Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 187
  1. #161
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Aga tegelikult tuleks ju mõelda ka tuleviku peale ja ei tohiks sellega rahul olla mis hetkel on. Küllalt ju selliseid mängijaid kes 4-5 aastat tagasi pokkeriga elatist teenisid, aga mingil hetkel õppimiskurvist maha jäid (sest raha ju tuleb, miks peaks õppima) ja nüüd ikalduvad.
    Jah, aga selleks ei ole vaja mingit rämedat matti. Minu teada näiteks Phil Galfond ja jungleman ka mängivad üldiselt logic-based ja exploitable mängu ja mingit lihtsamat matti ja rangede arvutusi kindlasti teevad, aga mingit rämedat GTO-matti mitte nagu mõned teised top prod. Ma loodan südamest, et ma selleks ajaks mingi muu elukutse leian kui asjad sinnamaale jõuavad, et aastas $100K+ teenimiseks peab seda tegema. Samas ma usun, et see jääb siiski liiga kaugesse tulevikku - NL-is võib-olla juhtub mõne aasta jooksul, aga õnneks NL pole ainuke mäng pokkeris.
    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Veidi ekstreemne näide, aga kas arvad, et selle peatüki abil mis HU cashi kohta sellesse Eesti pokkeriraamatuse kirjutasid, oleks võimalik tänasel päeval kasvõi NL50 bumhuntida?
    Minu mäletamist mööda sai sinna ikka üsna vähe kirjutatud, põhiliselt preflop ranged ja preflop mäng. Aga tundub, et palju SSNL HU (50-200NL) suurelt võitvad regularid umbes sellist preflop stiili harrastavadki. Midstakes mängitakse tänapäeval tunduvalt loosemalt, aga bumhuntida saab muidugi - ega 2014 fish pole parem kui 2008 fish, fish jääb fishiks.

  2. #162

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Pokker imo ei saagi GTOni areneda. Alati on mängus nõrgemaid rekse ja fishe kelle vastu pole pointi GTO'd harrastada. GTO'd võiksid teoreetiliselt harrastada 2-10 tipptasemel reksi omavahel ühes lauas, aga siis mis mott neil on selleni arendada enda mängu? teenistust ju ei tõsta. Matageekidele huvitav, aga teenistuse mõttes pointless rabelemine.

    Minu arust on see ka hoopis vale suund kuhu poole mängija peaks oma oskuseid arendama. Mängijad peaks enda sotsiaalseid oskuseid arendama hoopis, et teha see mäng nii pealtvaatajatele kui ka harrastusmängijatele huvitavamaks. Noore netinohikuga laivis lauas istumine 10h on üks igavamaid asju, hullem saaks vist olla ainult toomaspaloverlik turtsuv reks, kes kolmanda 60-40 olukorra kaotamise peale hullub ja teisi süüdistama asub. Nt EPT'l olin lauas Martin Fingeriga, ülimuhe sell, uuris hobimängijatelt millega tegelevad, ajas sel teemal juttu, proovis rohkem teada saada, kui keegi küsis andis strati alal ka vabalt nõu. Tõeline professionaal. Sellisega on mõnus mängida, sellisele kaotaks fishid palju meelsamini pappi kui urisevale nitile või vanduvale wannabe reksile, kelle vaimne mäng on hullem kui sõjaveteranil.

    Solid sotsiaalsete skillidega reks võib näiteks rääkida end ärimeeste kodumängudesse sisse. Sellega annab teenistust tõsta oluliselt rohkem kui nt vaadata paarkümmend videot ja oodata Tallinna laivis neid nädala 2-3 suuremat kalakest. Pole aimugi kui reaalne BIlzeriani värk on, aga see oleks pmst see teooria täide viiduna, enterteinment value on tüübil väga suur, ei imestaks et temaga käivadki mängimas inimesed kel on poh.ui talle kaotada mitusada kilo või paar milli kuus.

    Kusjuures see on ka vajalik pokkeri kokkukuivamise tõkestamiseks ja uuele kasvule viimiseks. Netis 8 reksi vastu 10 minutiga papp ära kaotada pole hobimängijale fun. Laivis võiks saada enterteinmenti, aga netinohikud seda ei paku. Imo me peaks mängijatena kõik mõtlema kuidas seda osa ka arendada. Tuimalt kalake tühjaks teha ja järgmist oodata teeb sama inimese tagasituleku ka vähemtõenäoliseks. See tähtsam laivis, netis obv max value peale. Näiteks kui igas spotis ei võta laivis max valuet, soovitad vahest kalakesel foldida ja näitad paremat kätt, näeb hobimängija ka, et reks pole ainult ta papi järel. Selline zhest võib long run vabalt rohkem +ev olla kui tahta sama inimesega edaspidi ka mängida.

    GTO arendamine on imo nagu päris paljud ülikoolis tehtavad asjad. Vaimselt haarav, suur väljakutse jnejne, aga küllaltki vähese reaalse kasutusega. Tänapäeval tehakse teadust ikka igasugustel absurdsetel teemadel, aga see pole teema praegu. Annab muud teha enda teenistuse tõstmiseks, mis on ka muudes eluvaldkondades rakendatav ja kasulik muukski. Nt saad mõne ärimehega tuttavaks/sõbraks, võib saada uusi väljakutseid, ideid, tööd, osalust äris (obv tuleks välja teenida). Võib avaneda hoopis suurem maailm. Andeka inimese jaoks enda väljakutseid ainult pokkeriga piirata on päris kitsas lähenemine ja seab ka sissetulekule solid piirid ette. Pokkeris vähesed teenivad üle paarisaja kilo aastas, ettevõtluses on see kommiraha. Vabalt väärt paar sotti valuet võtmata jätmist.

    Kokkuvõte: arendage sotsiaalseid skille, suhtuge hobimängijaisse normaalselt (mitte fish, vaid harrastusmängija) ja tõmmake neid mängu juurde, kokkuvõttes palju rohkem +ev.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 08.09.14 at 17:50

  3. #163
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kas ennast pead netinohikuks või mitte?

  4. #164

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Kas ennast pead netinohikuks või mitte?
    Suuremas osas küll, mingit progressi on olnud suu lahti tegemise koha pealt lauas, aga arenguruumi on omajagu.

  5. #165

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mis matemaatikast te jahute, loevad ju kaardid ning ega keegi ei tea ju mis floppi tuleb.

  6. #166
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Pokker imo ei saagi GTOni areneda. Alati on mängus nõrgemaid rekse ja fishe kelle vastu pole pointi GTO'd harrastada. GTO'd võiksid teoreetiliselt harrastada 2-10 tipptasemel reksi omavahel ühes lauas, aga siis mis mott neil on selleni arendada enda mängu? teenistust ju ei tõsta. Matageekidele huvitav, aga teenistuse mõttes pointless rabelemine.

    Minu arust on see ka hoopis vale suund kuhu poole mängija peaks oma oskuseid arendama. Mängijad peaks enda sotsiaalseid oskuseid arendama hoopis, et teha see mäng nii pealtvaatajatele kui ka harrastusmängijatele huvitavamaks. Noore netinohikuga laivis lauas istumine 10h on üks igavamaid asju, hullem saaks vist olla ainult toomaspaloverlik turtsuv reks, kes kolmanda 60-40 olukorra kaotamise peale hullub ja teisi süüdistama asub. Nt EPT'l olin lauas Martin Fingeriga, ülimuhe sell, uuris hobimängijatelt millega tegelevad, ajas sel teemal juttu, proovis rohkem teada saada, kui keegi küsis andis strati alal ka vabalt nõu. Tõeline professionaal. Sellisega on mõnus mängida, sellisele kaotaks fishid palju meelsamini pappi kui urisevale nitile või vanduvale wannabe reksile, kelle vaimne mäng on hullem kui sõjaveteranil.

    Solid sotsiaalsete skillidega reks võib näiteks rääkida end ärimeeste kodumängudesse sisse. Sellega annab teenistust tõsta oluliselt rohkem kui nt vaadata paarkümmend videot ja oodata Tallinna laivis neid nädala 2-3 suuremat kalakest. Pole aimugi kui reaalne BIlzeriani värk on, aga see oleks pmst see teooria täide viiduna, enterteinment value on tüübil väga suur, ei imestaks et temaga käivadki mängimas inimesed kel on poh.ui talle kaotada mitusada kilo või paar milli kuus.

    Kusjuures see on ka vajalik pokkeri kokkukuivamise tõkestamiseks ja uuele kasvule viimiseks. Netis 8 reksi vastu 10 minutiga papp ära kaotada pole hobimängijale fun. Laivis võiks saada enterteinmenti, aga netinohikud seda ei paku. Imo me peaks mängijatena kõik mõtlema kuidas seda osa ka arendada. Tuimalt kalake tühjaks teha ja järgmist oodata teeb sama inimese tagasituleku ka vähemtõenäoliseks. See tähtsam laivis, netis obv max value peale. Näiteks kui igas spotis ei võta laivis max valuet, soovitad vahest kalakesel foldida ja näitad paremat kätt, näeb hobimängija ka, et reks pole ainult ta papi järel. Selline zhest võib long run vabalt rohkem +ev olla kui tahta sama inimesega edaspidi ka mängida.

    GTO arendamine on imo nagu päris paljud ülikoolis tehtavad asjad. Vaimselt haarav, suur väljakutse jnejne, aga küllaltki vähese reaalse kasutusega. Tänapäeval tehakse teadust ikka igasugustel absurdsetel teemadel, aga see pole teema praegu. Annab muud teha enda teenistuse tõstmiseks, mis on ka muudes eluvaldkondades rakendatav ja kasulik muukski. Nt saad mõne ärimehega tuttavaks/sõbraks, võib saada uusi väljakutseid, ideid, tööd, osalust äris (obv tuleks välja teenida). Võib avaneda hoopis suurem maailm. Andeka inimese jaoks enda väljakutseid ainult pokkeriga piirata on päris kitsas lähenemine ja seab ka sissetulekule solid piirid ette. Pokkeris vähesed teenivad üle paarisaja kilo aastas, ettevõtluses on see kommiraha. Vabalt väärt paar sotti valuet võtmata jätmist.

    Kokkuvõte: arendage sotsiaalseid skille, suhtuge hobimängijaisse normaalselt (mitte fish, vaid harrastusmängija) ja tõmmake neid mängu juurde, kokkuvõttes palju rohkem +ev.
    Nõustun selle osaga, et live-is peaks mängima rohkem entertainmenti peale, ei nõustu aga väitega, et netis ei peaks püüdlema optimaalse strateegia poole.
    Kuna pokker on komplekssem mäng kui näiteks kivi-paber-käärid (kus GTO-d mängides alati 0EV oled ja võita või kaotada võimalik pole) siis isegi exploitable vastaste vastu mängides annab see tihti korraliku eelise kuna GTO liinid erinevad tihti väga tavalistest trendidest, ei osata nende vastu mängida ning tehakse suuri vigu. Nagu ma aga samas oma eelmises postis ütlesin, siis praegusel hetkel pole mõtet püüelda täieliku GTO poole (isegi kui tahaks, on see reaalselt võimalik alles mingi 20 aasta pärast kui Moore seadus ikka paika peab). Ainukesed olukorrad mida on ajaliselt kasulik lahendada on tihtiesinevad standardolukorrad nagu näiteks BB pealt SB minraise vastu shovemine. Mingi riveris kindlal boardil GTO bluffing frequency arvutamine vms on pigem ebaotstarbekas, sest sellist kindlat olukorda juhtub võib-olla korra mingi 15k käe jooksul. Isegi neid tihtiesinevaid olukordi optimaalselt mängides kaotad ilmselt mingi osa EV-st mis saaksid kui suudaksid vastast maksimaalselt exploitida, aga ma arvan, et selline ühekorne kindla strateegia leidmise ajakulu on lühem kui iga erineva vastase vastu võimalikult exploitable range arvutamine ning selle aja saab pigem kulutada sellele, et maksimaalselt volüümi anda.
    Aga noh, nagu ma juba varem maininud olen, siis minu arvamus on selles osas üsna biased ja ma leian, et netis mängimisel peaks keskenduma võimalikult kõrgele tõusmisele ning mingil hetkel väga heade regularidega mängima hakkamisele, mitte igavesti halbade mängijate tagaajamisele.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 09.09.14 at 00:22

  7. #167
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Aga noh, nagu ma juba varem maininud olen, siis minu arvamus on selles osas üsna biased ja ma leian, et netis mängimisel peaks keskenduma võimalikult kõrgele tõusmisele ning mingil hetkel väga heade regularidega mängima hakkamisele, mitte igavesti halbade mängijate tagaajamisele.
    Kõrgel sa ise mängid?

    Kunagi arvasin ka nii, aga sellist asja pmst ei eksisteeri - KÕIK bumhundivad mingil määral (peale Isilduri). Pmst ükski laud ei lähe pea kunagi käima midstakesis ja kõrgemal kui pole lauas ühte targetit. Ja target lahkub siis laud laguneb ka. Target võib olla ka sitem regular (nt Gus Hansen nosebleedis).

    Pmst selline asi nagu reg-hunting on müüt. Ainukesed olukorrad kus see toimib ongi a'la Gus Hansen, kunagi oli solid võitja ja nüüd ei suuda leppida, et enam pole ja mängib ikka edasi. Kõik tavalised regularid panevad insta sit out ja ei mängi enam sinuga kui taipavad, et edget pole. Terve pokker keskendub halbade mängijate tagaajamisele, lihtsalt WCG|Rideri jaoks mina olengi halb mängija, aga temal minult actionit saada on sama raske ja harv kui minul Abramovitšilt kui mitte raskem.

  8. #168

    Re: MUUR Money talli offtopic

    ( Click to show/hide )


    Ma ei ole väitnudki, et õppimine ja limiitides edasi liikumine liigne on. Seda peaks tõestama ka see, et esimesena siinsetest online turniirimängijatest teatava regulaarsusega EPT'del käin, et see jätkusuutlik oleks müün osalust jne. Online'is siiski valin kõrgemaid mänge, kuna tase on raskem ja highstakes turniiridel võivad ka paarisaja kilosed swingid olla. Päris õnne pealt sinnamaani ei jõudnud, ikka õpitud ja tööd on tehtud kõvasti. Olles sinnamaani jõudnud leian ikkagi, et GTO on üleliigne, pointless. Ma pole sellele kordagi keskendunud ja olen taalades üle $700k plussis lifetime, peale profiti jagamis u 400k. Ma pakuks, et kui oleks oma mängimisele ja õppimisele kuluvast ajast mingi osa, nt 15% kulutanud GTO arendamiseks oleks mu teenistus väiksem, mitte suurem. Way rohkem +ev on leida mänge kus tuleb kasutada mitte-GTO ehk ekspluateeritavaid liine ja osata neid võimalikult hästi kasutada. Samas see ei tähenda ka igapäevaselt CREV'ga otsusepuude joonistamist ja läbi aruvtamist või HRC'ga igapäevast müramist. Algul obv peab neid rohkem tegema, hiljem paar korda kuus ja õpid mängus, õppevideotega, arutad teiste heade mängijatega stratti. Teistega mängu arutamine on way rohkem +ev õppimismeetod kui püüdmatu GTO püüdmine. Võid ju pikalt arvutada mingit konkreetset 50bb spotti, selles isegi teoreetiliselt leida GTO lahenduse, aga so what? Situatsioone, boarde, gameflow'd, vastaseid, kõiki muutujaid kokku on konkreetselt lõpmatus, isegi elueast ei piisa selle lahendamiseks. Mõistlikum on mitte üle mõelda ja üle õppida, kasulikum on õpitut rakendada õiges kohas.

    Mingi hetk õpitu hakkab andma vähenevaid tulemusi õpitud aja kohta, arvuta see piir välja pigem. Äkki GTO välja töötamine mängijal ei olegi +ev püüdlus üldse. Vihjeks: Oppertunity cost (ei mäleta eestikeelset vastet), selle asemel oleks mõistlik mängida. Ja mänguteoreetilisest aspektist, kui kõik mängijad arendakski kokku GTO mängu ära, muutudes/jäädes selle juures igavateks arvutinohikuteks, siis õige pea oleks pokkeris sama palju raha kui males, lihtsalt nii igavaks läheks. Kui pokker pole meelelahutus, siis pole tal üldse pointi.

  9. #169

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Grandi satikalt said eile pileti talliliikmetest Ott ja Tarmo S. Kusjuures mullimeheks jäi Kalle ja koht enne teda langes Lauri, mõlemad 3oudisega. Kokku tallist siis neli mängumeest põhiturniiril peal: Ott ja Tarmo, Tikerpe ja mina. Loodetavasti toome midagi koju ka.

  10. #170

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Nuputasin keda võtta suurematest nimedest kampa mingi papi eest, kalliks minna võib jne, aga siis tuli pähe, et võiks kõigepealt tasuta proovida. Olengi mõnda tuttavat pommitanud ja ka niisama crushijaid googeldanud ja siis fb's peale lennanud. Päris maailma tippe veel ei proovi sebida, aga sinna lähedal kutte. Praeguse seisuga on liitunud kolm leedukat: merceko, Sajanas171 ja merfinis ja lubaduse liituda või suurt huvi liitumise vastu on näidanud Lauris91, Kimmo Kurko (EPT Barca 2. 2013) ja Paul vas Nunes (pvas2 Starsis). Viimased kõik üle poole milli plussis. Ütleks, et päris asjalik seltskond. Tahaks veel mõned regiooni asjalikumad kutid lisada.

    Seetõttu on meil ka uus inglisekeelne skype grupp. Sinna saavad ligipääsu edasijõudnud, kes $8seid biidivad meil.

    Hetkel paar nädalat uusi vastu ei võta, ei jõua hetkel üle käia kogu actionist.

  11. #171
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Merfinis on väga solid, TPE coach kah :)

  12. #172

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Väike update üle mõne aja. Ingliskeelne turkagrupp pole väga hästi käima pole läinud. Me seal ise arutame omakeskis inglise keeles, saab keelt harjutada :D tegelt kaks leedukat ja üks siinne venelane on ka poolaktiivsed. Muidu on päris asjalik punt välismaalasi juba juures, üks võitis nt Londonis ühe kõrvalturka ära ja see oli ikkagi ca 3% ainult tema laiv hittide summast. Aga pole mõtet täpsemalt rääkida kui nad veel aktiivselt töös ei osale. Proovime ise omade edasijõudnumatega seal asjalikult tasemel vestlust hoida ja peame veel nuputama kuidas välismaalasi rohkem kaasa tõmmata, ega nad päris niisama kuldmune munema ei hakka.

    Muidu aga on solid hiiter lõpuks peale tulnud: $66k on player group plussis hetkel, laivist ka mõned kilod juures jne. Päris ühtlaselt see obv ei jaotu ja tulemusi on eri suundades, aga proovime asjad paremini käima saada. Mõne aja pärast hakkame jälle uusi vastu võtma, tõenäoliselt järgmise nädala keskel.

    On ka erinevatel põhjustel lahkunuid, näiteks kaks kutti pidid tööle/õppimisele/perele rohkem keskenduma ja ei saanud piisavalt õppimisele pühenduda. Hakkame ka vaatama regulaarselt üle arengut ja kui ikka arengut ei toimu siis oleks mõlemale poolele mõistlikum asi ära lõpetada. Mikros breakeven nühkimine on massohism mitte hobi, pokker ei tohiks selline olla, kui ei võida peaks pokker vähemalt fun olema. Ei usu, et on palju selliseid inimesi kes naudiks mikros breakeven nühkimist.

    Tegime ka ühe laivi promo talliliikmetele, lausa kahetasemelise: edasijõudnud kandideerivad Praha EPT kõrvalturniiride paketile ja algajamad Trio €300 paketile. Mõlemal reisiraha ka, praha omal lend + öömaja talli poolt + aitab paketti koostada ning omafinantseeringu nõuet ei ole. Kuttidel kohe mott laes ja $3-5k hitte tuleb ülepäeviti :D

    Sai ka tallisiselt veidi restruktureeritud ja kuttidele ülesandeid jaotatud, üksi ei käiks igast aspektist üle. Eks tööd on kõvasti, aga tore näha, et hakkab käima minema.

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: MUUR Money talli offtopic

    kuidas enril ja kaadril cashi festivalil läks?

  14. #174

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Enri oli €15k kanti plussi jäänud, actionit ja laudu oli palju olnud, ülekanded popid ja nii ABC kui ka Olympic jäid rahule igatahes. Teiste seisude kohta ei tea. Loodetavasti teevad nad mingiks ajaks 45min-1h kokkuvõtte ka, suuremad ja põnevamad käed, kes rohkem plussi jäi, äkki veel midagi. Ise ootan igatahes.

    Selliseid hästi orgunnitud asju peaks rohkem olema ja järgmine kord saaks suuremaltki teha. Mingi hetk teeme oma turka või turkafesti ka ja kunagi äkki ka SNG festi. eks näis.

  15. #175

    Re: MUUR Money talli offtopic

    homme hakkame uuesti uusi vastu võtma, kel huvi see tulistagu. Olgu vaikselt öeldud, et talli mängijagrupp on $93k plussis hetkel, midagi vast peame siis õigesti tegema.

  16. #176
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Pealtnägijasse ka millalgi?

  17. #177

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Pigem Reporterisse või siis saatesse "Kaua võib!" nendega, kes veel mikrot ei biidi

  18. #178
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    Pigem Reporterisse või siis saatesse "Kaua võib!" nendega, kes veel mikrot ei biidi
    Kas minutit enne sinu kommentaari OT teemas:

    Tsitaat Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
    Kuidas saab selline saatejuht nagu Ain Allas juba mitu aastat oma saadet teha, see vend konkreetselt ei oska normaalselt rääkida.
    (kes ei jaga biiti lahti, siis Ain Allas on Kaua võib! saatejuht.

  19. #179
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 682

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas minutit enne sinu kommentaari OT teemas:



    (kes ei jaga biiti lahti, siis Ain Allas on Kaua võib! saatejuht.
    Mõtlesingi et kes see Ain Allas on , aga see teadmine ei anna ikka midagi sest pole seda saadet näind :S

  20. #180
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mõtlesingi et kes see Ain Allas on , aga see teadmine ei anna ikka midagi sest pole seda saadet näind :S
    Võsareporteri koopia, aga seal miskite pensionäride probleemidega tegeletakse.

    Ala, kellegi 10-euroste kummikute tallad katki ja pood ei tunnista oma viga. Siis tuleb Ain Allas kohale ja teeb ultimate 30-minutilise saate ning pensionärid kodus plaksutavad, et meie hero.

    Tõsijutt ning arvan, et hinna ja temaatikaga isegi liialdan. Seal tunduvalt väiksemate probleemide pärast jahutakse. Omamoodi õhtune komöödia.

    E: ja selliste saadete pärast ma TV3 ei vaatagi.

Lehekülg 9, kokku 10 EsimeneEsimene ... 78910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES