Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 113
  1. #61
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Vähem kui tunni aja pärast hakkab, siis trios Bounty turniir, kus seekordseks jahitavaks olen mina. Varem sellises rollis olnud ei ole ja seepärast ei oska nagu midagi erilist teistmoodi teha. Loodetavasti kõik vennad minuga koos allinni ei lähe ning natuke on ka mängurõõmu. Sitoutida igastahes ei kavatse ning kui midagi ootamatut ei juhtu, siis mängin kindlasti turniiril kaasa.
    Nojah, umbes 45 minuti jooksul ei võitnud ühtegi kätt. Mäng kohe üldse ei sujunud ning kui blindid olid 50/100 otsustasin oma 6-tega nupud sisse panna, kui ees oli kaks limperit. Kaks venda callisid ühel 75s ning ühel limperil oli AQs, mis lõpuks võitiski.

  2. #62
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Metsapull triobetis

    Kuradikurat :D. Istusin su vasakul käel. Teist Bountyt järjest alguses bounty vasakul käel ja lihtsalt ei pannud su allinni tähele. Poleks küll kätt võitnud, kuid vale lüke mitte callida siiski.

  3. #63
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Sai siis eelmise teisipäev õhtul toweris esimene deposiit algsele 10 dollarile lisasin kolmapäeval veel 25 dollarit. Praeguseks on sellest saanud 111 dollarit, millest siis 20 on esimese deposiidi boonus ning ülejäänud on peamiselt NL-10 fullringis teenitud (esimesl päeval eksisin kogemata NL-20 5-maxi, kus pärast kerget hittimist sai kiiresti jalga lastud). Esimese nädalaga tuli peaaegu 7000 kätt. Detsembris igal nädal sellist kätte hulka arvatavasti ei suuda mängida ning eesmärk oleks täis saada 20 000 kätt ning loodetavasti suudan edukalt suurendada ka bankrolli (tore oleks kui jõukasin 300 dollarini, aga peamine on siiski pluss poolele jäämine).
    Teisi teemasi lugedes on jäänud silma see, et mitmele inimesele toweri tuba mängimiseks ei sobi. Praegusel hetkel ma ütleks, et tower on isegi mängimiseks mõnes mõttes mõnusam kui triobet. Üheks heaks asjaks minu meelest on see, et allini minnes (cashis) näitab kohe mängijate käsi ning ka võidu protsent ära toodud. Mugav on ka automaatne laua valik + ninng see, et võrreldes triobetiga on seal rohkeim mängijaid, tänu millele saab kogu aeg mängida vähemalt 8 laual. Minu enda jaoks on veel ka see hea, et toweris mängimisel (sama hulga laudade juures) võtab käikude tegemine rohkem aega, mis tõttu ei ole mul üleliigset, et niisama internetis vahtida, nagu ma tihti peale olen teinud trios mänginud. Siiski toweris paar miinust ka: 1. millegi pärast HEM-i mulle kõik käed ei ole alati kohale jõudnud, mistõttu on minu võidud HEM-i järgi tükk maad suuremad, kui nad olema peaksid. 2. HEM-i kasutamisel hakkab mul laudu automaatselt ette viskama, mis oluliselt segab mängimist ning mistõttu ma hetkel HEM-i laudades ei kasutagi 3. kui mõnes lauas on vaja teguteseda, siis hakkab all aken vilkuma, kuid kahjuks jätkub see vilkumine ka siis, kui ma seal lauas tegevus olen lõpetanud: vahel kui on vaja tegutseda, mitmes aknas korraga, siis läheb olulist aega vale akna peale.
    Jutt läks nüüd natukene pikaks ja venivaks, seega ma panen lõpetuseks lihtsalt oma Toweri graafiku:


  4. #64
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis


  5. #65
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    kas sa 6maxi ei mänginud ennem?

  6. #66
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Mingi ajal mängisin küll ja vahel arva olen seda praegugu trios vahelduseks toginud, aga mitte eriti tõsiselt.

  7. #67
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Sai siis ka trio reload boonuse järele mindud. Kahjuks oma laiskuse tõttu sai kaks päeva maha magatud, mistõttu 75€ boonuse suudan ehk heal juhul lahti mängida, kuid arvatavasti tuleb ära siiski 50€ boonus. Täna oli rohkelt vaba aega, mistõttu sai päris pikalt mängitud ning raked hande kogunes kuskil 250 kanti. Peamisetl sai siis mängitud FR NL-10e laudu, kuid nende kõrvale sai lahti võetud ka mitu NL-20 ja NL-50 lauda, kus täna läks kokkuvõttes isegi paremini. Kõigis laudades ostsin siis ennast sisse 10 dollariga. Esimene päev jäin siis 18 dollariga plussi ning NL-10s jäin umbes ühe buyini jagu miinusse. Graafik siis ka veel lisaks.

    [img width=150 height=98]http://img529.imageshack.us/img529/1658/triowx0.th.jpg[/img]

  8. #68
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Sai siis ka trio reload boonuse järele mindud. Kahjuks oma laiskuse tõttu sai kaks päeva maha magatud, mistõttu 75€ boonuse suudan ehk heal juhul lahti mängida, kuid arvatavasti tuleb ära siiski 50€ boonus. Täna oli rohkelt vaba aega, mistõttu sai päris pikalt mängitud ning raked hande kogunes kuskil 250 kanti. Peamisetl sai siis mängitud FR NL-10e laudu, kuid nende kõrvale sai lahti võetud ka mitu NL-20 ja NL-50 lauda, kus täna läks kokkuvõttes isegi paremini. Kõigis laudades ostsin siis ennast sisse 10 dollariga. Esimene päev jäin siis 18 dollariga plussi ning NL-10s jäin umbes ühe buyini jagu miinusse. Graafik siis ka veel lisaks.

    [img width=150 height=98]http://img529.imageshack.us/img529/1658/triowx0.th.jpg[/img]
    Eile öösel ja täna sai veel kõvasti mängitud. Tänaseks nüüd aitab ka, sest lõpus tegin ise paar rumalat liigutust ja vastasel vedas ka üksjagu ning ei taha oma senist teenistust kergelt väsinuna ja tildisena maha mängida. Kokkuvõttes olen reload bonuuse jahtimisel nii kaugel, et üle poole 75€ jaoks vajalikest raked handedest on koos (hetkel kuskil üle 800). Kaardijooks on päris hea olnud (eriti just NL-20s ja NL-50s, NL-10s olen isegi miinuspoolel), mistõttu mängulise poole pealt olen umbes 130$ dollari jagu pluss poolel.

  9. #69
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tänaseid toimetusi ära viska homse varna. Otsustasin selle boonuse jahi ära lõpetada.

    Kiri on mõeldud pildi illustreerimiseks:

    Tere Veiko!

    Teie deposiit 01.12 oli 81EUR-i seega saate taotleda boonust 75 EUR
    juhul kui kogute 1500 reigitud jaotust perioodil 1.12.2008 -
    11.12.2008
    http://www.triobet.com/et/poker/2006-08-11.html

    Ilusat päeva ja edu mängus!

    Lugupidamisega,

    Sandor
    Team TrioBet



    [img width=150 height=141]http://img139.imageshack.us/img139/3079/aahtw7.th.jpg[/img]

    Peab vist ka uskuma hakkama, et trio on rigged.

    Kokku jäin siis HEM-i andmetel 181$ plussi (vahe peal sai vist mõnes euro lauas ka mängitud, seega täpsemat summat ei oska öelda) ja rakebacki on ka vähemalt 32 dollarit tulemas.



  10. #70

    Re: Metsapull triobetis

    Rõõm näha et sa juba NL100 mängija oled...
    20 sissega ja shoti ootama.
    Palju õnne

  11. #71
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Ei tasu nii pahane kohe olla :P. Kerge katsetamine oli, sest kuna kuu algus oli tublis plussis, siis see 20$ dollari kaotus ei oleks väga mõju avaldanud. Kuna FR laudu vähe madalamatel tasemtel, siis seetõttu sai paar suuremat lauda ka lahti võetud. Aga trios mängides on siiski targem vist 6 maxiga piirduda, kus laudade arv on tundumalt suurem.

  12. #72
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Toweris jätkub asi endiselt vägagi roosiliselt. Bankrolli olen suutnud juba 250$ peale saada ja seega saab natuke rahulikuma südamega mängida ning ei pea enam shortiena mängima. Cashis mängisin eelmisel nädalal ainult natuke üle 3 tuhade käe, kuid bankrollile andis kõva boosti eiline 100 added turniir, kus oli anult 11 osalejat ning esikoha eest kukkues 105$. Aga cashi graafik on ka hea ning eelmisel nädal jäinn HEM-i järgi sealt 75$ plussi, kuigi tegelikult see summa on vist nata väiksem:


  13. #73
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Proovisin siis natuke ka NL-50 mängida, eile läks päris hästi, aga tänane päev on täielik häving. NL-50d tükil ajal enam ei proovi, sest enda mäng pole ka päri küps ning targem oleks kosuda madalamates limiitides.

    Väikse ajaga kaks sellist kirssi + veel kahel korral ei suutnud AA-d ning ühel korral KK-d maha visata peale floppi ning hävisin kahel korral setile ning ühel korral madalale real + veel paar rumalust. Mingit graafikut küll ei ole kohe isu panna.

    Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $23.74
    BB: $46.96
    Hero (UTG): $55.95
    CO: $53.57
    BTN: $36.81

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with J Q
    Hero raises to $2, CO calls $2, 3 folds

    Flop: ($4.75) T K 9 (2 players)
    Hero bets $4.75, CO raises to $9.50, Hero raises to $33.25, CO calls $23.75

    Turn: ($71.25) K (2 players)
    Hero bets $17.81, CO calls $17.81

    River: ($106.87) K (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Final Pot: $106.87
    Hero shows J Q
    CO shows 9 T
    CO wins $103.87
    (Rake: $3.00)

    Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $38.25
    BB: $35.55
    Hero (UTG): $62.63
    MP: $10.17
    CO: $62.53
    BTN: $130.85

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with A A
    Hero raises to $2, 1 fold, CO calls $2, 1 fold, SB calls $1.75, 1 fold

    Flop: ($6.50) T 7 J (3 players)
    SB checks, Hero bets $6.50, CO calls $6.50, SB folds

    Turn: ($19.50) 2 (2 players)
    Hero bets $19.50, CO calls $19.50

    River: ($58.50) Q (2 players)
    Hero bets $29.25, CO calls $29.25

    Final Pot: $117.00
    Hero shows A A
    CO shows J Q
    CO wins $114.00
    (Rake: $3.00)

    Teine käsi oli endal ka veits kehvasti mängitud, aga vastane turnil mõtles päris kaua ning ma arvasin, et tal on arvatavasti üks poiss ning äss kickeriks.

    Aga 6 maxiga ja fullringi mängimise asemel keskendun ainult FR-ile.

  14. #74

    Re: Metsapull triobetis

    Palju sul rolli on NL50 jaoks?

  15. #75
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Palju sul rolli on NL50 jaoks?
    NL-50 jaoks enam ei olegi, sest tegin päris kena väljamakse, aga NL-20 jaoks jätsin rohkem kui 100 buyini alles.

  16. #76

    Re: Metsapull triobetis

    NL20 jaoks, KES SIIS PRAEGU NL400 istub AH? :D

  17. #77
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    NL20 jaoks, KES SIIS PRAEGU NL400 istub AH? :D
    Korralikuks fullstackiga mänguks mõtlesin rohkem. Shortiena saab jah väheke suuremaid proovida. Aga trios pole vist ühtegi limiiti FR-s kus saaks vähemalt 8-l laual mängida, ükskõik siis kas päeval või õhtul.

    Ja selline mulje on nv on sellistes suuremateski limiitides igasuguseid lahedaid vanasid.

  18. #78

    Re: Metsapull triobetis

    Muide üldse, milleks 100 Buy ini, ma olen juba suht kaua NL50's elus püsinud 10 - 20 BI vahemikus, aga buy inisin muidu poole stackiga, see pmst tegi mu BI varud kahekordseks.
    Hetkel on üle 20BI full stacki jaoks ja olen juba 3 viimast sessi full stackiga teinud. Üritan muidugi võimalikult vähe gambleda, kuid vahel ikka juhtub.

  19. #79
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Muide üldse, milleks 100 Buy ini, ma olen juba suht kaua NL50's elus püsinud 10 - 20 BI vahemikus, aga buy inisin muidu poole stackiga, see pmst tegi mu BI varud kahekordseks.
    Hetkel on üle 20BI full stacki jaoks ja olen juba 3 viimast sessi full stackiga teinud. Üritan muidugi võimalikult vähe gambleda, kuid vahel ikka juhtub.
    Julgem tunne on mängida ja isegi bad beadid ja oma lollused ei mõju peaaegu üldse närvikavale.

  20. #80
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Toweirs on viimasel ajal kõik väga allamäge läinud, pmst iga sessioon on lõppenud kerges miinuse. Bad beate on ka olnud üksjagu, aga ise pole ka oma parimat mängu mänginud. Täna siis suutsin üle pika aja plussi jääda ja sedagi tänu ühele käele, kus õnneks reade pidas paika.

    Tavaliselt ma nii ei mängi, kuid selle venna mäng tundus ülikahtlane ja asi lõhnas väga ace high järgi (pigem siiski arvasin, et tal on AK, AQ tundus natuke vähem tõenäoline). Ega ta just eriti hästi ei olnud mängitud, aga vähmalt ära ta tuli sellel korral.

    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP3): $12.03
    CO: $7.11
    BTN: $1.85
    SB: $10.12
    BB: $2.11
    UTG: $10.00
    UTG+1: $5.34
    UTG+2: $1.70
    MP1: $5.37
    MP2: $17.34

    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP3 with 6 6
    3 folds, MP2 calls $0.10, Hero raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, 2 folds, UTG raises to $1.10, 1 fold, Hero calls $0.75, BTN calls $0.75

    Flop: ($3.45) T J 8 (3 players)
    UTG bets $2.60, Hero calls $2.60, BTN calls $0.75 all in

    Turn: ($9.40) T (3 players - 1 is all in)
    UTG checks, Hero bets $7.05, UTG calls $6.30 all in

    River: ($22.00) 2 (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: $22.00
    Hero shows 6 6
    BTN shows A Q
    UTG shows A Q
    Hero wins $20.91
    (Rake: $1.09)

Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES