Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

Hääletajad
124. Sa ei tohi hääletada
  • Jah!

    91 73,39%
  • Ei!

    33 26,61%
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 96, kokku 96

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    S.t. see oli näide, ma ei biidi ICM-e jms, et analüüsida. Kui see viga oleks isegi mõne prossuga, siis ma oleks nõus selle vea tegema, aga siiski, käe analüüsi sellised faktorid nagu 'once in a lifetime', 'BR', 'EPT finaallaud' ei kuulu.

  2. #2

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Nood asjad lamp ofc.

  3. #3
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Lauri, sa ajad totaalset häma. ICM on "ignorantselt vaakumis" ja ise räägib cEV-st, see mu posti point oligi, et see, mida sina kasutad 40%-na, on reaalselt 58%.

    Samuti mulle tundub, et sa way ülehindad skillide vahet selles lauas, kui gamez välja arvata ja kõik ülejäänud suvalisse nl100 lauda toppida 50bb stackidega, siis vaevalt keegi rake'i biidiks.

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    40% asemel mõtlesingi 60%(teine pool sajast). Muru otsus oli shortrun küsimus, ütlesin ise ka, et foldiks. Tal enda reasoning ja fold ei ole halb. EGA PCA-sid ei multitableda. Edgede koha pealt ei nõustu jah. Igatahes tore, et arutelu tekkis. MInu arvamus lihtsalt, mis pole absoluutne tõde.

    /Minu teooria kohaselt.
    1) a priori a posteriori ei ole see matem. täpselt lahendatav
    2) EV ja cEV selle teooria kohaselt ei ole 100% seoses.
    3) $EV peaks olema rohkem +EV.
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 15.01.14 at 16:38

  5. #5

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?


  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    ma saan aru, et tegelikult pole see siin absoluutselt oluline, kuna mängijad ei saa selliseid asju kunagi teada ja analüüsima peab ainult teoreetilist poolt, aga oma mõju oleks sel flipi showdowni korral praktikas ikkagi olnud...

    kui Ortiz ja Timex samade kätega flippasid, folditi ära üks äss ja üks kuningas. Vähemalt niipalju kui ma mäletan (ja ma semi-vaatasin seda) ei foldinud ülejäänud 5 mängijat ühtegi ässa ega kuningat, seega kõik 10 muckis olevat kaarti olid Madisele vajalikud blankid ja 3 ässa ning kuningat olid kõik deckis alles (kui ära ei burnitud).

  7. #7

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Lolwut

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Lolwut
    Ma arvan, et ta mõtles seda, et teoreetilisel BTN vs BLINDi PP, on AK-l 50% equity, aga praktikas AK juhib. Seda põhjusel, et inimesed reeglina avavad EP/MP algusest hea AX ja KX käega ning MP3, CO, BTN ei foldita pm. enam ühtegi ässa. Seega kui sinuni folditud, siis suurema tõenäosusega on AK oudid pakis, aga vastase paari oudid folditud (surnud kaardid).

    Seega 6-max HT-des teinekord on EV vale. Näitab küll, et su keskmine equity oli 52%, aga reaalsuses võis olla see 45% (PP-de näital) ning jooksedki pidevalt alla EV.

    Mängus see erilist kasu ei anna, sest tegu on pöördvõrdelise olukorraga. Saad sina PP vs AK sisse sitema equitiga kui 50%, aga samamoodi läheb ka vastane. Seega long-runnis taandub equity ära, aga jälle üks koht, kus tegelt tuleks mõelda pokkeri «õnne faktori» peale.

    EDIT: loo moraal. Pokerstove EV on õige ainult heads-up mängudes, kuna seal puuduvad surnud kaardid.

    EDIT: kui keegi teab kõike kaarte antud jaotuses, siis lisage need surnud kaartide hulka ja saategi täpsed equityt.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Oleks punnsilmal KK-AA olnud siis oleks aplaus ja gg,wp. Kodus ekraani taga on nii mugav komenteerida aga päris huvitav oleks teada, paljudel teist oleks mune olnud see call teha istudes ise seal.

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    päris huvitav oleks teada, paljudel teist oleks mune olnud see call teha istudes ise seal.
    30% vastanutest

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    jah, ranka tõlgendus mu postituse osas oli õige

    see nüüd vist osaliselt kopeerib musairet, aga minu arust oli Madise 5bet vajalik just vastase range paremaks defineerimiseks, mitte eestkätt poti maha võtmiseks. Sest kui me flatime seal ja tuleb madal flop, oleme me AA/KK vastu tõsiselt suures kuses, eriti veel OOP mängides

  12. #12

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Mulle tundus algusest peale, et mõlemad arvasid kuni5 betini, et teisel on bluff, siis jõudis reaalsus kohale, Timex tegi vea ja murul polnud suurt midagi teha enam.

  13. #13
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle tundus algusest peale, et mõlemad arvasid kuni5 betini, et teisel on bluff, siis jõudis reaalsus kohale, Timex tegi vea ja murul polnud suurt midagi teha enam.
    Arvasin ka sama.

    Tegelt oli Müüri read õige. Timex arvas, et tal best hand seal spotis. Müür readis Timexi ära ja foldis :)

  14. #14

    Re: Kas Muruntau QQ fold oli õige või mitte?

    Tere kysisin siis h2rralt ise mis ta QQ v AK k2est arvas.Tema seletuse leiab twitc mikemcdonaldpoker wednesday MTT 02.16.2017 alt.Videos vastab ta kysimusele 02.24.24.Kellele huvi pakub.
    Viimati muudetud Anonymous poolt : 16.02.17 at 19:12

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES