Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20

Teema: Ignore.

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Ignore.

    Ignore on parim command kogu Internetimaailma peale.

    Kas oleks üldse võimalik foorumile külge ehitada sellist asja?
    Et paned mingi kasutaja "Ignore" alla ja sa lihtsalt ei näe tema
    postitusi ja PMe.

    Seda kasutatakse üldiselt jutukates ja ise kasutasin seda aastaid
    ühes tekstipõhises mängus. Säästab tohutult energiat.

    See poleks mitte ainult mulle ülikasulik plugin, vaid aitaks ka foorumit
    sõbralikumaks muuta. Näide:

    Keegi kirjutab pika postituse, teeb võimalikult neutraalselt seda, toob näiteid
    jne. Ning siis äkki hüppab mingi tont välja ja paneb ilma igasuguste argumentideta
    postituse ala stiilis: "Sa oled loll."
    Nüüd sellele vastab jälle esialgne postitaja, siis tuleb jällegi vastus onelinerimehelt
    ja nii edasi ning fight jätkub. Sellest tuleb palju pisaraid ja draamat jne ning tegelikult
    kolmandad osapooled kannatavad kõige rohkem.

    Oleks nüüd Ignore nupuke olemas, suskad netihero Ignorei ja pole järgmine kord mingit
    fighti.

    Arvan, et see oleks foorumi parim muudatus.
    Aitäh!

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ignore.

    sa oled loll












    ok nali, mul hea tuju. Mul ausaltöeldes ükskõik, närvid piisavalt head, et ennast kontrollida.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ignore.

    Aga et mis adminid arvavad asjast?

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ignore.

    Mina isiklikult ei arva suurt midagi, sest kuidas saavad kellegi postitused foorumis kedagi niipalju häirida, et ei kannataks üldse lugeda. Kui keegi hakkab tõesti ahistama või pahatahtlikult kellegi vastu suunavaid postitusi tegema, siis selleks on meil juba karmimad meetmed olemas.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ignore.

    Come on, kas peab toimuma mingi ahistamine või midagi
    hullemat, et oleks põhjus kedagi ignoreda?

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ignore.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Come on, kas peab toimuma mingi ahistamine või midagi
    hullemat, et oleks põhjus kedagi ignoreda?
    ;D Ranka kohe vastab ja arvatavasti ei oleks väga raske seda featuret foorumile seadistada.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ignore.

    Peale TIGRANO postitust arutasime TIGRANO'ga ja leidsime, et see ei ole eriti vajalik, sest meil on olemas administraatorid. Teisalt jällegi ei võtaks tükki ära sellise käsurea lisamine. Seega me otsustasime, et saate omale "Ignore" käsu ja kui peaks tekkima probleemid, mida me ette ei näinud (ala iga foorumi liige ignoreerib igat ühte), siis muudame asja tagasi.

    Head ignoreerimist!

    PS! Pealikud ei saa kasutajaid ignoreerida ja ka vastupidi!

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ignore.

    Hetkel siis Default, New Look ja Babylon theme kasutajatel on ignore funktsioon olemas, Classicu omadel mitte. Uurin lahendust.

  9. #9

    Re: Ignore.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Keegi kirjutab pika postituse, teeb võimalikult neutraalselt seda, toob näiteid jne. Ning siis äkki hüppab mingi tont välja ja paneb ilma igasuguste argumentideta postituse ala stiilis: "Sa oled loll." Nüüd sellele vastab jälle esialgne postitaja, siis tuleb jällegi vastus onelinerimehelt ja nii edasi ning fight jätkub. Sellest tuleb palju pisaraid ja draamat jne ning tegelikult kolmandad osapooled kannatavad kõige rohkem. Oleks nüüd Ignore nupuke olemas, suskad netihero Ignorei ja pole järgmine kord mingit fighti.
    Ignore töötab küll originaali puhul, kuid keegi näiteks seda oinast tsiteerib, siis see on sulle ikkagi juba nähtav ja tuju sitt. :)

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ignore.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Ignore töötab küll originaali puhul, kuid keegi näiteks seda oinast tsiteerib, siis see on sulle ikkagi juba nähtav ja tuju ****. :)
    Oot, misasja, ignore oli kogu see aeg olemas, aga ma lihtsalt ei teadnud seda, kuna kasutan Classic Themei? :D





  11. #11

    Re: Ignore.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Oot, misasja, ignore oli kogu see aeg olemas, aga ma lihtsalt ei teadnud seda, kuna kasutan Classic Themei? :D
    Ma ei saa sinust aru. Seletan uuesti: Sina oled Raikol ignoreeritavate nimekirjas. Et mina sind nüüd aga tsiteerin ja vastuse kirjutan, siis Raiko näeb tsiteeringut. Ehk kokkuvõttes peab Raiko ikkagi sind lugema, vaatamata sellele, et Sina tema ignoreeritavate nimekirjas oled. Seega on see ignore nö poolik lahendus.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Ignore.

    kas see ignore nupp peab nii suur ja nähtaval olema? kas ta ei võiks olla hoopis profiilivaates vms?

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Ignore.

    Jah. See asi ei funka nii nagu peab ning igal themel ei ole seda. Keeran tolle kinni ja testin test foorumis toda.

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Ignore.

    Jep kole on.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ignore.

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    Jep kole on.
    postitusi saab alati mitte lugeda kui autor on sinu meelst jobu vms. kyll aga oleks tore kui saaks mõne mehe häiriva avatari ära blokkida :D

  16. #16

    Re: Ignore.

    Adblock plugin firefoxile ja blocki mida iganes soovid.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Ignore.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Adblock plugin firefoxile ja blocki mida iganes soovid.
    wow, thanks, installitud ja neeger-1

  18. #18

    Re: Ignore.

    See pane adblock plussi listi aadresside alla ja enamus eesti ajalehti ja muud lehed reklaamivabad. Delfi ja Postimees lausa lust surfata.

    http://sepp.offline.ee/temp/AdBlockPlus.txt

  19. #19

    Re: Ignore.

    Ma olen oma interneti algusaegadest peale suht suur foorumi külastaja olnud, pole senimaani küll mingi maniakaalne postitaja olnud, et kuskil 6k postitust olex vms, siin foorumis tegelt ongi kõige rohkem, milleni kunagi jõudnud olen ;D

    Aga igatahes selle aja jooxul pole ma kordagi näinud sellist tegelast, keda nüüd ignoreerima peaks, vb 1-2 tegelast, kes olid suht piiri peal, aga seda sellepärast, et lihtsalt mingis teatud teemas kinni oldi nii, et tilti ajas :)

    Ja selle ignoreerimise kohta üldse, ntx mul on mingi donk ignoreeritud ja siis järsku hakkab kuskil teemas mingi ilgem teema pihta, ise naeran ka ja postitan. Siis teised vennad vaatavad, et whatta dumbass, ignoreerivad seal mind, sest olen nii teemast mööda ja siis lõpuks keegi tsiteerib seda minu ignoreeritavat ja siis saan teemale pihta ja mõistan, mix selline värk üldse toimus või whatever ;D

    Ühesõnaga, mingid haiged lüngad võivad nii tekkida ja minuarust see tekitab veel suuremat tilti, kui mingi fishi postitusi lugeda.

  20. #20

    Re: Ignore.

    Loomulikult on tore, et selline võimalus olemas on, aga vaevalt seda kunagi kasutada saan. Ma ei ole siin foorumis veel ühegi sellise postituse või teema peale sattunud, mis mind kuidagigi häirida või ärritada võiks. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES