Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 26
  1. #1
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    NL50 riverdame seti.

    Minu mõte riveril raise foldida. Mida arvate? Vastase kohta kahjuks rohkem infot ei ole.

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2393266
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $55.81 - VPIP: 13, PFR: 12, 3B: 4, AF: 4.4, Hands: 4391
    BB: $45.24 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 8, AF: 2.3, Hands: 756
    UTG: $50.00 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 2, AF: 1.5, Hands: 215
    UTG+1: $71.42 - VPIP: 33, PFR: 11, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 18
    Hero (MP1): $79.12 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 3, AF: 2.4, Hands:
    MP2: $78.35 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 3, AF: 2.6, Hands: 4417
    CO: $40.00 - VPIP: 17, PFR: 9, 3B: 5, AF: 3.5, Hands: 75
    BTN: $24.66 - VPIP: 16, PFR: 15, 3B: 10, AF: 3.9, Hands: 1464

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with Q Q
    1 fold, UTG+1 calls $0.50, Hero raises to $2.25, 5 folds, UTG+1 calls $1.75

    Flop: ($5.25) 5 K 4 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $2.75, UTG+1 calls $2.75

    Turn: ($10.75) J (2 players)
    UTG+1 checks, Hero checks

    River: ($10.75) Q (2 players)
    UTG+1 bets $5.00, [color=red]Hero

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL50 riverdame seti.

    ez raise obv. ma foldima küll ei hakaks, kuna ei suudaks runner-runner flushi peale tyypi panna. KK peale panna oleks ka sick.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: NL50 riverdame seti.

    Checkin flopi antud infoga.

    Flop on kuiv ja vastane foldib liiga tihti ning mitut tänavat valuet me ei saa või vähemalt ei oska võtta.

    Samuti ei ole erilist mõtet kätt kaitsta, sest:

    • kui oleme beat vs KX, set või 2 paari, siis on meil 8-25% equitit (turniks 4-12.5%)
    • kui oleme ees, siis kaitseme ainult kolme põhikombo 23, 67, 36 (17% equityt turniks) ning muudel veel vähem näiteks A2 (15%), gutshot (näiteks 68 - 10%) ja õhk tüüpi käel (näiteks A9 - 7.5% equity)

    Seega ma checkiks ja annaks tasuta kaardi. See võib anda vastasele paari, draw või/ja lisab ta mängu bluffid.

    Kui turni checkib, siis saame kenalt võtta kaks tänavat väärtust, eriti kui turn on täpselt sama, mis praegu.

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ez raise obv. ma foldima küll ei hakaks, kuna ei suudaks runner-runner flushi peale tyypi panna. KK peale panna oleks ka sick.
    Flush on väga võimalik nagu ka AT ju.
    Betsize põhjal ei eelda, et siin shove otsa saad väga tihti.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: NL50 riverdame seti.

    Riveril ma calliksin või teeksin väga väikese tõste ($11.50 - $12), eelistaksin väikest tõstet ning foldiksin edasisele agressioonile.

    Probleem ei ole selles, kas me oleme biit või mitte, vaid selles, et meie ranges on mastid, read ja kahed paarid ning väga raske on väärtust saada. Isegi kõige suuremad kalad oskavad maste laualt lugeda.

    Kuna väga palju tehakse crying calle, siis seetõttu väike raise tundub parem ning ületõstele foldiksin südame rahus, mitte ei hakkaks ennast leveldama.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Flush on väga võimalik nagu ka AT ju.
    Betsize põhjal ei eelda, et siin shove otsa saad väga tihti.
    Pigem flushina on tal käes A2s tüüpi käsi kui ATs.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL50 riverdame seti.

    nõus rankaga.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    nõus rankaga.
    Mina ka.

  9. #9
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: NL50 riverdame seti.

    Ranka, kas see sama ei tee välja kui ta praegu calliks flopis cbeti kõikide kätega millega ta on nagunii ees, aga samas piisavalt palju ka sellistega millega ta on taga. Ning turn check check ning riveril võtta see teine tänav. Mõtlen seda et turni võib tulla selliseid kaarte millega ta check foldisk turnis. nt 56, A5 A4. Ja kui turn checkida jrägi siis jääb ka tal blufi võimalus riverisse.
    Ehk siis lühidalt, kas me kaks tänavat valuet ei saaks nii või teisiti ja bluffi võimaluse vastase poolt jätaks ikka sisse.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: NL50 riverdame seti.

    snap call river ju,otsa sisi jah kui panna väikselt 6-7$ ja fold reraisele

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 081

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    Ranka, kas see sama ei tee välja kui ta praegu calliks flopis cbeti kõikide kätega millega ta on nagunii ees, aga samas piisavalt palju ka sellistega millega ta on taga. Ning turn check check ning riveril võtta see teine tänav. Mõtlen seda et turni võib tulla selliseid kaarte millega ta check foldisk turnis. nt 56, A5 A4. Ja kui turn checkida jrägi siis jääb ka tal blufi võimalus riverisse.
    Ehk siis lühidalt, kas me kaks tänavat valuet ei saaks nii või teisiti ja bluffi võimaluse vastase poolt jätaks ikka sisse.
    Ma arvan, et mitte.


    1. Flop on kuiv: kaks madalat kaarti ja üks kõrge, puuduvad mastitõmbed. Isegi kõige suurema VPIP-ga mängijal ranges on madalate kaartide konsentratsioon kõige väiksem.
    2. Checkides annad talle võimaluse tabada keskmist kaarti, tekitada tõmbe või avada talle ukse bluffiks.
    3. Kui sa panustad flopi ja tal juhtub olema käes OESD, siis annad sa nüüd suuremas pangas tasuta kaardi. Lisaks rivereid callitakse ainult made handidega ehk teisisõnu tal peab riveriks olema siis käsi.
    4. Kui sa checkid flopi järgi ja ta panustab turni, siis on nii callil kui ka raisel väärtust, olenevalt kaardist. Seega kaotatud väärtuse saad tagasi. Lisaks annad ta rangele suurema võimaluse tabada vajalikku üks-paar kätt, mis on pm. drawing dead.
    5. Boonusena loobud guessing ja level mängust, kui saad näiteks flopil check-minraise.

    Seega minu arvates kõik argumendid viitavad tugevalt flopi checki poole. Bettimisel sa panustad puhtalt väärtuse peale. Käe kaitsest ei saa juttugi olla. Kui me tõesti teaksime, et tal käes on 88, siis me peaksime panustama, aga me ei tea seda ning peame mõtlema rangede peale, ja leidma kõige optimaalsema mängu.

    Kui me panustame, siis me ajame käest välja 98 tüüpi käed, mis võiksid hiljem maksta meile kaks panust. Samas jookseme ette kuningale, aga saame lisa valuet OESD-lt, madalatelt tasku - ja lauapaaridelt. Riveriks kõik need kaardid on tõenäoliselt neljas või viies paar ning ei ütleks, et saame väga tihti neilt väärtust, samas suure betile oleme guessing-game olukorras: kas tal on bluff või TP+, thinilt ta ei valuebeti.

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    Ranka, kas see sama ei tee välja kui ta praegu calliks flopis cbeti kõikide kätega millega ta on nagunii ees, aga samas piisavalt palju ka sellistega millega ta on taga. Ning turn check check ning riveril võtta see teine tänav. Mõtlen seda et turni võib tulla selliseid kaarte millega ta check foldisk turnis. nt 56, A5 A4. Ja kui turn checkida jrägi siis jääb ka tal blufi võimalus riverisse.
    Ehk siis lühidalt, kas me kaks tänavat valuet ei saaks nii või teisiti ja bluffi võimaluse vastase poolt jätaks ikka sisse.
    isegi fish teab, et bet-check-bet on value liin.

  13. #13
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    isegi fish teab, et bet-check-bet on value liin.
    :-P agree

    Ranka tänud seletuse eest, mitmete kohtade peal muidu teisiti mõelnud. Aga makes sense.

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: NL50 riverdame seti.

    Siin käes ma väga value-d taga ei ajaks. Villane stats on ainult 18 käe kohta.

    Ma võtaks sellise liini:

    pre tõste meeldib mulle (2,25$); flopi bet on liiga väike, ise oleks seal 4$ vähemalt

    Nii väikse käte arvu puhul ei ole mõtet mind setti teha. UTG1 defineerigu omakäsi pigemflopilkui hilisemates positsioonides. Samas nii väikse käte arvu puhul ja sellise statsiga UTG1 on suurema tõenäosusega loose mängija. Tema käte vahemikku hindaksin (55+,A2s+). Poker Cruncher annab mulle järgneva tulemuse sellise vahemiku korral flopis UTG 31,9% ja hero 68,%.

  15. #15
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
    Siin käes ma väga value-d taga ei ajaks. Villane stats on ainult 18 käe kohta.

    Ma võtaks sellise liini:

    pre tõste meeldib mulle (2,25$); flopi bet on liiga väike, ise oleks seal 4$ vähemalt

    Nii väikse käte arvu puhul ei ole mõtet mind setti teha. UTG1 defineerigu omakäsi pigemflopilkui hilisemates positsioonides. Samas nii väikse käte arvu puhul ja sellise statsiga UTG1 on suurema tõenäosusega loose mängija. Tema käte vahemikku hindaksin (55+,A2s+). Poker Cruncher annab mulle järgneva tulemuse sellise vahemiku korral flopis UTG 31,9% ja hero 68,%.
    Katsu nüüd natukene maa peale tulla ja loe vähemalt ranka post läbi.

    Kas see, et nl2 mängid oli level või reaalsus muidu?
    Tegelt selles lauses vist peitub vastus küsimusele. proovi erinevad vaate nurki ja vaata oma mättast ja imagest lauas kaugemale.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 30.01.14 at 22:53

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Katsu nüüd natukene maa peale tulla ja loe vähemalt ranka post läbi.

    Kas see, et nl2 mängid oli level või reaalsus muidu?
    Tegelt selles lauses vist peitub vastus küsimusele. proovi erinevad vaate nurki ja vaata oma mättast ja imagest lauas kaugemale.
    Ranka liin ei ole üldsegi paha ja võimalik et kasumlikum. Siin kohal mängib rolli mängija, kes peab otsuse langetama. ja minu otsus oleks 3bet; 2/3 vähemalt flopil antud info põhjal.

  17. #17
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL50 riverdame seti.

    Kui sa paned flopil nii suure beti siis sa overrepid enda kätte.
    seetõttu ongi vahel parem siin ckida

  18. #18
    FPP Pro Kasutaja saugakarel avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Value Town
    Postitusi
    288

    Re: NL50 riverdame seti.

    UTG1 defineerib täpselt sama moodi oma kätt kui panustame 4 või 2 või 3 flopil. Kui shoveme siis jah saame kohe defineeritud kas tal on midagi või mitte.
    Või mis sa selle all öelda tahtsid?

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
    [B]UTG1 defineerib täpselt sama moodi oma kätt kui panustame 4 või 2 või 3 flopil.
    Ehk seletaksid mulle selle natuke rohkem lahti. Praegu ma saan nii aru, et kui ma tõstan 2$, siis ta reageerib sellele tõstele samamoodi kui see oleks ntx 4$

    Kas te oleksite nii kena ja ütleksite mis kaardid vastasel olid?
    Viimati muudetud Ambur99 poolt : 30.01.14 at 23:36

  20. #20
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL50 riverdame seti.

    Tsitaat Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
    Ehk seletaksid mulle selle natuke rohkem lahti. Praegu ma saan nii aru, et kui ma tõstan 2$, siis ta reageerib sellele tõstele samamoodi kui see oleks ntx 4$

    Kas te oleksite nii kena ja ütleksite mis kaardid vastasel olid?

    Jälle täiesti ebaoluline mis kaardid siin on aga kuna tulemus avaldamata siis arvan, et käsi läks edasi umebs nii.

    Hero raises 18$
    UTG+1 ships AI
    Hero folds

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES