Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 10 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 187
  1. #101

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kasvõi seetõttu, et teenistuspotentsiaal on MTT puhul kordades suurem, ka SNG'de puhul sama keiss. Lisaks on ka BRi vaja kümnetes kordades rohkem.
    See on huvitav teema. Ütleme, et mikromees beadib basic abc nittamentsiga nl25 fr tehes koos rb-ga 15-20$/h (1k kätt tunnis ja 5-6bb/100). Milline võiks olla reaalne samal levelil ja samal tasemel mikro MTT turnamängija hourly? Ma ise ei väga ei taju, mis võiks olla reaalne MTT grinderi $/h, eriti kuna ühel-kahel saidil mängides ei saa 24/7 schedule tõttu volüümi anda.

  2. #102
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MUUR Money talli offtopic

    See ei tähenda muidugi, et cashimängijad on paremad kui turnamängijad või vastupidi - Eesti parim (või äärmisel juhul paremuselt teine) pokkerimängija alustab igat oma mängu 25BB stackiga. Ja sama ka maailmatasemel - maailma parim turnamängija võib olla arenenum kui maailma parim cashimängija, see tähendab lihtsalt seda, et cashimängija on sitem ja vähem tööd teinud - kui mõlemad viljeleks GTO-d, siis ilmselgelt cashimängija on rohkem tööd teinud ja omab suuremaid teadmisi, sest cashimäng iseenesest on mänguna keerulisem.

  3. #103
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Linnade põletamine on lihtsam kui turakas.

  4. #104

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Ma lasin eelmine aasta 4,65k turniiri ABI $26 ja profit $70k Starsis. Kusjuures turniire hakkasin taas tõsisemalt mängima alles sügisel, enne seda oli aasta algusest 200-500 mängu sämpel. $/h oli kusagil $100 kandis. See aasta on seis nutusem tho, madalal on ilus print aga kõrgemal ikaldus ja be kokku. Prolly olen PCA eest lõivu maksnud :D

    Edit: selle pulli jaoks oli mul BR enamasti kusagil $20k kandis, turniirides on lihtsalt 1000 ABI vaja.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 11.07.14 at 14:45

  5. #105
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    See argument ei päde, turniirides on nii deep osa täitsa olemas, lisaks keskmine ja shallow osa kui ka osades spottides ICM mõjutamas. Seega turniirimängija peab oskama ikkagi rohkemaid ja erinevamaid situatsioone hästi mängida.
    Jah, perfektne turniirimäng ongi raskem kui 100BB cash kuni momendini millal antud turniir on vähem deep kui keskmine cashilaud... Mis ei ole eriti pikk aeg paraku.

    Need otsused ja situatsioonid on siiski kollektiivselt lihtsamad kui cashis erinevate käte mängimine isegi samas situatsioonis (100BB deep, no ICM) - vaata nt mõnda Sauce hilist mathi-videot, see on f*cked up sh*t mis toimub.

  6. #106

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jah, perfektne turniirimäng ongi raskem kui 100BB cash kuni momendini millal antud turniir on vähem deep kui keskmine cashilaud... Mis ei ole eriti pikk aeg paraku.

    Need otsused ja situatsioonid on siiski kollektiivselt lihtsamad kui cashis erinevate käte mängimine isegi samas situatsioonis (100BB deep, no ICM) - vaata nt mõnda Sauce hilist mathi-videot, see on f*cked up sh*t mis toimub.
    Ma olen täitsa kindel, et samal tasemel turkamängija peab asjalikul tasemel mataga palju rohkem jamama kui cashimängija. Alla 20bb mäng ongi puhas matemaatika, igasugune shovemine, shovede callimine, re-reshovemine, kogu range vs range värk. Ma eelmine aasta sellise eelise saingi, et matemaatiliselt enda shortstäkk mängu kallal palju tööd tegin. Low ja mid stakes MTT'des on tõenäoliselt päris vähe mängijaid, kellel kuni 20bb mäng minust parem on.

    Edit: see, et paar cashimängijad kõval tasemel mataga tegelevad ei tähenda midagi. Olen täiesti kindel, et SNG mängijatel on see kõvemalgi tasemel. MTT omadel obv ka võrreldes sama sissetuleku EV'ga cashimängijaga.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 11.07.14 at 15:06

  7. #107
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma olen täitsa kindel, et samal tasemel turkamängija peab asjalikul tasemel mataga palju rohkem jamama kui cashimängija. Alla 20bb mäng ongi puhas matemaatika, igasugune shovemine, shovede callimine, re-reshovemine, kogu range vs range värk. Ma eelmine aasta sellise eelise saingi, et matemaatiliselt enda shortstäkk mängu kallal palju tööd tegin. Low ja mid stakes MTT'des on tõenäoliselt päris vähe mängijaid, kellel kuni 20bb mäng minust parem on.

    Edit: see, et paar cashimängijad kõval tasemel mataga tegelevad ei tähenda midagi. Olen täiesti kindel, et SNG mängijatel on see kõvemalgi tasemel.
    Jep, sellega olen nõus. Aga põhjus ei ole mitte selles, et cashimäng lihtsam oleks vaid selles, et cashimängijad pole mängu lahendamisega veel nii kaugele jõudnud kui turniirimängijad.

    Point, mis ma tahtsin selle Sauce näitega edasi anda - maailma absoluutselt parimad mängijad lahendavad ühte suhteliselt tavalist kätt, tavalist situatsiooni videos 1h. See annab aimu sellest kui keeruline on tegelikult perfektne lahendus.

  8. #108

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Ega perfektsele mängule lähedane tase ei jõua tõenäoliselt kunagi alla ~nl1k teenimispotentsiaali ekvivalentset taset, äkki jääb ka veel kõrgemale see piir. Lihtsalt kuna sel tasemel mängu selgeks saamiseks nõuaks liiga palju tööd vs tulu. Mängud lähevad veel raskemaks küll, aga varsti tuleb see piir ette, kust enam raskemaks ei lähe, sest töö vs tulu ei ole enam proportsioonis.

    Praegu on veel mängud lihtsad. Ülikoolis tuleb käia 5 aastat, et saada €2,5k kanti teenistust (läänest rääkides), praegu saab pokkeris korralikult õppides vähem kui aastaga sarnasele tasemele. Ütleme, et pokkeris peaks sissetulek olema 2-3x suurem kui tavatööl, et kompenseerida kõikide sotsiaalsete garantiide puudumist, pangalaenu mitte saamist, teenistuse kõikumist kehvemat staatust ühiskonnas jne. Seni on veel pokkeril pointi areneda, kui 2,5x ülikoolilõpetanust kõrgema teenistuse tasemele saamine võtab sama palju aega kui ülikooli lõpetamine. Tegelt vast nii palju ei arene ka, nii ebastabiilset teenistust pole pointi nii pikalt õppida. Ütleme pokker peaks arenema seni, kuni teenib 2,5x rohkem vs keskmine ülikoolilõpetaja peale 2-3 aastat õppimist.

    Edit: koos palgataseme tõusu ja arenevate riikide järgi jõudmisega hakkab mingi hetk pokkeris tase ka langema, pole pointi mängida pokkerit kui €2,5k palga, kasvõi 1,5k elatustaseme saab ka küllaltki väheste oskustega kätte nagu nt Norras või Šveitsis. Selleni on aga pikk maa veel
    Viimati muudetud muruntau poolt : 11.07.14 at 15:35

  9. #109

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tervist, olen lugenud et talli oodatakse ka noori mängijaid. Tahaks teada mis vanusepiirang on. Tean et eestis on pokker lubatud 21+ (enda vanust ei taha praegu avaldada :D) ise olen juba ammu mänginud ja kuigi olen ise õppinud tahaks veel targemaks sel alal saada.

  10. #110

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mina olen küll juba tallis, aga tahaksin igaks juhuka küsida, mis on vanuse ülempiir? :)

  11. #111

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kas on üldse võimalik et noorem kui 21 saab talli?

  12. #112
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Hobusetalli võib-olla küll..

  13. #113

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Eks see 21+ seadus eestis veits hale ole...

  14. #114
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Suvaline2000 Vaata postitust
    Tervist, olen lugenud et talli oodatakse ka noori mängijaid. Tahaks teada mis vanusepiirang on. Tean et eestis on pokker lubatud 21+ (enda vanust ei taha praegu avaldada :D) ise olen juba ammu mänginud ja kuigi olen ise õppinud tahaks veel targemaks sel alal saada.
    Tsitaat Algselt postitas Suvaline2000 Vaata postitust
    Kas on üldse võimalik et noorem kui 21 saab talli?
    underage b&

  15. #115
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kas millalgi update'i ka oodata on, nüüd juba omajagu aega möödas viimasest säutsust?
    Viimati muudetud Ambur99 poolt : 30.08.14 at 14:51

  16. #116

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Lühidalt 60k mängu on täis, mängijate plusside miinuste summa on ligi $25k plussi hetkel, 180mannidega oleme asja käima saanud. Osadel suurem pluss, mõni ka paar kilo miinuses, mõni päris madalal veel, nagu ikka. Grand Live'ile läheme väikse pundiga. Õige pea on uus laienemisvoor ees. Plaane ja ideid on palju, millalgi tulevikus pikemalt.

  17. #117

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    underage b&
    ????

  18. #118
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Päris tublid kui 25K$ profitit leiutanud. Kas on mõne talliliikmega diili rikkumisi ka ette tulnud?

  19. #119
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    jubdealt pritsib pappi jah. Scammereid ka on?

  20. #120
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: MUUR Money talli offtopic

    pokker ju

Lehekülg 6, kokku 10 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES