Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 6 EsimeneEsimene ... 3456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 113
  1. #81
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tegin siis blogikese ka lõpuks: http://metsapull.blogspot.com/

  2. #82
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Tegin siis blogikese ka lõpuks: http://metsapull.blogspot.com/
    Tänase päeva parim käsis on siis selline. Blogi promo: oma tegemisi vist hakkan edaspidi rohkem kajastama blogis nagu juba täna tegin, kuid proovin ka seda teemat elus hoida.
    Vastane tundus olevat paras donk, aga sellest saab arvatavasti ka käe järgi teada. :)
    Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $57.71
    BB: $91.47
    UTG: $50.00
    MP: $50.00
    Hero (CO): $101.51
    BTN: $49.19

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 5 5
    2 folds, Hero raises to $2, 2 folds, BB raises to $9.50, Hero calls $7.50

    Flop: ($19.25) 9 5 2 (2 players)
    BB bets $19.25, Hero raises to $38.50, BB calls $19.25

    Turn: ($96.25) 3 (2 players)
    BB bets $42.97, Hero calls $42.97

    River: ($182.19) Q (2 players)

    Final Pot: $182.19
    BB shows A Q
    Hero shows 5 5
    Hero wins $179.19
    (Rake: $3.00)

  3. #83
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Mina tõstan käed üles ja annan alla. Toweris ja trios mina enam korralikult mängida ei suuda. Triost tegin juba ükspäev suure cashoudi ning Toweris allesjäänud 155$ saatsin ka MB poole teele. Trios on mängimiseks jube ähe lauda ja Toweris on viimased päeva jubedalt läinud täna on umbes viis suuremat flippi läinud vastastele + pluss shortied, kes ei suuda oma kaaritdest kaugele vaadata ning hitivad iga ilmaga ning eriti närvi ajab ka HEM-i jama. Täna tahtsin kirumisse teemasse panna käe, kus turnirst allini minnes üks vend hittis oma 2-oudise ning sai rohkem 20$ poti endale, kuid võta näpust jälle on üks käsi kaduma läniud. Ja üleüldse on liiga palju käsi kaotsi läinud, sest siiski tahaks täpselt teada, kuidas mäng läheb. Lisaks sellele veel Toweris hetkel HEM-i kasutada ei saa ning kohati tuleb selle tõttu mitmeid kehvi otsuseid. Proovin selle starsi siis ära ning uuel aastal pean ennast kokku võtma ning ka rohkem oma mängu analüüsima.

  4. #84
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Lakkusin siis vaikselt haavu ja katsetasin starsi softi. HEM-i sain ilusti tööle ja mängida oli päris mõnus ning kuskil 10 laual mängides probleeme ajaga ei tekkinud. Hetkel siis tinistan NL-2s loodetavasti jõuab rahavoog varsti Towerist MB-sse ning saab natuke vabamalt mängima hakkama. Triost võtan siis ka viimased euro raasud välja ja koos Toweri rahadega peaks sellest piisama, et isegi NL-10t mängida. 100 buyini küll täis ei ole, aga 50ga saab ehk hakkama. Kui algus läheb kehvasti, siis vist liigun aste madalamale. Hetel siis plaanin keskenduda ainult PS-i rahalaudadele. Arvatavasti teistest NL-10 grindijatest jään ma kõvasti maha, aga peamine on siiski see, et asi läheks stabiilselt ja rahulikult ülesse poole ilma väga suurte kõikumisteta. Hetkel siis roll 24$ ning esimesel päeval tuli 10$ plussi.

    [img width=150 height=98]http://img253.imageshack.us/img253/5779/pokerstars1pvtv7.th.jpg[/img]

  5. #85
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Lakkusin siis vaikselt haavu ja katsetasin starsi softi. HEM-i sain ilusti tööle ja mängida oli päris mõnus ning kuskil 10 laual mängides probleeme ajaga ei tekkinud. Hetkel siis tinistan NL-2s loodetavasti jõuab rahavoog varsti Towerist MB-sse ning saab natuke vabamalt mängima hakkama. Triost võtan siis ka viimased euro raasud välja ja koos Toweri rahadega peaks sellest piisama, et isegi NL-10t mängida. 100 buyini küll täis ei ole, aga 50ga saab ehk hakkama. Kui algus läheb kehvasti, siis vist liigun aste madalamale. Hetel siis plaanin keskenduda ainult PS-i rahalaudadele. Arvatavasti teistest NL-10 grindijatest jään ma kõvasti maha, aga peamine on siiski see, et asi läheks stabiilselt ja rahulikult ülesse poole ilma väga suurte kõikumisteta. Hetkel siis roll 24$ ning esimesel päeval tuli 10$ plussi.

    [img width=150 height=98]http://img253.imageshack.us/img253/5779/pokerstars1pvtv7.th.jpg[/img]
    Edu Starsis, loodan, et seal läheb paremini ja saad mängu jooksma. Grinderite projektist jätan Su siis praegu välja.

  6. #86
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Täna siis starsis jätkus suhteliselt hea kaardijooks nii roll on kerkinud 37,45$ peale ehk siis tänase (praeguseks juba eilse päevaga) kogunes plussi kuskil 13,5$ dollarit. Rahaline kasum on küll suurem, aga käsi sai läbi mängitud peaaegu kolm korda rohkem. Hetkel mängin juba 12 laual ning ajaliselt probleem pole olnud, sest ma olen üpriski nit stiilis mänginun. Sealse NL-2 seltskond on muidu üpriski kirju. Silma on jäänud isegi mõni Silverstar mängija ning hommikuse sessi aeg sai isegi ühe Supernovaga koos mängida. Stiili poolest on ka väga erinevaid vendi. Mingi sell oli 50 käe juures (ma tean, et see üliväike arv, aga ikkagi) 96/45 ning samal üks teine vend oli 45 käe juures 0/0.

    Senise kahe päeva üldgraafik on siis järgmine:

    [img width=150 height=98]http://img338.imageshack.us/img338/3715/ps2paevaoq3.th.jpg[/img]

  7. #87
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Metsapull triobetis

    No ma ei tea, kas NL2 tõesti rahuldab sind? :)

  8. #88
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    No ma ei tea, kas NL2 tõesti rahuldab sind? :)
    Jah

  9. #89
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tänased õhtused kaks sessi läksid kehvapoolselt. Jooks ei olnud just kõige parem ning paar coolerit ja bad beati rikkusid päeva lõppu. Hommikul sai esmakordselt isegi 16 laual mängida ning õnneks suutsin sellega suhteliselt kenasti hakkama saada ning kokkuvõttes jäin kensti pluss poolele. Samas 2-dollari asemel 3-ga lauda istumine ennast ei õigustanud (rohkme on siiski asi vist kaardijooksus) ning homme proovin jälle 2-ga alustada. Kahjuks seoses jõuluajaga tundub, et igast raha saatmised venivad jubedalt, mistõttu triost tehtud väljamakset pole veel pangakontole laekunud (23.ndal sai siis see teele saadetud). Samuti pole veel kohale jõundud MB-sse päev hiljem tehtud makse. Loodetavasti siiski raha jõuab kohale, sest nendest rahadest ilma jäämine (eriti trio oma) oleks aasta lõpetuseks päris valus põnts. Bankroll on siis hetkel 43,87$.

    Graafik liigub siis hetkel tempos 10$ päev:

    [img width=150 height=98]http://img224.imageshack.us/img224/4333/ps3pokerstarsmitteplaysxq2.th.jpg[/img]

  10. #90
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Päris hästi oled grindinud ja seda isegi 16 lauas nagu aru sain.

  11. #91
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Päris hästi oled grindinud ja seda isegi 16 lauas nagu aru sain.
    Vahe peal jah 16 lauda. Tavaline norm on 12, siis jääb piisavalt aega ning kiiremaid hetki ei tekki peaaegu üldse, sest mängin suhteliselt tightilt ja floppi just väga tihti ei näe.

  12. #92
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tänan päev läks päris hästi ning bankroll on tõusnud 51,89$ peale. 5,5 doltsi kulus siis foorumi turniiri peale.

    Graafik on siis sedamoodi, oleks võinud suuremgi olla, aga K8 osutus minu muttidest paremaks. Samas ise võitisin mõne flippi seega õnne üle kurta ei tohi eriti:

    [img width=150 height=98]http://img147.imageshack.us/img147/988/4paevvip6.th.jpg[/img]

    Ja see mitte-kõige toredam käsi ka siis:

    Party Poker $2.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Dvtar (MP2): $10.05
    PKlaus (CO): $1.66
    mabubo (BTN): $1.95
    LED#1ZEPP69 (SB): $5.00
    daiouss (BB): $2.29
    Hero (UTG): $5.92
    k3b6h2d9 (UTG+1): $4.98
    Fgraf66 (MP1): $0.66

    Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with Q Q
    Hero raises to $0.08, 2 folds, Dvtar calls $0.08, PKlaus raises to $1.66, 1 fold, LED#1ZEPP69 calls $1.65, 1 fold, Hero raises to $5.92, 1 fold, LED#1ZEPP69 calls $3.34 all in

    Flop: ($11.76) 8 J 7 (3 players - 1 is all in)

    Turn: ($11.76) 8 (3 players - 1 is all in)

    River: ($11.76) 5 (3 players - 1 is all in)

    Final Pot: $11.76
    PKlaus shows 8 K
    LED#1ZEPP69 shows 2 2
    Hero shows Q Q
    Hero wins $5.46
    PKlaus wins $4.83
    Hero wins $0.92
    (Rake: $0.55)

  13. #93
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Towerist jõudis lõpuks raha MB-sse kohale ning bankroll on nüüd 185$, rahalaudades on isegi mõningane miinus juurde tiksunud täna. Hetkel ei oskgai öelda, kas jätkan veel samas limiidis, või proovin hakkama saada aste kõrgemalt

  14. #94
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Päevik on väga unarusse jäänud. Jaanuari kuuks sai siis järgmised eesmärgid võetud:

    Jaanuari eesmärgid:
    Distsipliin ja püsivus!!!
    1. Cashi mängi ainult starsis
    2. Ainult NL-2
    3. Mängimise ajal muude asjadega ei tegele ja HEM-i ei piilu koguaeg
    4. Vähmalt 20 000 kätt
    5. 100$ kasumit
    6. Toimetan trio viimased riismed starsi üle

    Mõne eesmärgi osas olen hetkel õigel teel, kuid eesmärgi number kaks kohta võin juba praegu öelda, et tegu on selge läbikukkumisega. Viimane eesmärgidest saab aga see eest lähipäevil täidetud ning kui viimased rahad kohale jõuavad, siis on starsis NL-10 jaoks olemas natuke rohkem kui 50buyini.
    Senine graafik NL-10s on ikka väga vinka-vonka ning kui üilmaid lapsikusi suudaksin vältida, siis võiksin märksa rohkem plussis olema. Samas vähemalt pregusel hetkel on endal tunne, et tasapisi hakkan starsi NL-10ga harjuma, kuid midagi põhjapanevat on hetkel veel vara siiski öelda.

    [img width=150 height=98]http://img224.imageshack.us/img224/2527/nl10jaanuarpokerstarsispc9.th.jpg[/img]

  15. #95
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Ennist jäid showdowni jooned peale panemata, seega otsustasin uuesti graafiku panna. Kuskil siis kui 1500 kätt mängitud (see madal punkt seal -31 daala juures) tegin mängus mõnes muutused. Raske öelda, kas sellest kasu on, aga mäng tundub hetkel paremini minevat ning punane jooneke on isegi plussi läinud (vägisi seda tõsta ei soovinud, lihtsalt tundus, et vanamoodi mängides starsis asjad ei lähe niimoodi nagu nad peaks). Eks kuu lõpus või millalgi saab juba öelda, kas see tõus oli lihtsalt upswing või ongi mänguliselt toimunund mingi nihe.

    [img width=150 height=98]http://img396.imageshack.us/img396/5464/nl10starsisvol2ry8.th.jpg[/img]

  16. #96

    Re: Metsapull triobetis

    bluffi lainele läksid ve :D


    showdown läks alla non show läks rõvedalt üless :D

  17. #97
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Metsapull triobetis

    minu kogemus näitab ka, et nonshowdown peaks olema allpool showdowni.. sest esiteks showdowniga võidad suuremaid pote.. ja need poti kaotused, mis sa bluffides või aggrotades oled saanud.. lähevad lõpuks showdowni joone peale.. mitte punase joone peale..

  18. #98
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    minu kogemus näitab ka, et nonshowdown peaks olema allpool showdowni.. sest esiteks showdowniga võidad suuremaid pote.. ja need poti kaotused, mis sa bluffides või aggrotades oled saanud.. lähevad lõpuks showdowni joone peale.. mitte punase joone peale..
    Eks näis, mida kuu lõpus graafikud näitavad. Praegu erilist probleemi ei näe nende joonte osas. Palju olulisem on see, et mäng siiski vähemalt enda arvates sujub ning kokkuvõttes olen siiski pluss poolel hetkel.

  19. #99
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Pole kohe päris ammu postitanud. Ülikooliga seoses oli üksjagu tegemist ning oma osa võib ajada ka laiskuse kaela. Viimased päevad on hakanud asi jälle ülesmäge minema ning eilne päev tõi kuskil 7 buyini plussi. Tundub, et väikestviisi olen hakanud juba mõikama ka, kuidas vastased starsi NL-10s mängivad. Lollist kombest hakkan ka vaikselt lahti saama ning suudan juba teha folde rumalates kohtades, kus ma varem callisin. Samuti on vist väike kiiks toimunud mõtlemise osas ning mänginud olen peaaegu ainult siis, kui mul on tõsine nälg ja isu pokkerit mängida. Ükskiasi ei tule aga valutult ning see väike nihe toimus tänu suurele põrumisele. Bustoks just ei läinud, aga sai proovitud NL-25t, kus ajuvaba mänguga kaotasin mitu buyini. Kõikse toimus selle pärast, et ülikoolis sess, mis võttis palju energiat ning mängima sai hakatud väsinuna, mis tõi kaasa palju jama. Peale seda sai siis pokkeris tehtud kolme päevane paus ning sellel sai siis hoolega tegeletud eksamiks õppimiseks ning natuke sai mõeldud ka oma rumaluste üle pokkerilauas ning edaspidi katsun kindlasti hoidud selles, et üritan vägisi pokkerit mängida. Viimasel ajal on nüüd üksjagu vaba aega olnu ning see tõttu olen saanud pokkerit mängida hea tundega ning küllaltki puhanult. Ülikooli poole pealt peaks nüüd mõneks ajaks rahulik olema ning seetõttu on nüüd ka üksjagu vaba aega.

    Kolme päevane paus sai siis tehtud, siis kui käte arvuks oli 6564. Pärast seda tuli varsti ka väike tõus ning siis hakkas pikk tolvani laskumine (tolvani oma seepärast, et ise sai halbamängu tehtud ning laskumine seepärast, et ka kaardijooks oli nirupoolne). Kuni eilse päevani sai siis enam-vähem nulli lähedal oldud ja siis tuli tõsine heater. Kahel korral sain suurema seti vastase seti vastu + paar slowplayd teinud venda sai kenasti ära karistada.

    Viimase aja suurim pott oli siis selline. Ei taha kedagi solvata ning looodetavasti ei panda pahaks, et ma selle üles panen:

    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $6.50
    Hero (BB): $15.00
    UTG: $10.65
    UTG+1: $10.60
    MP1: $1.60
    MP2: $7.30
    CO: $14.95
    BTN: $4.95

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with T T
    3 folds, MP2 raises to $0.30, CO raises to $0.90, 2 folds, Hero raises to $2.70, 1 fold, CO calls $1.80

    Flop: ($5.75) K T 6 (2 players)
    Hero bets $3.30, CO calls $3.30

    Turn: ($12.35) Q (2 players)
    Hero bets $6.10, CO raises to $8.95, Hero calls $2.85

    River: ($30.25) 8 (2 players)

    Final Pot: $30.25
    Hero shows T T
    Hero wins $28.80
    (Rake: $1.45)


    Vastasel siis soldatid.


    [img width=750 height=409]http://img178.imageshack.us/img178/4286/nl10jaaaaaaaaaaannnnnndq7.jpg[/img]
    By metsapullu

  20. #100
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    [img width=750 height=409]http://img244.imageshack.us/img244/2265/nl10jaaaaaaaaaaannnnnnsch4.jpg[/img]

    Kogu kasum on siis tulnud non-Sd winningsi pealt. Väga ei oska selles suhtes muuta midagi ning tegelikult vähemalt hetkel ei näe erilist põhkust muutmiseks, sest võib-olla on see küll veidi looserlik jutt, kuid lisaks kasumile on minu jaoks põnevus siiski ka tähtis ning regularidega tehtud korralik madin mitmete ja mitmete käte jooksul võib mõnel päeval isegi tuju paremaks teha, kui paar võidetud buyini mõnelt donkilt.

Lehekülg 5, kokku 6 EsimeneEsimene ... 3456 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES