Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 10 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 187
  1. #41

    Re: MUUR Money talli offtopic

    ? kui see on vihje kehvale raamatupidamisele siis jah, praegu on seis sellega nagu on. Teised aspektid on hetkel tähtsamad, tähtsam on asi käima saada kui hakata kohe taala pealt arvet pidama. Paraku tahan ise ka mängida ja väga palju üle 60h nädalas tööd teha ei viitsi, ju ma siis olen laisk. Küll saab selle aspekti ka korda.

    Ma usun küll, et te teeks oma ühemehe firmas kohe esimesel kuul raamatupidamisega PWC'le ja EY'le silmad ette ja mitu meuri kasumit on ka lumme kusta, igaüks nii andekas pole. Proovin kuidagi hakkama saada.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 16.05.14 at 11:27

  2. #42

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kukkus vist natuke nõmedalt nõelavalt välja see "solid management". Hea näha, et tall umbkaudsete arvutuste kohaselt plussis on, gl MUUR Money hobused ja kohtume 180-manidel. :D

  3. #43

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Eks jah netis on vahest raske aru saada mis teine mõtleb. Edu sullegi!

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kas süüa ikka hobustele annad?Elada ka vaja kuskil...

  5. #45

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas süüa ikka hobustele annad?Elada ka vaja kuskil...
    Kui sa pead silmas et kas mu tingimused on konkurentsivõimelised, siis ma usun küll. Stake + coaching ning võimalik saada kuni 70-30 mängija kasuks diil on igati head, kusjuures ma panen coachimise alla päris palju töötunde ka. Olin cashi diilis 50-50 jaotusega kui mängisin oma raha eest ja sain 1-2h coachi nädalas, sellise pakkumisega võrreldes on minu oma väga kuradi hea. kusjuures ma ei teagi, et kusagil oleks paremaid tingimusi.

    Kui sa tahad edasi arendada amburi teooriat, et ma peaks lisaks sellele kõigele veel palka ka maksma, siis palun väga, pane ise selliste tingimustega tall püsti ja ürita seda käimas hoida. Pakuks et mõne kuuga on pankrott.

  6. #46
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mismõttes amburi teooriat, pole öelnud et sa oma hobustele palka maksma peaksid. Tallis olijate enda mure kuidas ära elavad. See, et sina minu arvamusest sellised järeldused tegid on sinu probleem. Tallis olijatele soovitan lisaks tallis olemisele omale poole kohaga kindel töökoht otsida enne kui teatava tõenäosusega leib laualt otsa lõppeb.

    Edu talliga ja tallis olijatele.

  7. #47

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Su arvamus oli midagi sellist, et mängijate huvid on oluliselt tähtsamad ja ma peaks esmajoones vaatama, et nemad ilusti ära elatud saaks. Kõige realistlikum ja laialdaselt kasutusel olevam rakendus sellisele arvamusele on palga maksmine või siis mingisugune mustem stabiilne papp. Paraku mängijale palga maksmine mõjub imo motivatsioonile pärssivalt, mõistlikum on anda lihtsalt võimalikult hea diil ja võimalused biitima hakata. Stabiilne kuumakse kas palgana või mustalt vähendaks oluliselt mängija vajadust ja ehk isegi motti õppida. Privadori arvates ma peaks mängijale pappi maksma selle eest, et ma neid õpetan ja neile mängimiseks raha annan, edu sulle elus ja ettevõtluses sellise arusaamaga. Praegune olukord on mõlemale osapoolele pikas perspektiivis kasulikum, paar kuud püksikummi pingutamist tulevase edu nimel tuleb ainult kasuks. Minul oli makaronidel oldud periood palju pikem kui see siin tallis olema saab.

  8. #48

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Et näidata et tallis ikka elu edasi läheb, siis meid hetkel juba 13, neljateistkümnes mängija peaks liituma õhtul ja täna liitus ka talliga teine coach. Mattias Tikerpe, ta nimi ei peaks vajama tutvustamist turniirimängijatele. Vägagi asjalik noor kutt ja deep stäkk mängu analüüsib minust kindlasti paremini.

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Ei pea ju süüa andma ja pinna otsima-selge see, et õpe maksab ka midagi. Aga lihtsalt alguses võib olla eufooria, aga kui kopikaid pole(low stakes mõtlen) süüa pole, pruta tahab ka mõne lilleõie, spaa külaskäigu..., rent jne võib see eufooria üle minna ja ostitakse asisem töö, kus maksud makstud ja 30+ päeva aastas puhkust

  10. #50

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Kui pruta regulaarselt spakäike ja muid suuremaid kulusid eeldab, siis on juba hilja pokkeriga algust teha. Ma selgitan igale liitujale ära, et esimesed 2-3 kuud ei maksa teenistusega arvestada ja püüan välja selgitada, kas selle aja mängija vastu peaks. Erandkorras võin väikse laenu teha, aga üldiselt tuleb ikka omade varudega hakkama algperioodi. Muidu pakuks, et keskmine pokkeripro saab võrreldes keskmise siinse palgatöötajaga prutale veidi rohkem lubada ja puhkust ka rohkem võtta.

  11. #51
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ei pea ju süüa andma ja pinna otsima-selge see, et õpe maksab ka midagi. Aga lihtsalt alguses võib olla eufooria, aga kui kopikaid pole(low stakes mõtlen) süüa pole, pruta tahab ka mõne lilleõie, spaa külaskäigu..., rent jne võib see eufooria üle minna ja ostitakse asisem töö, kus maksud makstud ja 30+ päeva aastas puhkust
    mul kehalise õpetaja ütles ikka et: endale teeme endale teeme. millegipärast ei usu et muru kurb on kui keegi kellel pole viitsimist töötada tallist ära läheb. ja kui oleks neid töökohtigi siis selliseid mille pärast ära minna.

  12. #52
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: MUUR Money talli offtopic

    lol - mis krdi töökoht? mis palk? igaühe enda asi, millal, miks pokkerit mängib ja stake all mängija jääb ja peabki jääma nö "orjaks". stake on laen nagu iga teine - oma tingimustega. laen võetakse omal soovil ja omal vastutusel. ma ise olen ka panga ori ja igasugune laen on orjus. muru ettevõtmine niigi läheb juba oma softide tingimustega sotsiaalse ettevõtluse valdkonda ja edu talle selle eest ja respekt!

  13. #53

    Re: MUUR Money talli offtopic

    +1 pastilaa
    Tulemuspalka saavad ja ainuke õige formaat ka sellisel alal. Palka hakata maksma siis on tall peagi ülerahvastatud töötutest lontrustest.
    Kadetate jutt kõrvale lükata tuimalt ja oma asja edasi arendada! jõudu

  14. #54

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Võiksid rentida mingisuguse büroopinna vms, kus kõik nolaks pokkerit vms, mul kodus on suht raske motivatsiooni leida, tekivad onapausid ja söön ka liiga palju jms. :S

  15. #55
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: MUUR Money talli offtopic

    hea mõte kesklinnas kuskil viimane korrus( ala nagu kauplemisplace), külmkapp alati täidetud. Svenza vist tegi mingit sarnast projekti st svenza tall. Õhtul saab sukeduda Tallinna ööellu...

  16. #56

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Mida see büroopind aitama peaks? kui mängijal motti pole siis büroo küll ei aita, lihtsalt lisakulu nii rahaliselt kui ajaliselt. Meil siin võimalused oma kodust ka biitima hakata on peaaegu ideaalilähedased imo, väga palju paremaks minna ei saa. Raamatukogu isegi olemas, shipin kuttidele nt Tendleri ja Leatherassi raamatud postiga koju kätte. Kõik võimalused olemas kiirelt biitima hakata. Kui sellest veel vähe siis unreg pre ja otsi teine ala. Privador, sul kuldseid ideid nii palju, ettevõtjaks pole mõelnud hakata? Penthouse pleiss startupile sobib nagu rusikas silmaauku.

    Ma päris ei nõustuks pastilaaga, et lepinguga kogustuste võtmine automaatselt orjaks teeb, kuigi see vist rohkem semantika küsimus. Vastastikuste kohustuste võtmisel ei saa eeldada, et ühe poole (ehk enda) omad vähetähtsad või lausa ülelastavad on, kui kõik selliseid kohustusi kergekäeliselt üle laseks oleks meil hullem kui ukraina, anarhia põhimõtteliselt. Somaalia. Seal on savi kas lepingulisi kohustusi täidad, veel enam, seal keegi ei pakugi lepingut. Mõned algelised lepingud stiilis sina röövid mulle laeva muidu löön su pere maha võib-olla toimivad, aga need tõenäoliselt kirjalikud pole. Omavahel võetud kohustustest kinnipidamine on tsivilisatsiooni üks aluseid, ilma selleta ei saaks ühiskond toimida.

    Tegelt ma ei usu, et see ka sotsiaalne ettevõtmine on. Esialgu ettevõtja taobki mitu kuud või isegi aastat oma vahendeid ettevõttesse sisse eriti midagi vastu saamata, alles aja möödudes hakkab asja saama. Päris suurest osast alustavatest ettevõtetest muidugi ei saagi asja. Eks vaatan siin mõned kuud kuidas välja tuleb, MTT variatsioon just kasuks ei tule. Loodetavasti paari kuuga saab asja kasumisse, muidu ei teagi kaua veel punnitada viitsin. Enda mängu arendamine oleks hetkel rohkem +ev, aga loodan talli pikas perspektiivis rohkem +ev'ks teha. Ega kasum väga kaugel nurgataga ka ei ole, esimene kuu oli ka väike pluss. Igatahes loodaks win-winni sellest kõikidele osapooltele.

  17. #57

    Re: MUUR Money talli offtopic

    No, see büroo värk aitaks kindlasti volüümi suurendada. Mõnel vb kodus pere vms segavad jne. Pealegi saaks live arutelusid teha ja saaksid silma peal hoida kohe otse mängul ja küsida, miks mingeid liigutusi tehakse seal jms. Saaksid LAN-e korraldada, millega teeniks juba büroopinna raha tagasi maybe?

  18. #58
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    No, see büroo värk aitaks kindlasti volüümi suurendada. Mõnel vb kodus pere vms segavad jne. Pealegi saaks live arutelusid teha ja saaksid silma peal hoida kohe otse mängul ja küsida, miks mingeid liigutusi tehakse seal jms. Saaksid LAN-e korraldada, millega teeniks juba büroopinna raha tagasi maybe?
    Usu või ära usu, aga kõik inimesed ei ela Tallinnas.

  19. #59

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Meil jah Tallinnast ainult paar kutti, ülejäänud üle Eesti laiali (mingis mõttes on pokker päris hea karjäärivalik väiksemate kohtade elanikele, kus töökohtade valik niikuinii kitsam). Ma ei tea kuidas teistega on aga ma ei kujutaks küll ette kontoris grindimist, kodus palju mugavam mitmel põhjusel. Täitsa asjalikud screensharemis programmid vabalt tasuta saadaval, nii et teise mängu jälgimise eelist ka ei tule. Pigem jääksid kontorisgrindi juurde just segavad faktorid, kodus üksi parem keskenduda. Büroopinna üürimisega kaasneb veel päris palju muud jamamist, millega lihtsalt ei viitsiks ega poleks aegagi tegeleda.

  20. #60

    Re: MUUR Money talli offtopic

    Nja, mõtlesin üle maybe jep, töötaks vb jah ainult siis, kui enamus Tallinnas elaksid.

Lehekülg 3, kokku 10 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES