Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 21 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 409
  1. #281
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Looper Vaata postitust
    Turniir on valmis, mine rega ära

    Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!

    Pokerstars Home Games!
    Club ID: 892346
    Invitation Code: Pokerclub

    Ma täna jälle ei jõua :( Peaks naise saatma ennast esindama :D

  2. #282
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Looper Vaata postitust
    Turniir on valmis, mine rega ära

    Aga jah Täna kell 20:00 nagu ikka!!

    Pokerstars Home Games!
    Club ID: 892346
    Invitation Code: Pokerclub
    Eraldi homegame nurgakest ei taha teha? Mitte, et mul OT-sse postitamise vastu oleks, aga äkki siis on rohkematele näha.

  3. #283

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma saan sellest aru, et tsüklite all mõeldakse seda, et tabelis olevad ringid ei tohi nö "nelinurka" moodustada, aga mida tähendavad "kinnised kontuurid"?
    see tähendab seda, et kui sa järgmises veerus oled võrreldes eelmisega vertikaalis juba alla tulnud, siis ülejärgmises ei tohi minna enam kõrgemale, vaid jääda tuleb samasse ritta või alumisse.

  4. #284

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Eraldi homegame nurgakest ei taha teha? Mitte, et mul OT-sse postitamise vastu oleks, aga äkki siis on rohkematele näha.
    Võib ikka.

  5. #285

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma täna jälle ei jõua :( Peaks naise saatma ennast esindama :D
    Tee seda :P

  6. #286

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Turnal läheb pulliks. Kelluulu ka kirjas.
    Võiks väikese video koos kommentaaridega ka letti lasta.

  7. #287
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st
    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    Turnal läheb pulliks. Kelluulu ka kirjas.
    Võiks väikese video koos kommentaaridega ka letti lasta.
    Tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st raudselt oli filmimisega nii ametis.

  8. #288

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st

    Tüüp istus vaikselt ja paugutas ainult UTG-st raudselt oli filmimisega nii ametis.


  9. #289
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tuli meili peale mingi reklaam. basic.ee (kontorimööbel)

    Ja jäi silma selline tool soodushinnaga 129€ ja saatmine seal hinna sees.
    Tundub hea dill. On kelelgil selline tool? Suvel peaks olema seal tunduvalt mugavam grindida kui nahk või tekstiil kattega toolis.


  10. #290

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    hahahahaaaaa qb.
    kus ja millal pilt tehtud?

  11. #291
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Ma ostsin ka tooli pool aastat tagasi ja suutsin sisuliselt tooli ära lõhkuda. Mul meeldib tooliga kõõluda-st vahel väsivad jalad ära ja hoian laual
    Seega ilmselt toolil ja toolil on siiski vahe, mis kipuvd kergesti purunema

  12. #292
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tuli meili peale mingi reklaam. basic.ee (kontorimööbel)

    Ja jäi silma selline tool soodushinnaga 129€ ja saatmine seal hinna sees.
    Tundub hea dill. On kelelgil selline tool? Suvel peaks olema seal tunduvalt mugavam grindida kui nahk või tekstiil kattega toolis.

    Kuna oli kiirelt tooli vaja siis võtsin selle ära, 129€ on ilma käibemaksuta(seda ei mainita millegipärast) ja saatmine oli ka 10 euri(vb nüüd ära kaotatud see).

    Kui Euroopasse jõuab uus laadung siis http://www.needforseat.de/eu_english...ader-black.php

  13. #293
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tõesti lol pakkumine kui kuskil pole öeldud, et Km lisaks läheb.

  14. #294
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Nii nuts kasiino mul Inglismaal, olin turniirilt välja kukkunud ja ootasin, et cashi laud avataks. Üks diiler istus minu lauda ja pakkus, et kas cashi oodates open faced chinese'i tahaksin mängida. Ütles, et tahavad hakata pakkuma võimalust OFC turniire teha ja peab harjutama. Mängisime ca tund aega, selle aja jooksul liitus veel 4 diilerit meie lauaga, tegime nalja ja jutt jooksis. Väga äge kogemus.

    Siit siis ka arutelu teema, et kas Eestis ka mingit ägedat seika diileritega kellelgi?

  15. #295
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    jeps, friikijason pani kotte peaaegu ühele oly diilerile. Ilus tots oli ka imo.

  16. #296
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    Siit siis ka arutelu teema, et kas Eestis ka mingit ägedat seika diileritega kellelgi?
    oi ikka jaa aga kaarte ei diili neist ükski paraku

  17. #297

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    jeps, friikijason pani kotte peaaegu ühele oly diilerile. Ilus tots oli ka imo.
    kuidas see käib?

  18. #298

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Toolidest, mul on u 350 euri vms maksev tool, 8 aastase garantiiga, mis on nuts.

  19. #299

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Toolidest, mul on u 350 euri vms maksev tool, 8 aastase garantiiga, mis on nuts.
    Räägi palun täpsemalt, kust kohast ostsid/tellisid?

  20. #300

    Re: *** Aprilli Offtopic: kes hitib esimesena ja kelle okupeerib Venemaa see kuu? ***

    Valitsus muudab pokkeriturniiride maksustamist

    http://e24.postimees.ee/2764974/vali...e-maksustamist

Lehekülg 15, kokku 21 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES