Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 27 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 522
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    uus tulija?
    Herr Janks vist oli.

  2. #202
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    http://tartu.postimees.ee/2729706/pi...s-kolm-inimest

    Sõitsin ise ka samal ajal Võru-Tartu ja tuleb tunnistada, et tõesti ülilibe ikka. Mõni tegelane sõitis lausa 50km/h maanteel, kellest siis terve rodu pidi riskantsele möödasõidule minema.

  3. #203

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    osad tuttavatest uljaspead viskasid juba paar ndl. tagasi suvekad alla.

  4. #204
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    osad tuttavatest uljaspead viskasid juba paar ndl. tagasi suvekad alla.
    osad (siin foorumis jutu järgi) talvekaid ei pannudki :D

  5. #205
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tuhlasin vanades filmides: "Law abiding citizen (2009)"

  6. #206
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    osad (siin foorumis jutu järgi) talvekaid ei pannudki :D
    Peale enda viimast küsimust kas on mõtet alla panna pole maja eest liikunud 2 kuud.

    ( Click to show/hide )

  7. #207
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Ega kellegil ei juhtu olema kasutatud dell inspiron n5110 akut, mille mõistliku hinna eest ära müüks?

    Suri täiesti ootamatult ära teine ( eks vanust ka ) ja 0% and charging juba päev otsa. Võiks ju Ebayst tellida aga selle Hiinast tellimisega suht 50/50 kas saad kätte või ei saa.
    Hea oleks kui midagigi hoiaks aku mitte, et nii kui juhe tagant on pilt must.

    Kellegil on siis PM :).

  8. #208
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    ma panin küll ikka 100ga eile maanteel, ilusti 2mm talvekad all pidamist tajoooooooba... aga ei tglt õhtupoole viskas kiilakat küll juba ilusti... 4jandaga vajutades sai maanteel ratta ringi... niiet jah... üle 70 väga ei pressinud siis enam... aga suht kahju ikka, arvatavasti mingid 3 tartu tudengit, ( võin eksida suunas) sõidavad tartu poole tagasi, ja laks, gone...

    muidu pahatahtlik inimene ei ole aga eile soovisin küll et 1 RX-8 vend oleks pauku pannud, mingi kiirus on 60-70 aga piirdesse oleks võinud ikka sõita... puhtalt karma pärast, tee libe, ma niigi ületan kiirust, ja ta sõidab must mööda seal kus ei tohi ja seda veel driftides... oma ritta reastudes läks lappama küll, ma juba lootsin et tasub oma karmavõla, aga sai raibe ikka kontrolli alla

    aga visahingele, sa räägid nagu need kes 50nega sõitsid olid mingid jobud, "pidid riskantsele möödasõidule minema" kas sa arvad et pigem oleks parem see olnud, kui see kodanik, kes enda võimeid nii heaks ei hindanud, oleks sõitnud seal mingi 90nega ja potentsiaalselt kellelegi samamoodi sisse sõitnud ?
    Viimati muudetud Junken poolt : 17.03.14 at 13:31

  9. #209
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    no anna abi milline postitus.. ole hea roni aknalauale, hüppa aknast välja ja proovi põlvedele maanduda...

  10. #210
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    no anna abi milline postitus.. ole hea roni aknalauale, hüppa aknast välja ja proovi põlvedele maanduda...
    tehtud, pole viga midagi MA OLEN TEGIJA LIHTSALT

  11. #211
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    hääletan junkeni foorumist välja

  12. #212
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    hääletan junkeni foorumist välja
    sina pole siin mingi hääletaja.. aga kes postitusest BSi ja tõsiselt mõeldud juttu välja ei oska lugeda, kuidas te üldse pokkeris vastaseid riidite siis?

  13. #213
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    aga visahingele, sa räägid nagu need kes 50nega sõitsid olid mingid jobud, "pidid riskantsele möödasõidule minema" kas sa arvad et pigem oleks parem see olnud, kui see kodanik, kes enda võimeid nii heaks ei hindanud, oleks sõitnud seal mingi 90nega ja potentsiaalselt kellelegi samamoodi sisse sõitnud ?
    Erm noo kui ise tuled 70-90-nega ja järsku avastad, et mingi vennike tolkneb ees 50km/h, siis proovi sa siukeste teeoludega kiirelt hoogu alla saada. Peale selle veel peavad teised hakkama tegema möödasõitu riburada sellest tegelasest.

    Kui ma ütlen, et paljud sõitsid 50km/h siis ma ei liialda. Neid ikka oli teepeal omajagu. Üks vana 3mesega oss hoidis vist küll 10 käega roolist kinni, kuna tolle bemm ei tahtnud üldse nagu teepeal püsida. Tagaots muudkui käis :D.

  14. #214
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Erm noo kui ise tuled 70-90-nega ja järsku avastad, et mingi vennike tolkneb ees 50km/h, siis proovi sa siukeste teeoludega kiirelt hoogu alla saada. Peale selle veel peavad teised hakkama tegema möödasõitu riburada sellest tegelasest.

    Kui ma ütlen, et paljud sõitsid 50km/h siis ma ei liialda. Neid ikka oli teepeal omajagu. Üks vana 3mesega oss hoidis vist küll 10 käega roolist kinni, kuna tolle bemm ei tahtnud üldse nagu teepeal püsida. Tagaots muudkui käis :D.
    ja sa räägid et tee olud olid ülisitad ja ise tulkka 70-90ga... ja kui mingil vennal bemmi tagaots käib igale poole ja sõidab sp 50nsiis ta on ohtlik sulle....ilmselgelt mina eile 100ga ei sõitnud nagu ma mainisin, aga mõelge enne kui kui kiirust valite, valige selline kiirus et ta rabelema ei pea... eesmärk on ikka õhtuks koju jõuda, mitte haigla

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    igal juhul eelistan varianti, et keegi sõidab minu ees 50km/h kui varianti kus ta sõidab üle oma võimete 90km/h ja järgmises kurvis kaotab juhitavuse ja tuleb mulle laupkokkupõrkesse..

  16. #216
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    mõelge enne kui kui kiirust valite, valige selline kiirus et ta rabelema ei pea... eesmärk on ikka õhtuks koju jõuda, mitte haigla
    +1

  17. #217
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    sina pole siin mingi hääletaja.. aga kes postitusest BSi ja tõsiselt mõeldud juttu välja ei oska lugeda, kuidas te üldse pokkeris vastaseid riidite siis?
    loodan jah et ma pole hääletaja seal kus sa sõidad. teen asja päris lihtsaks sulle, 95% oli sellest postitusest psühhopaadi jutt.

  18. #218
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Räme narkar oled ikka siis. Mis minu jaoks oleks unelm, ei pane sind köhimagi.


    Üldiselt on mul ikka räige huvi kanepi vastu, et kas ja kuidas ta mulle üldse mõjuks. Joomine on täiega ära tüüdanud. Gümnaasiumi ajal ligi 20 aastat tagasi sai teoreetiliselt proovitud. Igatahes teised irvitasid, olid lõbusad jne. aga minul polnud mingit emotsiooni. Omamoodi ulme tänapäeval, et kõik need aastad peale seda pole keegi mingigi narko ostmise varianti isegi pakkunud, kuigi passiivne huvi on alati olnud.
    Seda sai öeldud ju selle tualetist alla laskmise mõttes... mitte tarbimise koha pealt, kuigi võis kaksipidi mõistmist olla :)

  19. #219
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    loodan jah et ma pole hääletaja seal kus sa sõidad. teen asja päris lihtsaks sulle, 95% oli sellest postitusest psühhopaadi jutt.
    õpid psühholoogiat vms? whatevar.. see RX-8 karmavõlg oleks olnud lihtsalt materjaalne, oleks oma uhke auto ära mõlkinud natuke muuda midagi, pole vaja hoorata tee peal siis... mingu kuskile platsile..

  20. #220
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Kuule Junken. Korra sa täpselt sama eest lifetime bänni said, siis miks kaks korda sama reha otsa astud? Võta paar nooti tasasemaks.

Lehekülg 11, kokku 27 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES