Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 63
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    tee ära jah, siis vaatame edasi. teeme nii nagu kilu ytleb, ta paistab stakejatest kõige rohkem matsu jagavat. no offence, teised stakejad:D

    Misasja???!!! Stakemis matsu jagamine!!! >:( Teen siukse master plaani et anna olla!!! ;D

  2. #42
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tere, nagu ma aru saan, pidi alguses minema lahti $600 rolliga stakemise deal. Selle jaotus oli
    Tarq666 $100
    lenC $100
    kilu6 $200
    vennike $200

    Tegelikkuses hakkas deal pihta poole madalamalt ehk siis kõik pidid kandma pool staketavast summast, kokku $300 väärtuses. Edgar pidi mängima 250 mängu, siis pidi vastu võetama otsus, kas mängida edasi või ei.
    Tõenäoliselt mängitakse edasi, kantakse teine pool staketavast summast ja Edgar mängib $6 mänge.

    Siis minu talupojemõistus saab aru, et:
    1. Edgar hakkas mängima enne, kui vennikese raha laekus. Mina näiteks ei olnud sellega kursis ja mu meelest on see stakemise deali rikkumine. Aga see selleks, praegu ei ole mõtet hakata midagi ümber pöörama, aga tulevikus siiski teadmiseks.
    2. Kuna siiamaani ei olnud vennikese raha sees, siis selle eest ei peaks kasumis (kahjumis) osalust saama.
    3. Kuivõrd siiski oli kokku lepitud, et vennike saab osaleda, siis tuleks Edgaril öelda, pärast milllist mängu hakatakse vennikese osalust arvutama. Tuleks välja tuua selle hetke mängude arv ja total profit. Senine profit peaks siis jaotuma samamoodi 50-50, aga investorite osa Tarq666, lenCi ja kilu6 (suhtega 1:1:2) vahel.
    4. Edaspidi kui vennike ka osaleb, jaotuvad osalused nagu alguseski kavas oli vastavalt (1:1:2:2)

    Palun avaldage arvamust, kas minu järeldused on loogilised.

  3. #43
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis


  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Tere, nagu ma aru saan, pidi alguses minema lahti $600 rolliga stakemise deal. Selle jaotus oli
    Tarq666 $100
    lenC $100
    kilu6 $200
    vennike $200

    Tegelikkuses hakkas deal pihta poole madalamalt ehk siis kõik pidid kandma pool staketavast summast, kokku $300 väärtuses. Edgar pidi mängima 250 mängu, siis pidi vastu võetama otsus, kas mängida edasi või ei.
    Tõenäoliselt mängitakse edasi, kantakse teine pool staketavast summast ja Edgar mängib $6 mänge.

    Siis minu talupojemõistus saab aru, et:
    1. Edgar hakkas mängima enne, kui vennikese raha laekus. Mina näiteks ei olnud sellega kursis ja mu meelest on see stakemise deali rikkumine. Aga see selleks, praegu ei ole mõtet hakata midagi ümber pöörama, aga tulevikus siiski teadmiseks.
    2. Kuna siiamaani ei olnud vennikese raha sees, siis selle eest ei peaks kasumis (kahjumis) osalust saama.
    3. Kuivõrd siiski oli kokku lepitud, et vennike saab osaleda, siis tuleks Edgaril öelda, pärast milllist mängu hakatakse vennikese osalust arvutama. Tuleks välja tuua selle hetke mängude arv ja total profit. Senine profit peaks siis jaotuma samamoodi 50-50, aga investorite osa Tarq666, lenCi ja kilu6 (suhtega 1:1:2) vahel.
    4. Edaspidi kui vennike ka osaleb, jaotuvad osalused nagu alguseski kavas oli vastavalt (1:1:2:2)

    Palun avaldage arvamust, kas minu järeldused on loogilised.


    Kõik on õige aga vennike maksis õigel ajal ära, mina hilinesin ja kandsin nüüd alles 100$ ära. Ehk siis siiamaani toimuv on teil omavahel ära klaaritav ja soovitatavalt tuleks teha uus deal, mis oli algupäraste steikimistega. Isiklikult soovitan Teil kõik nüüd teatud hetkes 3$ tase ära klaarida ja alustada 6$ tasemega. Ja täissteikidega nagu algselt plaanis:
    Tarq666 $100
    lenC $100
    kilu6 $200
    vennike $200

    6$ tase, näiteks miinimum 200 mängu nädalaga ja siis uus deali arutluse peatus?



    ps: Edgar mu masterplan võiks olla Su oma arvuti taha mängima panna ;D 22" monitor ja hiir on olemas :o HEM ka muidugi


  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Täpselt sama palju kui 30'' või 15'' ekraani peale.

  6. #46
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Vabandust segaduse tekitamise eest, kõik on tundub, et ok. Lihtsalt mina panin puusse. Ja nimed ajasin ka segamini.

  7. #47
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis


  8. #48
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    45-mehe omi 7. maist alates 220 tükki, profit $86

  9. #49
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    45-mehe omi 7. maist alates 220 tükki, profit $86
    Tänud-lasen mingi aeg viimased 30tk ära.Natuke on asja ajamisi ette tulnud praegu.

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    kui sul 250 tykki täis, siis mina tahaks sellest diilist välja. Selleks kolm põhjust, tähtsuse järjekorras :

    1) Mulle teeb muret sinu suhtumine. (Mängid pohmakaga, touchpadiga jne.) See ei tähenda, et sa ei biidi seda limiiti, aga kui mina teiste rahadega mängiks, siis suhtuks asjasse täie tõsidusega.
    2) Ma sain su naljast aru küll ja hinge ei läinud, aga suht kohatu. (see broke minek)
    3) Ei suuda täita etteantud normi - 50 tk päevas.

    Loodan, et saad aru ja et teised stakejad jätkavad ning teenite koos meeletu pleki. :D

  11. #51
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    1) Mulle teeb muret sinu suhtumine. (Mängid pohmakaga, touchpadiga jne.) See ei tähenda, et sa ei biidi seda limiiti, aga kui mina teiste rahadega mängiks, siis suhtuks asjasse täie tõsidusega.
    Üldiselt on üsna nõme nii tagantjärele targutama hakata. Sama teema oli siin valtsi elektriprobleemidega. Kui stake küsija näitab mingit graafikut, siis sa eeldad, et ta mängib enam-vähem samadel tingimustel ka edasi. See, kas ta mängib pohmakaga, peapeal seistes või küünlavalgel ilma elektrita, see pole enam kellegi asi. Ja selliseid asju on alati võimalik enne rahade üle kandmist täpsustada. Kui sulle ei meeldi, et keegi pohmakaga mängib, siis küsi järele, mitte ära targuta hiljem. Alguses on kõik suures rahanäljas nõus sekundiga rahad üle kandma, aga kui loodetud miljonid kohe kontole ei kuku, siis vaja vinguma hakata asjade üle, mida kusagil kirjaski pole.

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas janek174
    Üldiselt on üsna nõme nii tagantjärele targutama hakata. Sama teema oli siin valtsi elektriprobleemidega. Kui stake küsija näitab mingit graafikut, siis sa eeldad, et ta mängib enam-vähem samadel tingimustel ka edasi. See, kas ta mängib pohmakaga, peapeal seistes või küünlavalgel ilma elektrita, see pole enam kellegi asi. Ja selliseid asju on alati võimalik enne rahade üle kandmist täpsustada. Kui sulle ei meeldi, et keegi pohmakaga mängib, siis küsi järele, mitte ära targuta hiljem. Alguses on kõik suures rahanäljas nõus sekundiga rahad üle kandma, aga kui loodetud miljonid kohe kontole ei kuku, siis vaja vinguma hakata asjade üle, mida kusagil kirjaski pole.
    Janek, sa said natsa valesti aru - asi ei ole absoluutselt rahas. Mulle on mõned asjad siin ilmas natuke tähtsamad, kui 100$

    ta on näidanud, et ta biidib seda limiiti. ja tema pealt saadav % on kordades etem, kui ma kusagilt mujalt saaksin. Ja kindlasti teeb ta seda ka edaspidi. Minu puhul on põhimõtetes. Oleks ju imelik enne diili algust küsida - kas sa suhtud sellesse täie tõsidusega ? Stake küsimine iseenesest peaks olema juba vastus. Kui ma aga näen, et tema suhtumine asjasse on niivõrd erinev minu omast, siis ma parem loobun.


  13. #53
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    Janek, sa said natsa valesti aru - asi ei ole absoluutselt rahas. Mulle on mõned asjad siin ilmas natuke tähtsamad, kui 100$

    ta on näidanud, et ta biidib seda limiiti. ja tema pealt saadav % on kordades etem, kui ma kusagilt mujalt saaksin. Ja kindlasti teeb ta seda ka edaspidi. Minu puhul on põhimõtetes. Oleks ju imelik enne diili algust küsida - kas sa suhtud sellesse täie tõsidusega ? Stake küsimine iseenesest peaks olema juba vastus. Kui ma aga näen, et tema suhtumine asjasse on niivõrd erinev minu omast, siis ma parem loobun.

    No aga kas asjasse suhtumine peab siis olema ühesugune? Ma saan aru, et steikija tahab oma raha eest parimat, aga raha andes ei saa ju kohustada mängijat mängima nii, nagu sina seda tahad/ette kujutad. Võib-olla ongi steigitav nii kogu aeg mänginud, lihtsalt sina said sellest alles nüüd teada. Mina suhtun näiteks oma diilidesse väga tõsiselt, aga sellegipoolest lasen enne mängima hakkamist paar kolm õlut ära. Kes mind tunnevad, teavad, et siis teen ma oma parimat mängu. Ja kui mulle keegi ütleks, et mängi nüüd kaine peaga, muidu raha ei saa, siis ma lihtsalt ei võtakski seda diili vastu. Ei saa sundida inimesi oma harjumusi nii lihtsalt muutma.

    Edit: ja ''Sina'' ei ole mõeldud nüüd konkreetselt vennikest, vaid räägin üldiselt asjast ja oma nägemusest.

  14. #54
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    Janek, sa said natsa valesti aru - asi ei ole absoluutselt rahas. Mulle on mõned asjad siin ilmas natuke tähtsamad, kui 100$

    ta on näidanud, et ta biidib seda limiiti. ja tema pealt saadav % on kordades etem, kui ma kusagilt mujalt saaksin. Ja kindlasti teeb ta seda ka edaspidi. Minu puhul on põhimõtetes. Oleks ju imelik enne diili algust küsida - kas sa suhtud sellesse täie tõsidusega ? Stake küsimine iseenesest peaks olema juba vastus. Kui ma aga näen, et tema suhtumine asjasse on niivõrd erinev minu omast, siis ma parem loobun.

    Äkki räägid ka mis minu nägemuses on teistsugune,kui sinu omas ? See, et ma weekendil ei grindinud,kuna sõber UKst oli külas??
    Muide,pohmasena mängin ma isegi paremini,kuna olen rahulikum,lol
    Aga ty for support ja edu laudades.

  15. #55
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Mission accomplished(jah hilinesin ;D)
    Keegi kasumi siia ära toob ja kilu välja arvutaks palju kellegile saadan ,siis oleks see case closed :)

  16. #56
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis



    Solid.

    Kirjuta privasse, mis muidu plaanid on.

  17. #57
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Ma saan aru, et ma saatsin $50 n-ö tühja või kuidas, kas minu $100 on võrdne kilu ja vennikese $100-ga?

    Praegused väljamaksed oleks siis(kui minu $100 oli $100):
    Edgar: $96
    kilu6: $100+$32
    lenC: $100+$32
    vennike: $100+$32

    Kui minu $100 eest oli $50 "niisama" kantud, siis:
    Edgar: $96
    kilu6: $100+$38,4
    lenC: $100+$19,2
    vennike: $100+$38,4

    Nii et ma ei tea, ju siis on minu süü, et kiirustasin, samas oleks võinud selle lisa raha kohe tagasi saata(samas oleks võinud mina seda paluda :D ). Et kuidas sellega jääb?

    Kui tahad diili jätkata, siis minu poolest võib (ka $6-seid).

  18. #58
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Okei, mõtlesin veidi ja teeme nii, et sa saadad praeguseks rahad tagasi(kilu6: $138,4; lenC: $119,2; vennike: $138,4) ja kui rahad laekuvad, siis võib selle stakemisdiili lugeda edukalt lõppenuks. Siis me arutame administratsiooniga läbi, kas lubada sul seda diili jätkata(minu isiklik arvamus on selline, et ei tohiks probleeme olla, kuna 1 diil on edukalt läbitud). Ja eks me anname teada maksimaalselt päeva-kahe pärast.

  19. #59
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    1) Mulle teeb muret sinu suhtumine. (Mängid pohmakaga, touchpadiga jne.) See ei tähenda, et sa ei biidi seda limiiti, aga kui mina teiste rahadega mängiks, siis suhtuks asjasse täie tõsidusega.
    Esiteks vabandan kohe ette ära, et ma ei ole selle diili juures tegev, aga avaldan ka arvamust. Ma pigem olen siinkohal Janekiga nõus. Investorina ei ole sul õigust ette öelda, kuidas mängija mängima peab. Hobuste/jahikoerte võiduajamisel sa ka paigutad enda raha ära, ei lähe pärast talli talitajat õpetama kuidas ta oma tööd tegema peaks.

    Pikaajalise ja eduka investorina soovitan pigem inimese tausta enne uurida ja siinkohal on eelkõige otsustav isiklik tundmine ja/või ühiste tuttavate arvamus. Investorina on kõige tähtsamad tulemused ning kõik muud tegurid mis sa arvad, et võivad mõjutada mängu tuleb varem kokku leppida. A'la mängimise kellaajad, turniiride arv päevas, koguvalimi hulk (et variatsioon väga peale ei tuleks). Hilistemate nõudmiste osas EI PEA mängija sulle vastu tulema, vaid võib seda teha kui ta tunneb, et teatud tegurid tõesti mängu mõjutasid. (enamasti ei tule vastu, kui ise **** oled) Iga investeering on tehtud puhtalt matemaatilistest vms kaalutlustest ja sellega tuleb arvestada, et raha ei ole garanteeritud. Expected value ei võrdu real value kunagi. Ja lisaks: investeerimisel tuleb samuti BR managementi jälgida, et ei paneks kõiki munasid ühte korvi ja et kaotuse korral summa ei mõjutaks.

    Edaspidise koostöö huvides tuleb mõnikord teha järeleandmisi. Näide: stake'in ühte väga head mängijat päris suure arvu MTT'de peale. Ühel turniiril tuli mängijal vahele ootamatu takistus ning ta ei saanud edasi jätkata. Mängija andis mulle sellest esimesel võimalusel teada ja tunnistas, et keegi tegelikult üle ei saa kohe võtta. (reaalselt pole see lubatud kah) Kaotus jäi minu kanda. Diil läheb aga edasi ja praegu poole peal on ivesteering juba 300% mulle sisse toonud + edasine on kõik juba kasum enivei. Mis konreetse juhtumi huvitavaks teeb on see, et tüüp mängib alati täis peaga, mängib täiesti haiges kohas (kust never kasumit ei ootaks), aga biidib mängu looma moodi. Plussiks on see, et tean teda juba ammusest ajast ja tean, et tal rahaasjad on alati 100% korras.

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    nojah, niipalju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. ma ei ole kunagi väitnud ja ei hakkagi väitma et minu vaated on need kõige õigemad. nad on õiged minu jaoks ja katsun ise neist kinni pidada.

    Tänud Edgarile ja edu talle edasipidiseks. Loodan, et kedagi väga leili oma suhtumisega ei ajanud :)

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES