Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 187
  1. #61

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Uus coach tundub olevat hästi lisandunud meeskonda ja võiks iseenesest mängijaid lisada. Teeks väikse free preview posti, et näeks mida saate. Spoileris on osa sellest materjalist, mis täna foorumisse lisatud, reaalselt tuleb päevas ikka rohkem infot peale kogu talli peale. Iga päev õppevideot obv ei tule, proovime hoida 1-2 videot nädalas.

    ( Click to show/hide )

  2. #62
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    lol - mis krdi töökoht? mis palk? igaühe enda asi, millal, miks pokkerit mängib ja stake all mängija jääb ja peabki jääma nö "orjaks". stake on laen nagu iga teine - oma tingimustega. laen võetakse omal soovil ja omal vastutusel. ma ise olen ka panga ori ja igasugune laen on orjus. muru ettevõtmine niigi läheb juba oma softide tingimustega sotsiaalse ettevõtluse valdkonda ja edu talle selle eest ja respekt!
    +1
    Minuarust väga viis ettevõtmine see Tall. Hea meel, et leidub eestlasi, kes aitavad teisi ka järjepeale. Pastilaal on õigus. Igaüks peab ise teadma, palju saab mängida ja kuidas ta mängib. Algaja pro elu pole kindlasti meelakkumine. Ja kas tasubki olla töötu ja päevad otsad pokkerit taguda? Tulevikus, töövestlusel jätab parema mulje ju ikka, kui töötu pole olnud. Ja see on loll jutt, kes ütleb, et töökohti ei ole. Elan Pärnus ja no krt tööandja ei leia inimesi tööle. Pidev põud ja nii on ka paljudel siinsetel ettevõtetel. Ei ole küll pealinna palk aga siin linnas elab kenasti ära. Igalühel ei ole kindlasti kohusetunnet, et krt nüüd ma annan endast 110% tallis ja vastutan stake eest. Selline kohusetunne peab juba lapsepõlvest inimesele tulema. Ja veel vähem oleks seda siis, kui keegi selle eest peale maksaks. Niiet niiet, edu ja õppige hoolega need, kellele see võimalus on antud! Aga siiski tehke muud tööd ka :)

  3. #63
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Muru, kas keegi mängib 18/45 man turbosid sul ka? ma 1.5stes kahte eestlast näinud, kes mängivad regulaarselt, sinu hobud?

  4. #64

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mina mängin :)
    PS:PeeeeeK

  5. #65
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: MUUR Money talli offtopic

    ya, sind korduvalt näinud :D

  6. #66

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Ja ma olen ilmselt see teine, kes regulaarselt seal mängib ja näeb sind tihti laudades bio. gl.

  7. #67

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Teeks väikse update'i

    Paari päeva pärast on tall juba kaks kuud tegutsenud ja hetkel on meil kuusteist õpilast kes kõik ka usinalt arenevad. Paar mängijat on hetkel küll miinuses, samas kõikide mängijate plusside-miinuste summa on kokku umbes €6,5-7k, mille seas ka üks Triobet Live’i võit. Tegime juba esimese rüüsteretke laivi ja võtsime võidu ära. Üldiselt jään talli eestvedajana seniste tulemustega rahule arvestades, et mängijad on keskmiselt veidi üle kuu olnud, paljud alustasid väga madalalt ja endalgi oli õpetamiskogemust vähevõitu alustades. Nüüdseks on asjad palju edasi liikunud, õppematerjali kogunenud, kogemust lisandunud ja oleme paremini valmis uusi mängijaid vastu võtma.

    Online graafik ka, tõenäoliselt umbes mõnesajase täpsusega:

    ( Click to show/hide )

  8. #68

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tegin intervjuu ka kahe mängijaga, Paul Koppega, kes mitmed talli senistest suurimatest hittidest koju toonud ja võitis Triobet Live'i ära nädal tagasi ja Sven R.'ga, keda foorumlased teavad Vandalarina. Sven on teinud läbi muljetavaldava arengu, alustas kuni $1,5stest SNG'dest ja juba on üle $600 profitit, on silma paistnud väga usina ja teadliku õpilasena. Intervjuud siis:


    Tere, Paul, räägi natuke endast ja oma pokkeriteekonnast, mida enne pokkerit tegid, kuidas pokkerini jõudsid ja mida mänginud oled?

    Paul Koppe: Tervist, enne pokkeri mängimist mängisin suhteliselt palju malet. Lehest olin lugenud pokkerikohta küll, et võimalik teenida raha sellega, siis üks päev vaatasin mis vend arvutis teeb ja ta mängis ka pokkerit, tundus kohe väga huvitav. Alguses sai Triobetis natuke mängitud ja õllekõrvale hakkasime ka külapoistega esialgu tikkude peale mängima, edasi juba sentide. Nüüd juba pea 5 aastat mänginud. Kõige rohkem olen mänginud nl holdem turniire ja sngsid,
    algusaastatel rohkem cashi ja fixed limitit ka üpris palju.

    Madis: Oled olnud Muur Money talli liige ligi kaks kuud, miks otsustasid liituda?

    Paul: Tundus, et ilma coachita ja ilma korraliku õppimiseta on väga keeruline limiitidest edasi liikuda, kuna pokker areneb kiiresti, siis tuleb olla sellest arengust ees, et sellel alal jätkusuutlik olla.

    Madis: Võitsid hiljuti Triobet Live’i ära, räägi sellest natuke?

    Paul: Sain kohe alguses duubli kätte ja siis läks asi lihtsalt juba, kaart jooksis ja tundsin ennast lauataga ka hästi. Oli võimalik mängida head agressiivset mängu, kuna vastased olid üpris kinnised. See oli esimene live turniiri võit ja ega polegi live turniire palju rohkem mänginud, paar korda.

    Madis: Mida arvad Muur Money Tallist? Kas see on ootustele vastanud? Kas arvad, et on mõtet talliga liituda ja osa oma kasumist ära anda õpetuse eest?

    Paul: Muur Money Tall on väga hea koht, kus arendada oma pokkerioskusi. Kindlasti on vastanud ootustele ja isegi rohkemgi veel, ise ei oleks osanud ega saanudki samasuguseid õppemeetodeid kasutada. Tunnen, et iga päevaga tuleb oskusi juurde. Ma olen 100 protsenti kindel, et kui muur money tallis õppides ja andes ära kasvõi pool kasumist teenid selle poole kasumiga ka rohkem, kui ilma tallis õppimatta 100 protsendise kasumiga, kohe alustades mitte, aga kui vähegi vaeva näha on see kuude küsimus.

    Madis: Kas soovitaksid Talli ka teistele mängijatele?

    Paul: Jaa, kindlasti!

    Madis: Tänud!

    ............

    Madis Müür: Tere, Sven, räägi oma pokkeriteekonnast, kuidas pokkerini jõudsid ja mida mänginud oled?

    Sven R.: Hakkasin mängima, sest mul oli natuke gamblimisega probleeme - aegajalt mängisin oma vähese raha kasiinos ja pokker oli hea alternatiiv rakendada oma gambleri loomust alal, milles on võimalik eelis saavutada ja võiks raha ka sisse tuua. Mänginud olen nl2-nl25 Holdem cashi ja mikro sng-sid, enda arust pole kaotav mängija olnud.

    Madis: Oled olnud Muur Money talli liige ligi kaks kuud, miks otsustasid liituda?

    Sven: Olen juba pikemat aega otsinud võimalust mõne talliga liitumiseks, kuid seni on takistanud nii vähene sample kui ka Eesti Starsi softis puuduolev player to player transfer rahade liigutamiseks. Tallis olemine on hea variant taas biitima hakkamiseks

    Madis: Mida arvad Muur Money Tallist? Kas see on ootustele vastanud? Kas arvad, et on mõtet talliga liituda ja osa oma kasumist ära anda õpetuse eest?

    Sven: Tallis on head võimalused nii õppematerjalide ja -programmide näol, lisaks jagavad nii õpetajad kui kõrgemal mängivad mängijaid oma teadmisi. Mulle meeldib, et Madis otsustas mind usaldada ja võttis talli vastu - see on hea võimalus minu jaoks ja isegi, kui midagi väga suurt sellest ei tule, siis on see olnud väga hea võimalus õppimiseks, olla motiveeritud ja püüelda paremuse poole. Kasumiosa jagamisest teadmiste eest ei pääse - see on paratamatus ja mul ei ole selle vastu midagi- inimeste aeg ja töö ju maksab.

    Madis: Paljud foorumlased ei uskunud, et pikaaegne mikromees enam sealt välja roniks. Tallis olles on progress olnud märgatav. Mis põhjustas arengu?

    Sven: Mikrosse kauaks jäämise põhjusteks on olnud vähene motivatsioon õppida, ei võtnud seda teenimisvõimalusena kuigi tõsiselt ja samuti ilma kapitali ehk bankrollita oli raske hakata korralikult teenima.
    Nö. läbimurre on vast tänu heale keskkonnale – tallis on ees õpetajad-mentorid, kes teavad oma ala ja saab vastused sisuliselt koheselt kätte. Omal käel on raskem leida kvaliteetset infot, õigeid programme, kasulik info on suure hunniku keskpärase sees, trollitakse jne ja ei pruugi kasulikku üles leida. Tuleb osata küsimusi esitada, tuleb osata tööd teha, pingutada. Küsimuste esitamine on üks olulisemaid asju IMO- olgu küsimus nii rumal kui tahes, seda enda teada jättes ei teki diskussiooni ja diskussioonis selgub tõde, mitte vaidluses :D
    Siiamaani on olnud hea kogemus- mul on olnud tegevust, olen saanud tegeleda asjaga, mis mulle meeldib, olen saanud süstemaatiliselt töötada eesmärgi nimel, et saada paremaks, et liikuda üles, et teenida ja seejuures teha seda, mis mulle meeldib. Mulle isiklikult on juba teekond ise ja õppeprotsess see, mis on asja väärt. Kui see ei meeldi, siis tasub teha midagi sellist, mis rohkem meeldib.

    Madis: Kas soovitaksid Talli ka teistele mängijatele?

    Sven: Kindlasti soovitaksin teistele mängijatele, kuid ei maksa ära unustada, et põhiline on siiski enda soov õppida ja tööd teha, mitte loota, et tallis kõik kandikul ette kantakse.

    Madis: Tänud!

  9. #69

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Väga head postid, Muru!

  10. #70
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Respect Vandalarile, täiesti tõsiselt. Edu samas vaimus edasi liikumisel.

  11. #71
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: MUUR Money talli offtopic

    wd, +1
    5+ postid ka, edu

  12. #72
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: MUUR Money talli offtopic

    overbet viska fiddy

  13. #73
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Gl kõigile !

  14. #74
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mulle meeldis see küsimus
    Kas soovitaksid Talli ka teistele mängijatele?
    Ja miks Vandaga kanepist ei rääkinud.
    Aga muidu gl gl MUUR Money.

  15. #75
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Mulle meeldis see küsimus
    Kas soovitaksid Talli ka teistele mängijatele?
    Ja miks Vandaga kanepist ei rääkinud.
    Aga muidu gl gl MUUR Money.

    Nõus!

  16. #76

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Me tegeleme siin pokkeri õpetamisega, inimese eelnevad valikud mind ei huvita, seni kuni need ei suurenda ülelaskmisriski nagu varasemad pettused, makseprobleemid või muu taoline. Kõik alustavad päris madalalt ka, väikse br'iga ja peavad ennast õppimisega enne tõestama kui üles liikuda saavad, riskide vähendamiseks ja ka korraliku põhja alla saamiseks.

    Kujuures võtame vastu ka küllaltki algtasemel mängijaid. Mitmed mängijad on alustanud ka €25 (algselt vist 30'ga) ja 25 sendiste SNG'dega, praeguseks on esimene 25sendiste pealt alustanu juba 3,5seid shottimas. Ei pea olema tingimata juba ennast tõestanud mängija talliga liitumiseks, ootame küllaltki algtasemel mängijaid ka. Algajamaid ma ise otseselt ei coachi, nemad lähevad õpilaste alla, ise tegelen nendega vähem.

    Mingi hetk on plaanis ka suurem laienemisvoor, kus ka ilma varasema kokkupuuteta inimesed on oodatud liikuma, teeme oma päris algajate grupi. Paar asja on vaja enne korda ajada, loodetavasti saab juba paari nädala jooksul suuremalt ette võtta.

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Veel kord gl.Ja respect, et viitsid tegeleda Muru.Mõne jaoks võib Sinu tall ka totaalselt elu muuta.Vähemalt loodan seda

  18. #78

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Heh, räägid nagu ma teeks seda suurest altruismist vms :D Ma loodan sellega ikka profitit geneda, see on esmane eesmärk. Samas eks ikka Eesti ja eestlaste saatus ka huvitab, kui saab mõnele inimesele õpetada tasuva töö siin eestis selgeks selle asemel, et ta nt välismaale tööle läheb, siis see on ka hea. Üks talliliige oli peaaegu minemas, sain ümber veenda. Annab siin ka hästi teenida, kui pea lõikab ja tööd viitsib teha. Ma usun, et kui keegi tahab korralikult tööd teha saaks tallis ka päris nullist poole aastaga inimese tasemele, kus ta teenib juba +€1k kuus, äkki kiireminigi. Lisaks on siin veel võimalus ka tulevikus coachimisega lisa teenida, sest plaan on asi ettevõtte alla tõmmata lähinädalatel ja laiendada talli oluliselt, ka täitsa nullist inimesi vastu võtma hakata. Praegu veel nii algajaid ei võta, aga tahaks õige pea sinnamaani jõuda. Tegelikult on plaan pakkuda õpet päris nullist kuni high stakesi ja EPT tasemeni välja, mitmetasemeline süsteem, erinevate sisseostutasemete coachid jne. Ise siis enam õpetamise põhiraskust ei kannaks, siis on ülesaned ära jaotatud, ise coachiks edasijõudnumaid. Kui meil on juba mitmeid mid-stakesi biitijaid võib ka mõne välismaise high-stakes crusheri või high stakes coachiga teha lepingu ja tuua coachiks. Aga see on veel kauge tulevik, praegu esimesed võtavad mid-stakes shotte.

  19. #79
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Teed nalja v, mis ettevõtet sa teed?Mis pointi on ettevõtet teha?Milleks sulle sellist juriidilist keha vaja läheb?

  20. #80

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Eelistaks ise ka eraisikuna teha, aga kui ikka mitukümmend õpilast ja summad ka suuremad vahel, siis paratamatult võtab asi juba äritegemise mõõtmed ja mingi hetk lendaks maksuamet peale. Plaan on talli kasvatada veel omajagu, pole võimalik, et maksuamet huvi tundma ei hakka.

Lehekülg 4, kokku 10 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES