Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 53 EsimeneEsimene ... 24250515253 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1054
  1. #1021

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    eh, saad ju paralleelselt konto USDs ka avada, kes tahab EURides raha, nende jaoks konverdid, ise saad valuuta kursile ka veel spekuleerida

  2. #1022

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Selleks peab ise Swedis USD konto tegema vms? USD Skrillist cashouti teen siis on küll kohe EUR-idena olemas automaatselt, ei anta kuskil varianti convertida millal tahad :(
    Praegu loen jah swedi kodukal on:
    "Teie kontole välismaksena laekuv välisvaluuta konverteeritakse hetkel kehtiva kursi järgi automaatselt eurodeks. Eelneva kokkuleppe alusel on kontol võimalik hoida ka välisvaluutat."

    Samas enne transferwise tulekut tegin suht tihti makseid GBP->swed ja kunagi ei vahetatud automaatselt. Võimalik, et see on hiljuti tehtud muudatus või siis mul miskipärast see "eelnev kokkulepe" süsteemis.

    Igatahes muru võta swediga ühendust ja esimese asjana ütle et tahad, et laekumine jääks USD-ides kontole. Siis on aega manööverdada.

    Kõige soodsam oleks ilmselt üldse läbi Interactive Brokers või muu kauplemiskonto (depod USD, vahetad seal miski 0.002% spreadiga ja withraw EUR), samas see protsess on aeganõudvam.

  3. #1023
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    tjaa, ahvatlused on suured, kas ligi 300k välja maksta ilma legaalse aluseta või...

    ega ainukesed jäljed diilist ongi foorumipostitused?

  4. #1024
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    foorumipostitused pole mingi tõestus, et kohtusse minna või et üldse kohtumasinavärgist läbi pureda. Kui lastakse üle siis saad ainult enast süüdistada

    Raha kanda swedi. Swedis oli mingi linnuke, et automaatset konverteerimist ei toimu. Siis võtad tavid-ga ühendust-neil selline teenus nagu "arvevaluuta" eesti parimima hinnaga teenus ja kaugelt.
    See mis pangad teevad on röövimine. Toome näiteks kõige kaubeldum valuutapaar eur/usd mida kaubeldakse trilionites. Keskpangakurss nt 1.30000 swedi käärid on mingi 1.27-1.33 Kui Tavidil on tõenäliselt mingi 1.295-1.305 ja arvan, et ka tavid müüks nn unbalanced osa ära suuremale partnerile mingi 1.298-1.302

    Ehk oletame, et tood swedi miljon $. Swed annab sulle 1.33 eurosi vastu ja müüb nt 1.301 turgu ära. Paneb nn varjatult 30k tasku. Paneb mõtlema mis?

  5. #1025
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    foorumipostitused pole mingi tõestus, et kohtusse minna või et üldse kohtumasinavärgist läbi pureda. Kui lastakse üle siis saad ainult enast süüdistada
    ma ei öelnudki seda, ma küsisin, et kas mingit muud jälge pole maas, kui foorumipostitused ainult.
    sellisel juhul vaid hukkamõist pokkerikogukonnalt ja muud karistust pole nagu :)

  6. #1026

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    foorumipostitused pole mingi tõestus, et kohtusse minna või et üldse kohtumasinavärgist läbi pureda. Kui lastakse üle siis saad ainult enast süüdistada
    Hehe, see lõhnab jah sellise lahenduse järel, et maksad sitemal juhul osakute ostusumma tagasi ja aidjöö :D

  7. #1027
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Muru. PM-isin sulle oma pangakonto numbri, sa PM-i kui ülekanded mulle tehtud ning mis postid/teemad ära koristan selle raha eest saadud teenusena. Nagu ei oleks kunagi diili juhtunudki!

  8. #1028
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Muru. PM-isin sulle oma pangakonto numbri, sa PM-i kui ülekanded mulle tehtud ning mis postid/teemad ära koristan selle raha eest saadud teenusena. Nagu ei oleks kunagi diili juhtunudki!
    Ranka. PM-isin sulle oma pangakonto numbri, sa PM-i kui ülekanded mulle tehtud ning kuna soovid foorumikasutaja nime, kelle tanki lükkame raha eest saadud teenusena. Nagu ei oleks kunagi keegi ülelasknudki!

  9. #1029
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ranka. PM-isin sulle oma pangakonto numbri, sa PM-i kui ülekanded mulle tehtud ning kuna soovid foorumikasutaja nime, kelle tanki lükkame raha eest saadud teenusena. Nagu ei oleks kunagi keegi ülelasknudki!
    Kui keegi soovib, et VisaHing lifetime bännitud, siis palun PM-ige mulle summa, mida olete nõus maksma. Kui summa rahuldab, tulistan vastu rekvisiidid.

    PS! Kabassi teenust ei paku

  10. #1030
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ranka. PM-isin sulle oma pangakonto numbri, sa PM-i kui ülekanded mulle tehtud ning kuna soovid foorumikasutaja nime, kelle tanki lükkame raha eest saadud teenusena. Nagu ei oleks kunagi keegi ülelasknudki!
    http://www.youtube.com/watch?feature...GlcDXjSU#t=193

  11. #1031
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui keegi soovib, et VisaHing lifetime bännitud, siis palun PM-ige mulle summa, mida olete nõus maksma. Kui summa rahuldab, tulistan vastu rekvisiidid.

    PS! Kabassi teenust ei paku
    :( ok

  12. #1032
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Palju siis iga ühiku ostja teenis täpselt? Ja palju üks ühik maksis?

  13. #1033
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    mingi 50x tootlus umbes (5000%)?

  14. #1034

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Arvutasin ligikaudu välja, palju üks osak väärt on: $581040 + 6000(mängimata turniiride tagastus)x1,09(keskmine MU ligikaudu)=~$5875 on 1% ehk €4320 kanti tänase kursi alusel. Reaalselt jääb summa eurodes tõenäoliselt konverteerimistasude tõttu 0,5% madalamale, lõppsumma eurodes võib veel muutuda ka valuutakursi muutumise tõttu. See oli ka midagi kaalutud keskmise taolist, väiksema % ostjad saavad kõrgema MU tõttu veidi suurema tagastuse enda % kohta, kuna MU ka kuulub tagastamisele, suurema % ostjad väga napilt vähem. Neil oli osak seda odavam alguses. Päris täpseid numbreid ei hakka veel arvutama, kuna lõplik selgub alles siis kui raha on eurodes arvel.

    Väikseim osak 0,5% ostuhinnaga €75,5 on nüüd väärt ligikaudu €2150, eestlastest suurima osaluse ostjad 5%=€723 kuhugi €21500 kanti. Eks arvutage üle ka igaks juhuks, kui peaksin olema kusagil vea teinud

  15. #1035

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    mingi 50x tootlus umbes (5000%)?
    50x tootlus see ei saa olla, sest ME oli 18,5k X MU (lihtsustatult jälle 1,09) paketist 10,3k ehk ~51,1% paketist tõusis 58,1X, ülejäänud 8,2k'st X MU saab 6k X MU tagasi. Ligikaudu 30x tootlus kõlab loogilisemalt.

  16. #1036
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    no pole viga, nagu Quadra parematel päevadel :)

  17. #1037
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Huvitav kui kiirelt Muru tulevased osakud välja müüakse :D

  18. #1038

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Huvitav kui kiirelt Muru tulevased osakud välja müüakse :D
    Pmst on juba müüdud, kaks senist investorit on soovinud mitmest järgnevast võtta vastavalt 15 ja 30%, teisele küll nii palju ei lubanud, sest tahaks paarile sõbrale ka anda võimalust osta + hoiaks ise veidi suurema % edaspidi, vbla vahetaks nats.

    Vist peab hakkama high rollereid sekka võtma?

  19. #1039
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    on seal mingit edge'i?

    äkki pigem vaadata, kas saab turniirikalendrit laiendada. macaus pokerstars aeg-ajalt on üht-teist korraldab, brasiilias on asju. wsop europe field pidi päris tugev olema, aussie millions äkki? wpt?
    Viimati muudetud metsnik poolt : 16.01.14 at 20:20

  20. #1040
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    High roller oli level ma usun

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES