Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 29 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 568
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ukraina rahutused

    Esiteks on vägagi võimalik, et need plekist kilpidega vennad ei teadnudki, et nende pihta võidakse päris laskemoonaga tulistada- sellega oleks ka seletatav nende ronimine laskurite vaatevälja plekist kilpidega. Ega ikka naljalt ei eeldaks ju, et suvalise maaslamaja pihta tina antakse või mis?

  2. #22
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ukraina rahutused

    @hakkameimema

    See, et valitsus kasutab vägivalda oma rahva suhtes ei ole veel kodusõda. Selle jaoks on muid nimetusi.

    Aga ok jätame selle kõrvale toimub, mis toimub. Nimetuse üle vaidlemine on suht kohatu tegevus.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tasakaaluks siis ka video nö. meeleavaldajate vägitegudest:

    http://www.liveleak.com/view?i=34e_1392746107

    Ma ilmselt olen imelik aga ma ei oska küll eriti kaasa tunda meeleavaldajatele, kes loobivad korrakaitsjaid süütepudelite, sillutuskividega, peksavad neid millega juhtub ning tulistavad nende pihta. Ma ei leia, et jõudude tasakaalu huvides peaks korrakaitsjad samamoodi loomastuma ning kivide ja kaigastega vehkima hakkama.

    Nood sellid seal on veel vähem meeleavaldajad kui pronksiööl Tallinnas lagastanud pronkssõduri kaitsjad ja ilmselt mind jätaks üsna külmaks kui täna öösel tehtaks Maidani väljak tankide ja ründehelikopteritega tühjaks. Hommikuks oleks rahu maapeal ning normaalne elu jätkuks.

    EDIT: OK, läksin liiale. Snaiprite poolt tapetute pilte vaadates mõstsin, et väljakutäis laipu oleks tegelikult suht kole. Ent point jääb samaks, surnud korrakaitsjast on mul samavõrd või ehk rohkemgi kahju kui surnud marodöörist.
    Selliste sündmuste puhul on kindlasti mõlemal pool provokaatoreid/lihtsalt peast lolle inimesi kes on seal selleks, et vägivalda ja viha gruppide vahel suurendada.

    Aga ma arvan, et see, mis seal praegu toimub on juba lihtsalt kaos - provokaatorid/peast lollid on juba verd valanud ja kogu sündmus lihtsalt kulgeb hullema poole. Protestijate surmade peale vihastuvad protestijad veelgi ja pole mingi ime kui inimesed kes võib olla ei algata vägivalda vastavad sellele vägivallaga.

    Sama ka korrakaitsjate puhul kui keegi loobib sind süütepudelitega, tulistab suvaliselt - ei ole mingi ime kui suvaline käte saadud protestija kolgitakse läbi või veel hullem.

    Sellistes sündmustes läheb käiku massi psühholoogia või pigem psühhoos...
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 21.02.14 at 00:32

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Ukraina rahutused

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tasakaaluks siis ka video nö. meeleavaldajate vägitegudest:

    http://www.liveleak.com/view?i=34e_1392746107

    Ma ilmselt olen imelik aga ma ei oska küll eriti kaasa tunda meeleavaldajatele, kes loobivad korrakaitsjaid süütepudelite, sillutuskividega, peksavad neid millega juhtub ning tulistavad nende pihta. Ma ei leia, et jõudude tasakaalu huvides peaks korrakaitsjad samamoodi loomastuma ning kivide ja kaigastega vehkima hakkama.

    Nood sellid seal on veel vähem meeleavaldajad kui pronksiööl Tallinnas lagastanud pronkssõduri kaitsjad ja ilmselt mind jätaks üsna külmaks kui täna öösel tehtaks Maidani väljak tankide ja ründehelikopteritega tühjaks. Hommikuks oleks rahu maapeal ning normaalne elu jätkuks.

    EDIT: OK, läksin liiale. Snaiprite poolt tapetute pilte vaadates mõstsin, et väljakutäis laipu oleks tegelikult suht kole. Ent point jääb samaks, surnud korrakaitsjast on mul samavõrd või ehk rohkemgi kahju kui surnud marodöörist.
    Minu arvates ikka väga liiale. Tuleks pisut konteksti vahet hoomata. Jah, muidugi selliste meelavalduste või isegi kodusõja sarnaste stsenaariumite puhul, tõusevad esile vastasleeri poolel äärmuslikud (kui mitte rühmitused) inimgrupid. Suure kaose varjus on ju hea tegutseda. Ukrainas ju teadupärast on ka päris natsionalistlike ja vägivaldseid inimgruppe, vaadates kasvõi nende jalgpalli klubide ultrafänne. Olukord on ju nii vägivaldseks läinud just valitsuse tegevus(tu)e tõttu. Rahvas nõuab riigivalitsemise paradigma täielikku muutmist.

    Kui lääneriikides oleks riigi suurim etniline grupp, sellistes mastaapides meelavaldusi korraldanud, oleks valitsus juba tagasi astunud.
    Viimati muudetud inward poolt : 21.02.14 at 00:56

  4. #24
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Ukraina rahutused

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Probleem on selles, et mingil hetkel võib keegi kuskil Donetski foorumis sama küsimust tõstatada, ainult et see potentsiaalne sekkumine võiks tulla nende meelest teisest ilmakaarest.
    + tegemist on rahvusvahelise õiguse ühe põhialusega ehk iga riik on suverräänne. kesk-aafrikasse mindi valitsuse palvel, väga erinevad asjad. vt ka vene-gruusia sõda, demokraatia eksport, iraagi naftasõda-

  5. #25
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Ukraina rahutused

    Uudistest näeb, et allkirjastatakse mingisugust kokkulepet ja parlamendil on ikka mõistus peas.

    Loodetavasti rahuneb asi maha, aga tahaks, vaid loota, et rahvas kellel kannatus nö katkes saavutab ka midagi selleläbi kuigi see ei tähendaks, et inimesed surid mingi asja eest.

  6. #26
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ukraina rahutused

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Uudistest näeb, et allkirjastatakse mingisugust kokkulepet ja parlamendil on ikka mõistus peas.

    Loodetavasti rahuneb asi maha, aga tahaks, vaid loota, et rahvas kellel kannatus nö katkes saavutab ka midagi selleläbi kuigi see ei tähendaks, et inimesed surid mingi asja eest.
    Hea uudis jah mingil määral aga kunas need valimised toimvuad? Ei usu et rahvas väga kaua oodata viitsib.

  7. #27

    Re: Ukraina rahutused

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Hea uudis jah mingil määral aga kunas need valimised toimvuad? Ei usu et rahvas väga kaua oodata viitsib.
    Uued valimised võivad tuua samasuguse tulemuse.Väga suur osa ukraina rahvast on venemeelsed.Kui võrrelda eestiga-tallinnas võidab ikka keskerakond.Kui võidavad läänemeelsed,siis hakkab teine pool mässama.

  8. #28

    Re: Ukraina rahutused

    Need tänapäeva kummikuulid kipuvad sügavale naha alla tikkuma

    ( Click to show/hide )



    Karistus!

    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ukraina rahutused

    jubedus nägin unes kuidas vihane Janukovits ajas mind kirvega taga!

  10. #30

    Re: Ukraina rahutused

    Mis nüüd siis edasi saab? Kas härra kavatseb uuesti kandideerida ka või :P

  11. #31

  12. #32
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Ukraina rahutused

    heh vennike teenib 115k$ aastas aga suudab lubada endale 100M$ maksvat villat :D.


  13. #33

    Re: Ukraina rahutused

    poh 2000 aastat maksab laenu

  14. #34

    Re: Ukraina rahutused

    + 500M$ kantis ühele pojale
    + krimmis tagasihoidlik suvila mille eest see naisajakirjanik vaeseomaks peksti.
    https://www.kyivpost.com/content/ukr...ds-327736.html

  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Ukraina rahutused

    Kuskil oli uudis, et janukovits oli varastanud ja räigelt kedagi vägistanud nooruses ja ka vanglas istunud. Kui komparteisse astus, siis dokumendid kustutati. Kena riik see Ukraina kus president on kriminaal

  16. #36
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Ukraina rahutused

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=68090665

    Janukovõtšiga on varsti ikka väga poopoos.

  17. #37

    Re: Ukraina rahutused

    Hea mõelda, et nii primitiivsete vahendite ja meetoditega saadakse liider maha võetud ja riigi kurssi muudetud. Kahju, et Occupy Wall Street ebaõnnestus.

  18. #38
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Ukraina rahutused

    Tõmošenko vabaneb vanglast ja Janukovõts läheb asemele. Sealsed vanglad vist tühja kohta ei salli ning üks koht on reserveeritud alati riigijuhtidele.

    Ju kolme aasta pärast, kui kellegil jälle kopa ette viskab ja igav hakkab, siis lipikud kätte ja Madanile põhiseadust muutma. Uus rotatsioon.

    Iseenesest väga huvitav vangerdus.

  19. #39

    Re: Ukraina rahutused

    Huvitav, kui palju innustust saavad sellest õnnestunud revolutsioonist Venemaa valitsusvastased? Peaks panuseid panema, kas Putja aasta lõpuks on veel jätkuvalt ametis...

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ukraina rahutused

    ma arvan, et putin õppis uuesti ja veelkord praegu ukraina pealt seda, et igasugused meeleavaldused tuleb kiirelt ja kärmelt maha suruda. jõuga lõuga. hellitama ta ei hakka.

Lehekülg 2, kokku 29 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES