Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 113
  1. #41
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Ei ole jõudnud veel sinna deposiiti teha :( Netelleri omad tahtsid mu isikut tõestada. Dokumendid saatsin juba nädalavahetusel ära, aga midagi nad mulle vastanud. Üks päev sai ka kiri saadetud, kui kaua aega läheb, aga support pole veel vastanud.

  2. #42
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Ei ole jõudnud veel sinna deposiiti teha :( Netelleri omad tahtsid mu isikut tõestada. Dokumendid saatsin juba nädalavahetusel ära, aga midagi nad mulle vastanud. Üks päev sai ka kiri saadetud, kui kaua aega läheb, aga support pole veel vastanud.
    Jube, kus kõik võtab alati aega, suht närvesööv tegevus see rahade liigutamine, kui mingeid kirju hakatakse nõudma.

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Metsapull triobetis

    Mul polnud mingeid probleeme netelleriga. Ainult mingi tibi sealt vuristas mulle küsimusi salasõnade kohta, millele eeskujulikult vastasin ning sellega sain kohe ülekande tehtud. Kogu üritus alates Netellerisse regamisega kuni Toweri rahalauda istumisega võttis aega alla 30 minuti.

  4. #44
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Mängisin täna weekend rankignu esimest etappi ning kukkusin välja juba 20-ndana. Sellist asja vist varem polegi juhtunud, et allinni minnes on mõlemal vastasel sama käsi. Emandad siiski AQo-de vastu siiski pidama ei jäänud, sest flopis tuli kohe äss lauda ning väljas ma olingi, sest ühe varasema lolluse tõttu polnud stack just kõige suurem.

  5. #45
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Mängisin täna weekend rankignu esimest etappi ning kukkusin välja juba 20-ndana. Sellist asja vist varem polegi juhtunud, et allinni minnes on mõlemal vastasel sama käsi. Emandad siiski AQo-de vastu siiski pidama ei jäänud, sest flopis tuli kohe äss lauda ning väljas ma olingi, sest ühe varasema lolluse tõttu polnud stack just kõige suurem.
    Tänasel teisel etapil kukkusin jällegi varakult välja :(. Ei lähe need turniirid ikka sellel nädalal.

  6. #46
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Ei ole jõudnud veel sinna deposiiti teha :( Netelleri omad tahtsid mu isikut tõestada. Dokumendid saatsin juba nädalavahetusel ära, aga midagi nad mulle vastanud. Üks päev sai ka kiri saadetud, kui kaua aega läheb, aga support pole veel vastanud.
    Sain vastuse siis eile. Ise olen ka ikka mõnus lambapea >:(. Arvel ei olnud näha kõik neli nurka ja seepärast oli vaja see uuesti saata. Tundub, et tänu sellele saan vist veel ühe nädalakese oodata.

  7. #47
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    nju kuidas primas läheb?

  8. #48
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Ilma HEM-ita olen peamiselt mänginud NL-5te. Bankroll ikka tasapisi suureneb, aga eriti palju viimasel ajal mänginud pole.

  9. #49
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    kuhu hem siis kadus, või trial sai läbi?

  10. #50
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Trial sai läbi.

  11. #51
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    mmm okei, 50 dollarit see krdi uus mul ka kohe trial läbi, samas on netis ka piraat versioon, mis trioga täiesti toimib, teistega vist mitte...:)

  12. #52
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Võtsin trios täna kolm turniiri ette:

    1.1 eurose weekend rankingu ja autumn PL omaha
    ja see kord proovisin siis oma rahadega 5,5 eurist Bounty turniiri.

    Esimesel kahel rahadesse ei jõudnud. Mõlemad turniirid lõpetasin 9 kohaga. Weekend rankingul ei suutnud ma maha visata oma AK-d ning Ruditurbo KK pidas ilusti lõpuni vastu.

    Bounty turniiril suutsin saada kolmanda koha ja 30 euri auhinnaraha. Tegelikult vedas üksjagu, et ma esikolmehi hulka tulin, sest ühelgi hetkel eriti suurt stäkki ei omandanud ning pärast pikka kiratsemist langesin välja QQ vs K9, kui vastane sai turnil oma kunnile pihta :( (Tema oli siis SB ja mina BB). Turniiri tegi eriti meeldejäävaks ranka sitout olemine Bountyna. Lõpuks kui ta blindil olles allini läks, sai ta oma AK-ga kätte kunnide kolmiku ning välja langes neli (??) venda, kes olid bounty järele läinud.

  13. #53

    Re: Metsapull triobetis

    Ranka bounty laks oli jah päris koom ;D
    Bountys pidasid hästi vastu, jama biit ainult lõpux, olex saanud just mängu tagasi.

  14. #54
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tubli töö bounty turniiril Metsapull.

    Ranka peaks olema kuskil Olympicus eks sellepärast sit out oligi, päris huvitav võis selline olukord olla ;D

  15. #55
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Luckbox töötab täna päris hästi. Teisel katsel õnnestus pilet võita Balti meistrikate nädala finaali (Tegemist siis põhiturniiri sateliidiga). Teine turniiri mida proovisin oli Omaha 200€ freeroll, kus õnnestus jõuda finaallauda. Kahju on ainult sellest, et ise eriti hästi ei mänginud ja hea tulemus tuli tänu suurepärasele kaardijooksule.

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Bounty turniiril suutsin saada kolmanda koha ja 30 euri auhinnaraha. Tegelikult vedas üksjagu, et ma esikolmehi hulka tulin, sest ühelgi hetkel eriti suurt stäkki ei omandanud ning pärast pikka kiratsemist langesin välja QQ vs K9, kui vastane sai turnil oma kunnile pihta :( (Tema oli siis SB ja mina BB). Turniiri tegi eriti meeldejäävaks ranka sitout olemine Bountyna. Lõpuks kui ta blindil olles allini läks, sai ta oma AK-ga kätte kunnide kolmiku ning välja langes neli (??) venda, kes olid bounty järele läinud.
    Lol. Too jutt jäi kahe silma vahele, sest sai natuke tahmas oldud, kui pühapäeal foorumit lugesin. Nüüd loen ja itsitan :P

  17. #57
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    See nädal tuli see bounty turniiri võit lõpuks ära. Enne finaallauda vedas ka kõvasti kui minu poti Ässa ja Kolmega sain allinni minnes tripleupi täna mastile, kui vastas olid AQ ja AK. Samas võib rahule ka jääda, sest HU mida ma pelgasin läks mul päris hästi ja võit tuli lõpuks ilusti koju.

  18. #58
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Aeg läks, aga lõpuks sain endale HEM-i small stakes versiooni soetatud, netelleriga asju korda ei ole veel ikka saanuda :(, aga moneybookers aitas hädast välja lõpuks.

  19. #59
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Vähem kui tunni aja pärast hakkab, siis trios Bounty turniir, kus seekordseks jahitavaks olen mina. Varem sellises rollis olnud ei ole ja seepärast ei oska nagu midagi erilist teistmoodi teha. Loodetavasti kõik vennad minuga koos allinni ei lähe ning natuke on ka mängurõõmu. Sitoutida igastahes ei kavatse ning kui midagi ootamatut ei juhtu, siis mängin kindlasti turniiril kaasa.

  20. #60
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Vähem kui tunni aja pärast hakkab, siis trios Bounty turniir, kus seekordseks jahitavaks olen mina. Varem sellises rollis olnud ei ole ja seepärast ei oska nagu midagi erilist teistmoodi teha. Loodetavasti kõik vennad minuga koos allinni ei lähe ning natuke on ka mängurõõmu. Sitoutida igastahes ei kavatse ning kui midagi ootamatut ei juhtu, siis mängin kindlasti turniiril kaasa.
    Haah sul on täis lemmik mäng nüüd tulemas... igast käest saad umbselt valuet.

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES