Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 113
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Metsapull triobetis

    NL10-s on tegelikult raket raske saada kuna max rake on 0.10 vist. Mina olen ka suure osa oma rakest saanud NL20-NL50 mängides. Kahjuks trios on sellel tasemel laudu väga vähe ja ma ei oska istuda lauas, kus flopi vaatamise % alla 30.

  2. #22

    Re: Metsapull triobetis

    Nl10-s toob 1k kätt umbkaudu 10 dollarit raket. Seega täiesti võimalik.

  3. #23

    Re: Metsapull triobetis

    kas mina mängin eriti juralt või on Metsapullil ikka päris hea kaardijooks olnud et 4 päevaga 100 taala hankida NL10's ?!?!!?


    kõik teevad Allinne su vastu?!

  4. #24
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Allinne ei tee, aga kaardijooks on tõesti hea.

    Praegune graafik on siis selline:

  5. #25

    Re: Metsapull triobetis

    Metsapull magasid freerolli maha , aga grats, sit outisid rahasse :D Otsustaval hetkel kui Sul 5 chipi oli alles, said 44'ga quadsid :D
    Ja outsittisid raineri, kes sit outis end bubble peale :D

    Praegu Tihane, Keiss , mina otsustame siis võitjat, ma short stack :)

  6. #26
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Ei maganud maga. Kahjuks ei õnnestunud triosse sisse logida :(. Aga hea, et vähemalt rahadesse tulin.

  7. #27
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Täna siis õnnestus triobet jälle tööle saada. Rakeback oli ka iusti ära tulnud ja enne mängima hakkamist on bankroll 373 eurot.

  8. #28

    Re: Metsapull triobetis

    ka mul on samad plaanid mis sul...nl10 trios 6max ja vahetevahel ka mõni turniir. Loodan et suudan sellest kinni pidada, kuid väga kindel endas pole, korra tuli see nädal juba tilt peale ja 100 dollarit rolli kadus. Pooles süüdistan uskumatult halba jooksu ning pooles tilti. Igastahes edu ja korralikku br managementi sulle! laudades näeb.

  9. #29

    Re: Metsapull triobetis

    aa ja mitu lauda korraga mängid?

  10. #30
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    aa ja mitu lauda korraga mängid?
    Eks ta oleneb päevast ja kellaajast, aga 4 on tavaline.

    Tsitaat Algselt postitas mihkel88
    ka mul on samad plaanid mis sul...nl10 trios 6max ja vahetevahel ka mõni turniir. Loodan et suudan sellest kinni pidada, kuid väga kindel endas pole, korra tuli see nädal juba tilt peale ja 100 dollarit rolli kadus. Pooles süüdistan uskumatult halba jooksu ning pooles tilti. Igastahes edu ja korralikku br managementi sulle! laudades näeb.
    Endal ka tildipoisiga väikseid probleeme. Viimased paar päeva on kohe täiesti ikaldunud selle tõttu :(

  11. #31
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    metsapull olen suga päris mitmes lauas trios mänginud ja su peamine probleem on see, et sa nl10 liiga palju trikitad ja agro oled... .ala 3betid pasaga jne.. need inimesed ei foldi mitte kunagi, lihtsalt valuebet ja c-bet aeg-ajalt. See on vähemalt minu arvamus.. Kuidas läinud on?

  12. #32
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Üle kivide ja kändude, aga kurtmiseks põhjust igastahes pole.

  13. #33
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    mitu lauda sa korraga mängid ja kuidas winrate on? ***** see triobet, ma mängin 6 lauda ja noo viimane sess 2000 kätt ja +5dollarit, nii palju suckoute pole ammu tehtud.... vbl oleks mõlemale kasulik teha swet session nagu 2p2 tehakse- teamvieriga sina teed oma mängu ntx tund aega ma kommenteerin msn ja siis vastupidi, et õppida ? huvitav ja õpetlik oleks....

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Metsapull triobetis

    Minule on Pull trios küll hea mulje jäänud. Tänu sellele, et ta vahest trikke teeb ongi temaga raskem mängida. Viimasel ajal sa vist rohkem 6-maxis nii, et pole saanud su tegemisi jälgida eriti. Mulle 6-max eriti ei istu.

  15. #35
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mitu lauda sa korraga mängid ja kuidas winrate on? ***** see triobet, ma mängin 6 lauda ja noo viimane sess 2000 kätt ja +5dollarit, nii palju suckoute pole ammu tehtud.... vbl oleks mõlemale kasulik teha swet session nagu 2p2 tehakse- teamvieriga sina teed oma mängu ntx tund aega ma kommenteerin msn ja siis vastupidi, et õppida ? huvitav ja õpetlik oleks....
    Kuus lauda on minu jaoks natukene paju (mõtlen siis 6 maxi, fullringi puhul rohkem siis muidugi). 4 (üldiselt võtan 3-5 lauda) on selline täiesti paras arv, actionit pole küll nii palju kui 6 puhul, aga tänu sellele jääb rohkem aega vastaste täpsemaks jälgimiseks.

  16. #36

    Re: Metsapull triobetis

    Viimasel ajal ka paar korda samas lauas kokku saanud. Ei saa küll mängustiili kohta midagi halba kosta. Statside järgi suht solid.

  17. #37
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ***** see triobet, ma mängin 6 lauda ja noo viimane sess 2000 kätt ja +5dollarit, nii palju suckoute pole ammu tehtud.... vbl oleks mõlemale kasulik teha swet session nagu 2p2 tehakse- teamvieriga sina teed oma mängu ntx tund aega ma kommenteerin msn ja siis vastupidi, et õppida ? huvitav ja õpetlik oleks....
    Teisele osale jäi eile vastamata millegi pärast. HEM-i trial sai just läbi seega winrate'i ei oska öelda, aga kokkuvõttes peaks see kerges plussis vist isegi olema, sest alguses sai ikka väga palju lollusi seal teha.

    Selle mängu jälgmist võiks ehk tõesti proovida. Kuigi hetkel plaanin Toweris fullringi (kui netelleriga asjad korda saan) proovida ning triobeti 6-maxiga tuleb vist väike vahe sisse mõneks ajaks.

  18. #38
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Igaks juhuks mainin ära, et triobetis on mul chat juba kaua aega tagasi ära võetud. Seega kahjuks ma midagi Teile vastata ei saa.

  19. #39
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Pagana leedukad Hakka või chatti nende pärast maha võtma.

  20. #40
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Kuidas Sul läheb, kas oled Toweris hakkama saanud või on raske harjuda.

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES