Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

Hääletajad
124. Sa ei tohi hääletada
  • Jah!

    91 73,39%
  • Ei!

    33 26,61%
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 96
  1. #61

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Seega fold ei ole väga kohutav(inimlik, ei saa kuidagi pahaks panna, prob ise foldiks ka samas olukorras), aga call ca 40% equityga on parem obv.
    Kust sa võtad, et call ca 40% oli? Sest sa oled maailma parim käte lugeja? Ei. Tegelikult saad sa nüüd seletada, et halb-halb, sest sa tead, mis McDl käes oli. Küsi nüüd endalt, et kas Muru teadis samamoodi kuvari ees istudes.

    Teiseks on see AA, KK, AK vs QQ natuke kummaline, sest tuleks ka küsida, et kui sageli seal AK on üldse. Kui pooltel kordadel, siis pole juttugi 40% enam. Jne.

    See on põhiline põhjus, miks mulle ei meeldi suurem osa siin foorumis postitatud kätest, sest seal on tulemus näha ja siis on kõigil superlihtne targutada, kuigi ilma tulemuseta oleks vastused tõenäoliselt hoopis teistsugused.

    Nüüd täpselt samamoodi. Tal oli equity! Supereasy snapcall! Eduseisus oli ju! Mõelge ka natuke, ausalt.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 15.01.14 at 08:09

  2. #62
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Ega ma eriti aru ei saa, mis psühholoogiast ja protsentidest siin räägite. Pokker on 100% math ja ainuke asi, mis väärib laia diskussiooni on vastase range ja selle distribution.

    Stackid enne kätt:
    Madis Müür 6,980,000
    Mike McDonald 6,880,000
    Dominik Panka 4,715,000
    Shyam Srinivasan 3,645,000
    Pascal Lefrancois 3,265,000
    Isaac Baron 3,000,000
    Daniel Gamez 2,280,000

    Payout:
    1,820,420
    1,101,080
    774,060
    581,040
    447,040
    328,020
    242,020

    Equityd enne kätt:
    $956,784.09
    $950,651.95
    $799,365.33
    $707,376.58
    $670,930.59
    $644,115.18
    $564,456.27

    Kui muru stackist anda 1,275,000 chippi Timexile, siis jaotuvad equityd:
    $874,826.38

    $1,025,776.41
    $800,823.74
    $708,792.11
    $672,312.97
    $645,466.75
    $565,681.64

    Kui ta foldib, siis on equity muutus -$81,957.71 none of this 0ev pask.

    Callib ja võidab, on equity(antesid ja asju ei arvesta, anteeksi):
    $1,310,104.97
    $864,624.30
    $777,313.72
    $742,556.59
    $716,903.99
    $640,156.43

    Gain=$353,320

    Cashiprod - siia see koer maetud ongi, kuigi ta sisuliselt double upib, kasvab equity ainult 1.37 kordselt.

    Callib ja kaotab, jaotuvad equityd(100k jääb stackiks alles):
    $263,605.92
    $1,305,587.56
    $861,989.95
    $774,176.27
    $739,174.65
    $713,320.36
    $635,825.29

    -$693,178 võrreldes käe algusega.

    Panen lihtsalt lahendused, et mitte ülemathida:
    Et saada käega nulli, siis ta peab 66.3% kordadest võitma.
    Et saada x>=-$81,957.71 (mis ta kaotab foldimisega), siis ta peab ~58% kordadest võitma.

    Kui võtame Timexi rangeks QQ+,AK(ma tõesti ei tea, miks, aga tundub, et see on teema konsensus?), siis meil on 40.2%. Kui tal on need 31 value kombot, siis ta näiteks peab lisama 53 madalate ässade kombot bluffideks(ehk siis 63% ajast), et muru callida saaks. Isiklikult arvan, et ta bluffib 0 komboga ja juba AK shippida seal on totaalne ICM enesetapp.

    Märgatavalt põnevam oleks käsi Timexi perspektiivist ja %, mis Muru 5-bet bluffima peaks, et see ära tasuks.

    Cliffs:
    LOL Timex
    Murule pöial



  3. #63

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    ega sa seda sama posti 2+2 teemasse ei viici visata?

  4. #64
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    HSMTT-s nad ainult kritiseerivad sellele otsusele eelnevat ja kui mõni NVG tard teda dongiks sõimab, siis ma ei usu, et murul 2p2-s mingid protsendid nüüd müümata jäävad. Fuck them.

  5. #65

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    kus kritiseeritakse?, sama link, mis rasmer pani?

  6. #66
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Yeah, räägivad lol 5bet/fold või siis ajavad mingit fishist juttu(ta mängiks AA/KK teistmoodi!), ega tänapäeval seal head mängijad vist väga midagi ei arutagi ja seda imo hea põhjusega.

    lol he thought it was a good laydown *which isn't* when he showed. such fail... can not wait till he is a laughing stock on TV when they show PCA later this year
    Siin räägib miski tegelinski, kelle muru vist mingi hetk välja võttis :>

  7. #67
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Codecci poolt VÄGA VALE jutt, BR ja olles Lifechanging positsioonis, kuhu ei pruugi elusees enam jõuda määravad siin väga palju, kuidas seda kätt mängida.

    Ma oleks muru positsioonis snapflattind pre ilma 3bettimata, Geniaalne trapikäsi lasta Mcdonaldil positsioonis paugutada ja rahus enamus boarde maha callida, lisaks veel retard fish pärast murut, kelle laseks ka ülima heameelega potti QQ'd hoides. Kui tuleb A või K flop, whatever, check call one street või check fold üldse ning Next Hand !

    Kui käsi juba niikaugele viidi, siis fold on kindlasti parem variant.
    See on käe analüüsi teema, või ma eksin? Käe analüüs = toores math nagu lenC ütles.

    BR ja lifechanging idee järgi võiks ju AA ka foldida. 20% kordadest kaotame oma AA-ga, milleks riskida?

    "Ei pruugi enam elusees jõuda" ja sarnased statemendid on standard fishi jutt.

  8. #68

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    BR ja lifechanging idee järgi võiks ju AA ka foldida. 20% kordadest kaotame oma AA-ga, milleks riskida?
    Turniiri mulli osas on seda siin kunagi isegi arutatud, et võib olla mõistlik samm, kui oled samuti ohus ja mingud muud tingimused täidetud.

  9. #69

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Toores math on midagi, mille puhul ka nutika kalkulaator FT-s ei aita.

  10. #70

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Turniiri mulli osas on seda siin kunagi isegi arutatud, et võib olla mõistlik samm, kui oled samuti ohus ja mingud muud tingimused täidetud.

    ?
    linki, cliffs

  11. #71
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ?
    linki, cliffs
    Ma arvan, et taipupole mõtles satikaid. Et kui seal mull on peaaegu lõhkemas ja ütleme 2 vennikest nuppe panevad, et kas AA call on hea? või midagi sellist.

    Ei kujuta ette, et keegi saab üldse arutada selle üle, et äkki AA oleks pf foldida turnadel :D

  12. #72

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma arvan, et taipupole mõtles satikaid. Et kui seal mull on peaaegu lõhkemas ja ütleme 2 vennikest nuppe panevad, et kas AA call on hea? või midagi sellist.

    Ei kujuta ette, et keegi saab üldse arutada selle üle, et äkki AA oleks pf foldida turnadel :D

    aga minna jälle arvan, et ta ei mõelnud satikaid.
    satikatel on see ju OBV ja ta ei kirjutaks sellest.

  13. #73
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    aga minna jälle arvan, et ta ei mõelnud satikaid.
    satikatel on see ju OBV ja ta ei kirjutaks sellest.
    siis ta ilmselgelt eksis :D

  14. #74
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Mul ka küsimus, et miks mitte flattida teise cl vastu qq. Me käsi on suht peidetud. Hea selline bluffcatcher tyypi käsi ja pot kontrollitud

  15. #75

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Pärast 5betti selles olukorras pole muidugi enam foldis küsimust, kui Timexil ainult AK ja QQ+ seal. Isegi KK on piiripealne sellise bubble factori juures:



    (Need 3bet ja 4bet ulatused pole pildil olulised.)
    Viimati muudetud musaire poolt : 15.01.14 at 12:54

  16. #76
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Mulle tundub, et paljud ei tee vahet käe analüüsil ja 'lifeEV' analüüsil.

    Ma ise tõenäoliselt foldiksin ka kui antud olukorda satuks, teadlikult annaks mõned tuhanded või low 5-figures ära EV-s, aga see on ok, sest avg $590K payday saada on minu jaoks olulisem kui riskida, kas $200K või $1M. Seda on võimatu öelda, mis muruntau jaoks oleks õige 'lifeEV' situatsioon, seda teab ta ainult ise.

    See ei muuda fakti, et me teeme foldides vea ja nendel kes ei foldiks on väike eelis nende üle kes foldivad. Umbes sama nagu rullis €1K mustale panna teades, et EV on -€27. Teadlikult teed vea, sest entertainment on sinu jaoks seda väärt. Antud käes teadlikult teeks vea, pmst foldimisega 'ostaks kindlustust', et vältida high risk - high reward väikese +EV 'ga olukorda.

  17. #77

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Kuidas sa foldides vea teed? Lenc kirjutas 10 vms posti tagasi et fold on just õige.

  18. #78
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    S.t. see oli näide, ma ei biidi ICM-e jms, et analüüsida. Kui see viga oleks isegi mõne prossuga, siis ma oleks nõus selle vea tegema, aga siiski, käe analüüsi sellised faktorid nagu 'once in a lifetime', 'BR', 'EPT finaallaud' ei kuulu.

  19. #79

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Nood asjad lamp ofc.

  20. #80

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ?
    linki, cliffs
    Ei suudaks tõenäoliselt enam leida, ei hakka aega kulutama, kuid päris kirglik arutelu oli. Võimalik, et puudutas ka satikate mulli. Nagu öeldud, pikka aega tagasi, mälu pole enam see.

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES