Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 30

Hübriidvaade

  1. #1

    mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    http://www.tarbija24.ee/?id=115807

    tervist, mina olen manfred ja mina olen sõltlane

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tõsi ta on... Türil pool linna lohhgämblib

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Ei oska kohe konkreetselt midagi tarka öelda, sest pole uurinud või polegi väga kuulnud, et paljud noored oleks sõltuvuses ja mängiks netis raha maha.

    Arvan, et keegi on lihtsalt natuke teemat liiga suureks puhunud, et mingeid hääli kuskil jälle võita. Samas peaks tõesti uurima, mis on tegelik olukord ja näiteks neid noori, kellel suuremad probleemid, võiks foorumi suunata, et tarkusi omandaks, mitte raha lihtsalt maha ei mängiks, kui keegi tõesti nii teeb.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Probleem on äärmiselt tõsine. Sõltuvuses on paljud noored kaasa-arvatud mina. Hetkel peaksin õppima homseks bioloogia proovieksamiks, aga ei suuda arvuti tagant grindimast ära tulla. Tean väga paljusid, kes mängivad lihtsalt päevad läbi - osad võidavad, osad kaotavad ja osad mängivad lihtsalt freerolle :)

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    tunnen kaasa teile, ei ole vaja pasundama minna oma sõltuvusest siis et jälle midagi ära keelataks mina jällegi ei viitsi eriti mängida, pokker nagu kohustus rohkem, grindin motivatsiooni pärast et kunagi raha teenida aga mingit erilist naudingut ja sõltuvust mul küll ei tekida see

  6. #6

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tunnen kaasa teile, ei ole vaja pasundama minna oma sõltuvusest siis et jälle midagi ära keelataks mina jällegi ei viitsi eriti mängida, pokker nagu kohustus rohkem, grindin motivatsiooni pärast et kunagi raha teenida aga mingit erilist naudingut ja sõltuvust mul küll ei tekida see
    +1

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    Probleem on äärmiselt tõsine. Sõltuvuses on paljud noored kaasa-arvatud mina. Hetkel peaksin õppima homseks bioloogia proovieksamiks, aga ei suuda arvuti tagant grindimast ära tulla. Tean väga paljusid, kes mängivad lihtsalt päevad läbi - osad võidavad, osad kaotavad ja osad mängivad lihtsalt freerolle :)
    Hmm, see paneb mõtlema, kas saaksime omaltpoolt (PokkeriProd.com foorum) kuidagi aidata või nõustada, teha mingi postitus, mõistliku sisuga sõltlaste aitamiseks või midagi sellist. Kasvõi aidata aparaadisõltlasi, online pokkerisõltlasteks ;D

  8. #8

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tunnen kaasa teile, ei ole vaja pasundama minna oma sõltuvusest siis et jälle midagi ära keelataks mina jällegi ei viitsi eriti mängida, pokker nagu kohustus rohkem, grindin motivatsiooni pärast et kunagi raha teenida aga mingit erilist naudingut ja sõltuvust mul küll ei tekida see
    Ei taha kohe räuskama hakata, igaks juhuks küsin, et kas sa arvad tõesti, et need inimesed, kellel probleem on, peaksid sellega isiklikult hakkama saama ja mitte abi otsima? Ja kui probleem muutub laiemaks, ei peaks sellega tegelema ühiskondlikul tasandil?

  9. #9

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tunnen kaasa teile, ei ole vaja pasundama minna oma sõltuvusest siis et jälle midagi ära keelataks mina jällegi ei viitsi eriti mängida, pokker nagu kohustus rohkem, grindin motivatsiooni pärast et kunagi raha teenida aga mingit erilist naudingut ja sõltuvust mul küll ei tekida see
    no offence margus, aga pokker pole siis ilmselt sulle. lihtsam on hea töökoht leida

  10. #10

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Mulle meeldib, et neil probleemid on. Ostavad mulle Bemmi kamba peale!

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    EI! Ma leian, et kui inimene satub millestki sõltuvusse on ta nõrk. Abi võib otsida, tehke seda anonüümselt. Aga selle all,et Teie olete nõrgad(sõltlased) kannatan ju otseselt mina. Pokker näiteks. PRaegu pokker legaalne eestis alla 21.a. Nüüd tuleb kuskilt palju sõltlasi ja riik vaatab, et kurat see interneti mängurlus on täiesti ebareguleerimata. Paneme piiriks 21, kehtestame maksud, keelame üldse ära vms. Seega mind puudutab see. Sõltlase otsene nõrkus puudutab mind. MIKS peab normaalne inimene kannatama sõltlase pärast?Sest mingi loll ei suuda ennast kontrolliga, on nagu loom, kes käitub ihade järgi ning ei suuda ratsionaalselt mõelda?Mul on kahju neist, aga no tõesti, võtku ennast kokku.


    Sama ka kanepiga. Seda ei legaliseerita kuna osad inimesed ei suuda piiri pidada, alkohol ja tubakas samamoodi. Kuna osad inimesed joovad ennast surnuks müüakse alkot 10-10. Et vähendada nende tarbimist. Nüüd, kui mina tahan veini osta öösel kell 1, ei ole mul seda võimalust. (Ma olen tegelikult karmi alkoholipoliitika poolt, aga lihtsalt näiteks tuues)

    Miks pokker ei ole minu jaoks, kui ma ei mängi nagu sõltlane 24/7 mu pulss ei tõuse kui ma all in lähen ja ei karju nagu segane kui bad beati saan? Ma mängin kainelt, kaalutletult, teen oma käed täis niipalju kui vaja ja ongi kõik. Ma ei saa sattuda sõltuvusse toas nuppude klõpsimisest, kui väljas on naised, elu, söögid jne. MÕELGE kui väärtuslik on aeg, mida me kulutame iga sekund. Me sureme 60-70 a siin Eestis. Päevas 8h nuppe klõpsida ja 0 kasumit näidata on natuke jama ju? Ma arvan, et pokker ei ole teie jaoks kui te olete kaotavad mängijad ja selle peale aega raiskate 5+ h päevas. Pokker peaks olema VAHEND elamiseks, mitte EESMÄRK omaette. Vahend, et teenida kunagi raha, et elada. :) Ma leian, et just hea, et ma nagu segane silmad punnis ei taha koguaeg arvuti taga istuda. 2-3h päevas lasta ja 30K kätt kuus on piisav.

    Need vennad kes päevas 50 freerolli lasevad ja aega kulutavad, ma ei mõista. MIKS? Loe parem selle aja jooksul 10 raamatut läbi ja saad võibolla natuke paremaks.



    AGA pokkeris mulle meeldib et neil sõltuvus on, viivad palgad, majad autod sisse ja mina võtan ära. Kahju muidugi et pered ja värki , aga inimene ise ju teeb seda. Ei saa öelda, et loodus on nii teinud vms. Nüüd mul dilemma, et miks ma pahasti ei tunne ennast sellepärast,et nad sõltlased on :S TRA

  12. #12

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    enivei, seal artikli lõpus oli number ka: 15410, nõuandla number. 2rge tyydake oma sõpru badbeat juttudega, helistage ja rääkige prohvidega "so, i limped under the gun with aces"

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas your_naked_mom
    enivei, seal artikli lõpus oli number ka: 15410, nõuandla number. 2rge tyydake oma sõpru badbeat juttudega, helistage ja rääkige prohvidega "so, i limped under the gun with aces"
    "and this moron in BB raises to 5bb", "..."

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    mamrguzzz, kas sa ususd, et suudad tõesti mingiks megaks grinderiks saada, kui mängid, seda kohusetundest, et kunagi pappi saada, ilma et see sulle mingit naudingut pakuks?
    Ma julgen arvata et nii on sul väga raske üle elada suuri swonge, kui sulle ei meeldi mängida

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    marguzz räägib tüüpilist 18 aastase juttu. MINA-MINA-MINA. saad natuke vanemaks ja mõistad, et kõik pole must-valge

  16. #16
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    kui nii ei mõtle siis heaks mängijaks ei saa ka samas.

    iseasi on kas liigaüle ei mõtle

  17. #17

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    AGA pokkeris mulle meeldib et neil sõltuvus on, viivad palgad, majad autod sisse ja mina võtan ära. Kahju muidugi et pered ja värki , aga inimene ise ju teeb seda. Ei saa öelda, et loodus on nii teinud vms. Nüüd mul dilemma, et miks ma pahasti ei tunne ennast sellepärast,et nad sõltlased on :S TRA
    Ma ei teagi mida selle pihta öelda.. Kui sulle see tõesti meeldib ja eriti veel nende suureliste näidete põhjal siis sul lihtsalt puudub südametunnistus..

  18. #18

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22

    Ma ei saa sattuda sõltuvusse toas nuppude klõpsimisest, kui väljas on naised, elu, söögid jne.
    So what? Mõni on naistest või söögist ja joogist, spordist sõltlane. Lõpuks oleme me kõik millestki sõltlased. Teisiti ei saagi normaalne elu eksisteerida. Ravige inimesest kõik tema sõltuvused välja ja mis sealt järele jääb?

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Mina olen sõltuvuses ja ei põe sellepärast ( nagu enamus sültlasi vist ;D ), sest olen stabiilselt võitev mängija ja 100% naudin pokkerit ja mängulist arenemist/ õppimist,samas ega mul siis sellepärast elu (peod,naised,pere,sõbrad jne.) elamata ei jää. Arvan, et igal alal kuhugi jõudmiseks on vaja olla ala fanaatik, sest kui sa ise ei taha teha tegevust ja veel vähem ei naudi seda siis tekib kiirelt tüdimus ja kas raha, mis sealt tasku paned kompenseerib seda ebameeldivustunnet ja stressi, mis sellest tekib. Paljud, teades, et ma mängin pokkerit, uurivad asja kohe. Enamustele vastan, et on mõttetu mängida seda ja ei soovita, sest see nõuab palju õppimist ja mingil määral andekust ( loomulikku intelligentsi) , ühesõnaga näen, et inimesel ei ole eeldust saada võitvaks mängijaks - ja annan talle omast arust head nõu.

    See, et meie tegeleme sellega ja oleme võitvad mängijad ei tähenda, et me peaks probleemi eest peitu pugema või isegi seda downima ( probleemi käsitlust) . Kuigi pokkeriga on lugu keerulisem ( kaotajad sõltlased on pmst meile otsene raha-allikas ja põhjus, miks me seda teeme ), siis näiteks kui inimene on alkohoolik, siis oleks ju imelik jätta ta abita sellepärast, et vahest ise pruugime alkoholi ja naudime selle mõju.

  20. #20

    Re: mõtlesin siin, et paneks internetti veits rahhi ja mängiks pokkerit

    Sõltlane on see, kes oma sõltuvuse rahuldamiseks teeb ebaratsionaalseid otsuseid ja varem või hiljem reeglina ka midagi kuritegelikku. See, kui kellelegi pokker tõsiselt meeldib ja pinget pakkub ei tee temast veel sõltlast.


    Üks kõigile arusaadav näide: Sõltuvus on NÄLG. Kaua te söömata suudate olla ja mida te nälja kustutamise nimel oleksite lõpuks tegema ???

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES