Tundub vist küll nii, et pastilaa on pigem kahju teinud, kui head, sest keegi ei soovi tagasikaja anda.

Annan siis ise: Pastilaa pakett on hea näide sellest, kuidas lihtsate vahendite ja kerge sõnaosavusega on võimalik anda edasi seda, mida suurem osa selle kogukonna seltskonnast ei suuda ega vb tahagi teha. Videopaketi sisu on kergesti mõistetav, kujutlesin ette, et kui ma oleksin räme fish siis oleks see minu jaoks üsnagi parajalt tempokas kuid samas mitte nii palju keerulist informatsiooni pakkuv, et ta tekitaks mul soovi vaatamise lõpetada.

Vaatasin videpaketi järjest läbi, materjali järjestus oli loogiline ning sujuv. Lihtsamad ja basic stuff on ees ning järkjärgult võetakse keerulisemad pokkerimängu kihid läbi.

Videote pikkus on paras, mõni video veidi venib, kuid see on kuiva materjali puhul std. Algaja kindlasti mõtleb, et küll see viimane video läks kiiresti, see oleks võinud aga pikem olla, sest läbi võeti vaid mõned keerulisemad situatsioonid. Eks see oligi pigem selline kokkuvõttev info. Võib-olla oleks paslik teha järgmine videodeseeria, ala samamoodi näitad slideshowd ja iga slideshow vahel reaalselt mängid sellist situatsiooni läbi lauas/pokkeriprogrammis. Rohkem pildimaterjali, kirjast suudab inimene 10% ammutada, läbi video(hui mäletangi mitu %, peaks kooli tagasi minema) kordades rohkem obv.

Et kui keegi monteerimisega tegelenud rohkem, või kui pastilaa ise jagu saad, siis on ehk mõtekas veits veel easy $$$ printida videotega. GL!