõenäosus 0.1255%, et ta long runnis break-even või kaotaja on Snowie vastu. Aga tema tulemusi ei panda Snowie "winners listi", sest need kelle error rate üle 25 on ei panda, tal 25.5.
    Kõige enne pettuseks peeti programmi esimesed 20-30 posti ja jätkati tavapärast aruteluga. Hiljem isegi tekkis küsimus, et kui programm on nii nõrk, aga ideega, siis mispärast mängijad aitavad programmi omanikel vigu parandada?

    Tagasi scammi juurde: ainult üks härra ei saanud mitte kuidagi hingerahu kuna Pokersnowie veebilehel oli fraaz «perfect», mis pidavat eksitama. See lükati ümber järgneva viitega Pokersnowie lehel: http://www.pokersnowie.com/about/weaknesses.html

    6000 kätt mänginud mängija - fontaine

    Tema sai vastuseks Pokersnowie meeskonnalt:

    Hi Andy,

    Yes, we do indeed have a new "champion" player, who managed to win 36.29 bb/100 over 6000 hands, and an error rate of 25.48. 35 players in total have played in excess of 5000 hands.

    Overall results are:
    • 282,387 hands played by 35 players; - PokerSnowie won 10.9 bb/100;
    • Global error rate is a pretty strong 15.09;
    • 12 players have managed to win against PokerSnowie, including 2 players who played in excess of 10,000 hands each;
    • Biggest win rate is as mentioned above, 36.29 bb/100; second biggest 18.27 bb/100;
    • The two best error rate amongst winners are 7.11 (for 5,004 hands) and 7.36 (for 10,384 hands).

    Vastuse leiad aadressilt: http://www.pokersnowie.com/blog/2013...d#comment-6610

    Sama vend, kes mängis 6000 kätt, kirjutas hiljem järgnevat:
    I played another session last night and lost for the first time, mostly due to shipping 7 bi after making a backdoor flush on a paired board in a 5bet pot lol Probably would have found a fold if it wasn't playmoney I still believe I am a favourite over Snowie, but probably not a 35 bb/100 favourite...

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=215

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Lisaksin niipalju, et Pokersnowie on siiski kasumit taotlev ettevõtte, mis tähendab, et omanikud ülistavad toda rohkem kui peaksid ja muud moodi kapitalismis ei saakski. Iga uus kasutaja on neile +EV: annab tulu arenduseks/investeeringuteks ja mängijate teatatud vead/puudused aitavad programmi parendada.

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Saan aru, et pokkerimängijad ise nüüd aitavad arendada boti.Hea marketing selle pokersnowie poolt suutis mängijad oma vankri ette rakendada.

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Alguses näitas mingit kelbast, nüüd näitas õigeid statte:

    Total hands played: 1348
    Error rate: 32.63
    Level: "Beginner"
    Total winrate: 197 bb/100

    Ehk jah. Mingi beginner level mängija vägistab teda ca. 200bb/100. Kustotsast see mingi vägev leiutis peaks olema, nfc.

    Btw, kui see artikkel vastab tõele, et seni parim tulemus oli ca. 35bb/100 üle 6k käe, siis see peaks olema total profit ca. 2,000 bb. Ma tegin selle just üle näidates umbes 6x suuremat winrate. Great success.
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 09.01.14 at 00:03

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Arvestades, et nende enda skaalal on "Beginner" tase error rate 20-25, siis mu 32.6 error rate peaks mingi "Exceptional Retard" olema.

  16. #36
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Teeb mis ta teeb aga käigult ta adjustima ei hakka.

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Avaldati uued tulemused. Seepärast see teema lukku ning arutelu jätkub: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...iljonit-k%E4tt

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES