Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 53 EsimeneEsimene ... 343515253
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 054, kokku 1054
  1. #1041
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 749

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    High roller oli level ma usun
    müüb 90pct maha ja lebo :D

  2. #1042

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    on seal mingit edge'i?

    äkki pigem vaadata, kas saab turniirikalendrit laiendada. macaus pokerstars aeg-ajalt on üht-teist korraldab, brasiilias on asju. wsop europe field pidi päris tugev olema, aussie millions äkki? wpt?
    Ei taha väga palju ka reisida pokkeriga, eriti kaugele, sest kaasnevad kulud teevad osalemise minu jaoks kallimaks kui MU investori jaoks. Nt konreetselt PCA Bahama tripp on ekstreemseim näide: lennupilet endale ja naisele: €2200, hotell söömise ja muuga, kusjuures mängu tõttu palju teha ei saanudki: $5k. Reisimine mõlemat pidi võttis ka pmst 2 päeva ära, neli tööpäeva (4x€300) raisus, €1200. Teisest küljest enda actionit oli mul mängitud 4st turnriirist $7k kanti. Effective rake üle 125% lisaks turniiride enda rakele!

    No ok, naise piletit ei peaks sisse arvutama, võitsin paketi (kuigi pikas perspektiivis pole vahet, kas hitin paketi või nt mõne suurema Bigi Top 3 koha ja ostan sisse), mingi osa hotellist saaks jagada ka teise mängijaga. Lennupileti saaks ka mitu kuud ette osta ja paarkümmend protsenti alla. Ikkagi tuleks pikkadel trippidel 40-50% MU mängijale ette, mis teeb pikad tripid kasumlikuks ainult päris eliitmängijale või siis high stakes mängijatele. Selle pärast ei tahagi kuigi kaugele reisida pokkeri pärast. Rääkimata veel Eesti kehvast lennuühendusest välismaailmaga, mis lisab korralikult tunde juurde lendamisele.

    Ja mul olen veel hästi jooksnud, live turniiride +100BI svonkse ei tahaks küll tunda saada. Bustoland pole kunagi kaugel. Mulle jääb kätte pmst 25-50 BI suuremate laiv turkade jaoks, mis ei meenuta ühegi nurga alt bankrolli. Teen ka nagu Coca, max cashoudi, mõne festivali jaoks jätan raha kõrvale, ülejäänusid on plaanis tulevikus finantseerida online võitudest.

    Selles mõttes on minu jaoks mõne EPT €10k high roller kindlasti rohkem +EV (või pigem vist vähem -EV) kui reisida Aussie Millionile (AUD $10k), WSOP ME'le või PCA'le.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 18.01.14 at 13:04

  3. #1043
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Ja nüüd ootaks su enda mõtteid ka selle QQ käe kohta?

  4. #1044

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Ülehaibitud käsi. Peale 5b'd fold oleks pidanud kiiremalt tulema, isegi konkreetselt AK vastu. 4b call oleks äkki parem olnud, aga OOP mängida sellega suurt potti teise chipliidriga pole ka väga hea variant. Kes iganes räägivad, et oleks pidanud QQ'ga ära callima stäkkide peale pole kuigi palju turniire mänginud.

  5. #1045

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ülehaibitud käsi. Peale 5b'd fold oleks pidanud kiiremalt tulema, isegi konkreetselt AK vastu. 4b call oleks äkki parem olnud, aga OOP mängida sellega suurt potti teise chipliidriga pole ka väga hea variant. Kes iganes räägivad, et oleks pidanud QQ'ga ära callima stäkkide peale pole kuigi palju turniire mänginud.
    YESSS ! :) Teh wizard has spoken !

  6. #1046
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ei taha väga palju ka reisida pokkeriga, eriti kaugele, sest kaasnevad kulud teevad osalemise minu jaoks kallimaks kui MU investori jaoks. Nt konreetselt PCA Bahama tripp on ekstreemseim näide: lennupilet endale ja naisele: €2200, hotell söömise ja muuga, kusjuures mängu tõttu palju teha ei saanudki: $5k. Reisimine mõlemat pidi võttis ka pmst 2 päeva ära, neli tööpäeva (4x€300) raisus, €1200. Teisest küljest enda actionit oli mul mängitud 4st turnriirist $7k kanti. Effective rake üle 125% lisaks turniiride enda rakele!

    No ok, naise piletit ei peaks sisse arvutama, võitsin paketi (kuigi pikas perspektiivis pole vahet, kas hitin paketi või nt mõne suurema Bigi Top 3 koha ja ostan sisse), mingi osa hotellist saaks jagada ka teise mängijaga. Lennupileti saaks ka mitu kuud ette osta ja paarkümmend protsenti alla. Ikkagi tuleks pikkadel trippidel 40-50% MU mängijale ette, mis teeb pikad tripid kasumlikuks ainult päris eliitmängijale või siis high stakes mängijatele. Selle pärast ei tahagi kuigi kaugele reisida pokkeri pärast. Rääkimata veel Eesti kehvast lennuühendusest välismaailmaga, mis lisab korralikult tunde juurde lendamisele.

    Ja mul olen veel hästi jooksnud, live turniiride +100BI svonkse ei tahaks küll tunda saada. Bustoland pole kunagi kaugel. Mulle jääb kätte pmst 25-50 BI suuremate laiv turkade jaoks, mis ei meenuta ühegi nurga alt bankrolli. Teen ka nagu Coca, max cashoudi, mõne festivali jaoks jätan raha kõrvale, ülejäänusid on plaanis tulevikus finantseerida online võitudest.

    Selles mõttes on minu jaoks mõne EPT €10k high roller kindlasti rohkem +EV (või pigem vist vähem -EV) kui reisida Aussie Millionile (AUD $10k), WSOP ME'le või PCA'le.
    Hea, et sa selle teema üles tõid, sest ei tahtnud haterit mängida ning hoidsin suu kinni. Üleüldse olen selliseid teemasid ignoreerinud ja hoidnud oma teada.

    See on standard, et reisikulud on suured. Teinekord tekib endal mõte, et miks inimesed lähevad välismaale mängima 1-2K eurose sisseostuga turniire. Sealjuures kuludeks võib koheselt juurde panna pool. Sel juhul mängijal peab olema 100% suurune ROI, et olla break-even. Isegi, kui saavutatakse massiivne ROI, siis turniirid kestavad päevi ning tunnitasu on minimaalne.

    Teisalt kõike ei saa rahadesse nii väga panna. Ma mõtlen seda, et ma ei arvestaks, et nüüd olen 5 päeva netist eemal, ja kaotan €1500, mis oleks netis teeninud. See ei ole nii üks-ühele. Jah reisimine on kulukas, aga samas saad välja rutiinist. Näed maailma, kohtud uute inimestega ja tagasitulles netis oled hoopis värskem, mis võib järgmised kuu-kaks mindseti näol tõsta tunnitasu või volüümi ehk suureneb sissetulek.

    Sa EMV-d mängid? Kui jah, siis miks? See on ju täiesti mõttetu, sest maksimaalne summa võitmiseks on €10K+ kanti ja selleks kulub vähemalt 3 päeva ning kui tihti sa seda võidad? Seega oleks ju ka see -EV. Sa ei tohiks üleüldse pokkerit mujal mängida kui netis ja see on fakt. Muude jaoks sul rolli ei ole või lihtsalt pead müüma nii suure osaluse välja, et ikka saad väga väiksema tunnitasu.

    Ise olen live pokkerit mänginud vähe, aga olen teinud mõningaid pokkeritrippe. Läti, Leedu, Sloveenia ja Kreeka ning mitte ühtegi ei ole kahetsenud. Sest ma ei läinud sinna raha võitma, vaid uusi asju kogema.

    Samamoodi su loogikaga ei tohiks andu_andu mängida HU EMV-d ega ME-d, aga ta siiski teeb seda ning tõenäoliselt samal põhjusel, et see on temale meelelahutus ja võib-olla natuke ka sportlik element.

    Veel kriipis silma ÕL-is antud intervjuu, kus sa lubasid mängida rohkem turniire tulevikus. Mina soovitan sul pocketida see raha. Mängi edasi online ja mängi satikaid. Sul on nüüdselt piisavalt rolli, et võtta aastas paar nädalat vabaks ning minna naisega puhkuse-pokkerireisile.

    Siin ma võin panna väga puuse, aga live on parim meelalhutus, millele makstakse peale. Kui mängida seda professionaalselt, siis väikeste meeste mängudes, milleks rollitud rikkaks ei saa, aga nälga ka ei jääl. Suurte meeste mängudes liiguvad suured rahad, aga selle jaoks puudub roll. Seega leian, et online on enamus meie foorumi kasutajatele lihtsam ja parim viis raha teenimiseks elukutselisena.

  7. #1047
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tekkis sama mõte peas kui muru posti lugesin. Ainult nii hästi sõnadesse poleks seda ilmselt keegi suutnud panna kui seda Ranka tegi.

  8. #1048

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Ma ei vaielnudki Ranka sinu poindile vastu. Rutiini vastu ja et ära proovida, kas enda one time ka ära tuleb on pokkeritripid mõnusad. Paar korda aastas why not. Ma quotesin teksti, kus arvati, et võiks regulaarselt ka kaugemal mängimas käia. Tahtsin just sellele vastu vaielda, et regulaarselt ei saa lasta suurtel kuludel enda teenistust ära süüa, regulaarsete trippide jaoks peab kulusid minimeerima ja maksimaalselt mängima. €1k kulud €10k BI'de juures on palju talutavamad kui 1-2k BIde juures. Samas kui BR ei võimalda on täitsa ok ka proovida mõnda €1k Starsi +500 fieldiga turnaseeriat (UKIPT, Eureka, Estrellas jne), kus FT's juba korralikud summad vahelduse mõttes.

  9. #1049
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Macausse on kindlasti odavam ja mugavam (kiirem) minna kui Bahamale. Tallinn-Helsingi-Hong Kong on Finnairil aeg-ajalt üsna head hinnad ka kuude viisi ette ostmata. Sealt jupp katamaraaniga otse lennujaamast ja kohal sa oledki.

    Noh nagu Vegas, on Macau koht, mida tasub ka lihtsalt vaatamas käia.

  10. #1050

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Rahad kohal. Lähen panka uurima variante, et palju seal konvertimine maksab, tõstma limiite jne.

    Kes teab kindlalt teiste rahavahetusliikide kohta? Nt see interactive brokers. Kaua seal aega võtab ja mis sääst on ligikaudu? Suurte summade puhul võib verifitseerimine aega võtta. Keegi kusagil pakkus välja ka mingi eestlaste tehtud saidi valuutavahetuseks, oskab keegi infot anda? Või tahab keegi ülekannet hoopis USD'is?

  11. #1051
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Rahad kohal. Lähen matkapoodi uurima variante, et palju seal seljakott maksab, saapaid, telke jne.

    Kes teab kindlalt mõnda head telkimis kohta? Nt see international peru airport. Kaua seal viisa tegemine aega võtab ja mis sääst on ligikaudu võrreldes vegasega? Suurte summade puhul võib investorite viha lahtumine aega võtta. Keegi kusagil pakkus välja ka mingi eestlaste tehtud saidi ära kadumiseks, oskab keegi infot anda? Või tahab keegi üle saada hoopis USD'is?
    FYP

  12. #1052

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    https://transferwise.com/?utm_source...FUZY3godKkMA7Q

    Ei tea limiitide kohta midagi, aga võid uurida.

  13. #1053

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Info selline. Küsisin üle 100k USDi müügi kohta ja öeldi, et tolle hetke müügihind oli 1,359 ja ostuhind 1,3535, spreadi järgi ütleks, et teenustasu tuleb umbes 0,25%. Vbla saab veidi madalamaks ka, kui teha suurem konverteerimine.

    Tavidil on konto Swedis olemas, saaks teha €0,38 teenustasuga kande, spreadid oleks 1,358 ja 1,3545. Teenustasu ligikaudu 0,15%. Öeldi, et kuna täna USAs mingid pühad, saaks homme spreadi veelgi madalamaks. Ma arvan, et teeks homme Tavidi kaudu ära, pole vast mõtet aega raisata rahvusvahelisse keskkonda konto tegemisega. Andke teada, mida arvate.

  14. #1054
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Madis «muruntau» Müür PCA-l rahades, esikoht 1,8 miljonit dollarit

    Sobib.

Lehekülg 53, kokku 53 EsimeneEsimene ... 343515253

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES