Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 568

Niitvaade

  1. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ukraina rahutused

    @hakkameimema

    See, et valitsus kasutab vägivalda oma rahva suhtes ei ole veel kodusõda. Selle jaoks on muid nimetusi.

    Aga ok jätame selle kõrvale toimub, mis toimub. Nimetuse üle vaidlemine on suht kohatu tegevus.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tasakaaluks siis ka video nö. meeleavaldajate vägitegudest:

    http://www.liveleak.com/view?i=34e_1392746107

    Ma ilmselt olen imelik aga ma ei oska küll eriti kaasa tunda meeleavaldajatele, kes loobivad korrakaitsjaid süütepudelite, sillutuskividega, peksavad neid millega juhtub ning tulistavad nende pihta. Ma ei leia, et jõudude tasakaalu huvides peaks korrakaitsjad samamoodi loomastuma ning kivide ja kaigastega vehkima hakkama.

    Nood sellid seal on veel vähem meeleavaldajad kui pronksiööl Tallinnas lagastanud pronkssõduri kaitsjad ja ilmselt mind jätaks üsna külmaks kui täna öösel tehtaks Maidani väljak tankide ja ründehelikopteritega tühjaks. Hommikuks oleks rahu maapeal ning normaalne elu jätkuks.

    EDIT: OK, läksin liiale. Snaiprite poolt tapetute pilte vaadates mõstsin, et väljakutäis laipu oleks tegelikult suht kole. Ent point jääb samaks, surnud korrakaitsjast on mul samavõrd või ehk rohkemgi kahju kui surnud marodöörist.
    Selliste sündmuste puhul on kindlasti mõlemal pool provokaatoreid/lihtsalt peast lolle inimesi kes on seal selleks, et vägivalda ja viha gruppide vahel suurendada.

    Aga ma arvan, et see, mis seal praegu toimub on juba lihtsalt kaos - provokaatorid/peast lollid on juba verd valanud ja kogu sündmus lihtsalt kulgeb hullema poole. Protestijate surmade peale vihastuvad protestijad veelgi ja pole mingi ime kui inimesed kes võib olla ei algata vägivalda vastavad sellele vägivallaga.

    Sama ka korrakaitsjate puhul kui keegi loobib sind süütepudelitega, tulistab suvaliselt - ei ole mingi ime kui suvaline käte saadud protestija kolgitakse läbi või veel hullem.

    Sellistes sündmustes läheb käiku massi psühholoogia või pigem psühhoos...
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 21.02.14 at 00:32

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES