Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 46 EsimeneEsimene ... 3543444546 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 913
  1. #881
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Kuna ta seda ei tee ju siis postidega midagi valesti.

  2. #882
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Kuna ta seda ei tee ju siis postidega midagi valesti.
    Kas Ranka on ainuke mode/admin siin foorumis v? Hosti töö on hostida ja probleemile kiire lahendus leida, mitte sügada kotte nurgas.

  3. #883
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    and jez ban me kui see riivas kellegi tundeid.

  4. #884
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Ja see list ei olnud ju enam probleemiks. See oli kõigile nähtaval ja sealt ei olnud võimalik midagi välja lugeda.

  5. #885
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    wut???

    ---

    Sa saad minust ikka väga valesti aru. Mind ei kottinud nende postide sisu absoluutselt.
    Ma tõin sulle postid välja, kus ma palusin et Karupoeg võtaks ette midagi nende postidega ja paneks vc tööle.

    Ta ei võtnud, seega võtsin ise.

    Tegelt ma quitisin juba 2013 ww aga vägisi pandi listi seega vaatasin, et OK teeb aga siis. Niivõrd teemakohane hundumäng ka ju. Aidake päästa Pagassi-Visa.
    Aga nüüd forsure olen quited. Eks näed ise, et mind enam ei kohta siin :)
    Sa saad minust valesti aru. Mind ei koti see, mis Sind kotib.

  6. #886
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    MODNOTE
    Fuck off ranka ja visahing ausalt ka. visahing peaks üldse bani saama siin mängus sellise omavoli eest. Aga kuna ranka on vastutaja, siis ma visale anda ei saa.

    Sellepärast ma kustutasingi need postid ära, et see võib tekitada mõttetut segadust, reade ja ebaloogilist järeldust asja põhjal, MIS EI OLE GAME RELATED.

    SEEGA Kuna minu arvates tegeletakse siin postide analüüsimisega, mis ei tohiks olla nähtavad ning see tekitab [B]valedele alustele põhinevaid järeldusi, mistõttu on raskendatud ühe mängija olukord, siis pean vajalikuks öelda, et BWG tõesti ei saanud tol hetkel pm.

    see post oli see, mis mängu ära rikkus.

  7. #887
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    k ma srsly out siit teemast..

  8. #888
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Mängu rikkus ära üldse see, et sa Codecci'l ja Alaska'l end pagassi lasid toppida blät.

    Lol Visa kui arvasid, et mind riivas see siis ei riivanud ka mitte. Mulle meeldis mäng - oli eriline.

  9. #889

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Enne, kui perse läks, oli norm mäng ju tegelt :)

  10. #890

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    vägagi

  11. #891

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    IMO kui nalja tahad teha, siis parem mängi ise. Pmst peaks olema nagu jalkamängu kohtunik, keda on võimalikult vähe pildil. Ei ole vaja, et keegi mode naljade ja muu sellise põhjal mingeid reade hakkaks tegema ning on ka oht, et ei võeta Sind väga tõsiselt kui mingi asi valesti on. Pluss võib teistele halba eeskuju anda. Isegi kui Sina ei spewi mingit infot välja, siis keegi teine võib niimoodi naljatades midagi ära anda.
    arvan, et see oli pigem mulle kui visahingele mõeldud.

    Aga vapsik, ma olen sinuga sellesmõttes päri, et ma saan aru su vaatepunktist. Siiski seal on teatud "aga". Nimelt ma olen mina, karupoeg. Like it or not, aga see oli 100% obv (pärast mu varasemaid hoste), et sellise stiiliga ma hosti. Üllatavalt kiiresti aga täitus player list.

    Ma arvan, et tegelikult oleks asi üsna hästi välja kukkunud, kui ranka ei oleks undeletenud neid poste. Ja ma siiralt arvan, et see ei ole ka Visa süü, sest tema andis teada sellest qb-le, kes omakorda rankale. Vähemalt nii ma sain aru.

    Ranka selgitus privas oli ka loogiline (selleks oli: "võeti ühendust, et votecounter ei tööta, sest paar posti deletetud - seega paluti undeleteda"). Samas seda ei saa aksepteerida, sest see on kõige hullem reeglite rikkumine üldse. EOD on fakt see, et ma ei kustutaks enda posti (veel hullem, keelduks nende taastamisest), olukorras, kus see võib mõjutada mängu.

    Ja outcome oligi täpselt see, millepärast ma need postid ka kustutasin - ehk siis mängu analüüsimine infost, mis ei ole game related. Üritasingi seda mitu korda päästa kuid see ei õnnestunud. Ja sellepärast läks see asi perse, mitte minu naljade vms pärast. Seega jään siiski arvamusele, et antud mäng oleks enamjaolt õnnestunud kui ranka actionit ei oleks toimunud. Ja mind süüdistada olukorras, kus alginfo (KP on rigged mod) on eeldatav, on mõttetu.

    Osalemine mängust, kus by default oli teada KP style, oli vabatahtlik.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 29.01.14 at 23:14

  12. #892
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    nõus, aga so - so.

    Ma leian, et teatud entertainment value on suhteliselt hea, hoiab mängu huvitavana nii mängijatele kui modile. Iseasi on see, kas mina olen õige vend sellisel viisil seda läbi viima - arvatavasti ei ole. Aga siiski ma arvan, et ka ma suutsin osades kohtades asja huvitavaks teha. Teise poolega keerasin jällegi perse.

    + kui mängijad nagunii suhtuvad teatud viisil, kus heidetakse nalja (enamasti loodetavasti heatahtlikult) minu modimise üle jne, siis ma ei näe pointi mingi timexi lõustaga siin istuda ja tuimalt votecounterit toppida. Nalja peab saama ja ma arvan, et hundi chatis oli vähemalt entertainment valuet küllaga. Samamoodi ka eelmine kord.

    2) enamjaolt need "karjumised" olnud sõbralikud. See mäng ajas jah totaalselt tilti,et 2 mängijat võtavad omavahel õiguse hakata minu kustutatud poste editima ja avama ning siis mind selles süüdistama. Sealjuures jääb neil endal õigust ka veel üle (VisaHing).

    3) mis puudutab fabulousi juttu, siis q_q vastust võib ignoda. Fabil on õigus. Enamus analüüsist tehakse stiilis "WW3 oli ka selline olukord nüüd lockclear". Ainukene, kes siin nii ei mõtle on senimaani olnud tolmuahv ning q_q (no offence to others).

    Ja tõesti on endal ka no fucks given mängu suhtes, kui terve read minu suunas on iga mäng nt olnud : "kui karupoeg on endgame sees, siis ta on hunt". Viimastes mängudes ma muidugi tola olnud ja seda tõenäosust vähendanud.

    kle sina ahv, kes sa q_q-sse nii armunud oled ja ei suuda ära oodata kuni 17+ inimest mängu tuleb, nosi veidi oksiidset põdrasammalt kuskil põhjalas. kuradi ahv.

  13. #893

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kle sina ahv, kes sa q_q-sse nii armunud oled ja ei suuda ära oodata kuni 17+ inimest mängu tuleb, nosi veidi oksiidset põdrasammalt kuskil põhjalas. kuradi ahv.
    :D

  14. #894
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kle sina ahv, kes sa q_q-sse nii armunud oled ja ei suuda ära oodata kuni 17+ inimest mängu tuleb, nosi veidi oksiidset põdrasammalt kuskil põhjalas. kuradi ahv.
    Nüüd teada kelle gimmick mängust välja jäi.

  15. #895
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Nüüd teada kelle gimmick mängust välja jäi.

    leiutasid jalgratta? see oli juba ammu kõigile teada peale sinu.

  16. #896
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Nüüd teada kelle gimmick mängust välja jäi.
    lihtsalt kuna mul oli kokkulepe, et saan hundi rolli endale, siis, et sa mind esimesel päeval ära ei tapaks, anti mulle veic edumaad sinu ees

  17. #897
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    leiutasid jalgratta? see oli juba ammu kõigile teada peale sinu.

    vähemalt lubati alguses anda, aga nüüd jäi nagu jäi. fakk

  18. #898
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Fair enough.

  19. #899
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Fair enough.

    minu meelest on asjad nagu suht ******, üritad libakontot teha, hakatakse näkku panema, üritad kellegilt naist üle lüüa, pannakse võlla. no ja mis moodi sa nii siis wolfi mängid nagu normaalselt?

  20. #900
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    heh kesse kavalpea mind visahingeks pidas?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES