Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 52

Hübriidvaade

  1. #1

    Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Sa oled siis elukutseline pokkerimängija? Mis limiidid ja graph plz.



    Ilmselt mingi hea põhjus, miks sa ei taha vastata. Ehk siis 3 tabling nl5 = prof. pokkerimängija?

    k aeg teha siis päevik, mis siin ikka läliseda:
    http://foorum.pokkeriprod.com/forumd...ip%C3%A4evikud

    Okei, mis ma sind ikka piinan? Umbes 3 päeva on paras aeg kannatusteks nagu Jeesus Kristus tegi.

    Mitu korda seda teemat refresisid? „Äkki avaldab enda graafikud ja limiidid. Üsna kindlasti pole highroller ega isegi suur võitja. Arvatavasti lihtsalt auku ja võlgadesse mängiv tegelane. Hea õnne korral saaks isegi uue Madis Eriti skandaali välja imeda siit. Vot siis ma tunneks ennast hästi.“

    Loodan siiralt, et sa terve see aeg oma postitatud GIF-i moodi ei olnud. See oleks juba liiga julm.

    Work on your trap game.
    Viimati muudetud NhTyGgWp poolt : 08.01.14 at 20:02

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Pettunud

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    sup

  4. #4
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Tsitaat Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
    plaplaplaplaplapla
    Ei noo kui sa reklaamid end elukutselise pokkerimängija, siis inimlikust huvist ikka tahaks teada, et mis limiite ja mis formaati lased. Graphid on ka teretulnud. Ei lootnud seda, et sa oleks kaotav mängija vms lol.

    See, et sa ei vastanud mu postile panigi mõtlema, et prolly nanostakes pokerpro.

    Ei mõista, miks sa uue teema tegid selleks :D. Ava päevik tra.

    Liiga ületähtsustad end ja tähelepanupuudus maybe baby?
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 08.01.14 at 20:05

  5. #5

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Lugupeetud, PP foorumid ja pokkerihuvilised!

    See on minu lähiaja viimane postitus, aga ütlen ette, et tuleb pikem.

    Räägin oma kogemusest nii ausalt kui suudan, mis tunne on olnud viimased 5 aastat professionaalne pokkerimängija. Tean, et seda teemat on lahatud mitmeid kordi. Kui alustasin lugesin isegi huviga, mida tolleaegsed noored grinderid ranka, ESTpatrick, Svenza (kas nüüd noor) selle huvitava ameti kohta arvasid. Millegipärast nad rääkisid, et raske on tõusta millal tahad, töötada millal tahad ja füüri rehaga kokku ajada? Ma ei mõistnud seda. Nüüd mõistan.

    Olen jätnud kõik 3 kõrghariduse omandamisest pooleli, 3 erinevas ülikoolis, kus pidasin kõige rohkem vastu pool aastat. Mulle tundus mõttetu kuskil pingis istuda, kui raha selle eest ju otseselt ei saa. Olgu, üritan võimalikult vähe neid stamplauseid (mida miljon korda on kasutatud) öelda. Igatahes, ühel päeval otsustasin, et hakkan uurima, mis asi see pokker on? See päev oli kui võitsin freerolliga 1500 eurot. 2005. aastal oli see mulle nagu 15k eurot.

    Esimesed aastad olin heal juhul break even mängija, aga õppisin kõvasti. Mulle meeldisid väga videod, foorumeid tuustisin ka, aga mitte nii palju. Ma olin profi algusaastatel üsnagi tight bankroll managemendiga. Harva võtsin riske, lugesin tähtsaks pea igat turniiri, isegi kui mängisin mingil 5 taalasel turnal kehvasti, ei olnud rahul endaga.

    Kui sain 21 läksin kohe kasiinosse. Küll mitte mängima, vaid sünnipäeva šampuseid sõpradega põhimõtte pärast rottima. Jõudsime 2 tükki läbi käia, kuid kolmandasse jõudes oli juba selge, et siin on rakebackprod.
    Esimesed turniirid olid huvitavad, tahtsin aru saada, kes siis siin Eestis need head mängijad on ja kuidas nad mängivad ja üldse käituvad? Parki regularidega ma väga ühist keelt ei leidnud, puhtalt vanusebarjääri pärast. Aga see-eest 2008. aastal kui läksin Tartusse õppima sain päris okei klemmideks Tartu Olympic regularidega, ntx Pafka, Svenza, Känd, Trikimees jt. Käisime regulaarselt turnadel teineteisi leveldamas ja üksteist kirumas. Hiljem toksisime cashi hommikuni. 3-5k ja mõnikord isegi 15k (kroonised) pangad olid tavalised. Ma ei ütleks, et ma seal parim mängija olin ning kõiki lüpsin nagu Mõguste lehmi, kuid päris nulli ka ei jäänud ja peaasi, et väga lõbus oli. Ütlen vahepalaks ühe selle postituse tähtsaima mõtte: „All good things come to an end“.
    2009. aasta talvel sai koolist kõrini ja kolisin tagasi Tallinna ning jätkasin oma noort kaardimängija karjääri. Otsustasin turniiridele keskenduda, kuna need klappisid minu võistlusliku iseloomuga, mille olin saanud sulgpalli ja spordiga Eesti mõistes tõsiselt tegeledes.

    Igatahes tundsin ennast hästi. Kuigi mu vanemad, sõbrad, trennikaaslased ja treenerid vaatasid mulle viltu. Nad küll otseselt näkku mulle ei öelnud (välja arvatud esimesed), kuid ei pea olema raketiteadlane, kui vestlus käib umbes nii: „Nii, jätsid kooli pooleli? Mis nüüd teed? Aa, pokkerit mängid......Ok“. Aga ütlesin paksu nahaga, et mul on kõigi arvamusest pohhui, see on minu elu ja tahan ennast proovile panna!

    Mul läkski hästi, sain ajapikku võlgadest, mis ülikooli õpingutel tekkisid, priiks ja juba hakkasin suurelt mõtlema. Mitte kiiresti, aga aeg ajalt mängisin WSOP ja EPT satikaid. Unistasin suurest hitist, mis kõik mu probleemid lahendab ja vot siis ma olen elus läbi löönud. Tean, et kõlan nagu elu näinud 65. aastane vanaisa, kuid olen suhteliselt kindel hetkel, et nii mõtlevad enamus noored pokkerimängijad, kuid arvan, et nii lihtsalt see ei käi. Tol hetkel mulle veel meeldis see mäng, sai kavaldada ja mõnikord puhtalt õnne pealt ka võita. Aga pokkeri suurim miinus on see, et see on ainult huvitav, kui seda mängida raha peale. Ja kui kaua sa suudad 1 euro peale samade kuttidega mängida? 1-st saab 5 ja 5-st 10. Küsin teilt kasutajakontoga internetisõbrad, olete te kõik 100% kindlad, et te suudate alati käega piiri ette lüüa, et ma olen rahul oma panustega, kus ma olen ja ma ei taha siit enam edasi liikuda? Mõned vb on, aga usun, et väga vähesed, kui te enda vastu ausad olete.
    Pealegi teie sõbrad ja silmarõõmud ei mõista seda pokkeriteemat. Seega suhtlete ainult oma „ametivendadega“. Räägite 6 ja 7 bettimisest, teete rexide ja triple-range-merge (ma siiamaani ei tea ,mis see tähendab ja ei huvita ka) nalju. Kuid kas te tõesti arvate, et 5, 10 või 15 pärast on see sama huvitav? Aga mis juhtub siis, kui ühel hetkel sul katus ära sõidab, võtad shotte liiga kõrgel ja lendad purjus peaga bustosse? Ok, vb ühekorra su pokkerisõbrad andestavad sulle ja laenavad ning üritad uuesti üles ennast mängida. Kuid ei ole kindel, et teist korda sama juhtub. Su pokkerisõbrad mõtlevad: „Vaata, lohhgamblerit. Laenasin talle 1000 eurot ja gämblis nv ruletis selle maha ja nüüd tahab uut laenu. Eemaldume vaikselt temast.“

    Kindlasti enamus ütlevad, et:“ Mis jutt see on? Me oleme professionaalsed pokkerimängijad. Rulett, Black Jack ja Oasis pokker on donkidele ja -EV. Me ei mängi neid kunagi.“ Olete absoluutselt kindlad?

    Kindlasti on erandeid, kes on meeletu – võiks isegi öelda freaky – distsipliiniga, aga ülejäänud? I think not so much. Nagu vahepeal jutuks tuli, siis viimased 2 aastat mulle on olnud üsnagi valusad. Turniirides olen ikka head kasumit näidanud, kuid pole distsipliini hoidnud raha laudades ja hyper-turbotes. Kaotasin valvsuse, olin ülbe ja mõtlesin, et minuga nii ei juhtu nagu nende lohhgambleritega. Naiivsus. Täpsustuseks, et suutsin „auku mängimise sessiooni“ peaaegu alati enam vähem õigel ajal lõpetada ja pole kaelani võlgades.

    Ärge saage minust valesti aru. Sellel elustiilil on ka palju plusse, kuid minu ainus soovitus teile noored troonikõigutajad. Mõelge 100 korda läbi, kas te olete valmis neid ohverdusi tooma, et lihtsalt enda elu mugavalt elada?

    Nüüd jõuan oma postituse kõige tähtsama osani. Tegelikult ma ei räägi seda teile lugupeetud PP foorumlased. Te olete juba täiskasvanud inimesed, vastutate ise oma tegude eest. Ma räägin seda teile noored sulgpallurid. Ma ei ole rumal ega pime. Näen, kuidas te mind vaatate ja austate, kuidas ma väljakul endast kõik annan. Enamus teavad, et ma ei pinguta selle nimel, et endale sellist imagot luua – ma lihtsalt olen selline!

    Ma soovitan teil endal leida üks (töö)kirg ja selle nimel kõik anda. See võib hobipokker olla, aga soovitan teil südamest mitte professionaalina seda teed valida. Selles ärivaldkonnas valetatakse, petetakse sõpru ning iseennast ja mille nimel? Raha.

    Magage korralikult, sööge nii, et maitseb, kuulake muusikat, et meeldib, tehke silmarõõmudele aeg ajalt komplimente, visake kamraadide/tsikkidega kildu ja ärge tihti kuupäeva ega kellaaega vaadake.

    Elu muutub kogu aeg ja arvatavasti muutume me kõik mingil määral. Ärge võtke elu liiga tõsiselt, te nii kui nii ei tule eluga sellest välja.


    It was all part of the plan!

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Tsitaat Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
    ...
    Ürita mitte nii üle mõelda - take it easy pöialliisi.
    iseenesest lugemine oli põnev
    Viimati muudetud eddi poolt : 09.01.14 at 01:49

  7. #7
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt


  8. #8

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    solid post imo

  9. #9
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Norm post jep ja mõte on selge, mis sa meile edastada soovisid. Your message has been approved!

  10. #10

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Lugesin läbi ja imo pole sa sekunditki olnud professionaalne pokkerimängija, standard turkavend, kes saab pokkeriga tutvust tehes ühe hiti ja siis edasi juba tead ise kuidas läks. See on story mida on nähtud mingi 50 korda liiga palju juba.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    how much did you lose tho

  12. #12

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Ma ei saa endiselt aru miks te nii stabiilse jutuga venda edasi toidate?

  13. #13
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Lugege seda teksti veits teise pilguga.
    Ilmselgelt on inimene failinud ja nüüd süstib enda kibestumist teistesse. Kui te ei taha nii oma "karjääri" lõpetada siis ärge mängige oodates imet vaid tehke ise selle jaoks midagi ära.

    Seda imet ei juhtu.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.01.14 at 21:11

  14. #14

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    no offence, aga see on ju gambleri, mitte elukutselise pokkerimängija jutt.

    Ma arvan, et HerrJanks või andu_andu ei unista oma "one time"-st, mis "lahendaks kõik tema probleemid".

    Sa võid seda juttu rääkida lastele laagris, kus see kindlasti oleks kellelegi ka kasulik, kuid enamus foorumiliikmetest (v.a. Wolferk) saavad reaalsuses üsnagi hästi aru, mis on mis.

    (ma ka muidu gambler, nii et it takes one to know one). 3/6 mängu ei mängi tho

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Eestis on ju tegelikult häid näiteid. Uku Valner tegi max cashouti ja mängib micros edasi
    Teder ka suht samuti.
    Seega ei saa öelda, et suur võit katuse segi lööks

  16. #16

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Eestis on ju tegelikult häid näiteid. Uku Valner tegi max cashouti ja mängib micros edasi
    Teder ka suht samuti.
    Seega ei saa öelda, et suur võit katuse segi lööks
    Ka minu EPT ja Praha hitid said nö max cashoudi, ehk siis ma ei lisanud ühtegi senti online-bankrollile.

    Olen uhke selle üle, et olen suutnud esialgse bankrolliga hakkama saanud. Enne 2011nda aasta augusti EPT hitti võtsin esimesi edukaid shotte PLO200s. Praeguseks hetkeks olen mänginud:
    * 338k kätt plo200s,
    * 310k kätt plo400s,
    * 193k kätt plo600s
    Kõikides nendes limiitides olen võitev mängija.

    Olen terve elu olnud bankroll-nit, eriti viimastel aastatel. Varem arvasin, et elukutselisel cashgamei pokkerimängijal peaks olema 100-300 buyini kontol, siis nüüd arvan, et 200 BI võiks kindlasti olla. Olgem ausad, mida rohkem buyine kontol, seda kindlamalt me ennast tunneme. Enesekindlus= parem mäng.

    Live hittide eest olen käinud reisimas, ostnud mõnele LIVE turniirile sisse (enamjaolt kasutan selleks online-bankrolli), soetasin korteri ja auto.

    Ants, su blogipostid on suurepärased, jätka samas vaimus. Viimane pikk postitus oma karjäärist oli põnev ja nostalgiline. Arvan sama nagu sina- ei soovita kellelgi pro-pokkerimängijaks hakata, sest tänapäeval on raske läbi lüüa.

    Miks? Algajal on kordades raskem microst midstakesi jõuda, sest raha ei pilluta nii kergelt, kui 4-5a tagasi. Microstakesis nühkides ei elata end piisavalt ära, ainult juhul, kui näidatakse ulmelist volüümi (200h/kuus) ning genetakse ennast vigaseks.
    Kui juba praegu peab microvend 200h kuus mängima ning võidab ca 1500-2000€, siis mis juhtub 5a pärast? Mängud on raskemad, kuid 5-aasta pärast ei elata end 1500€-ga ära. Okei, võibolla nö palgapäevast-palgapäevani elab ära, kuid puhkused, peod, reisimised (pikad otsad) ning investeeringud perekonda võib ära unustada.

    (Siinkohal tänaksin taaskord Rankat ja Codeccit, kes tegid mulle 2011nda aasta suvel selgeks, et ma peaksin kiiremas korras kolima vähemalt PLO200sse. Arvan, et tänu neile olen ma praegu PLO400 võitev reg. Aitäh poisid!)



    Aga mis juhtub siis, kui ühel hetkel sul katus ära sõidab, võtad shotte liiga kõrgel ja lendad purjus peaga bustosse? Ok, vb ühekorra su pokkerisõbrad andestavad sulle ja laenavad ning üritad uuesti üles ennast mängida. Kuid ei ole kindel, et teist korda sama juhtub. Su pokkerisõbrad mõtlevad: „Vaata, lohhgamblerit. Laenasin talle 1000 eurot ja gämblis nv ruletis selle maha ja nüüd tahab uut laenu. Eemaldume vaikselt temast.“

    Kindlasti enamus ütlevad, et:“ Mis jutt see on? Me oleme professionaalsed pokkerimängijad. Rulett, Black Jack ja Oasis pokker on donkidele ja -EV. Me ei mängi neid kunagi.“ Olete absoluutselt kindlad?

    Muidugi on erandeid, kes on meeletu – võiks isegi öelda freaky – distsipliiniga, aga ülejäänud? I think not so much.
    Ptuiptuiptui, aga tunnen, et olen erand. Minu jaoks on bankroll PÜHA. Tean, et ilma bankrollita ma elus hakkama vist ei saaks, sest ma ei suudaks teha 12-tunniseid vahetusi kuskil kontoris või ehitusplatsil.
    NB! Pokerstarsis saad endale limiidid peale panna- see aitab raha kokku hoida.

    Skillimängud on toredad, kuid nendest olen eemale hoidnud. Eks ma vahel murdun, kuid ainult siis, kui olen sõpradega nt Tallinna Olympicus, turniirilt väljas, natuke purjus ning oleks vaja midagi just for fun teha või aega surnuks lüüa.
    Kuid sellegipoolest ma ostan end sisse max 20-50€ga (võibolla reloadin 1-2x). Samas tean, et mõned Eesti väga edukad pokkerimängijad lasevad 1000€ panuseid punasele/mustale.

    Skillimänge tulebki mängida just for fun ning mindsetile tuleb selgeks teha, et kaotatud raha läheb Eesti spordi toetuseks.

    Naljakas või mitte, kuid ma pole lives blackjacki mänginud.

    Ants, sulle soovin edu ning järgmine kord kui näeme, teeme kerged triple-merge-range-ranka666-rummikoxid !

    GL
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 08.01.14 at 22:38

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    krt üks parimaid pikki,ausamaid postitusi mida lugenud olen

    Loodan nyyd vastseid kuulda "Hakka beatima"

  18. #18
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    TL;DR

  19. #19
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    lock thread ban OP

    pole iga jama jaoks eraldi teemat vaja teha

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Mõnikord ei lähe kõik plaanipäraselt

    win 1500€ from a freeroll -> turn pro

    hea liin [ ]

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES