Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 46 EsimeneEsimene ... 344243444546 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 913
  1. #861
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Karu miks sa jälle poste kustutad. Tahad tõesti käsitsi hakata votesid lugema? Ei võtnud 5 minutitki, et mäng ****** keerata :D

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ei viici täna votecounterit peale panna. homme siis EOD
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    votecunt tuleb pärast kella kuute. ma atm tööl ja ei saa varem
    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Karupoeg lase need 2 posti recoverida, mis kustutasid. Ma üritasin votecounterit käivitada aga võimatu. Ei hakka tööle kuna sa 4 ja 5-es post mis tegid on kustutatud :(
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    jotvõimat. isegi mina ei ole nii loll. Alusta vote count alates 5 (või mis iganes pärast deleted poste) postist ja korras. Täpselt sama teed ju uuel päeval
    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    jobanovarot, ta ei hakka ju tööle. Pole võimalik sisestada isegi, kust postist päev algab. Või sul laseb ???
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    vasakul üleval on "start", sealt paned posti nr.
    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Omg ma räägin, et ta ei lase panna numbrit. Ega ma mingi taun pole.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    mul votecounter ei tööta kuidagi. Ei lase sisse logida reinstall ka ei aita. q_q pane ise ole hea.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    saad aru, ta hakkab iga kord "WW Vote Counter/Moderator has stopped working" kui üritan midagigi teha.
    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    No vot. Tra ma mida ma räägin sulle.

    Lase need 2 posti ära recoverida ja asi korras.


    Ranka pliiz undelete need 2 posti.
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    see ei mõjuta. eelmine kord oli samamoodi ja siis ei olnud midagi viga
    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!!

    100% on selles häda.



    asdasdads

  2. #862
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Visa miks sa mu pmidele ei vasta :(
    Teises foorumis ühendusevõtmine ja info fishimine. :)

  3. #863
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Kes hundid olid?

    qq ma tulen sinuga poh yolo kui oledki hunt worst game ever for sure!

  4. #864

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kuulge ma olen KT. ütlen ausalt.

    Pregame peek WoW - küla , day 1 peek Q_Q - libahunt

    WowAwiAA in another forum: Hop hop 10 käsku pähe.

    Sina EI tohi valet vanduda.

    Mul oli 2 hunti käes, millist infot ma fishisin?
    Ma olin hard claimed ja aktsepteeritud ning viskasin nalja sinu seer coveri üle.

    Ütle, et ma ei tohiks mängust rääkida, no shit et ei tohi, aga ma ei fishi infot, ma ei vaja seda.

  5. #865

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Ei mäletanudki seda, pidin nüüd üles otsima :D

    Mänguline ebapädevus on su päris kibestunuks muutnud :S too bad.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 29.01.14 at 19:18

  6. #866

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma ütlesin sulle juba alguses, et lase need 2 posti, mis kustutasid taastada kellegi poolt. Su vastus oli, et: '' votecounter töötab ka ilma nende postideta ilusti '' . Ma ütlesin sulle, et '' Ta ei hakka tööle trust me '' Edasi oli suht savi juba. Siis kui juba päev otsa polnud votecounti tuletasin sulle uuesti meelde. Taaskord vaidlesid vastu, et votecounter hakkab tööle. PMisin ka sulle.

    Siis üks hetk tuli su poolt juba postitus: '' Votecount ei hakka tööle, jookseb kohe kokku '' Peale seda vaidlesid uuesti vastu kui ma sulle ütlesin, et asi on neis 2es postis.

    Siis viskas kopa ette mul. Kuna ma pole ühenduses ühegi mode-adminiga skype teel, siis võtsin lambika ettejuhtuva ehk Gbjohn kellele viskasin PMi, et ta saadaks mõnele modele kes tal skypes on kirja, et need 2 posti taastada.

    Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste.

    Edasi sa tead juba ise.

    Eht lohv imo ikka, kes võtab siukse vastutuse ja laseb rahval 2 päeva tühja postitada ja keerab mängu *****.
    no näed läks nii, loodan, et oma väärtuslikku aega väga taga ei jää igatsema.

  7. #867
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Siin on fails all around,

    KP oli lohakas.

    Visa, "Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste. " see ei ole mingi vabandus. Mulle tundub, et sa lihtsalt nõudsid nende restoremist nii paaniliselt, et tõestada, et sul on õigus. Selle asemel, et postitused taastada, tuleks nad füüsiliselt eemaldada(ei jää seda "this message has been deleted" märki maha), counter peaks siis hakkama tööle, aga kust sa seda teadma oleks pidanud, amirite. Pealegi sa oled mul igatahes skype listis olemas, nii et räägi minuga järgmine kord.

  8. #868
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Siin on fails all around,

    KP oli lohakas.

    Visa, "Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste. " see ei ole mingi vabandus. Mulle tundub, et sa lihtsalt nõudsid nende restoremist nii paaniliselt, et tõestada, et sul on õigus. Selle asemel, et postitused taastada, tuleks nad füüsiliselt eemaldada(ei jää seda "this message has been deleted" märki maha), counter peaks siis hakkama tööle, aga kust sa seda teadma oleks pidanud, amirite. Pealegi sa oled mul igatahes skype listis olemas, nii et räägi minuga järgmine kord.
    Üks väga hea infoallikas on votecounterite näidud igal ajahetkel. Tegelikult võib tunduda jah, et ma tahtsin KP-le lihtsalt näidata, et näed Mul oli õigus. Btw tegelt nii asjad polnud.

    Oli siiras soov, et asi saaks korda ja saaks normaalselt mängida. KP oli lohakas ja ta oli laisk ka. :(

    '' Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste '' See ongi vabandus ju.. Oleks ma teadnud, et seal info mis võib kogu mängule kriipsu peale tõmmata. Poleks ju niimoodi jeblama hakanud.

  9. #869
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    K ma andeksandja ja ise ka sitaks eksinud siin vw mängus. Spämminud, saanud asjakohaseid banne ja niisama *****i mänginud.

    Ma ka quitin nagunii ww ja seda päriselt. Thx tähelepanu eest ja laters.

  10. #870
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    '' Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste '' See ongi vabandus ju.. Oleks ma teadnud, et seal info mis võib kogu mängule kriipsu peale tõmmata. Poleks ju niimoodi jeblama hakanud.
    No sa peaks arvestama, et on tõenäosus, et need postitused said kustutatud just selle põhjusega, et need sisaldavad delikaatset infot. Kui Karupoeg keeldub neid restoremast, siis ma just seda eeldakski.

    Ja neid quitte nagunii keegi tõsiselt ei võta, cya next week.

  11. #871
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma ütlesin sulle juba alguses, et lase need 2 posti, mis kustutasid taastada kellegi poolt. Su vastus oli, et: '' votecounter töötab ka ilma nende postideta ilusti '' . Ma ütlesin sulle, et '' Ta ei hakka tööle trust me '' Edasi oli suht savi juba. Siis kui juba päev otsa polnud votecounti tuletasin sulle uuesti meelde. Taaskord vaidlesid vastu, et votecounter hakkab tööle. PMisin ka sulle.

    Siis üks hetk tuli su poolt juba postitus: '' Votecount ei hakka tööle, jookseb kohe kokku '' Peale seda vaidlesid uuesti vastu kui ma sulle ütlesin, et asi on neis 2es postis.

    Siis viskas kopa ette mul. Kuna ma pole ühenduses ühegi mode-adminiga skype teel, siis võtsin lambika ettejuhtuva ehk Gbjohn kellele viskasin PMi, et ta saadaks mõnele modele kes tal skypes on kirja, et need 2 posti taastada.

    Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste.

    Edasi sa tead juba ise.

    Eht lohv imo ikka, kes võtab siukse vastutuse ja laseb rahval 2 päeva tühja postitada ja keerab mängu *****.
    IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.

  12. #872
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Vbla on kõigil parem väike break võta ning millalgi veebruari keskel võiks mõne suurema mängu korraldada. Ma saaks rollidega aidata, aga põhiboss olla ei saaks. Kui lencil või kellelgi teisel aega üle aru võiks kahe peale midagi korraldada.

  13. #873
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
    Liiga tõsiselt võtad, ma võrdleks karupoja mänge 2p2 dragon balliga. Ma mängisingi db2 game modi pärast ainult.

    Kõik teadsid kuidas karupoeg host on niiet tagant järgi liitujatel vinguda ei tasu.

    Isegi mäng oli täielik fail siis 2 days well spent in my book ja kaebusi pole, was fun.

  14. #874
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Kes võitsid?

  15. #875
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Kõik v.a. kuku

  16. #876
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    normal host oli.

    Ärge pirtsutage : D teeme uue mängu parem.

  17. #877
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Meil on semiviik.

    Keegi ei võitnud tegelt aga hundid on Overbet, wowa ja karupoeg.

  18. #878

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kes hundid olid?

    qq ma tulen sinuga poh yolo kui oledki hunt worst game ever for sure!
    HUNDID: Overbet, WowAwiAA, BlackWerewolfGenie

  19. #879
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
    wut???

    ---

    Sa saad minust ikka väga valesti aru. Mind ei kottinud nende postide sisu absoluutselt.
    Ma tõin sulle postid välja, kus ma palusin et Karupoeg võtaks ette midagi nende postidega ja paneks vc tööle.

    Ta ei võtnud, seega võtsin ise.

    Tegelt ma quitisin juba 2013 ww aga vägisi pandi listi seega vaatasin, et OK teeb aga siis. Niivõrd teemakohane hundumäng ka ju. Aidake päästa Pagassi-Visa.
    Aga nüüd forsure olen quited. Eks näed ise, et mind enam ei kohta siin :)

  20. #880
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    wut???

    ---

    Sa saad minust ikka väga valesti aru. Mind ei kottinud nende postide sisu absoluutselt.
    Ma tõin sulle postid välja, kus ma palusin et Karupoeg võtaks ette midagi nende postidega ja paneks vc tööle.

    Ta ei võtnud, seega võtsin ise.

    Tegelt ma quitisin juba 2013 ww aga vägisi pandi listi seega vaatasin, et OK teeb aga siis. Niivõrd teemakohane hundumäng ka ju. Aidake päästa Pagassi-Visa.
    Aga nüüd forsure olen quited. Eks näed ise, et mind enam ei kohta siin :)
    VisaHing

    Sa olid ainuke seljuhul kes ei saanud aru, et karupoeg ei taha poste tagasi tuua.

    Sa üritad nagu rääkida, et sa ei teinud mdiagi valesti. Tegid küll tra, no mis asja karupoeg saaks ise rankale kirjutada skaibis, et jou taasta mu postid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES