Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
Ma olen selle üle õnnelik, aga kuna siis EOD ikkagi on? :D
Väga tahaks, et q_q oleks küla, agu näha viitsib mees analüüsida, aga ta nii high class player, et teda tuleb lõpuni pingsalt jälgida.

q_q poolt ja (vist) VisaHinge vastu jäi mulle silma see:

q_q küsib VisaHingelt listi "küladest", VisaHing ignob (ranka vastab out of turn nt). Imo hundid ei taha listi anda, kuna maha võtmise korral saaks sealt head readi. Ok, mängu alguses pole see vb nii oluline, aga siiski.
Pmst olen nõus su väitega, et hundid ei taha liste teha aga ma pole kunagi day1 listide tegemises pro olnud. Mul isiklikult väga raske day1 liste tegema hakata. Mõned üksikud võib clearida külaks/hundiks aga liste veel tegema ei hakkaks. Day2 võin julgelt enda arvates küla/hundu listi ülesvisata kui mäng väga segaseks pole kujunenud.

Q_Q küsis listi neist, keda ma '' mitte kunagi day1 välja ei võtaks isegi kui nad hundud näivad '' . Siukest listi ma ka teha ei oska. On üksikud mängijad lihtsalt, kelle day1 väljavõtmine on minuarvates -EV. Jep Overbet oleks siis üks neist, keda mina day1 ei puutuks veel. Samas on õige ka väide, et kui hunti näed siis tulista, et ei vaidle vastu.

Loodan, et väga segane post ei tulnud.

#great success