Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 113
  1. #1
    Metsapull
    Guest

    Metsapull triobetis

    Viimasel neljal päeval olen siis natukene tõsisemalt proovinud triobeti 6 max NL-10. Varasema aja kohta on ka mingid andmed aga seal on segamini 6max ja fullring.

    Hetke seisuga olen seadnud endale triobetis järgmised eesmärgid:
    1. Mängida mõnda aega ainult NL-10 6maxi ning vaheldusena mõnda sobivat turniiri(Näiteks: freerollid ja mõned triobeti eriturniirid).
    2. Mitte näppida omahat ega muid asju, mis mul üle jõu käivad. Omahas peaksin olema isegi plussis, aga üldiselt käib see siiski mulle üle jõu ja selle mängimine läheb rohkme gämblimise valdkonda.
    3. Oktoobri kuu eest saadava rakebacki eest osta endale HEM, sest tegemist on igati kasuliku programmiga.
    4. Mingeid kätte arvu ega kasumit plaaniks ei võta, sest mängin nii palju kui viitsimist ja aega on.

    Bankroll on hetkel: 257,01€

    Viimase nelja päeva näitajad siis ja kaardijooks tunudb olevat ülihea:

    Käsi on siis 3003:

    VPIP% 20.2 PFR% 12.4 Agg 2.05 FlopAgg 2.23 Agg% 33.3 TurnAgg% 32.8 RiverAgg% 28.5 bb/100 37.3

    EDIT: Ja kas Te seda graafikut näete või ma olen midagi puusse pannud?

    Graafik:


  2. #2

    Re: Metsapull triobetis

    Näeb küll graafikut. Kas su kasutajanimi Triobetis on ka Metsapull btw?

  3. #3
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Jep, trios olen ka Metsapull.

  4. #4
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Selle nädalaga, siis asjad ühel pool ja bankroll 300,59€.

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Kirjutasid küll, et lased pikemalt NL10 aga kuid mingid plaanid oled ikka teinud, millal üles liigud limiidis.

  6. #6
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kirjutasid küll, et lased pikemalt NL10 aga kuid mingid plaanid oled ikka teinud, millal üles liigud limiidis.
    Arvatavasti järgmise aasta alguses. Selle aja peale peaks juba natukene rohkem käsi ka kogunema ning saab enda mängu kohta suuremaid järeldusi teha.

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Arvatavasti järgmise aasta alguses. Selle aja peale peaks juba natukene rohkem käsi ka kogunema ning saab enda mängu kohta suuremaid järeldusi teha.
    Palju käsi kuus umbes mängid oskad öelda.

  8. #8
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Viimasel ajal on tulnud peaaegu tuhat kätt päevas, kuid praegusel hetkel on olnud ka vaba aega keskmisest rohkem. Ma arvan, et järgmistel kuudel peaks ehk 20 000 ära tulema, nii et aasta lõpuks peaks kuskil 50 000 kätt kokku saama.

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Viimasel ajal on tulnud peaaegu tuhat kätt päevas, kuid praegusel hetkel on olnud ka vaba aega keskmisest rohkem. Ma arvan, et järgmistel kuudel peaks ehk 20 000 ära tulema, nii et aasta lõpuks peaks kuskil 50 000 kätt kokku saama.
    Siis on Sul igati mõistlik plaan, edu.

  10. #10

    Re: Metsapull triobetis

    20k kätt peaks olema igati tehtav. Järgmise kuu eesmärgiks saab mul samuti 20k kätt. Oli eesmärgiks juba see kuu, kuid kohutav jooks võttis vahepeal isu mängimiseks ära :)

  11. #11
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Lõpuks siis õnnestus jõuda Weekend Rankingu Sit and Gole:

    Weekend ranking

    Soovid olla võitjate seas?! TrioBet korraldab Nädalalõpu edetabeli võistlused millel mängitavate turniiride osavõtumaks on €1 kuni €5 ning need annavad edetabeli punkte sõltuvalt mängijate arvust.
    Peale edetabeli lõppu saavad 10 parimat mängijat võimaluse mängida tasuta Sit&Go turniiril mille auhinnafond on €200! TrioBet'i poolt on auhinnad viiele parimale mängijale.

    Turniiride kava
    Turniirid leiate TrioBet'i pokkeritoast MTT Tournaments / Regular alt

    Edetabeli turniirid
    Reedeti kell 18.00 (CET) NL Hold’em €1+€0.10
    Laupäeviti kell 18.00 (CET) NL Hold’em €3+€0.30
    Pühapäeviti kell 18.00 (CET) NL Hold’em €5+€0.50

    €200 Freeroll Sit&Go Top 10 edetabeli mängijale toimub
    Kolmapäeval kell 18.00 (CET) NL Hold’em

    Auhinnaraha jaotus Sit&Go Freeroll'il
    1 koht - €70
    2 koht - €50
    3 koht - €40
    4 koht - €30
    5 koht - €10

    NB! Top 10 finaalis antava algstäki suurus sõltub nende lõplikust edetabeli kohast. Selleks, et finaaliks saada võimalikult suurem algstäkk on Sul on vaja saada võimalikult kõrge positsioon Top 10 seas! Algstäki suuruse leiate allpool olevast tabelist:

    Koht Algstäki suurus
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10 5000
    4000
    3500
    3000
    2500
    2000
    1700
    1400
    1200
    1000
    Tänu reedes turniiri võidule siis alustan finaali suuruselt neljanda stackiga. Algstäkk oleks võinud olla isegi suurem aga laupäevasel turniiril komistasin kahel korral ässade otsa.

    PS: Trios kontoseis hetkel 308,20€ + kuu lõpus on tulemas veel rakeback, mis hetkel oleks 90$, aga sellest üks osa läheb HEM-i peale ja teise osa eest teen arvatavasti Towerisse esimese deposiidi.

  12. #12
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Esimeses postis sai välja toodud mõned HEM-is olevad statistilised näitajad (VPIP%, PFR%, Agg, FlopAgg, Agg%, TurnAgg%, RiverAgg%, bb/100).

    Kas keegi hea inimene oskab öelda, millised on veel tähtsamad näitajad, millel tasub tähelepanu pöörata?

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Esimeses postis sai välja toodud mõned HEM-is olevad statistilised näitajad (VPIP%, PFR%, Agg, FlopAgg, Agg%, TurnAgg%, RiverAgg%, bb/100).

    Kas keegi hea inimene oskab öelda, millised on veel tähtsamad näitajad, millel tasub tähelepanu pöörata?
    Kindlasti jälgi veel, Blind steal, fold BB to steal, flop/turn/ c-bet

  14. #14
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kindlasti jälgi veel, Blind steal, fold BB to steal, flop/turn/ c-bet
    Ja umbes millise suurusse need jääda võiksid? Ja mis vahe on asjadel "Overall steal success" ja "Steal Pct"?

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Metsapull triobetis

    See nädal alustavad kõik sama suure stackiga. Ise sinna siis 2x jõudnud ja ka seekord. Eelmised korrad sai siis 35€ ja 50€ ära toodud. Ise osalesin seekord ka ainult ühel turnal ehk kõige kallimal ja sain tänu 3. kohale sinna. Kusjuures vaatan Metsapull sa ka Trios kõva käpp siis kui nii palju rakebacki saad. Endal hetkel 112$ saada ja mul on sellel rakebackiga samad plaanid :)

    Tere Tarmo,

    Uuendused tulevad uuest kuust ehk siis novembris.

    Tervitades / Best regards,

    Taivo Egel


    TrioBet Poker Department


  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Ja umbes millise suurusse need jääda võiksid? Ja mis vahe on asjadel "Overall steal success" ja "Steal Pct"?
    Steal PCT -> steal percent ehk kui suure rangega (keskmiselt) open-raised sa CO, Button või SB.
    Overall Steal Success -> ehk kui edukas su steal oli (vastased foldsid, kui sa stealisid ehk open-raised CO, Button või SB)

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Metsapull triobetis

    trios ei ole rakebacki mitte mingi probleem tegelikult saada + 6maxis tuleb see kiiremini ka kui fullring, see 200 dollarit koguneb sinna tegelikult päris kiirest... Ma olen tähele pannud kui teha üks kahe tunnine sess, siis tuleb ca. 10-15 dollarit rake- nii,et 20päeva 4-6 lauda/2h päevas ja peaks see 200 kogutud olema...

  18. #18

    Re: Metsapull triobetis

    wow, see algstäki suuruse asi meeldib mulle küll kohutavalt, ma pole siiamaani üle top4 qualinud sinna Weekend rankingule vist vist :)

    Minuarust mängid Sa piisavalt stabiilselt, et võixid isegi juba natuke varem NL20 peale liikuda.
    Mu BR pole väga palju suurem, aga midstackin NL50't :)

  19. #19
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    wow, see algstäki suuruse asi meeldib mulle küll kohutavalt, ma pole siiamaani üle top4 qualinud sinna Weekend rankingule vist vist :)

    Minuarust mängid Sa piisavalt stabiilselt, et võixid isegi juba natuke varem NL20 peale liikuda.
    Mu BR pole väga palju suurem, aga midstackin NL50't :)
    Kohati teen ikka väga suuri lollusi ja mäng on siiski suhtelisel ebastabiilne. Täna hommikusel sessil suutsin vahe peal rohkem kui 20$ miinuses olla, aga õnneks lõpp läks paremini ja suutsin isegi kergesse plussi jääda. NL-10 on hetkel paraja tasemega minu jaoks.

  20. #20
    Metsapull
    Guest

    Re: Metsapull triobetis

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    See nädal alustavad kõik sama suure stackiga. Ise sinna siis 2x jõudnud ja ka seekord. Eelmised korrad sai siis 35€ ja 50€ ära toodud. Ise osalesin seekord ka ainult ühel turnal ehk kõige kallimal ja sain tänu 3. kohale sinna. Kusjuures vaatan Metsapull sa ka Trios kõva käpp siis kui nii palju rakebacki saad.

    Ei ole kõva tegija, omahas gämblimine tõi suure osa rakest.

Lehekülg 1, kokku 6 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES