Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 29
  1. #1
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Pokker ja vigastused

    Kunagi Svenza mainis, et vigastas malevastast sellega, et lõi oda kõrva. Sellega seoses tuli mõte uurida pokkeri ja vigastuste kohta.

    Endal on arvuti taga istumisest käsi üsna surnud juba mitmendat päeva ja pean arsti juurde minema, hetkel kasutan teist kätt hiire jaoks :(

    Rääkige oma vigastustest. Kes on ennast pimedaks mänginud või lihtsalt kaasmängija tildihoo tõttu viga saanud :D

    Kuidas hoiate tervist?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Pokker ja vigastused

    Kardan, et sul on haigus nimega: "Carpal Tunnel" ehk miski randmepõletik või muu selline. Ise pole ennast vigastanud aga tehnikat olen küll purustanud - alates hiirtest, lõpetades klaviatuuridest.

    Õe kassi olen ka tiltis peaga kiusanud, sest tihti ta magab mu süles, kui ma pokerdan :)

  3. #3

    Re: Pokker ja vigastused

    mul vahetevahel gripp nimega: tilt, aga see on ravitav.
    kuuldatavasti liiguvad ringi mõned inimesel, kellel mitte-ravitav tilt....:(
    nt lebovend ja leits ;D

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker ja vigastused

    selg on haige :(

  5. #5

    Re: Pokker ja vigastused

    Ma grindin ennast varsti pimedaks oma oma CRT?(ei tea kas on õige nimetus, see virvendav pooletonnine kast) monitori taga. Vahetan välja siis, kui NL100 jõuan.

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokker ja vigastused

    Ranka, sul ilmselt õigus. Ja nüüd teine käsi ka valutab, sest see pole treenitud ühe lingi klõpsimiseks 3x (esimesed 2 obv mööda).

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker ja vigastused

    Laua kõrgus on ülimalt oluline, et ranne ja käsi ära ei väsiks.

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker ja vigastused


  9. #9

    Re: Pokker ja vigastused

    Mul läx vahepeal hiir purux ja siis pidin kasutama ühte väikest hiirt ja ma ei tea, väikest näppu hoidsin selle hiirega kuidagi kramplikult ning siis tekkis väixe näpu liigese kohale selline valu.

    Nüüd on juba pikemat aega taas suurem hiir kasutusel ning mõne pikema grindi järel annab veic endiselt tunda, kui üldjuhul paranenud :P

    Muidu arvuti taga istumisest vist hakkab küür vaixelt sisse tekkima, kui ujumisega ei tegeleks, siis vist olexki juba kaamel valmis ;D

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    oled proovinud, on hea?

    paistab vägev

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker ja vigastused

    Persse, ma nüüd mõtlen oma randme peale ja mida rohkem mõtlen, seda rohkem ebamugav on, enne oli pohhui

    kuradi placebo

  12. #12

    Re: Pokker ja vigastused

    eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas leits
    eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt
    Pidi ikka laks olema ;D

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas leits
    eile panin ige needi vastu ust käega tiltis peaga .. nukid kergelt puruks, loodame et katki ei löölnd midgai, paiste kisub kahtaselt
    lugedes su eilset blogi,siis pead vist õnnelik olema, et käsi "niigi terve" :D

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    selg on haige :(
    Korralik tool tuleb muretseda siis. :)

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Korralik tool tuleb muretseda siis. :)
    või ennast liigutada vahepeal õieti

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Endal on arvuti taga istumisest käsi üsna surnud juba mitmendat päeva
    Randmetoega hiirematt ehk ajab ka asja ära.


  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Pokker ja vigastused

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kunagi Svenza mainis, et vigastas malevastast sellega, et lõi oda kõrva. Sellega seoses tuli mõte uurida pokkeri ja vigastuste kohta.

    Endal on arvuti taga istumisest käsi üsna surnud juba mitmendat päeva ja pean arsti juurde minema, hetkel kasutan teist kätt hiire jaoks :(

    Rääkige oma vigastustest. Kes on ennast pimedaks mänginud või lihtsalt kaasmängija tildihoo tõttu viga saanud :D

    Kuidas hoiate tervist?
    Kuna teen 1 mängupäeva jooksul haiglaselt palju klikke ja üldse olen 1 koha peal liikumatult kaua, siis mõned asjad olen selle jaoks teinud.

    1) arvutilaud on valitud sellise kaarega, et ta on paremalt poolt laiem, et saaksin koguaeg paremat kätt küünarnukini laua peal hoida. Vanasti tehti vist neid laudu, kus klaviatuuri ja hiire koht ol mingi väljatõmmatav jura. Tahan näha inimest kes seal 100k kätt kuus läbi mängib, või siis sõnastan teistmoodi, tahan näha inimest, kellel peale aastast grindimist sellise laua tagant randmeproobleeme ei esine.
    2) Hiir on peenike, piklik ja ülikerge ja hiirepõhjal on mingist erilisest materjalist hästi libedad padjad, et kõik võimalikult kergelt käiks. Hiir ise on Logitech G9 hiir ilma korpuseta ja see on esimene hiir, kus mul käsi valutama ei hakka.
    3) Pole leidnud endale korralikku arvutitooli, millega ka seljaga kõik korras oleks. Need ergonoomilised istumisviisid obv minupuhul on täielikult out. Kõige hullemad toolid ever on need, millel on mingi riidest seljatugi vms , nendega võid oma seljale üsna kiirelt haiget teha.
    4) Arvutituba on selline, et kui korra pilgu monitorilt tõstan, saan vaadata aknast välja ~2kilomeetri kaugusele, ehk teisisõnu saan fokuseerida silmi vägagi erinevatele kaugustele. Nüüd viimasel ajal olen tähele pannud, et see on üsna vajalik "feature".

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker ja vigastused

    Davy-l on kõik läbi mõeldud nagu näha, sest muidu tõesti tervis kaua vastu ei pea.

  20. #20
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokker ja vigastused

    Davyl hea point, aitäh.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES