Sain ilusti august välja NL50s. Üldiselt viimase aasta jooksul ongi suurimad downerid jäänud 10bi kanti. NL50s oli see nüüd vist kõige suurem (13). Olen viimasel ajal suutnud rolli kasvatada suurimaks, mis kunagi kontol mul olnud on. Cashoute pole viimased 1,5 kuud teinud ning tänu sellele on sagedased tiltamised vähenenud päris jõudsalt. Rakebacki kannan küll välja, kuid ülejäänd jääb kontole. Otsustasin endale ka minipeade kossugrupi võtta, kellele saab nädalas 3x trenni anda, see viib mõtted mujale ning tekitab väga sujuva rutiini nädalasse. Ise olen kossuga tegelenud vist nüüdseks juba 17 aastat (sick mõelda). Lugesin just hiljuti Herrjanksi päevikut ning otsustasin samamoodi enda arsenali võtta väga deep brm, sest arvestades mu nõrka mindsetti, siis BR on ülioluline osa kas mängin hästi või mitte. Järgmine plaan on võtta sihikule NL100, aga seda teen siis, kui koos on 50 buyini. Usun, et parimal juhul juhtub see detsembris, kui mitte, siis Jaanuaris tahaks soti regular olla või vähemalt parimad lauad juurde mixida. Kuna korduvalt on shotid sotti scared money tõttu perse läinud, siis ma ei näe enam absoluutselt pointi seda varem teha, rääkigu osad mida iganes nad tahavad. Aga olgu, selleks korraks siis kõik, antud hetkel oli igav ning mõtlesin midagi siis kirjutada. Kui midagi huvitavat juhtub, siis aegajalt ikka midagi postin. Gl all