Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 522

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tead, ma kohe mõtlesin sinu peale, kui Tallinnas haiglas olin. Kaks nädalat jäid hiljaks, muidu oleks peale õhtuseid protseduure sinu juurde jooma tulnud.

    Muidu olen minevikus haiglast kaks korda nö. jooksus käinud. Ühel korral maabusin kell 01.00 ja teisel peale kolme. Seekord oleks vist pikemalt läinud.

    järgmine kord tuled, siis anna ette teada. aga aprillis olen üsna palju belgias.

  2. #2

    Re: Plirts-Plärts käes on Märts ehk Märtsi Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    järgmine kord tuled, siis anna ette teada. aga aprillis olen üsna palju belgias.
    Enne haiglasse jõudmist olin ma omadega nii läbi, et ei suutnud isegi midagi arvutisse tõmmata haiglas vaatamiseks. Kolm korda kukkusin kokku ja kaks korda käis kiirabi. Esimene kord tehti tagumikku mingi süst ja tõmmati tuld. Teine kord viidi kohalikku haiglasse ja saadeti peale analüüse EMO-st koju. Pohhui, et üks konkreetne analüüsitulemus oli normaalsest 3x kõrgem, helistagu ma ise Tallinna ja vaadaku kuidas sinna saan. Kahju kohe neist normaalsetest inimestest (keda mina ei ole), kes Tallinnast ja Tartust kaugel elavad ja kohaliku meditsiinisüsteemi ohvriks sattuvad.

    Tallinnas sõimas arst esimese asjana mul obv näo täis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES