Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 37
  1. #1
    PokkeriProde Uudiste Postitaja Kasutaja Toimetaja avatar
    Liitus
    Nov 2012
    Asukoht
    www.pokkeriprod.com
    Postitusi
    358

    PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel


    PokerSnowie tehisintellekti väljakutse jooksul on nüüdseks mängitud pea poolteist miljonit kätt ning pokkeriboti üldine winrate on 22.18 big blindi 100 käe kohta.


    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/01/0...oni-kae-jarel/

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Võiks lähemalt kirjutada misasi see PokerSnowie täpsemalt on.

    Kes temaga mängivad? Kus? Rake-free?

    Kui tema vastu võib mängida ükskõik kes ja tegemist playmoneyga, siis üsna kesised tulemused. Kui hand-pickitakse tuntud mängijaid siis unreal tulemused.

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ma tahaks eeldada, et sulle pole kindlasti vaja spoonfeedida seda infot, kuna ranka on 2x eelmiseid update kajastanud ja sa seal esimeses challenge´i väljakuulutamise ülevaates mingeid näiteid tõid. Lisaks võid reaalse huvi korral lihtsalt nendele samadele postidele edasi liikuda posti alt related viidetest.

    Kui teiste pärast muretsed, siis no problem.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Võiks lähemalt kirjutada misasi see PokerSnowie täpsemalt on.

    Kes temaga mängivad? Kus? Rake-free?

    Kui tema vastu võib mängida ükskõik kes ja tegemist playmoneyga, siis üsna kesised tulemused. Kui hand-pickitakse tuntud mängijaid siis unreal tulemused.
    IMO isegi kui mängib kõige hullemate tardide vastu on 22bb/100 väga hea tulemus. Julgeks väita, et 5NL antud bot crushiks.

    EDIT: Kui väga soovid, võin ekstra sinu jaoks selle välja uurida.

  5. #5
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Ma tahaks eeldada, et sulle pole kindlasti vaja spoonfeedida seda infot, kuna ranka on 2x eelmiseid update kajastanud ja sa seal esimeses challenge´i väljakuulutamise ülevaates mingeid näiteid tõid. Lisaks võid reaalse huvi korral lihtsalt nendele samadele postidele edasi liikuda posti alt related viidetest.

    Kui teiste pärast muretsed, siis no problem.
    Üritasin nõu anda kuidas minu arvates antud artiklid rohkem huvi ja kasulikku infot pakuks. Tundub, et autor (sina?) näeb päris palju vaeva spetsiifiliste asjade väljatoomisega ja tema jaoks iseenesest mõistetavad paljud asjad, sest ta teemaga lähemalt tuttav, aga suvalise Facebooki lingi-klikkija (nagu mina) jaoks jäävad paljud tähtsad küsimused vastuseta ja puudub ka nii suur sportlik huvi antud teema vastu koheselt, et omal käel edasi uurida.


    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IMO isegi kui mängib kõige hullemate tardide vastu on 22bb/100 väga hea tulemus. Julgeks väita, et 5NL antud bot crushiks.

    EDIT: Kui väga soovid, võin ekstra sinu jaoks selle välja uurida.
    Kuidas 5NL crushimine hea tulemus oleks? Juba paar aastat tagasi avastati botid kes 1000NL biitisid iPokeris.

    Ei ole minu jaoks midagi vaja uurida, lihtsalt üritasin nõu anda millele võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla my bad ja pole üldse olulised asjad enamike lugejate jaoks mis küsisin

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Üritasin nõu anda kuidas minu arvates antud artiklid rohkem huvi ja kasulikku infot pakuks. Tundub, et autor (sina?) näeb päris palju vaeva spetsiifiliste asjade väljatoomisega ja tema jaoks iseenesest mõistetavad paljud asjad, sest ta teemaga lähemalt tuttav, aga suvalise Facebooki lingi-klikkija (nagu mina) jaoks jäävad paljud tähtsad küsimused vastuseta ja puudub ka nii suur sportlik huvi antud teema vastu koheselt, et omal käel edasi uurida.

    Kuidas 5NL crushimine hea tulemus oleks? Juba paar aastat tagasi avastati botid kes 1000NL biitisid iPokeris.

    Ei ole minu jaoks midagi vaja uurida, lihtsalt üritasin nõu anda millele võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla my bad ja pole üldse olulised asjad enamike lugejate jaoks mis küsisin
    biitimine != crushimine

    See selleks. Tegelikult on mul endal ka samad küsimused, ja teen tolle päringu ära, et saada rohkem selgust.

    Mängimise kohta niipalju, et minu teada ei ole projekt avalik. See tähendab, et saaksid pokkeriboti vastu mängida, pead avama kõige enne konto ja laadima alla programmi. Suvaline pereisa seda teha ei viitsiks ning eeldaks siiski, et tegu on rohkem mõttega mängijad.

    Aga jah. Mõttetu heitada - panen kohe kirja teele.

    EDIT: Loodan, et saan ka vastuseks statistika (üldpopulatsiooni statid), et nii iseloomustada keskmist mängijat.

  7. #7
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Seda PokerSnowiet ei saa ju tõsiselt võtta enne kui pole real money peale tehtud. Ise ka testisin ja proovisin paar kättt normaalselt mängida. Ei tulnud midagi välja ja all in any 2 iga hand. Ilmselt nõnda teevad paljud ja sealt see 22bb/100 tulebki.

    Aga boti kohta hea tulemus ikka.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Sain sellise vastuse:

    Hello Rainer,

    Thank you for your interest.

    I cannot provide you with the statistics you're asking for. However, please take a look at

    http://pokersnowie.com/blog/2014/01/...t#.UsvDG_RDt8E

    There you can clearly differentiate the different category of players or attempts. If someone for example tries to exploit Snowie by going all-in every hand, he will obviously fall in the "beginner" category.

    We will occasionally update the blog with interesting results or findings.


    Kind regards,
    Mike
    PokerSnowie Team

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ehk maakeeli nad väidavad, et tabelid on suht täpsed.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ja näiteks kui sa tõmbad ära snowie ja lased käed sisse, saad oma error rate. Selle järgi saad tabelist vaadata kui palju snowie võidaks sinu vastu.

    ma kaotaks 5bb

    E: obv snowie ei võidaks ka, sest reiki ei ole sees.

    E2: ja kui tabelis loeks dongiks 16-20 error rate, siis snowie võidaks 21bb (ilma raketa) ehk siis bumhunt

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ma lasin mõnisada kätt vs Snowie. Esmapilgul tundub täispask programm olevat. Pooltel kordadel ei saa aru, mida ta reppida üritab. Muidu on kõvasti value poole kaldu (potsize või overbet 2pair+ käsi). Adjustimine on ka sitt. Kui ikka 20-30 kätt järjest openshoved või 3b shoved 200bb+, siis võiks hakata buttonit limpima või minraisema, see mixis ikka oma limp+minraise+3bb raise nagu ennegi. Lisaks on tal sees triviaalsed vead. Ntx minu vastu foldis TJQKAr boardil vs shove.

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Lisaks ei oska ta nutsi flattida. JJ6 boardil 6bet shoves 300bb J6; AA üritab iga hinna eest preflop sisse ajada. River tugev 2pair ei oska value raiseda. Kordagi ei trapi. Kõige lihtsam viis panka võita on bettida väikselt kuni riverini ja kui siis mõni teoreetiline maja või flush või rida kokku jookesb, siis shoveda 3x+ pank. Mind pole kordagi maha callinud, kuigi iga micromees saaks aru, et ma ei esinda mitte kunagi seal midagi.

    Ma küll ei tea, kuidas selline peaks mõnd head regi biitima.

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Üritasin nõu anda kuidas minu arvates antud artiklid rohkem huvi ja kasulikku infot pakuks. Tundub, et autor (sina?) näeb päris palju vaeva spetsiifiliste asjade väljatoomisega ja tema jaoks iseenesest mõistetavad paljud asjad, sest ta teemaga lähemalt tuttav, aga suvalise Facebooki lingi-klikkija (nagu mina) jaoks jäävad paljud tähtsad küsimused vastuseta ja puudub ka nii suur sportlik huvi antud teema vastu koheselt, et omal käel edasi uurida.



    Kuidas 5NL crushimine hea tulemus oleks? Juba paar aastat tagasi avastati botid kes 1000NL biitisid iPokeris.

    Ei ole minu jaoks midagi vaja uurida, lihtsalt üritasin nõu anda millele võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla my bad ja pole üldse olulised asjad enamike lugejate jaoks mis küsisin
    Ma üritasin niisama vaielda, kuna jäi meelde, et sa vähemalt ühes eelmise sama asja raames mingeid näiteid tõid. Ise kokku klopsides ei hooma enamasti, mis ridade vahele jääb. Aga see ei ole üldse oluline ka.

    Ei ole jõudnud vaadata, aga hakkasin mõtlema, et kui snowie nii öelda on õppinud ise simuleerides, kas seda annaks kuidagi lahti ka lammutada proge küljest, et ostad PokerCoachi ja siis lükkad Snowie onlinei vaikselt grindima. Tehniliselt ei oska hinnata, kui loll mõte on, ja ilmselt on kuskil ka vastatud, kuidas see välditakse. Pole siiski juhtunud googeldama. Lisaks pole nagu eriti vajalik ka, kui on asjalikemate parameetritega botte, aga turustamise koha pealt oleks naljakas.

    Bet sizede kohta nagu oleks kuskil loojate poolt mainitud, et oleks võinud 2/3 beti ka talle selgeks õpetada. Ei mäleta, mis kontekstis oli.

  14. #14

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma lasin mõnisada kätt vs Snowie. Esmapilgul tundub täispask programm olevat. Pooltel kordadel ei saa aru, mida ta reppida üritab. Muidu on kõvasti value poole kaldu (potsize või overbet 2pair+ käsi). Adjustimine on ka sitt. Kui ikka 20-30 kätt järjest openshoved või 3b shoved 200bb+, siis võiks hakata buttonit limpima või minraisema, see mixis ikka oma limp+minraise+3bb raise nagu ennegi. Lisaks on tal sees triviaalsed vead. Ntx minu vastu foldis TJQKAr boardil vs shove.
    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Lisaks ei oska ta nutsi flattida. JJ6 boardil 6bet shoves 300bb J6; AA üritab iga hinna eest preflop sisse ajada. River tugev 2pair ei oska value raiseda. Kordagi ei trapi. Kõige lihtsam viis panka võita on bettida väikselt kuni riverini ja kui siis mõni teoreetiline maja või flush või rida kokku jookesb, siis shoveda 3x+ pank. Mind pole kordagi maha callinud, kuigi iga micromees saaks aru, et ma ei esinda mitte kunagi seal midagi.

    Ma küll ei tea, kuidas selline peaks mõnd head regi biitima.
    Sa pole päris täpselt aru saanud mis Pokersnowie on..

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ilmselt ei ole jah. Võib-olla ta läheneb asjale mingist teoreetilisest aspektist, mille järgi peaks olema võimalik mingid unexploitable stiili mängida. Aga kas see simulaator siis ise ei võiks seda stiili vastu mängida? Praeguse seisuga on seda botti esmapilgul lihtne biitida.

  16. #16

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Ranka vist eelmises artiklis mainis et Pokersnowie on GTO bot. Ei ole võimalik öelda muidugi kui lähedal ta GTO-le reaalselt on. Ma pole ise proovinud boti vastu mängida, aga esmapilk võib tihtipeale väga vale olla.
    Moonshine kirjutas päris hea reviewi selle kohta http://moonshineblog.wordpress.com/2...-poker-snowie/

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja näiteks kui sa tõmbad ära snowie ja lased käed sisse, saad oma error rate. Selle järgi saad tabelist vaadata kui palju snowie võidaks sinu vastu.

    ma kaotaks 5bb

    E: obv snowie ei võidaks ka, sest reiki ei ole sees.

    E2: ja kui tabelis loeks dongiks 16-20 error rate, siis snowie võidaks 21bb (ilma raketa) ehk siis bumhunt
    Mu point on, et keegi ei viitsi tõsiselt mängida kui pärisraha peale mäng ei käi ja PokerSnowie poolt kategoriseeritud "eksperdid" on tõenäoliselt 50NL fishid. Skilli poolest võivad isegi ok mängijad olla, aga käiakse testimas (nagu tolmuahv nt antud teemas kirjutas) mingeid random X-asju vs bot, et näha mida ta teeb, mitte ei mängita tuimalt mitusada kätt optimaalset mängu.

    See muidugi puhtalt minu common sense-st aretatud mõtlemine, mingitele faktidele ei tugine.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 07.01.14 at 17:48

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 096

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mu point on, et keegi ei viitsi tõsiselt mängida kui pärisraha peale mäng ei käi ja PokerSnowie poolt kategoriseeritud "eksperdid" on tõenäoliselt 50NL fishid. Skilli poolest võivad isegi ok mängijad olla, aga käiakse testimas (nagu tolmuahv nt antud teemas kirjutas) mingeid random X-asju vs bot, et näha mida ta teeb, mitte ei mängita tuimalt mitusada kätt optimaalset mängu.

    See muidugi puhtalt minu common sense-st aretatud mõtlemine, mingitele faktidele ei tugine.
    Tundub, et sa trollid ja vaidled igas teemas vaidlemise või ära panemise pärast.

    Kuna ilmselgelt sa lingile ei vajutanud või sa ei saanud jälle asjast aru, siis teen puust ja punasest. TABEL:


    Tabelis on lahter ERROR RATE. See iseloomustab vastast nagu iseloomustab winrate või ROI. Vahet ei ole, kas neil on perfektne GTO või ülipask GTO, aga mängijatele on valem sama. Minu error rate oli 11, ESTPatrickul oli 8, mida kutsutakse eksperdiks.

    See selleks. Seega ta kategoriseerib kõik mängijad ära. Nagu kirjas öeldi, siis miski lambi shoveja on beginner, sest error-rate läheb suureks. Ehk kõik, kes ei mängi tõsiselt, teevad donk playd, nende error rate suureneb ning kukub nõrka kategooriasse.

    Snowie winrate iseloomustab ka seda. Mida nõrgem vastane, seda suurem winrate. Noh, kui nad just tulemusi võltsinud ei ole, aga see hoopis teine teema.

    LOO POINT, ET KAS SA SAAD LÕPUKS ARU, ET NEIL ON TABELINA VÄLJA TOODUD, KES JA MIS INIMENE MÄNGIS. MÕNI MÄNGIS JAH DONK PLAYD MÄNGURAHA EEST, TEINE PROOVIS REAALSET TEDA OMA TASEMEGA BIITIDA. VAATA PALUN TABELIT.

  19. #19
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    LOO POINT, ET KAS SA SAAD LÕPUKS ARU, ET NEIL ON TABELINA VÄLJA TOODUD, KES JA MIS INIMENE MÄNGIS. MÕNI MÄNGIS JAH DONK PLAYD MÄNGURAHA EEST, TEINE PROOVIS REAALSET TEDA OMA TASEMEGA BIITIDA. VAATA PALUN TABELIT.
    EI OLE JU. SEE ON SNOWIE ENDA VÄLJAMÕELDUD TASEMED. UMBES SAMA KUI MA HOME-GAMES TEEN LEVELID EXPERT JNE JA PANEN EXPERDIKS MINGI VENNA KES PARKI 1/1 'S ELUSALT ÄRA SÜÜAKSE.

    Reaalseid mängijaid tuleb hinnata. Starsi HU lahti võtta ja teada kes on kes ja neid kategoriseerida, a'la WCG|Rider, jungleman12 ja veel mõned on Extra Terrestrial, mõned parimad midstakes pead World Class jne. Ja nende A-mängu, kuigi ma ei tea kuidas seda võimalik teha on, mingi käte importimine ei ole ju reaalne... Snowie küll viljeleb GTO-d, aga mängija ju mitte ja ta ei saa teiste inimeste vahelist lahingut võtta ja selle järgi hinnata kuidas mängija tema vastu mängiks. Selleks on vaja reaalset mängu, aga keegi mõistusega inimene ei mängi tasuta oma A-game playmoney boti vastu. Saad aru?

    Ja GTO botti pole olemas. See error rate on nende mingi väljamõeldud süsteem ju, eksin? See ei tähenda, et see süsteem õige oleks. Nad ei saa inimeste GTO mängu hinnata kui ükski inimene ega arvutiprogramm veel GTO-d mängida ei oska.

  20. #20
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    NB! Ma ei ole kunagi öelnud, et see programm pole legit. Ma usun, et on.

    Lihtsalt see 22bb/100 playmoney mängijate vastu on üsna mõttetu info ja see kategoriseerimine "World Class", "Expert" jne on eksitav.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES