Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
Mõtlesin rohkem käe peale ja minu arvates Müüril oli väga suur ebajopp antud käe. Väga raske on mitte tekitada sellist olukorda, mis ka juhtus.

3bet on ju väga hea ja kindlalt suurema EV-ga kui call. Kui vastane vastas 4betiga, siis nüüd tekkis võtmeolukord. Isegi, kui me flatime oleme OOP ja pank läheb ikka suureks. Ühelt poolt madalate kaardidega maksame ta ülepaarid kinni või anname mingil tänaval väga suures pangas tasuta equityt või vastane bluffib meid ära ebasoodsatelt laudadel. Seega kokkuvõttes 5bet ei pruugigi olla nii halb, sest vastane peab jätkama väga tugeva rangega.

Lisaks kui Two Plus Twos öeldi, et McDondaldsi AK mäng ei olnud hea, siis võibki tekkida küsimus, et äkki pikas perspektiivis muru mängis selle käe väga korrektselt ja suurima EV-ga vs McDonaldsi range vastu ehk teisisõnu muru kaotab mingi% ajas 1,25 milkut kui foldib QQ, aga teise poole ajast saab monster chipleadi kui callib oma top rangega, omades 70-90% equityt.

QQ-ga flattimine on minu arvates liiga nõrk mäng ja anname ära palju EV-d. Me ei saa eeldada, et vastane 4betib meid suure osa ajast ja isegi kui ta 4bet bluffib, siis 5betiga me saame ta bluffi pealt maha, ja QQ bluffiks keeramine antud olukorras ei olegi nii väga halb mäng. See tundub üks väheseid olukordi, kus see võiks olla ülimalt korrektne.
Põnev käsi siiski ja mõtlesin veel. Minu arvates on see geniaalne postitus rankalt (ma ei tunne teda ja kas ta pidevalt nii geniaalne).

Jõudsin samale tulemusele.
See mis peale 5betti toimus see loomulikult väga lihtne (minu arvutuste kohaselt vajame 66%), aga tundub et see mis toimus 5betini, see ka parim lahendus.
Seal spotis peale 4betti sobib QQ vaid poti maha võtmiseks. Vastane saaks/tohiks seal üle tõsta vaid sellega mida QQ-ga callida ei tohiks.
See suur ebaõnn et vastane natuke ekslikult AK shovis (mitte et see oleks käsi mille vastu callida tohiks), sest tegelikult peaks QQ seal 5bettides poti koju tooma AK vastu edasise võitluseta (ainuke enamvähem võrdne käsi, mille vastu QQ peaks sisse tooma 5bettides ja seega parim spot vastast üle mängida). Isegi kui me näeks et vastasel on seal AK, siis me ei panustaks QQ-ga selleks, et callida all in, vaid selleks, et saada chipid mis juba potis, mida on samas suurusjärgus või enam kui keskmiselt all in-ga AK vastu cEV põhjal saaks, mis on siinkohal väga +$EV võrreldes selle -$EV-ga, kui callida QQ-ga vs. AK.
Flättides on tõesti samuti väga keeruline plussi jääda juba 4betitud potis OOP.

Kui seda spotti mängida kaardid nähtaval, siis kumbki ei saa kummagi all in'i callida, ega shovida teades et vastane callib igal juhul. Julgus ei mängi rolli.
Ebaõnn kaartide ja stäkkide suuruse osas (5bet ei vii all in, 6bet viib ja kaks CL).