Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 41 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 913

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Never lynch list:
    WowA
    Emma - jah lock downin tooni pealt.
    BWG - peekaboo

  2. #2

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tahaks rankat ka tooni pealt külaks readida.

  3. #3

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    A ma peaks enne lynchi veel sisse tulema anyway, niiet pole hullu.

  4. #4

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tegelikult muret valmistav, et ma aldilt valmis nii paljusid lynchima, peaks nagu rohkem külasid praeguseks olema.
    Aga praegu julgeks vaid benefit of a doubt paljudele anda, ei enamat.

  5. #5

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Cravib attentioni teemas, kui ta teab, kui hapralt tal hundina üldiselt läheb.

  6. #6

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    overbet niiet kõik teavad, kus ma siiani olen.

  7. #7

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Need luukid, kaardid ja flipimasid pean veel mõttega hiljem re-readida. Libisesin teemast vaid üle, niiet clueless nende osas v.a luuk.

    Luuk tee seda trikki kui sul yolo on, nagu üks mäng kui sind olime lynchimas kuna sa ei postitanud üldse.

  8. #8

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Pohuj Luuk saab d1 passi selle libeda lolpilke pealt.

  9. #9

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    ok GG2

  10. #10
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Ootan ikka, et Overbet tuleks kaitsma end ja avaldaks enda mõtteid. Miks nii paljude arvates sa üks top suspecte? Tore oleks kui viskaksid ka enda listi üles :)

    Praegu käitud sa täpselt niimoodi nagu eelmine hundimäng sul oli. Mitte midagi postitada ei oska. Ei tule ka end kaitsma juhul kui rong su peal.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mõtlesin juba, et ostja on powerrol aga noh standard karupoeg tyggwp

    hundid arvatavasti qq, wow ja bwg kui peaksin kedagi pakkuma. Tho ei ole teemat lugenud ja ei loe ka praegu.
    Ok, timzi esimene post. Kui timz oleks wolf, siis timz sellist asja out of the gate ei teeks ja süüdistaks hundina kahte väga tugevat mängijat+BWGd, right. Ainuke spot kui timz oleks wolf oleks midagi sellist, et timz-kuku-wowa combo, mis on ridic unlikely ja peaks olema sel juhul siin wolfchatis paika pandud plaan, mis ei ole ka 100%. Ehk minu arvates kõike arvesse võttes on timz mingi solid 90% villager siin ehk by far kõige clearim.

    Tegelikult ma mõtlesin suht palju selle posti üle ja ma arvan, et siin on veel peidetud alatooni sees, mis confirmib, et timz villager, aga vb on see väga tinfoil...

    Tsitaat Algselt postitas Emma Vaata postitust
    Nonii, 30-aastase tarkus on paistnud mu peale. ranka ja timz minu külad, kahtlased looper, q_q ja visa
    See post meeldib mulle, timzi clearijad meeldivad.

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    A by the way wowa wolfclaim on kindlasti pigem hundine.
    Meeldib, ma ise olen alati selles paadis olnud, et wolfclaim ja igasugune spew=wolfy.

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    lol kuku, slip.

    Timz tõmbab lambi estimationi ja sa üritad insta tema posti põhjal BWGle rongi teha, märkamata, et BWG 0 poster.
    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Ok, timzi esimene post. Kui timz oleks wolf, siis timz sellist asja out of the gate ei teeks ja süüdistaks hundina kahte väga tugevat mängijat+BWGd, right. Ainuke spot kui timz oleks wolf oleks midagi sellist, et timz-kuku-wowa combo, mis on ridic unlikely ja peaks olema sel juhul siin wolfchatis paika pandud plaan, mis ei ole ka 100%. Ehk minu arvates kõike arvesse võttes on timz mingi solid 90% villager siin ehk by far kõige clearim.

    Tegelikult ma mõtlesin suht palju selle posti üle ja ma arvan, et siin on veel peidetud alatooni sees, mis confirmib, et timz villager, aga vb on see väga tinfoil...



    See post meeldib mulle, timzi clearijad meeldivad.



    Meeldib, ma ise olen alati selles paadis olnud, et wolfclaim ja igasugune spew=wolfy.
    That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.

  13. #13
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.
    oeh first world problems..

    Ära seleta omg :D

  14. #14

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.
    overbet läheb isiklikult moddi kallale ja tema steamimine näib aus.

  15. #15

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    wolfclaim=wolfy imo
    SIin panin selle loltooni pealt ta hundiks. Sest kui see oli rünnak oli see loldiculous.
    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    That ja #320, Visa, kust ma reade pole pannud. Keegi ei kommenteeri mu mõttekäike see mäng ja see ebaaktiivsus ajab mind lihtsalt närvi. 200 posti on lihtsalt mingit suvalist kust siin vahel, mis host karupoja poolt genetud. Mul kaob lihtsalt mott ära, kui vahepeal on mingi gifivõistlus, votecount ei tööta ja põhiteema on saunapidu. Fuck this game.
    See post tundub lihtsalt nii aus ja see isiklik rünnak karupoja suunas. See ei ole dgaf mode, vaid disappointment mode - ja see ütleb et ta küla.

  16. #16
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    SIin panin selle loltooni pealt ta hundiks. Sest kui see oli rünnak oli see loldiculous.


    See post tundub lihtsalt nii aus ja see isiklik rünnak karupoja suunas. See ei ole dgaf mode, vaid disappointment mode - ja see ütleb et ta küla.
    Ma teeks hundina täpselt sama posti kui ma ta asemel oleks. Tooks välja 100 erinevat häda, miks ma pole suutnud postitada.

  17. #17
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    SIin panin selle loltooni pealt ta hundiks. Sest kui see oli rünnak oli see loldiculous.


    See post tundub lihtsalt nii aus ja see isiklik rünnak karupoja suunas. See ei ole dgaf mode, vaid disappointment mode - ja see ütleb et ta küla.
    ISE OLID SKYPE CHATIS KUI ME KõIK RääKISIME ET KARUPOEG ON EPIC MOD LOL

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 291

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Oi kui palju spämmi. Mina mängida ei viitsi, sest Q_Q on claimed hunt ning siin on midagi väga mäda.

  19. #19

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oi kui palju spämmi. Mina mängida ei viitsi, sest Q_Q on claimed hunt ning siin on midagi väga mäda.
    Welcome to the 5th grade!

  20. #20

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    nähh ranka mis teed, pidasin sind külaks juba

Lehekülg 15, kokku 41 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES