Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 43
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    igaks juhuks siia märk maha, et hirollerile 1%. kirjutasin twitteris ka, aga praegu avastasin, et ma ei leia seda enam. ei biidi twitterit.

  2. #22

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    sama siin. saatsin kirja ennem 17.00 et 1% sooviks. Siis oligi 1 % osak järgi. Et tahaks teada kas ma olen selles diilis sees või ei :D. Nii nadi ka ei tea kas saan 1% või ei saa :D

  3. #23

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Väga haige ja huvitav käsi Finaallauast:



    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 29.03.14 at 18:48

  4. #24

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    random karmalaks donkbettimise eest imo

  5. #25

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Superkuul, ma ei ole telefonis foorumisse sisse logitud, ei mäleta koodi ka, ei saanud kontrollida. Teen seekord sulle kasuliku otsuse, et ei saanud osakut ja sa ei pea midagi kandma. Oleksin rahadesse tulnud, oleksid saanud. Lihtsalt ise hilja andsin teada ja ei selgitanud piisavalt täpselt kuidas toimima peaks, minu viga. Rahvavaenlane sai osaku.

    Lotoosaku puhul kuulub tagasi maksmisele €53,25 (0,5% 10 650'st).
    Investeerimisosaku puhul kuulub tagastamisele 10 650x0,01+2x1100x1,2x0,01 (mängimata jäänud 2 viimast turniiri x MU) = €132,9

    High rolleri osakud midagi tagasi ei toonud, ei cashinud seal.
    TrvP saab €106,5 (võttis kahe viimase turka jagu osalust High Rollerist)
    Rahvavaenlasele kannan tagasi 132,9-103 (1% High rollerist)= €29,9
    Ülejäänud saavad vastavalt osakule x osakute arv, veel paari erijuhtumiga võtsin ise ühendust. Andke teada, kas arvutused on teie jaoks korrektsed ja kannaks pärastlõunal ära.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    ok

  7. #27

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Sobib ka nii :). Et 132.9 siis .

  8. #28

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Pokernewsis tahtsid investorid üksmeelselt rahasid tagasi alles Monaco arvelduse järgselt. Kas oleks okei kui teeks arvelduse alles järgmine nädal, kui Monaco rahasid koguma hakkan? Siis üks kandmine, kõigile lihtsam. Mul esmaspäeviti mänguvaba päev, teen järgmine esmasp arvutuse ja kanded. Kui vaja võin ka muidugi kiiremini kanda. Pm sellisel juhul

  9. #29

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Tegin arvutused ära ja kanded ka. Kel hommikuks kohal pole, võtku julgelt ühendust, midagi võis siin paljude erinevate arvutustega valesti minna, äkki keegi jäi kahe silma vahele. Loodan et korras siiski.

    Tasaarveldustega seis selline, et investeerimisosakutest
    Sven 15% tasutud,
    Meeliz 5% tasutud,
    Gert 0,5% tasutud,
    TrvP 0,5% tasutud,
    Harz 0,5% tasutud,
    Melka99 0,5%tasutud

    lotoosak:
    Amee tasutud

    Kel varasemast midagi saadaval, siis nendega seis selline:

    Beduiinil 3% (kuue osaku) eest lisaks kanda €500,1
    Tomil 1 Monaco osaku eest 74,4 juurde kanda
    Aalert'il Monaco 1+1 eest kandma lisaks €146

  10. #30

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Tuletaks meelde, et Monaco osakute eest tasumise tähtaeg läheneb. Lendan neljapäeva varahommikul välja nii et kolmapäeva lõunaks võiks kohal olla.

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Unustasin Id-kaardi lugeja maha ja võtan seda kui signi. Keegi tahab, siis võtku mu lotoosaku bronn endale.
    Pärast hea tunne, kui korralik score.
    GL

  12. #32
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Kahjuks ei saa seekord kaasa lüüa miljonite võitmises. Väga häbi on nii ära öelda kuigi olin lubanud aga ehk keegi võtab minu 1% endale. GL murule!

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    kas keegi oskaks ära ka tõlkida müüri twitteri asjad. sain üle pika aja neti taha ja ei suuda tuvastada, et mis tal diilis oli, mis mitte. siin kuupäevad valed.

  14. #34

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Diilis olid 2 satikat, neist ühe mängisin ja sain pileti, teise sisseost tagastamise. ME mängin täna ja edasi nagu esimeses postis. Üle poole paketi maksumusest juba tagasi teenitud.

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    aga mis siis saab kui sa otsustad viimaste turkade ajad hirollerit mängida? kas saaksid esimeses postis kuupäevad korrekteerida ja kellaajad panna? paljudel oleks lihtsam jälgida.

  16. #36

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Eelmises postis eksisin siiski, arvestasin oma cashidega, reaalselt kuulub tagastamisele siiski 10,6k + 2,075 x MU ehk veidi alla poole.

    Paketis planeeritud turniiride algusaeg kohaliku aja järgi on esimeses postis kirjas, midagi täpsemat ennustada on hetkel raske, ei saa paraku planeerida nt high rolleri satika võitu. Siin rohkem algusaegu: http://www.europeanpokertour.com/tou...ts/grandfinal/

    Annan jooksvalt teada kus sees olen ja mida mängin.

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    ei, aga siis kui otsustad teha hi teiste asemel`? mul ei ole neti võimalust nii palju hetkel. ma ei saa kohe tulla ja osakut osta. nagu eelmine kord. siis satusin netti ka juhuslikult. tee stsenaarium.

  18. #38

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Eelmine kord tegin high rollerit kuna avanes võimalus müüa suur enamus osalust ära, see võimalus siin on äärmiselt ebatõenäoline. Ma ei paneks hetkel sentigi enda raha enda peale siinses high rolleris, kuna pean end seal kergelt -ev mängijaks. Eelmine kord oli kogemuse jaoks. High rolleri satikal on MU kuna satikad on laivis lihtsalt nii +ev, uskumatu kamp koos alati. Kui tuleb ära, siis mängin. Hetkel ei näe endal ei aega ega tegelt ka reaalset võimalust saada high rollereid biitima. Seal mängivad tõsised sickod ja väga heade mängijatega pidevalt käsi arutavad kutid. Ma ei ole hetkel veel välja nuputanud võimalust seal eelist saavutada. Üksinda peaks liiga palju tööd tegema, et life EV mõttes asjal pointi oleks. Näiteks sakslastel on korralik koolkond, neil on lihtsam sinna jõuda. Paarisaja kuni 2 kilosed kõrvalturkad sobivad mulle väga hästi. Nüüd kus meinilt väljas olen on +80% tõenäoline, et mängin kõiki edaspisi paketis olevaid evente.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 28.04.14 at 15:05

  19. #39

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Netiga hetkel rasked ajad kuna tööga seotud trippimist palju ja satun siia harva. Nüüd lugesin selle twitteri viguri ka läbi.
    Ma ei jõua lähipäevadel kindlasti sellele reageerida kui seal midagi maha hõikad nagu oli see satika vahetus. Ma ei tea kas arvestasid sisse mind või mitte aga kui järelejäänud turnade puhul mingi analoogne vahetus tuleb kus juurde pole vaja maksta ja lihtsalt mängitakse midagi muud siis loomulikult olen käsi, selle mõttega saigi ju investeeritud.

  20. #40

    Re: muruntau Viini ja Monaco EPT'd

    Tagasi. Seekord ka paraku hitti ei tulnud, pilet jäi ainsaks paketisiseseks cashiks. Ühe satika sisseost 2,075k x MU ka tagastamisele. Kuna osades spottides oleks saanud paremini mängida, siis võtan tagantjärgi MU'd ka vähemaks, €5 protsendi ehk €2,5 osaku kohta, mis lisandub tagasi kantavale summale. Arvutan täpsemalt ja kannan tagasi esmaspäeval, praegu veel väsimus peal reisist.

    Järgmine reis Barcelonasse, kus oodatakse eelmise aasta rekordite ületamist, mis selle aasta parema ajastuse juures probleemne ei tohiks olla. Eks näis, mida mängin ja palju müün mis MU'ga. Pean oma mängu ikka arendama omajagu, et oleks mõtet neil trippidel edasi käia, tase on tõusnud omajagu. 10% ROIga käia mängida 10k jagu turniire 1,5k kulude juures on -ev paraku. Lisaks veel variatsioon, €5-10k augus tagasi tulla pole hea tunne, kui eelnevalt pole netis ka läinud. Võtan veidi rahulikumalt, tegelen talliga esialgu rohkem, mingi hetk võtan kellegi talli abicoachiks ja keskendun enda mängule rohkem, vähem laudu, kvaliteeti rohkem. Tahaks Barcal tugevam kui varem ikka olla. Praeguse seisuga jäävad järgmise hooaja kallimad kohad nagu London, PCA, Monaco, vbla veel mõni kindlasti ära, pole mõtet turistina sama kohta teist korda külastada. Loodetavasti minus ikka piisavalt sisu on, et suudan need endale +ev trippideks veel teha.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES