Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 50 EsimeneEsimene ... 40484950
Näidatakse tulemusi 981 kuni 986, kokku 986
  1. #981

    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Toon välja paar põhjust, miks siin ei ole koht mängimist dropida...

    *Mängijate muudatused. Klaas + Timz ei ole enam easy readida selle pealt missuru erinevus nende hundi ja küla mängudes oli, (Laiendatakse arsenali)
    *Visa lol GOAT wolf.
    *q_q meh, kuku outplays mu poole mängu pealt, kui olin jälile saamas, well played.

    Kõik otseselt mängu sisene reachis uue leveli praegult.

  2. #982
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Toon välja paar põhjust, miks siin ei ole koht mängimist dropida...

    *Mängijate muudatused. Klaas + Timz ei ole enam easy readida selle pealt missuru erinevus nende hundi ja küla mängudes oli, (Laiendatakse arsenali)
    *Visa lol GOAT wolf.
    *q_q meh, kuku outplays mu poole mängu pealt, kui olin jälile saamas, well played.

    Kõik otseselt mängu sisene reachis uue leveli praegult.
    Eee.. Ma võin sulle 100 põhjust tuua, miks sa enam libahunti ei tohiks näppida. Peale sinu postitas ka rahvavaenlane, kes ilmselgelt arvaski et võib postitada, kuna sina ju postitasid. Siis otsa klaaspro ka + Q_Q. 4 inimest saab kickbani ja mängime edasi v? Peale selle ma ei saa ikka aru, et wtf teil Karupojaga peas toimus.

    Üritasite nifferdada siin üksteisepeale süüd aga tegelt keerasite ikka mõlemad sitta korralikult. Karupojale oleks kohe pidanud ütlema, et mäng käib me ei tohi rääkida libahundust. Mitte beggima huntide nimesid välja. Peale seda kui sa nimed said teada oleks pidanud kuss olema ja hostiga asja arutama. Leidma asendusmängija aga sa tulid foorumi mingit iba ajama, et: luuk plz ütle kes hundid on ma siiamaani ei usu, et timz pole.

  3. #983
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    jep ma arvan ka et 5max on palju huvitavam

  4. #984

    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Eee.. Ma võin sulle 100 põhjust tuua, miks sa enam libahunti ei tohiks näppida. Peale sinu postitas ka rahvavaenlane, kes ilmselgelt arvaski et võib postitada, kuna sina ju postitasid. Siis otsa klaaspro ka + Q_Q. 4 inimest saab kickbani ja mängime edasi v? Peale selle ma ei saa ikka aru, et wtf teil Karupojaga peas toimus.

    Üritasite nifferdada siin üksteisepeale süüd aga tegelt keerasite ikka mõlemad sitta korralikult. Karupojale oleks kohe pidanud ütlema, et mäng käib me ei tohi rääkida libahundust. Mitte beggima huntide nimesid välja. Peale seda kui sa nimed said teada oleks pidanud kuss olema ja hostiga asja arutama. Leidma asendusmängija aga sa tulid foorumi mingit iba ajama, et: luuk plz ütle kes hundid on ma siiamaani ei usu, et timz pole.
    ühtegi põhjust ei näinud

  5. #985
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    cheater ja muidu loll oled

  6. #986

    Re: MÄNGUTEEMA: "vaata peeglisse. kes sinusugusega enam mängiks?"

    Mida sa vapsik seletad, sa ei oska mängidagi. Ei mõista praegust olukordagi, mis tahame siis, et mängus käivat olukorda võiksid lugeda, hah.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 27.02.14 at 21:52

Lehekülg 50, kokku 50 EsimeneEsimene ... 40484950

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES