Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 113, kokku 113
  1. #101
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    [img width=750 height=409]http://img244.imageshack.us/img244/2265/nl10jaaaaaaaaaaannnnnnsch4.jpg[/img]

    Kogu kasum on siis tulnud non-Sd winningsi pealt. Väga ei oska selles suhtes muuta midagi ning tegelikult vähemalt hetkel ei näe erilist põhkust muutmiseks, sest võib-olla on see küll veidi looserlik jutt, kuid lisaks kasumile on minu jaoks põnevus siiski ka tähtis ning regularidega tehtud korralik madin mitmete ja mitmete käte jooksul võib mõnel päeval isegi tuju paremaks teha, kui paar võidetud buyini mõnelt donkilt.
    Täiesti usun neid jooni, sest turniirdel on näha olnud, et sa eriti ei hellita. Arvan, et mängid cashi, siis need iseloomulikud turniiri jooned ei ole kuskile kadunud ja paned samuti ka cashis ehk fold nuppu ei ole sinu jaoks olemas

  2. #102
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Täna ja ka eile tegin paar katset jällegi NL-25s. Kergelt kõhe tunne oli ja natuke hirm oli ka sees, aga rahaliselt suutsin siiski plussi jääda, sest katsusin mängida hoolikamalt ning seega suutsin hakkama saada ainult mõne suure lollusega, kuna enamusele regularidele ma suht võõras, siis paaril korral õnnestus mul neilt stäkk kätte saada kohas, kus nad tuntud regulari vastu suudaks ehk fold nupu üles leida. Bluffimist proovsin ka vältida ning võtsin tagasihoidliku joone ette. Võib-olla jätkan siiski NL-10s, sest erilist kindlustunnet just ei olnud.

    [img width=750 height=409]http://img264.imageshack.us/img264/8973/nl25shotttqg9.jpg[/img]
    By metsapullu

  3. #103

    Re: Metsapull triobetis

    Sul pole mitte kuskil mingit scared money, laxid nagu loom. Ma ei saa aru, mix Sa selle tourna võidu välja cashsisid, olexid PS'is NL100 läinud ja regularidel junni jahedaks bluffinud ja kuu ajaga duublisse teinud selle summa :)

    Ja rsk, kuidas ma vihkan Sinusuguseid mängijaid Tourna lõpufaasides , nendega peab alati oma tournamendi noatera alla panema kuskilt preflopist lõpux mingi näruse AK'ga ;D

  4. #104
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Sul pole mitte kuskil mingit scared money, laxid nagu loom. Ma ei saa aru, mix Sa selle tourna võidu välja cashsisid, olexid PS'is NL100 läinud ja regularidel junni jahedaks bluffinud ja kuu ajaga duublisse teinud selle summa :)

    Ja rsk, kuidas ma vihkan Sinusuguseid mängijaid Tourna lõpufaasides , nendega peab alati oma tournamendi noatera alla panema kuskilt preflopist lõpux mingi näruse AK'ga ;D
    Päriselu bankroll oli suht väike ning seda raha läks hädasti vaja.

    Ja keegi peab sinusuguste elu ka raskeks tegema, muidu need turniirivõidud tulevad Sul liiga lihtsalt :D

  5. #105
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Nädalavahetusel on starsis ikka kuldseid tegelasi ning kahe päevaga tuli kokku päris kena pluss.

    [img width=750 height=409]http://img185.imageshack.us/img185/5594/kuldnenvpo1.jpg[/img]
    By metsapullu

    Kui esimese katsetamise tulemused juurde panna, siis graafik muutub mõnevõrra vähem uhkekes, aga mis siin ikka varjata, sai lollist mängitud ning vastavalt sellele oli ka suur krahh esimesel korral.

    [img width=750 height=409]http://img255.imageshack.us/img255/572/kogunl25om9.jpg[/img]
    By metsapullu

    NL-10s jäi siis selline seis, vahe peal läks vanker ikka väga allamäge. Liiga suured kõikumised olid seal siiski kahjuks. Vahe peal läks asi juba päris ülesmäge, aga lõpp oli nutuse võitu.

    [img width=750 height=409]http://img522.imageshack.us/img522/8626/nl10kogudb9.jpg[/img]
    By metsapullu

  6. #106
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Täna siis tegin ühe maraton sessi. Kokku tuli siis 2000 kätt ning natuke rohkem kui 1 buyin plussi. Võit oleks võinud olla suurem, aga lõppusid tulid paar suur viga sisse ning ka kaardipakk kiilus kinni. Hea on see, et lõpuks tuli ära silverstar ning ka 2000 VPP-d, mille eest soetan endale ehk mõne raamatu, aga seda asja ma veel kaalun.

  7. #107
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Veebruariks sai võetud siis järgmised eesmärgid:

    Veebruari eesmärgid pokkeris:
    1. Vältida tilti
    2. Min. eesmärk 25 000 kätt, hea oleks kui 35 000
    3. Min. eesmärk jääda NL-25s plussi, hea oleks kui 200$
    4. Min. eesmärk hoida silverstari staatust, hea oleks kui saaks goldstariks

    Hetkel tegin plaani, et esimesel 10 päeval võiks teha nii palju käsi, et keskmiselt tuleks 200 VPP-d päevas. Kuu teises pooles on vähem aega, kuid sellest hoolimata peaksin ma sellega ajaga 2000-d VPP-d kätte saama. Kui ma suudaks seda plaani järgida, siis kokku peaks tulema vähemalt 4000VPP-d ning see tähendaks siis seda, et jõuaksin goldstariks. Eilse päevaga siis tuli ära 211 VPP-d. kuu alguse on olnud väga hea ning hetke seisuga olen jõudnud NL-25 mängida natuke üle 25 000 käe. Viimasel ajal olen tõmmanud väga nitiks (9,5/7 kuskil) ning bluffimise olen viinud väga nulli lähedale ning see on küllatki edu toonud ning bb/100 olen suutnud viia 5,55 peale, millega ma olen üsna rahul. Kuu alguses graafik on siis selline, päris hea run on olnud, settide hittimise osas on isegi väike varu ning hetkel on see 7%.

    [img width=750 height=409]http://img187.imageshack.us/img187/4493/kuualgusrl2.jpg[/img]
    By metsapullu

    Punase joone unustasin panna peale, aga see on olnud kergelt pluss poolel enam-vähem kogu aeg.

  8. #108
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Ega mul kogu aeg hästi ka ei lähe. Vahe peal oli väga kehv mitmepäevane periood, mis viis tuju täiesti nulli.

    [img width=750 height=409]http://img183.imageshack.us/img183/4610/hkknt3.jpg[/img]
    By metsapullu

  9. #109
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Kohe kui foorumis kiitled, et hästi läheb, siis sellisel juhul läheb kõik nii pekki kui minna saab. Madalam sett suurema seti vastu, KK ja QQ tohmanite Ässade vastu mingi vend sai veel oma J9oga runner-runner neliku ning kiiresti oligi 4 buyini läinud. Kuskil 1,5 buyini läks oma rumaluste nahka ka.

  10. #110
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Kohe kui foorumis kiitled, et hästi läheb, siis sellisel juhul läheb kõik nii pekki kui minna saab. Madalam sett suurema seti vastu, KK ja QQ tohmanite Ässade vastu mingi vend sai veel oma J9oga runner-runner neliku ning kiiresti oligi 4 buyini läinud. Kuskil 1,5 buyini läks oma rumaluste nahka ka.
    Mul alates poolest jaanuarist see on totaalne standard. 2 kobedat päeva järjest, kolmandal hakkavad biidid tulema, saan ette taha ja neljandal olen tiltis. Ja tsükkel läheb taaskord samamoodi edasi :/.

  11. #111
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Metsapull triobetis

    Mul on täpselt samamoodi, ikka jubedalt tsüklisse kisub. Kui nii edasi läheb tuleb ebausklikuks hakata ja päevi vahele jätma. :-\

  12. #112
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Viimase paar päeva mõtlesin hoolikalt asjade üle järele ning jõudsind paarile järedusele ka. Pmst minu jaoks on pokker liiga karm ala ning swinge ma taluda ei suuda eriti hästi, Hetke seisuga kandsin kõik rahad pokkerikontodelt välja ning kuna ma nullist alustada ei viitsi siis võib öelda, et pokkerimänguga ma enam aktiivselt või siis mitte üldse ei tegele. Uuesti nullist ei viitsi alustada ning raha ma sisse kanda ka ei plaani. Samuti on vaja rohkem aega kulutuda õpingutele ning üleüldse olen olnud natuke liiga palju aega veetnud viimasel ajal arvuti taga, hetkel on küll tervis parimas korras, kuid kunagi hiljem võivad nooruse rumalused tunda anda. Igastahes tänud rankale ning tigranole selle suurepärase foorumi eest ning head grindimist ja mõõdukust kõigile! Teema ma nüüd lükkan lukku ning palun jätke asi nii nagu ta on. Nagu isegi aru saada, siis tuju on hetkel allpool nulli, kuid niisama ma ka ei tahtnud lahkuda.

  13. #113
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Päris nii ei jäta aga austan Sinu valikut, tahtsin öelda tänud, et foorum meeldis ja samuti olid turniiridel üks minu lemmik mängijaid, kes oli alati ohtlik ja kellelt võis alati kõike oodata.

    Parimat sulle,

    Tigrano

Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 456

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES