Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 89
  1. #1
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

    Tervist olen siis 21a ,pokkeriga puutusin kokku esmalt põhikoolis,kuid mitte midagi tõsist.
    Nüüd siis on tekkinud endal huvi pokkeriga ligemalt tutvust teha,ehk saada esialgu nl2 võitvaks mängijaks ja peale seda alles vaatab mis edasi saab.
    Br alustades on siis 45$
    Eesmärk on siis br kasvatada 150$
    Mängida ainult ja ainult cash laudu full ringis ja zoomist eemale hoida esialgu
    Kahjuks päevas üle 2-3h sessioone pole võimalik teha.
    Siin siis minu lifetime graph (siin on donkamist ,zoomi ja tiltamist)
    Statsidest ei oska ma veel miskit arvata ,ega käsi kh pole piisavalt vast mängitud ,et mingit hinnangut anda.

  2. #2

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist


  3. #3
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tänud kuid minu arus see tabel liiga jõhker veits pmst 1 käsi/h ,muidu ise lasen enamvähem pokerstrategy hand charty järgi,kuid ilmselt sp kaotangi koguaeg.Hetkel minu suurimaks raskuseks on käest loobumine peale flopi ,ehk jään kalastama turnis ja riveris ja ma ei saa aru miks ja teine viga mis on ,et ma hindan eda kätt tihti paremaks ja pean vastas blufimas.Kuid peaks tegema mingi proovi ,et paar sessi 100% hoian ranka tabelist kinni.
    Viimati muudetud Don lukken poolt : 10.02.14 at 21:39

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Pole väga vaja seal bluffe püüda ja ise bluffida. Küll siis tulema hakkab. 4000 kätt on väga vähe ka muidugi alles.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Millist ps. tabelit sa täpselt kasutad? 20/6 ei viita ühegile neist. Ranka tabel on ok, kui tahad sss,mss strateegiat kasutada siis õpi psi tabelid pähe ja pea neist ka kinni, väga palju on nn. tabeliga mängijaid, kes siiski lubavad endale kergekäelisi sc ja cc käsi, mida antud tabel ei soovita või setmine jne. Edu laudades.

  6. #6

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Algajale peaks väga hea olema ka Blackrain'i ebook.Räägib kõigest mida algajal teada vaja. http://www.blackrain79.com/p/book.html (peaks torrentiga ka tasuta kätte saama)

  7. #7
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tsitaat Algselt postitas EvilPokerBot Vaata postitust
    Algajale peaks väga hea olema ka Blackrain'i ebook.Räägib kõigest mida algajal teada vaja. http://www.blackrain79.com/p/book.html (peaks torrentiga ka tasuta kätte saama)
    Suurtanu hea lingi eest;-)

  8. #8

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Ma olen kindel, et su postflop mäng on kaotav, mitte see, kuidas sa preflop mängid. Minu arust PokerStrategy'l on kolm põhilist charti nii SH kui ka FR jaoks: standard, tight, loose. Tight charti kasutad loose mängijate vastu, loose charti tight mängijate vastu. NL2's bluffimine ja bluff catchimine on suhteliselt mõttetu tegevus. Mängi oma valuekäsi ja kõik on hästi.

    Mängi lühemaid sessioone (longest session 234 minutes). Näiteks 60 minutit mängid, 15-30 minutit session review või puhkad silmi, värskendad mõtlemist teiste tegevustega, ja kontrolli sessioonide pikkuseid. Väga hea oleks, kui kõik sessioonid on 45-75 minutit näiteks (juhul, kui oled paar-kolmkümmend tundi mänginud, siis saad adjustida, kuidas sobib, kas pikemad või lühemad). Sa väldid sellega seda, et kaotava sessiooni venitad pikemaks, et miinus tagasi mängida, mis tähendab seda, et sa kaotad rohkem, ja võitva sessiooni ajal paned peale paari-kolmesadat kätt lauad kinni. Juhul, kui ma su best- ja worst session $ vaatan, siis see on üks võimalik leak.

    Postflop mängu improvemiseks alustada näiteks sellest, kuidas mängida pocket paire (22-AA): setminemine ja kuidas mängida overpaire. Teiseks on paljudel väga suur leak see, kuidas mängida rea- ja mastitõmmet, EV. Top pairi ei tasu üle mängida juhul, kui sa ei mängi täieliku fishi vastu. Ma mäletan, et mul oli top pair alguses pikka aega miinuses, sest ma mängisin tightimate mängijate vastu TPTK üle.

    Ma ise mängin rohkem SH kui FR, HU, aga mõne kasuliku mõtte ikka said, ma arvan.

    Edu laudades.

  9. #9
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tänan ja eks nende sessidega on jh kord nii ,et ei tea kunagi millal õige aeg oleks lõpetada ,eks peab mingi kindla sessi goali tegema kas siis ajalise või ala 300 handi sess vms.
    Nii täna siis proovisin ranka preflop tabelis kinni hoida ja vahe on märgatav suutsin sessi vähemalt + hoida oleks olnud parem sess aga ühes käes floppas mingi vend neliku ja sain peksa ja AA vs 33 sain ka peksa
    Sess lõppes siis +0,75$ a ja mängisin 3 laual korraga ,kuna 1 laual ei jätku lihtsalt tegevust,kuna käte range üli tight ranka tabeli järgi.

  10. #10
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Siin siis üks käsi ehk oskate öelda mida siin valesti tegin või lihtlabane bad beat ,ise arvan ,et panustasin liiga palju vast
    PokerStars - Hold'em Cash Games - $0.01/0.02 Blinds - 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    apgujeong (MP3): $2.88
    wel_wel777 (BB): $1.60
    Dmigri (BTN): $.77
    Den4ik526 (SB): $1.18
    betzik (BB): $5.19
    luc1358 (UTG): $1.82
    Llilly83 (UTG+1): $.45
    santeinexuss (MP1): $2.69
    Lavinin (MP2): $1.97

    Pre-flop: Dealt to Lavinin T T
    luc1358 calls $.02, Llilly83 calls $.02, (1 folds), Lavinin raises to $.12, (5 folds), luc1358 calls $.10, Llilly83 calls $.10

    Flop: ($.39) 9 A 9 (3 Players)
    luc1358 checks, Llilly83 bets $.02, Lavinin raises to $.38, (1 folds), Llilly83 calls $.31 and is all-in, Lavinin returns $.05

    Turn: ($1.05) 2 (2 Players)

    River: ($1.05) 5 (2 Players)

    Llilly83 Showed 9 9
    Lavinin Showed T T
    Llilly83 wins $1.03

  11. #11

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    kahe vastase vastu ei tõstaks üldse floppi. Calliks selle .2 ja oleks valmis foldima, kui rohkem panustatakse.

    Ja pigem võta laudu juurde, mängi tightimalt ja rohkem value käsi, kui loosemalt ühel laual.

  12. #12
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tervist tänane sessioon oli meeldiv,proovisin siis 4 lauaga ja tulemus positiivne +2,20$
    Tegin ka lühema sessi täna.

  13. #13
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Suht masendav -4,45$ ei ole vast ikka see mäng minule loodud br on kahanenud 36.07 peale.

  14. #14
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tsitaat Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
    Suht masendav -4,45$ ei ole vast ikka see mäng minule loodud br on kahanenud 36.07 peale.
    Su mindset ikka väga nõrk. 2 buy ini miinust ja juba kahtled millegis. Kui kuhugi jõuda tahad siis anna seal Nl2 ikka kõvasti kõvasti kuuma. Mingi 1 buy ini üle võib rõõmu tunda Nl600 regular ma arvan.

  15. #15
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Lõputu õudus :D See siis lifetime graph, seal siis nl2 ja ka zoomi sees,ka nl5 üks sess vist

  16. #16
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Pole olemas sellist jooksu on ainult auke täis mäng.

  17. #17
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Pole olemas sellist jooksu on ainult auke täis mäng.
    Arvata on aga mina ei tea mis augud mul on,selle bust leaker mis pt3 on suht ilus, kõik bet sizingud agg jne.
    Eks peab vist nagu robot tootma tabeli järgi,vastaste read on ainult olematu,kuna mängin rohkem enda käe tugevuse järgi ja ei süvene eriti sellesse mis ,vastasel võib olla,tglt arvan üldse ,et ei võta liiga tõsiselt mängu mängides.

  18. #18
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Pole nüüd siis pikka aega postitanud siin ja pole ka põhjust olnud ,vahepeal siis tiltasin oma 60 $ maha sng jne.
    Kuid nüüd võtsin ette raamatu nimega Crusing the microstakes ,ning see raamat muutis mu arusaamist pokkerist totaalselt.
    Hakkasin kasutama ka pokertracker 3 ja selle raamatuga sain aru ,kui väärtuslik asi on HUD`i ja kuidas seda kasutada.
    Hetke plaan on siis teha iga nädalalõpp mingi ülevaade oma tegemisest ning proovida 100k käsi grindida ilma bustoks minemisega üle kahe laua korraga hetkel ei suuda jälgida.Edu mulle :)

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    Tsitaat Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
    Pole nüüd siis pikka aega postitanud siin ja pole ka põhjust olnud ,vahepeal siis tiltasin oma 60 $ maha sng jne.
    Kuid nüüd võtsin ette raamatu nimega Crusing the microstakes ,ning see raamat muutis mu arusaamist pokkerist totaalselt.
    Hakkasin kasutama ka pokertracker 3 ja selle raamatuga sain aru ,kui väärtuslik asi on HUD`i ja kuidas seda kasutada.
    Hetke plaan on siis teha iga nädalalõpp mingi ülevaade oma tegemisest ning proovida 100k käsi grindida ilma bustoks minemisega üle kahe laua korraga hetkel ei suuda jälgida.Edu mulle :)
    Anna kuuma

  20. #20
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Lavinin@pokerstars-Teeme mängu selgeks [nl2].ervist

    kiirelt harjuta ennast neljale lauale+ veel mõni.

    gl!

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES