Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 157

Teema: defqon1 tipid

  1. #101

    Re: defqon1 tipid

    Eastern michigan +4 3x

  2. #102

    Re: defqon1 tipid

    SMU 1st half over 62.5 3x

  3. #103

    Re: defqon1 tipid

    Tsitaat Algselt postitas defqon1 Vaata postitust
    Minu jaoks on need pildid ja graafikud ajaraiskamine.Kas sa tahad näha pilte või lugeda hoopis eure?Ma ei pea siin mingit päevikut vaid üritan raha teha lol.
    "piltide vaatamine" võib teinekord eur-ide lugemisel kasuks tulla. Kas sul on näiteks ülevaade, kuidas erinevate spordialade või panustamise liikide lõikes su kasum/kahjum jaguneb?

    Muidu praegu keegi ei tea, kas su soovitusi uskuda või mitte - korralikku ülevaadet tulemustest pole ning põhjendusi konkreetsetele ennustustele ka pole. Äkki mõne lausega seletad, kuidas sa tavaliselt oma ennustusi teed, mis on sinu eeliseks?

    Ning mis saidil sa panuseid teed? Screenshottide järgi tundub eestikeelne sait, seega siis vist pinnacle-ga ei ole tegu? Ise ma väga ei tea sellest alast, aga jäänud kõrva, et pinnacles on tavaliselt parimad koefitsendid.

  4. #104

    Re: defqon1 tipid

    Creighton 1st half under 68.5 10x

  5. #105

    Re: defqon1 tipid

    bulls 2nd half +3 3x

  6. #106

    Re: defqon1 tipid

    Nagu ma mainisin siis risk on suur selle panustamisega.See on täpselt nii kui foorumi postitad läheb kõik nihu.Ei ma kasutan bet365 too hetk jah lihtsalt panustasin eesti saidil.Ma pidasin graafikut aga ainult NFL ja college football ajal.NBA ja college basketball ei ole kõige paremini läinud.Parem ei postita hetkel muidu mõni algaja mängib kaasa ja kaotab raha lol.Postitan jälle kui hästi läheb ja on näha et toodab normilt.Vähemalt keegi sai alguses nba tipe võrrelda minu ja enda omadega.
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 23.02.14 at 23:50

  7. #107
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: defqon1 tipid

    sa soovitasid panustada väiksemates liigades, aga USA liigad seda ju kindlasti ei ole? kas Euroopa koss on jura? Seal hetkel käib kibe madin kõikides liigades.
    oma metoodikast võiks ju ikka paar sõna rääkida, kas puhtalt statside peal vms?

  8. #108

    Re: defqon1 tipid

    Väiksemate liigade all ma mõtlesin just nimelt euroopa jalkat, kuna seda ju enamus siin panustavad.Panustan harva jalkat.Inimesed tulevad töölt koju, vaatavad ahah täna barca mäng ja läheb lampi panus barca peale, ja nii igakord,kuna see ju ikagi kõige tugevam.Mõtlesingi just barca,chelsea,man utd mänge.Kus kõik 100 % panustavad.Ma lihtsalt leian et Usa spordis on rohkem võimalusi.Kuigi lemmik spordiala on jalka aga ei panusta seda.Euroopa koss jura?Ei usu et see jura on lihtsad ma ei tea sellest mdiagi.Kõik ajalugu, statsid, trendid ja mis iganes veel jooksevad ainult Usa spordi kohta.Internet on infot täis,foorumid, ajakirjandus, ametlikud lehed.Ma ei oska arvamust öelda nii väga euroopa spordi kohta.Küll aga kui keegi veel Usa sporti panustab ja tahab niisama arvamust kuulda enne oma panust siis vastan meeleldi.
    Teine asi on publiku vastu panustamine.Pikas persvektiivis sa võidad kui panustad publiku vastu, mitte küll palju aga võidad.
    Nagu oli NFL superbowl, kus publik oli ca üle 60 % denver broncos, oleks võitnud kust oleks bookie selle raha võtnud et inimestele maksta, ega vegas loll ei ole. nt 23 mängust on 20 vegas võitnud.
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 24.02.14 at 19:10

  9. #109
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: defqon1 tipid

    no igatahes kui plaanid jalkale panustama hakata, siis see sait pakub statside koha pealt küll ammendava loetelu:

    http://www.prematches.com/

    see ongi minu jaoks selgusetuks jäänud, et miks peaks ise hakkama statse ja match-uppe kalkuleerima, kui netis on päris mitu saiti, mis teevad selle sinu eest ära, s.t. sul jääb üle vaid hakata vigastusi uurima, kelle koer eelmine õhtu kopsupõletikku jäi jms :D

    USA sportide kohta oli äge sait http://www.teamrankings.com/nba/ , kus regades saab no küll kõikvõimaliku statsid kätte.

    Kasutad ka mõnda sellist?

  10. #110

    Re: defqon1 tipid

    Just nimelt ma neid saite mõtlesingi.Ja foorumid ongi sellejaoks kus inimesed ise toovad esile mingi suuremad põhjused jne.Enamus info jookseb mul siiski twitterist läbi, kus asjaajajad panevad statse ja trende yles, endal mugav jälgida.Ma ise ei viitsigi kalkuleerida vaid, tuleb lihtsalt lugeda.Ja noh eks sisetunne ka ikka.Tänud jagamast aga jään oma liistude juurde :D.
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 25.02.14 at 07:56

  11. #111

    Re: defqon1 tipid

    NBA:

    wizards over 202.5 1unit W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 19.03.14 at 06:33

  12. #112

    Re: defqon1 tipid

    NBA:

    Bulls over 195 1unit W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 20.03.14 at 05:54

  13. #113

    Re: defqon1 tipid

    NHL:

    Buffalo sabres +1.5 2units to win 1.1 unit W

    ML 0.5 units to win 1.3 units W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 21.03.14 at 09:04

  14. #114

    Re: defqon1 tipid

    NHL:

    ottawa senators ML 1unit L
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 21.03.14 at 09:04

  15. #115

    Re: defqon1 tipid

    NBA;

    nets -9 1unit W

    dallas -6.5 1unit W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 22.03.14 at 07:58

  16. #116

    Re: defqon1 tipid

    NBA:

    pelicans +5 1unit W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 23.03.14 at 11:58

  17. #117

    Re: defqon1 tipid

    NBA:

    nets under 204.5 1unit L
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 24.03.14 at 07:32

  18. #118

    Re: defqon1 tipid

    NHL:

    Ducks -1.5 1unit W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 24.03.14 at 07:33

  19. #119

    Re: defqon1 tipid

    NBA:

    kings -8 1unit W
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 24.03.14 at 07:33

  20. #120

    Re: defqon1 tipid

    NBA:

    suns over 212 1unit L
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 25.03.14 at 07:37

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES