Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 187
  1. #121

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Diilidel väiksemaid poolkogemata rikkumisi on olnud, umbes et satikalt saab peale turniirile mis jääb kokkulepitud limiitidest väljapoole ja see juba käib, maha regada ei saa. Sellised punktid lepingus kirjas aga küllap kõik pole mõttega läbi lugenud. Otsest pahatahtlikku skämmimist pole olnud. Ma ei saa veel ka papi pritsimisest rääkida, sest tall saab võitudest keskmiselt 35-40% ja kaotustest 100% ning teatud kulusid ka on olnud. Pakuks, et tall hetkel veel miinuses. Eks õpitud on palju ja edaspidi enam kedagi MTT'dele otse ei lase kui tal just see aasta solid profitit pole, kusjuures profit ei tohi ainult ühest hitist tulla, see ka kahtlane. Jätab mängijatele mulje biitimisest kuigi reaalsuses lihtsalt luckboxis ära midagi. Paar sellist kutti pole tahtnud madalal SNG'dega tööd teha, et põhiskillid korda saada, ei pea seda enda kaotuseks, ongi hea et selliste "rikutud" mängijatega jagelema ei pea. Pigem võtaks puhtalt lehelt noori õpihimulisi kui mõne aasta(te)taguse hitiga egovendi. Viimastega võib alguses lihtsam olla aga pikas perspektiivis nende BE mängu (loe massiivse variatsiooniga BE mängu) arenema saada on liiga palju jamamist. Üldiselt olen optimistlik siiski, tööd on väga palju, aga küll see end ära tasub.

  2. #122

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Päris tublid kui 25K$ profitit leiutanud. Kas on mõne talliliikmega diili rikkumisi ka ette tulnud?
    2,5K€ kuuteenistuseni on on hetkel alla miinimumpalga jäävast summast siiski pikk tee minna.

  3. #123

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kas mõni juba 7 seid ka biidib?

  4. #124

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Keegi väga palju 7seid ei mängi, praegune strateegia on meil 180mannidega edasi liikumine enamuse puhul, nendes on progressi küll näha ja mitmed biidivad 8seid, 3,5 rebuysid ja ka 15seid. Osad jälle 2,5stes ja mõni ka madalamal. Otseselt suure sämpli peale 7seid keegi vist ei biidi aga ega see polegi eesmärk või siht, 7ste biitimine annab parimal juhul semipro mõõdu välja in my book. Seitsmeste biitimise ainuõiguse ja treidmargi jätame hea meelega privadorile :D

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    2,5K€ kuuteenistuseni on on hetkel alla miinimumpalga jäävast summast siiski pikk tee minna.
    Ei saa niimoodi üldistada, et kuna keskmine on selline, siis igaüks saab kuhugi sinnakanti. Ilmselgelt väga individuaalne värk sõltuvalt kaua keegi tallis on olnud, palju mängimiseks aega (mõni teeb töö kõrvalt), varasematest teadmistest ja muust. Näiteks sõltub ka varasemast õppimise oskusest palju, kes oskab teadlikult enda mängu arendada, nende areng on kiirem, kelle varasem õppimise kogemus on olnud koolis kolmed-neljad, neil obv aeglasem. Õnneks on õppimine ka õpitav, kirjutasin selle kohta ka artikli hiljuti.

    Kusjuures peaks talli vastuvõtmisel hakkamagi varasemat õppimist kuidagi kontrollima. Kui kellelgi on olnud koolis kahed-kolmed, siis sellisega on nii palju jamamist et pole vaeva väärt, kui kandidaat on varasemalt näiteks koolis hästi õppinud või peale seda mingi asja korralikul tasemel selgeks teinud, siis on tal eelsoodumust rohkem. Obv päris üks-ühele ei saa võtta nt kooli hinnetega, need väga palju ka ei näita, aga midagi siiski. Any ideas kuidas õppimis ja arenemisoskust testida?

  5. #125

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kokkuvõtvalt potsataja murekohale vastates siis ma usun et paaril mängijal juba on €2,5k oodatav teenistus ja mõned on sellele päris lähedal. On võimalik küll meie tallis mõne kuuga seda saavutada varasemate teadmistega. Kõik sõltub endast, kedagi spoonfeedida sellise teenistuseni ei saa. Kuni nt $2,5steni on õppimine küllaltki mehhaaniline meelde jätmine, ehk sinnani on õpetatav, edasi tuleb osata juba ise seoseid luua. Tall ja coachid saavad ainult need seaduspärasused ja muutujad ette näidata, kuidas miski asi mõjutab. Kuna osad on juba meiega edu saavutanud siis julgeks pakkuda et väga kehvasti me ei õpeta.

    Edit: elukutseliseks saamiseks tuleb osata õppida. Kooli paralleele kasutades kolmedele õppimisest pole mingit kasu, neljadele õppimine annab heal juhul semipro mõõdu välja, tuleb viitele õppida, korralikult selgeks teha kõik aspektid ja järjest süvendatult nendega tööd teha. Highstakes sickod ongi enda mängu arendanud nendes aspektides näiteks doktorandi tasemele samas kui 7ste reksi oskuseid võiks võrrelda põhikooli lõpetaja omadega näiteks. Tuleb korralikuks õppimismasinaks saada, õppimine peab saama vabatahtlikuks tegevuseks, mida õpilane ise tahab regulaarselt teha. Ise ei tule midagi kätte.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.09.14 at 11:35

  6. #126
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: MUUR Money talli offtopic

    [QUOTEAny ideas kuidas õppimis ja arenemisoskust testida?][/QUOTE]
    Mul olid ka keskoolis enamus kolmed mõned kahed -neljad-viied ka hulgas.Eksamid tegin kõik neljadele-viitele, käru keeras klassijuhataja kes otsustas kolme-nelja vahel hinde ikka ära keerata kuigi nägi mis seis on.
    Puzzle on siis lõpuhinded ja tähtsamad eksamihinded.

  7. #127
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Any ideas kuidas õppimis ja arenemisoskust testida?
    Mul olid koolis nt kohutavad tulemused(kuna ma lihtsalt ei hoolinud+ööd veetsin micro donkamente mängides), aga läbisin selle vaid tänu sotsiaalsetele oskustele. Tallis oleku ajal olen alles aru saanud, et to succeed you have to nerd much. Kõige parem viis oleks, et anda igale kandidaadile video või artikkel ning lasta see lahti mõtestada, nii saaks mingisugusegi eelvaate, kuidas kandidaat asjale läheneda võib. Just my 2c.
    Viimati muudetud Koit poolt : 04.09.14 at 23:15

  8. #128
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: MUUR Money talli offtopic

    See kooliteema pigem jah selline, et kui sul 2 võrdset kandidaati ja 1 oli koolis lohh ja teine viieline, siis võtaks ikka viielise.

    Samas kui kandidaadid on kuldmedaliga lõpetanu ja Eesti parimad mängijad males, WoW-is, LoL-is ja mänguritel kõigil aint põhiharidus, siis kuldmedalipoiss oleks minu jaoks kandidaatidest kõige nõrgem

    For the record - ise lõpetasin napilt keskkooli. Käisin max 3 päeva nädalas koolis ja üritasin teha as little as possible, et lõpetada, sest tundus debiilne õppida mõttetuid asju ilma olulise rewardita (reward siis tasuta õppimine ülikoolis heal erialal metsiku 3a nolife eest kui tasuline maksab/maksis alla €10K 3a eest).

    Pokkeri ja asjalike asjade õppimine samas hoopis teine tera - tead, et reaalselt kasu asjast ja motivatsioon hoopis teine seetõttu.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 05.09.14 at 00:39

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Imo see kooli teema ka väga kudne. Mul sai samamoodi kogu kooli tee "läbi veetud" tänu "sotsiaalsetele oskustele". Aga nüüd paar aastat hiljem kui sihid silme ees ja motivatsioon vähe kõrgem, ning nagu codecci mainis- reward suurem, siis olen suutnud 3 aastat ühes töökohas(4x palgakõrgendus ja projekti juhi koht- alustades vilja korjajana) ennast kõvasti tõestada ja kõrgemale pürgida+ sai tehtud täiskohaga töökõrvalt aastane ärijuhtimis kursus- sertifikaaat IV ja diplom. Selle põhjal ei ütleks küll, et mitme aasta tagune kool mingit rolli mängiks.
    Viimati muudetud yolpa poolt : 05.09.14 at 05:32

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mul oli kooliga nii, et mingi hetk sain aru, et need asjad, mis mind ei huvita ei kipu eriti meelde jääma- õppisin ära mõned meeldejätmis tehnikad ja aitab kõvasti igasuguse info meeldejätmisel. Nt. talliliikmed võiksid ära õppida elementaarsed asjad- kuidas jätta meelde numbreid, sealt edasi kaartide meeldejätmine järjestuse alusel jne. Mälutehnika aitab sisuliselt ajus vajalikke seoseid luua, et asjad paremini meelde jääksid. Ma usun, et on suur vahe, kas mängija suudab kaardipaki kõik kaardid korra üle vaadata ja siis meelde tuletada nende järjekorra või mitte. Sellise harjutuse tegemine aitab vajalikke seoseid luua ajus ja hiljem lauas kõikvõimalike kombode arvutamine ja laua tekstuuri automaatne äratundmine muutuvad sujuvamaks ja loomulikumaks- Tendleri kontsept unconscious confidence. Ja samu tehnikaid saab rakendada ükskõik mille õppimise lihtsustamiseks edaspidi.

  11. #131
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    wtf

  12. #132
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma usun, et on suur vahe, kas mängija suudab kaardipaki kõik kaardid korra üle vaadata ja siis meelde tuletada nende järjekorra või mitte.
    kvaliteetaeg

  13. #133
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: MUUR Money talli offtopic

    miskipärast seda "kool on savi" juttu kipuvad ikka ainult need rääkima, kes ise pole viitsinud/ suutnud õppida ja pingutada lihtsalt :D. ülikoolis käimine iseenesest ei tee imet ja igalpool jobusi, aga loodrite ja muidu yolomeeste % nende seas ikka väiksem. pokkeri biitimise kohapealt kindlasti aga codecci jutt õige - pokker ongi lihtsalt üks mäng ja tipp arvutimängur on ilmselt tunduvalt paremate eeldustega kui matemaatikadoktor.

  14. #134

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Matemaatikadoktoril on umbes lõpmatu kord lihtsam pokkeris tippu jõuda kui wowimehel. Ühel lihtsalt aju ei küündigi vajaliku tasemeni :P nl50 hands/hour teeb arvutimängur rohkem.
    Viimati muudetud Karelkorm poolt : 05.09.14 at 12:10

  15. #135

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See kooliteema pigem jah selline, et kui sul 2 võrdset kandidaati ja 1 oli koolis lohh ja teine viieline, siis võtaks ikka viielise.

    Samas kui kandidaadid on kuldmedaliga lõpetanu ja Eesti parimad mängijad males, WoW-is, LoL-is ja mänguritel kõigil aint põhiharidus, siis kuldmedalipoiss oleks minu jaoks kandidaatidest kõige nõrgem

    For the record - ise lõpetasin napilt keskkooli. Käisin max 3 päeva nädalas koolis ja üritasin teha as little as possible, et lõpetada, sest tundus debiilne õppida mõttetuid asju ilma olulise rewardita (reward siis tasuta õppimine ülikoolis heal erialal metsiku 3a nolife eest kui tasuline maksab/maksis alla €10K 3a eest).

    Pokkeri ja asjalike asjade õppimine samas hoopis teine tera - tead, et reaalselt kasu asjast ja motivatsioon hoopis teine seetõttu.
    Arvan ise ka sama, et kes on mõnes mõttemängus või strateegilist mõtlemist vajavas arvutimängus väga tasemele saanud neil on head eeldused ka heaks pokkerimängijaks saada. Imo kehtib spordi kohta ka, kui nt keegi on jalkas heaks saanud, siis tal teoreetiliselt peaks seda edasipürgimisinstintki ja oskusi enda mängus erinevaid aspekte arendada juba olemas olema. Natuke ette näidata kuidas neid oskuseid pokkeri peal rakendada ja peaks olema sellise taustaga inimesel ka veidi kiirem edasiliikumine. Öeldakse küll, et sportlased olid trennis kui mõistust jaotati, aga nt nurgalöögi ajal liikumiste ja katmiste/avanemiste arendamine on tegelikult vaimse protsessina küllaltki sarnane näiteks push-fold mängu arendamisele. Spordis tuleb osata seoseid luua sama moodi nagu pokkeriski. Näiteks Lampardil on IQ üle 150, väga tasemel mängijaks saamiseks peab oskama ka korralikult seoseid luua. See et ta ei pruugi mõnel või ühelgi akadeemilisel alal väga tasemel kaasa rääkida ei oma tähtsust, enamus väga kaugele omal alal jõudnud inimesi ei oma teistel aladel kuigi ekspert arvamusi. Vaimne resurss on lihtsalt oma ala peal ära kasutatud.

    Pole vaja öelda mulle seda, et kooli hinded palju ei näita, see on common sense teadmine :D Mõtlesin rohkem, et äkki keegi teab mõnda head küsimust või väikest testi. Obv oleks võinud googeldada. Väga hea küsimus on näiteks selline. "Saad viis minutit. Vali midagi keerulist, mida sa tead hästi ja siis seleta mulle see lahti." või näiteks "mis oleks kolm omadussõna, millega kirjeldaks sind inimesed, kes sind väga hästi ei tunne?" (need pole üldjuhul meeldivad omadussõnad). Googeldamine on huvitav :D Taolised küsimused annavad inimese asjadest arusaamisest päris hea pildi. Lähengi uurin edasi, päris palju kandidaate on uksele koputamas praegu.

    Vandalari mälu treenimise koha pealt ei ole eriti nõus. Mul on tõenäoliselt joomise tõttu suht haugi mälu, enamus asjades ei püsi mul peaaegu midagi meeles, ometi õppimisvõime on täitsa olemas.

  16. #136

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Matemaatikadoktoril on umbes lõpmatu kord lihtsam pokkeris tippu jõuda kui wowimehel. Ühel lihtsalt aju ei küündigi vajaliku tasemeni :P nl50 hands/hour teeb arvutimängur rohkem.
    Kusjuures tõenäoliselt tipp wowimehe ja keskmise matadoktori IQ ei ole niiväga erinev. Ei ole nii, et kõrgema IQ'ga inimesed ainult akadeemilist karjääri valivad, kõrge IQ'ga inimesi on igal elualal.

    Edit: seega olen rohkem nõus pastilaaga, asjaliku wowimehe võtaks enne kui matadoktori.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 05.09.14 at 12:22

  17. #137

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kuidas sa saad arvata, et wowi mängija suudab ligilähedaselt keerulisi seoseid matemaatikadoktoriga luua? Ta ei arene peaaegu kunagi edasi oma õpetaja tasemest ja tõenäoliselt ei ole see mees, kes kõige kõrgemas limiidis lauda maha istub ja rexid ära hirmutab. Mitte, et ma doktorantuuris käinud oleks, aga iga mees, kes raamatust õppida oskab, seda ära ei tee. Kui sul kunagi võimalus tekib mõnda sellist inimest coachida õnnestub, siis saad aru kuidas möödaminnes kõigest aru saab. Mitte, et mõni geimer ei oleks potentsiaalne doktor, aga keskmine korea sc2 pro on keskmiselt tark, aga töökas ja järjekindel.

  18. #138
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: MUUR Money talli offtopic


  19. #139

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Vihjad sellele, et võiksin end paremini esitada/väljendada? :P Minu jaoks pole tõesti 2tablemise kõrvalt lihtne esseed kirjutada.

  20. #140
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Kuidas sa saad arvata, et wowi mängija suudab ligilähedaselt keerulisi seoseid matemaatikadoktoriga luua? Ta ei arene peaaegu kunagi edasi oma õpetaja tasemest ja tõenäoliselt ei ole see mees, kes kõige kõrgemas limiidis lauda maha istub ja rexid ära hirmutab. Mitte, et ma doktorantuuris käinud oleks, aga iga mees, kes raamatust õppida oskab, seda ära ei tee. Kui sul kunagi võimalus tekib mõnda sellist inimest coachida õnnestub, siis saad aru kuidas möödaminnes kõigest aru saab. Mitte, et mõni geimer ei oleks potentsiaalne doktor, aga keskmine korea sc2 pro on keskmiselt tark, aga töökas ja järjekindel.
    seda on suht paljud crushijad ju öelnud, et matemaatika pole just tugevaim külg. equityga mõned % siia-sinna on savi vs mängu tunnetus, töökus ja järjekindlus. arvutimängur on tõestanud, et suudab volüümi anda, tundide viisi ekraani jõllitada ja level -levelilt edasi liikuda. nahhaalsus, võidutahe jms on ka üliolulised.

Lehekülg 7, kokku 10 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES