Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 42
  1. #1

    Segavad faktorid..



    Tere!

    Suht uus siin, ei ole kindel kas olete sellest juba varem rääkinud või mitte, kuid tahaksn teada millistes tingimustes te pokkerit mängite ?

    Kas mängib muusika, telekas, raadio vms ?
    Kas survate netis samal ajal, kui vähe actionit ?
    Kas MSN on lahti ?

    Võibolla mõni suudab end ümbritsevast nii välja lülitada, et ei pane tähelegi, kui keegi kuskil telekas seleteb, kuid ise olen aru saanud, et niimoodi kannatab see tulemus ikka kõvasti...Ainuõige lahendus tundub olevat see, et peksad kõik segavad faktorid kodust välja, muusikad telekad kinni, silmad ekraanile ja kuulad kuidas 3 naabri koera üksteise võidu uluvad...

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Segavad faktorid..

    Isiklikult ei ole pärsi käitunud nagu üks õige online pokkerimängija peaks käituma. Üldjuhul kasutan, sesside ajal msn, loen foorumit või surfan netis ringi, aga mitte koguaeg, sõltuvalt tujust jne. Kindlasti oli palju tingitud sellest, et ei mängi kõige kõrgemaid limiite, kus oleks vaja rohkem lauale tähelepanu pöörata. Kindlasti püüan tasapisi eemaldada kõrvaliste asjade kasutamist ja keskenduda ainult 100% sessile, mis kindlasti toob nii mõnegi buy inni juurde pikas perspektiivis.

    Soovitan keskenduda ainult 100% sessile ja jätta lahti ainult pokkerisoft ja abivahendid.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Segavad faktorid..

    msn on appear offline peal, telku kinni/mute peal, ei surfa kusagil, klapid peas, kuulan skyplussi hommikuprogrammi ja annan tuld.
    tähelepanematus on mitmeid kordi valusalt kätte maksnud misclickide jms näol. kui ikka mängin, siis katsun 100% "kohal" olla.

  4. #4

    Re: Segavad faktorid..

    Msn on mul tavaliselt "busy" peal(ma ei salli seda, kui need aknad hakkavad pirisema või löövad all paremas nurgas lahti kes msni tuli) ning mingit väga pikka juttu sessi ajal siiski aretada ei taha.

    Muusikat kuulan küll.

  5. #5

    Re: Segavad faktorid..

    tavaliselt 6-8 lauda fullringi korraga lahti. Et igav ei hakkaks loen juturaamatut või vaatan justin.tv pealt filme.

  6. #6
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Segavad faktorid..

    Tsitaat Algselt postitas CubaLibre
    Kas mängib muusika, telekas, raadio vms ?
    Kas survate netis samal ajal, kui vähe actionit ?
    Kas MSN on lahti ?
    kui sul on 1 asi neist lahti, siis juba eksid minu standardite järgi

  7. #7

    Re: Segavad faktorid..

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    kui sul on 1 asi neist lahti, siis juba eksid minu standardite järgi
    karmid standardid siis sul.

    Mul üldjuhul mingi muss taustaks mängib, aga vaikselt, et ei segaks keskendumist.

  8. #8
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Segavad faktorid..

    kui ma ka 50nl mängin ja puhkan siis mul on 3 pudeli õlut laua peal, leits vingub bad beate kõrval ja ajan msn juttu

    tõsiselt mängides (200nl) ei ole mul samas midagi seesugust segamas, 100% tuleb olla, mõnele aitab muusika mõnele mitte.

  9. #9

    Re: Segavad faktorid..

    Telekas kõrval või muss taustaks.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Segavad faktorid..

    Mina isiklikult arvan, et "segavad faktorid" on igale ühele erinevad. Mõned saavad head mängu teha ainult täies haudvaikuses ja keskendudes, teised samades tingimustes hakkavad "mõtlema üle" ning enda parema mängu mängimiseks peab mängiam muusika, telku vms. kõrval.


  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Segavad faktorid..

    Eks see on kindlasti igal inimesel erinev nagu raamatu lugemine. Mõni ei suuda lugeda kui miski asi segab teine lülitab ennast niimodi välja et vahet pole mingi jõhker läbu käib sul korteris aga ikka suudad rahulikult lugeda.

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Segavad faktorid..

    tavaliselt kuulan ainult muusikat aga vahest kui mingit turnat mängin siis teen süüa ja loean raamatut ka samal ajal

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Segavad faktorid..

    mul netiraadiod üürgavad, sest vaikuses ma istuda ei suuda ja laudade arv ka vaheldub. 7-11, et kuidas tunnen ennast, Kui liiga plaju muud jama mõtlen, siis tõmban 7 peale ja siis järjest tundega lisan ja võtan jälle ära. Tavaliselt 9

  14. #14

    Re: Segavad faktorid..

    MSN võib küll sees olla, aga ega minuga tihti ei suhelda ka ;D
    Tavaliselt ei ole mul midagi kõrvalist toimumas, muusika on vahest, aga parem vist on siiski kui muusika ka ei mängi.

    Mõnel weebilehel vb käin vahest ainult korraks, kui midagi pähe tuli ja üle kontrollida tahan vms, aga mingit mängimise ajal standard browsimist küll ei tee, haiglane missclicki oht :) Missclicke pole elus eriti palju teinud, üxkord trio tournas kogemata läxin ragidega QQ vastu all ini ja tõmbasin 2 paari ja jõudsin FT, aga ega nad vist tavaliselt toredad pole.
    Pmst cashi mängimise ajal võrdub see sellega kui Sa pangaülekande tegemise hetkel hakkaksid suvalisi numbreid klaviatuuril taguma ning hiirega suvaliselt klikkima.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Segavad faktorid..

    alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Segavad faktorid..

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.
    Aus vastus ;D

  17. #17

    Re: Segavad faktorid..

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.
    Mul ka sama, et kuulan muusikat. Enamasti kõrvaklappidega.
    Ja vahel sügan mune. Enamasti vasaku käega. Parem käsi hiirel.

    Ja tegelt ma kuulan klappidest ka vanu Kreisiraadio osasid, mis mul arhiivis. No need, mis nad algusaegadel raadios tegid. Päris koom.
    Sest et ainult muusika hakkab lõpuks närvidele käima kui mingi 3-4h järjest mängida. Ja mingeid järelkuulatavaid jutusaateid ka R2-st ja Kuku-st. Hoiab minu arust mõtte ärksamana.
    Kui telekas samal ajal lahti, siis mõjutab tulemust kindlalt.
    Eile oligi kõva miinuspäev -3,5BI. Osaliselt selle teleka pärast ka.

    Väike õlu või siider? Jällegi väga personaalne. Ma ei oska oma mängust küll vahet tuua, kas on seganud või mitte.

  18. #18

    Re: Segavad faktorid..

    kõrvaklappidega on nuts grindida, niisama mussi kuulata.. siis ajab mõtted pigem hajevile. kui klapid peas siis oled mõnusalt omas mullis :9

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Segavad faktorid..

    Muusikat kuulan suht koguaeg, vahest viskab kopa ette siis panen kinni mõneks ajaks.
    Msn on kinni või busy peal ja netis käin väga väga harva, vahest vaatan korra mõnda foorumisse ja panen kinni tagasi kohe.
    Aga kui laudu lahti teen alles või kinni panen siis on tavaliselt kõik asjad lahti

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Segavad faktorid..

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    kõrvaklappidega on nuts grindida, niisama mussi kuulata.. siis ajab mõtted pigem hajevile. kui klapid peas siis oled mõnusalt omas mullis :9
    nõustun sellega. Kui mussi kuulan siis ainult klappidega.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES