Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 63
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tere,

    sõnastan postituse ümber- otsin stakejaid kokku summas 600$( 50 BI 12$) , et läbi grindida 250 SnG-ehk siis pakun osakuid. Pärast 250tk läbi grindimist võtaks ühiselt stakejatega vastu otsuse,kas jätkata või teha välja kanne.
    Deal : 50-50
    Kestvus: eesmärk on mängida 50 tk päevas.

    http://www.officialpokerrankings.com...6F7C7.html?t=2

    Ühe stakejana näitas huvi ülesse Kilu6 summas 200 $-kes arvas, et kogu üritus võiks kesta 3 nädalat ja fix miinum arvuga SnGsid nädalas.

    Kõik ideed ja ettepanekud oodatud.

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Võtaks 100$ eest osakuid, ning nõus kilu6 pakutavaga.

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Palun täpsusta ka, kust selline huvi tuli just selliseid mängida. Mis sul tugevamad pooled on, ajalugu on pikk ja vahepeal on olnud hetki, kus oled samal ajal mänginud $1 ja $50 mänge. $50 Done oled kenasti beatinud ka isegi koos swongiga. 45seid sa pole peaaegu üldse teinud. Ja mis rollist sai?

    Vaadates kõrvalt janeki ponnistusi, kus $6-45stega on oma swongis juba 300ga miinuses vaatamata sellele, et $3seid on kenasti beatinud, siis praegu mulle tundub, et 600 on $12-45 jaoks liiga väike roll. Kas sa paned ise ka midagi juurde? Võibolla oleks parem alustada $6stega siiski. Näitad seal head tulemust, siis võib kunagi 12 proovida. Mulle endale tundub, et 12 mänge teevad päris suur hulk regulare, keda on ikka tublisti enam kui $6stes.

    Samuti saaks võrrelda ka, kes siis parim $6-45 mees on siin, sina, janek või valts:)




  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Paar näidet siis siia ka 45player regularidest aastal 2009. Turbo mänge teevad mõlemad.


  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Oeh, tegelt siin toimuv on üldse diilide reeglitega vastuolus(mis tähendab kehva modereerimist meie poolt), aga kuna nii kaua on teema püsti olnud, siis võib teha erandi. $100 eest võin võtta.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    Vaatasin just clauchy kontot ja huvitav on tõdeda,et ta mängib nii 2.20,kui 6$ ja 12$-mixib erinevalt.
    Ei, chauncy ja msusyr mixivad ainult $6.5 ja $12. Ja enamikel sellistel mixijatel on $6.5 peal oluliselt parem ROI (va seesama chauncy), seega on siin oluline levelite vahe.
    Paljud regularid üle 12 ei mängigi, kuigi roll lubaks, sest ROI läheb väga alla ja $ per game jääb sarnaseks, kui variatsioon muutub hüppeliselt.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Ei, chauncy ja msusyr mixivad ainult $6.5 ja $12. Ja enamikel sellistel mixijatel on $6.5 peal oluliselt parem ROI (va seesama chauncy), seega on siin oluline levelite vahe.
    Paljud regularid üle 12 ei mängigi, kuigi roll lubaks, sest ROI läheb väga alla ja $ per game jääb sarnaseks, kui variatsioon muutub hüppeliselt.
    St chaunchy mängib 2.20 180men sngsid.
    http://www.officialpokerrankings.com...5A2AB.html?t=2

    Nii,aga püstitame siit edasi vestluse : kas mõistlik on alustada puhtalt 6$ või ka mixida mingi samplega.Kas see muudab palju variatsiooni?

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    St chaunchy mängib 2.20 180men sngsid.
    http://www.officialpokerrankings.com...5A2AB.html?t=2

    Nii,aga püstitame siit edasi vestluse : kas mõistlik on alustada puhtalt 6$ või ka mixida mingi samplega.Kas see muudab palju variatsiooni?
    See oli tal ainult proov ju. Ta proovis mingi 100tk 11-180, sai seal nossu ja siis proovis madalamal järgi. Võibolla on soov tal liikuda 180 peale, sest seal parem ROI võimalus.

    Ma arvan, et ei ole midagi mõtet mixida, 6.5 ja 12 on peaaegu 2x erinevus. Ainuke mõte miximisel on see, et saaks korraga palju mänge korraga käima lükata, seal aga võib $6 STTdest abi olla vms.
    Või mis sul üldse plaanis on pikemas perspektiivis?
    Kui 600 rolli kokku ei tule, saad alustada $3stega ja ennast üles töötada.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    võin võtta $200 eest, aga tingimusel, et esimesed 250tk on 3$

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    olen nõus, kaas stakeijate tingimustega, vaevalt nad -EV otsuseid teevad

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Minu poolest võib pihta hakata $3-45.
    Siiski, 600 on sellisel juhul overroll, piisaks 300st.
    Mu ettepanek, et osalised siis paneksid poole praegu lubatust, teed 250 tk ära (50 päevas ehk 5 päevaga?), siis paneme juurde teise poole, kui tahame ja lased edasi $6seid.

    Kui tihti väljamaksed on?
    Kui kaua deal kestab? Mingi eesmärk sul rolli osas vms, millal ise ilma dealita edasi saad minna?
    50 tk päevas? mis siis, kui sa tegelikult ei mängi ligilähedaseltki nii palju?

  12. #12
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    ma olen nõus kõigega, mis kilu ütleb

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ma olen nõus kõigega, mis kilu ütleb
    +1

    EDIT : kui härra kilu arvab, et härra EdgarP on pädev ka 6$ sng aretama, siis olen ka sellega nõus. ma olen nagunii overrolled starsis oma NL25 jaoks aga ülesse liikuda veel ei taha, see 3$ sng nõue tuli lihtsalt variatsiooni vähendamise pärast. jube nõme oleks oma esimese stakega hävida :D

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Ok ma kandsin pool ehk $100 ära.
    Gl ja head mindseti!


    Tsitaat Algselt postitas vennike
    jube nõme oleks oma esimese stakega hävida :D
    Kui Edgaril midagi selle vastu pole, siis 5 päeva ehk peab $3 peal vastu:)
    Või on kuskile kiire, a la kahe nädalaga tagasi suurte limiitide peale? Kui stat nüüd ei valeta, siis grindimise vastu sul ei paista midagi olevat.
    Btw, mitut lauda plaanid korraga mängida?

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    panin ka 100$ siis teele. (poolteist)

    Ja kui starsis hide feature peal on siis palun korja ära, äkki tunnen igavust ja tahan vaadata :P

  16. #16
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Ok ma kandsin pool ehk $100 ära.
    Gl ja head mindseti!


    Kui Edgaril midagi selle vastu pole, siis 5 päeva ehk peab $3 peal vastu:)
    Või on kuskile kiire, a la kahe nädalaga tagasi suurte limiitide peale? Kui stat nüüd ei valeta, siis grindimise vastu sul ei paista midagi olevat.
    Btw, mitut lauda plaanid korraga mängida?
    Alustan tavaliselt rahulikult,vaatan kuidas jooks ja dongid on ning siis lisan tasapisi laudu juurde.Mängin läpaka taga ja ekraan väike,kuid meeldib kui saan jälgida enamsti,mis toimub.

    Stake saigi võetud BRi distlipliini jaoks ja et saaks võimalikult kiiresti ülesse tagasi,ennem kui swong tuleb visiidile.

    Üritan ASAP ja mõistlikult need 250 ära teha,siis saame uue masterplani teha.Ok?

  17. #17
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    panin ka 100$ siis teele. (poolteist)

    Ja kui starsis hide feature peal on siis palun korja ära, äkki tunnen igavust ja tahan vaadata :P
    Kui sobib,siis ma alustaks rahulikult ja võtan selle hiljem maha.Luban,et updatein seda regulaarselt.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Vabandan väga aga ma ei arvestanud ühe probleemiga. Nimelt ei ole mul välismaa kontodel hetkel raha. 2 varjanti, kas kannan Sulle selle 50$ raha koheselt EEKides pangakontole või liitun dealiga näiteks niipea kui raha pokerstarsi toimetan, tõenäoliselt võtab aega teisipäevani, et siis juba kannaks 100$ üle.

  19. #19
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    Vabandan väga aga ma ei arvestanud ühe probleemiga. Nimelt ei ole mul välismaa kontodel hetkel raha. 2 varjanti, kas kannan Sulle selle 50$ raha koheselt EEKides pangakontole või liitun dealiga näiteks niipea kui raha pokerstarsi toimetan, tõenäoliselt võtab aega teisipäevani, et siis juba kannaks 100$ üle.
    Pole hulu,esimene stake materjal on juba peal ja teisipäevaks on need 250 loodetavasti tehtud ja siis saab edasi vaadata juba.ok?

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Stake : 50nd 12$ 45 mehe sng Pokerstarsis


Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES