Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 10 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 199
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    EstPatrick - Provoker (stake and coaching)

    Nagu pealkirigi ütleb, sain kokkuleppele EstPatrickuga. Loodan, et koostöö sujub ilma tõrgeteta ning , et ma suudan anda endast parima. Ei tahaks pettumust valmistada coachile, ega ka iseendale.

    Grindima hakkan NL10 full ringi. Plaanis on võimalikult kiiresti sellest läbi närida ning jõuda kõrgele, kaugele jne. Kokkuleppe tulemusena mängin algul iseseisvalt 5000 kätt ning peale seda analüüsime mängu ning hakkame kõrvaldama leake. Alustuseks on olemas 20 BI millele loodetavasti tuleb palju poegasi ja tütreid :)

    Provoker





    Otsin endale õpetajat

    -diili raames otsin endale mentorit kes annaks mulle õige suuna ning soovitavalt ka mõned live sessid mikogo ja skype vahendusel teeks ning aitaks analüüsida HandHistorit.
    -ülesanne oleks minust koolitada võitev mängija vähemalt NL25 taseme jaoks. Soov oleks jõuda kõrgemale ja kaugemale :)
    -finantseerimine diiliks: Hetkel on Starsis mul ~40$ ning lähipäevil peaks moneybookersisse 50$ laekuma, kuna sellest jääb selgelt väheseks, oleks vaja ka natuke steiki. NL2-s ja NL5-s ei näe suurt mõtet alustamises, kuna diili käte arv võib üsna kiirelt niimoodi täis saada ja see ei ole kasumlik kummalegi diili osapoolele.
    -mängima hakkaksin Starsis.
    -limiitides liikumine vastavalt kokkuleppele õpetajaga. Bankrolli jaoks on limiidis vähemalt 20 buy inni. Kui üle 30 hakkab minema, hakkame aruatama limiidis üles liikumist. Esimesed matsud tahaks koos mentoriga teha Screensharingu ja skype vahendusel.
    -diil toimuks neljas etapis, millest iga etapp on 60 000 kätt. Kasumijaotus etappides on siis vastavalt I etapp 50/50, II etapp 60/40 minu kasuks, III etapp 70/30 minu kasuks ning IV etapp 50/50. Viimane peaks õpetajale natuke motivatsiooni andma, juhul kui muidugi raha motiveerib üldse. :)
    -diili kasumile lisandub starsi first deposit boonus mille vabastamiseks on aega oktoobrini.
    -diili algus oleks millalgi juunikuus 2009.
    -mentor PEAB olema võitev mängija (muidu ei ole mul midagi õppida :-\)




    Provoker

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Taustauuring

    Ma ise võiks hea meelega aidata, aga pean mõtlema kudas ajaga lood on >:(

  3. #3
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Taustauuring

    on sul mingeidki graafikuid või asju ja see asi tuleks ümbersuunata diilide osakonda mulle tundub

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Taustauuring

    oleksin muidu nõus, aga mai usu et ma olen eriti suure ajavaruga õpetaja, kuigi senised kogemused on enam-vähem olnud ja õpilased on ise usinad olnud ja ma pole suurt ise vaeva pidanud nägema. seega see ei ole minu lõplik JAH, pigem olen terve suve ära plaaninud ja enne sügist ei usu endal ajavaru olevat.

    1. postita lisaks kõik graafikud mis sul on
    2. kõik oskused HEM, PT3 jne
    3. kas FR või 6max?
    4. palju on aega kuus käsi, tunde mängida
    5. mitmel laual pead ennast pädevaks
    6. kas otsid low stakes õpetajat või mid stakesi biitivat õpetajat


    see aitab parima tulemuse leidmisele kaasa

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Taustauuring

    Panen siis siia natuke graafikuid üles. Sämplid on häbiväärselt väiksed kuid siiski...
    Alustame primast:








    Edasi Starsi tulemus...








    Hem on soetatud ning hetkel Small stakes version. Kasutamist peaks tiba õppima juurde
    Laudu ma usun, et Starsi softiga peaks esialgu 6-8 võtma. Hiljem kui vaja saab alati juurde lisada.
    Kuus saaks vast keskmiselt 20 000 kätt läbi mängida. Kui korralikult multitablemise selgeks saaks siis kindlasti rohkem.

    Graafikute kommentaarina mainin, et Primas ma mängisin enamasti 6maxi ning starsis proovisin fullringi. Keskenduda tahaks rohkem full ring mängule. Sirge joon starsis on NL2st.

    Treeneri poolne ajakulu ei tohiks väga suur olla. Mõned sessid ning käte analüüs mingi aja järgi, leakide leidmise eesmärgil. Võimalusel laenaks ka mõne pokkeriramatu lugemiseks.

    Üldpõhi peaks üsna korralik olema, kuid siiski ei ole ma võitev mängija.

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Taustauuring

    Mina isiklikult soovitaskin alustada mängimist NL-5st. Seal on fishe tublisti rohkem ning samuti puuduvad seal shortstäkkerid, keda NL-10s on piisavalt. Samuti ei varastata Su blinde, mistõttu BB-l olles näeb tihti tasuta flopp. Ehk siis NL-5 oleks alustamiseks väheke mugav koht ning see aitaks alguses vältida ka suuremaid tagasilööke. Minu meelest on see küllaltki tähtis, et alguses just hästi minema, küll hiljem on aega ka kõrgemate limiitide mängimiseks.

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Taustauuring

    hea ülevaade, kui keegi teine kellel rohkem aega on, nõus ei ole, siis võtan su ära. eeldusel et tead et olen ilmselt suvel mingid etapid pikalt eemal

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Taustauuring

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    hea ülevaade, kui keegi teine kellel rohkem aega on, nõus ei ole, siis võtan su ära. eeldusel et tead et olen ilmselt suvel mingid etapid pikalt eemal

    Mulle sobib. Eks kui aeg kätte jõuab pumpan teema uuesti üles.

    Seniks edu kõigile.

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Taustauuring

    Tee tuleb pikk ja vaevaline näen juba graafikutelt 10neid leake, PFR ja VPIP vahe liiga suur, positsiooni sa ei tunne jne. kas üldse 6max v FR? IGatahes edu ja kunagi kõrgemalt vbl kohtume

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Taustauuring

    Muutsin natuke esimeses postis reegleid ning leian, et paras aeg on teema uuesti üles pumbata niiet...


    PUMP

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Otsin õpetajat

    Keegi pole huvitatud?

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Otsin õpetajat

    .

  13. #13

    Re: Otsin õpetajat

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    videod mida vaadata/BEGINNER
    sebi ema krediitkaart tee liikmelisus ning katkesta see kohe ära(raha ei võeta) see on nagu metsik info seal

    võta paber, pastakas ja hakka vaatama
    Kas pmst kohe katkestades kestab trial ikka 7 päeva, või 7 päeval tuleks katkestada?

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Otsin õpetajat

    kohe katkestades jääb ikak 7 päeva

  15. #15

    Re: Otsin õpetajat

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kohe katkestades jääb ikak 7 päeva
    Provoker sorri, et offtopic.

    tänud margus!

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin õpetajat

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22



    sebi ema krediitkaart tee liikmelisus ning katkesta see kohe ära(raha ei võeta) see on nagu metsik info seal

    võta paber, pastakas ja hakka vaatama
    Kle mis ema krediitkaardist sa räägid. Eeldad maru valesid asju ma vaatan.

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Otsin õpetajat

    no kui sul endal kreriitkaart siis veel parem ju mõte jääb samaks, st eeldasin et kõigil inimestel endal krediitkaarti ei ole(minu arust pole see eestis nii levinud)

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Otsin õpetajat

    marguzze jutus point sees. Ise tegin just sama moodi.
    Muidugi see ema krediitkaardijutt oli küll koomiline :)

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Otsin õpetajat

    Ma arvan´, et sa eeldasid et ma mingi keskoolipoiss olen kes elab ema-isa kulul.

    Aga see selleks. Siin teemas oleks parem mitte sellistest asjadest rääkida.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Otsin õpetajat

    Provoker, ära allu provokatsioonidele.

    Eriti nendele, mis on margussi poolt

Lehekülg 1, kokku 10 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES