Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 38, kokku 38

Re: nl25 deep, river play

sellist üldistust ei saaks enam teha prolly midstakes+, aga micros vabalt. üleüldiselt, mida kõrgemad panused, seda paremad regularid (kui sa aru ei saa miks see nii on, siis noh ... kahju). Kui sa ei suuda tõendada millegi põhjal, et sa oled võitev kõrgemates mängudes, siis ära imesta, kui sinu kommentaaridesse antud limiidi käte kohta suhtutakse skeptiliselt ja kriitikaga, eriti veel siis, kui confirmed selle limiidi võitev regular arvab teisiti.

Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014

Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    sellist üldistust ei saaks enam teha prolly midstakes+, aga micros vabalt. üleüldiselt, mida kõrgemad panused, seda paremad regularid (kui sa aru ei saa miks see nii on, siis noh ... kahju). Kui sa ei suuda tõendada millegi põhjal, et sa oled võitev kõrgemates mängudes, siis ära imesta, kui sinu kommentaaridesse antud limiidi käte kohta suhtutakse skeptiliselt ja kriitikaga, eriti veel siis, kui confirmed selle limiidi võitev regular arvab teisiti.
    See on loomulik, et suhtutakse skeptiliselt ja kriitikaga nl2 mängija kommentaaridesse. Kui see nn võitev regular ei suuda piisavalt hästi oma seisukohta või arvamust põhjendada, puudub sellel igasugune väärtus arengu seisukohalt. Siin me siiski analüüsime mingit konkreetset erijuhtu eraldi. Loomulikult on tunnetatav, et mida kõrgemad on panused, seda paremad on regularid.

Minu jaoks on see ebaoluline, mis limiiti postitaja mängib ja kas ta on võitev mängija. Oluline on kas ta suudab piisavalt detailselt kirjeldada oma vaatenurki, kui küsitakse. Juhul kui ta seda ei suuda, suhtun ma kriitiliselt tema vaatenurka.

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009

Tsitaat Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
    Kui see nn võitev regular ei suuda piisavalt hästi oma seisukohta või arvamust põhjendada, puudub sellel igasugune väärtus arengu seisukohalt.

Oluline on kas ta suudab piisavalt detailselt kirjeldada oma vaatenurki, kui küsitakse. Juhul kui ta seda ei suuda, suhtun ma kriitiliselt tema vaatenurka.
    "minu liin: check flop;bet turn"

"Flop natuke suuremalt"

"Võtaks sellise liini: pre: 4bb; flop Cbet 3/4 umb; turn: 4/5 kuni overbet; river: shove"

"Sellise liini valiksin mina. 3bet pre; 3/4 flopis"
    jne jne. Kus need seisukohtade põhjendused ja vaatenurkade detailsed kirjeldused sul endal on?

Liitus
    Jan 2014

Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    jne jne. Kus need seisukohtade põhjendused ja vaatenurkade detailsed kirjeldused sul endal on?
    Kui keegi küsib detailsemalt miks, siis ma üritan vastata nii täpselt kui võimalik oma mõttekäiku. Kui küsitakse ja ei vasta, miks? Siis olgu see kas kaotav- või võitev regular ei oma see arengu seisukohalt mingit väärtust. Samas äkki oskab sel juhul mõni kogenum mängija sõna sekka öelda ja põhjendada kehvema mängija arutlust, et sellest saaks väärtus arengu seisukohalt.

Ütle mulle kas alljärgnev mõttekäik on vale, sellisel juhul on viga minus endas ja ilmselt süstemaatiline:

"Ma võtan enda mängus arvesse, vähemalt püüan sellises järjekorras positsioon>vastase image+statsid (kui neid on)>kaardid mis mul on. Panuse suurusel võtan arvesse eelkõige vastase image't, statse (kui on) ja laua dünaamikat "

*Detailsemalt ma ei oska, sest alles õpin ja olen tõenäoliselt KEHVEM mängija kui ülejäänud regularid kõrgematel levelitel, aga üldistada ei saa. Aga üht asja ma tean, et regularide napisõnalisus ei aita mul ega õpihimulisel kuidagi mõista nende mõttekäiku. Seega sooviksin, et eelpool nimetatud nüansse kogenumad ka arvesse võtavad, vähemalt eeldan seda. Võibolla on seda liigapalju tahetud. Ja oskaks vastata küsimustele, kui küsitakse: miks..jne"
    Viimati muudetud Ambur99 poolt : 03.02.14 at 18:14

Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010

Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Väga palju puutub.Praegu ajas Ambur igas teemas niipalju infomüra üles esitledes seda õige mängustiilina.
    Kui härra mängib NL2 ja kommenteerib up to 100 keegi tuleb siia,et saada asjaliku nõu siis....
    Lihtsalt arutelu kaldub teemast kõrvale. Naljaks on lugada antud teemas viimaseid postitusi, kus ei käi arutelu käe üle,vaid käib nö ära panemine.

Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009

Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Lihtsalt arutelu kaldub teemast kõrvale. Naljaks on lugada antud teemas viimaseid postitusi, kus ei käi arutelu käe üle,vaid käib nö ära panemine.
    Tegelt ei käi ära panemine vaid õigele teele juhtimine. Aga eestlasele ongi võimalik ainult ära pannes asju selgeks teha.

Liitus
    Jan 2014

Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tegelt ei käi ära panemine vaid õigele teele juhtimine. Aga eestlasele ongi võimalik ainult ära pannes asju selgeks teha.
    Sinu suhtumine on väär ja iga mõistlik inimene saab sellest aru.

Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Bettida tuleb kindlasti aga küsimus on selles kui palju.
    Kas keegi üritas sulle ära panna selle postiga?

Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009

Otsustasin isegi riveri bettimise kasuks, aga tõesti kas leiame siin foldi? Minu poolest on teretulnud kõik arvamused, ole sa nl2 või siis nl1000 reg
    Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

BB ($101.39)
    UTG ($69.82)
    MP ($53.37)
    CO ($71.43)
    Hero (Button) ($119.77)
    SB ($67.26)

Preflop: Hero is Button with 6, K
    UTG raises $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, Hero calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

Flop: ($3.10) 3, 6, 10 (4 players)
    BB checks, UTG bets $2.25, 1 fold, Hero raises $6.75, 1 fold, UTG calls $4.50

Turn: ($16.60) Q (2 players)
    UTG checks, Hero bets $9.75, UTG calls $9.75

River: ($36.10) 10 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $18.25, UTG raises $52.52, [color=#666666]hero?????????

Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009

On siin mingit range võimalik ka määrata? tal ainult QQ saabki siin olla ju

Liitus
    Jan 2014

To Ermii:

*Ma chekiksin riveri järgi olemasoleva info põhjal. Kuna sul ei ole nuts käsi kaugel sellest kõik majad ja paremad käed võivad lõksu sulle riveri checkiga seada. Samas alati on 10% võimalik, et ta panustas õhku mis on vähe usutav.

*Mis käele sa vastase panid riveriks, et otsustasid siin tõsta?

*As played: kui sul rahast kahju ei hakka siis calli, ma leiaks foldi nupu üles. Kohe seal calli kõrval :) Arvestades käe kujunemise dünaamikat võiks kõige suurema tõenäosusega eeldada, et ta floppas seti või mängis Tx kaarti või madalamat masti.
    Viimati muudetud Ambur99 poolt : 04.02.14 at 00:58

Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009

flopatud set pole kunagi, sest seda raisib flopis, mis Tx utg raisib? välistatud imo. Ja palun saa aru, et see on riveris BET, mitte RAISE hero poolt.

Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010

Isegi fishy vastu oled sa siin face up, et alla maja ta sulle siin otsa ei suru. rääkimata siis veel tag fishyst. snap fold

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009

Samas alati on 10% võimalik, et ta panustas õhku mis on vähe usutav.
    Väike arvutusülesanne sulle: kui tihti ta peab siin "panustama õhku", et call +EV oleks? Kas 10% on piisav?

Liitus
    Jan 2014

Väike arvutusülesanne sulle: kui tihti ta peab siin "panustama õhku", et call +EV oleks? Kas 10% on piisav?
    Viisin läbi EV arvutuse, kontrollige üle kas on õige:

* Eeldus: 0,1*100 (%) on tõenäosus et callides me võidame panga; 0,9*100 (%) on tõenäosus, et callides me kaotame panga.
    Poti suurus on 36,10+18,25=54,35

a) Kui me callime ja kaotame, siis me kaotame -52,52+18,25 = -34,27$, mis juhtub 0,9 tõenäosusega eelduse korral.
    b) Kui me callime ja võidame, siis me võidame poti 54,35$, mis juhtub 0,1 tõenäosusega eelduse korral. Pea meeles, et me saame võita ainult selle raha, mis on potis mitte seda mida me peame juurde panema (34,27$) sest see kuulub meile. Ja me ei saa võita seda mida me omame.

EV=-(34,27*0,9)+(54,35*0,1)~ -25,4$

Vastus: Muuda tõenäosusi ise niipalju, et EV plussi läheks.

*Vastata võivad kõik, mitte ainult ristjeesus!

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009

Lauas olles pole sul aega selliseid arvutusi teha, seega kuna ta raise suurus on enamvähem võrdne potiga, siis peab ta bluffima ühel juhul kolmest, mida ta kindlasti ei tee, et me saaks BE calli teha.
    Snap fold.

Liitus
    Jan 2014

Lauas olles pole sul aega selliseid arvutusi teha, seega kuna ta raise suurus on enamvähem võrdne potiga, siis peab ta bluffima ühel juhul kolmest, mida ta kindlasti ei tee, et me saaks BE calli teha.
    Snap fold.
    Kui enam-vähem oleks võrdne potiga, sellisel juhul küll. Aga siin on pot umb 55 ja tema raise suurus 35 umbes.

*Pea meeles, et me saame võita ainult selle raha, mis on potis mitte seda mida me peame juurde panema (34,27$) sest see kuulub meile. Ja me ei saa võita seda mida me omame. Siit tuleb see vahe sisse.

Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009

Täitsa õige, siin peame hoopis ühe korra neljast hää olema, aga see ei muuda asja, sest 210bb bluffe just tihti ei näe.

Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010

eriti veel siis, kui hero on flush+paired laual korralikult tugevust näidanud.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES