Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Taanis mängimine?

    Tere

    Sõber elab Taanis, aga ei sa seal Pokerstarsiga mängida. Seal on vaja Taani isikukoodi, et konto teha.

    Keegi oskab aidata? Kas mingi programm, mis muudaks tema ip eesti omaks?

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Taanis mängimine?

    Tsitaat Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
    Tere

    Sõber elab Taanis, aga ei sa seal Pokerstarsiga mängida. Seal on vaja Taani isikukoodi, et konto teha.

    Keegi oskab aidata? Kas mingi programm, mis muudaks tema ip eesti omaks?
    Nii ei saa, et teha Eesti konto .EE-s. Siis saata pokerstarsile kiri koos enda dokumentidega. Siis saata uus kiri enda praeguse aadressiga Taanis, kuhu aadress proof lisada ja vaadata, mis juhised PokerStars annab?

    // Sellessuhtes et suhtle supportiga ja lahendus leitakse niivõinaa. Uuele raketootjale ei öelda EI.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 26.01.14 at 13:34

  3. #3
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Taanis mängimine?

    Keegi sõber teeb Eestis konto valmis , uploadib ps.ee faili upload.ee vms ja sa lihtsalt tõmbad ja logid sisse , vahetad paroolid ja aadressid ära ning saadad pildid?

  4. #4
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Taanis mängimine?

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Nii ei saa, et teha Eesti konto .EE-s. Siis saata pokerstarsile kiri koos enda dokumentidega. Siis saata uus kiri enda praeguse aadressiga Taanis, kuhu aadress proof lisada ja vaadata, mis juhised PokerStars annab?
    Ma soomes ntx. ei saanud pokerstars.ee lehele üldse , isegi kui promo peale clickisin ps.ee clientis siis viskas soome keelsele PS lehele

  5. #5
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Copenhagen, Denmark, Denmark
    Postitusi
    3

    Re: Taanis mängimine?

    Olen see kellest siin teemas jutt käib, ühesõnaga storie selline et , kui tahan taanis m2ngida, siis peab olema PS.dk ja .ee kontoga sinna sisse ei saa minna. Neid isegi ei huvitanud et ma olen lihtsalt Eestist eemal jne. Kui tahan Taanis m2ngida siis pean omama kindlasti Taani isikukoodi ning mingit debiilset (ID-kaardi sarnast kaarti veel) millega ma saan registreeruda .ee karkvaraga saan sisse logida, aga siin taanis m2ngida ikka ei lase raha ega m2nguraha peale, yhes6naga tyhi seis, seega kasutan hetkel mingit VPN programmi, mis muudab mu asukohaks UK. aga seda ysna tyytu kasutada jne.
    Et ehkl oskab siis keegi soovitada m6nda head VPN programmi, mis ei oleks mingi eriti lyhikest aega v v2ga v2ikese m2luga DEMO variant. Ning USA teema ei toida .ee jaoks.

    Cheers~!

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Taanis mängimine?

    Suhtle suppordiga sel teemal, kui VPNiga vahele jääd, siis saad lifetime bani ilmselt.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Taanis mängimine?

    Imelik, rootsis ja soomes ei saa ka .ee lehele sisse, aga kui klient on eestis installitud või keegi uploadib sulle pokerstars.ee kliendi siis saab sisse küll, tho kõik reklaam jne on kohalikus keeles.

  8. #8
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: Taanis mängimine?

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Imelik, rootsis ja soomes ei saa ka .ee lehele sisse, aga kui klient on eestis installitud või keegi uploadib sulle pokerstars.ee kliendi siis saab sisse küll, tho kõik reklaam jne on kohalikus keeles.
    Ma soomes olen siis ps.ee clientis ikka kõik eesti keeles , reklaamid ka

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES